Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα ενδιαφερομαι για το κινητο το εχει παρει κανεις προσφατα;εχουμε καμια καλη τιμη καπου;

θελω πολυ να αποφυγω τα παραεισαγωγης αν ειναι δυνατον!

επισης εχει ιδιες δυνατοτητες καμερας με το g4?

το εχει φιλη μου σχεδον χρονο κ δεν ειχε προβλημα boot loop, τα g5 εχουν εμφανισει;

ειμαι ολιγον αδαης αν μπορει κανεις να βοηθησει :O

 

ΔΕΝ υπάρχει πρόβλημα με BOOTLOOP. Το κινητό είναι αλεξισφαιρο... Πάρτο άφοβα και γιατί όχι παραεισαγωγης? Δεν έχει διαφορά

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το κινητό είναι πολύ όμορφο και γρήγορο δεν έχει σημασία από που θα πάρεις είναι να σου κάτσει καλή συσκευή εμένα παντός και από γνωστή αλυσίδα που το πήρα το το εστηλα στο σέρβις και το έχουν 3 εβδομάδες και δεν με ενημερώσαν αν φτιάχτηκε. όποιος θέλει να αγοράσει να επιλογεται της πρόσφατη παρτιδα παντός το έχουν αδικιση το κινητό είναι πολύ καλά σε ολλα...
Link to comment
Share on other sites

το κινητό είναι πολύ όμορφο και γρήγορο δεν έχει σημασία από που θα πάρεις είναι να σου κάτσει καλή συσκευή εμένα παντός και από γνωστή αλυσίδα που το πήρα το το εστηλα στο σέρβις και το έχουν 3 εβδομάδες και δεν με ενημερώσαν αν φτιάχτηκε. όποιος θέλει να αγοράσει να επιλογεται της πρόσφατη παρτιδα παντός το έχουν αδικιση το κινητό είναι πολύ καλά σε ολλα...

 

να ρωτησω τι προβλημα ειχε το δικο σου κ πηγε για σφαξιμο;:ninja:

 

αυτο με την lg να φτιαχνει υπεροχα κινητα-φωτογραφικες μηχανες κ να ζω μεσα στον τρομο μη μου κατσει η στραβη δεν υποφερεται!:mad:

η κολλητη μου με το g4 δεν εχει προβλημα ως τωρα αλλα ενω ψηνομουν στα 300 που ειχε βγει κολλησα λογω boot.

βρηκα τωρα το g5 και παλι το φοβαμαι ο λογος ειναι οτι θελω να το χρησιμοποιω αντι της mirrorless οποτε αν μου κολλησει το κινητο κ χασω φωτογραφιες θα τσιριξω!οι στιγμες δεν ξαναγυρνανε!:cry:

οσοι το εχετε ποσο καιρο το εχετε;απο την αρχη που κυκλοφορησε να υποθεσω;:D

Link to comment
Share on other sites

Το 4αρι έχει κορυφαία κάμερα με ακόμη καλύτερη απόδοση στις νυχτερινές φωτογραφίες. Στο 5 λογικά θέλει παραπάνω ψάξιμο στο wb για καλύτερο πιο ρεαλιστικό αποτέλεσμα.Όλα αυτά βέβαια από τα διάφορα βίντεο και reviews που έχω δει και διαβάσει.Προσωπικά το 4αρι μου δεν το αλλάζω το εχω μάθει και με έχει μάθει :) ..έβγαλα κάτι βεγγαλικά σε μια εκδήλωση τοποθετώντας το στο μπράτσο μιας καρέκλας σκηνοθέτη με 100 asa στα 2 δευτερα...κάτι τύποι με slr ώσπου να ρυθμίσουν τα είχαν χάσει άσε που εκεί ουσιαστικά θες τρίποδα μιας και οι slr δεν εχουν ois ...κοίταζαν το αποτέλεσμα και κουφαθηκαν....το 5αρι με τον ευρυγωνιο φακό είναι....πειρασμός ούτε άλλαξε- κουμπωσε...πολύ καλή φάση.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

το μόνο που ειχε ήταν στην οθόνη στο πανό σημείο εμωραγια βενοταν μόνο όταν το είχες ψηλα τίν φωτεινότητα εγώ το ιδα σαν ελάττωμα για μένα αυτό σε Ολα τα άλλα ήταν μια χαρά το κινητό τώρα περιμένο να μου πούνε αν όντως είναι ελαττωμα ι έτσι λειτουργεί ι οθόνη δεν μείναι έχουν ενημέρωση ακόμη τι θα γίνει με το κινητό λογικά αντικατάσταση οθόνης θα κάνουν δεν πρόλαβα ούτε δύο μέρες να το χαρώ...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα πηρα εχθες την flip case την γνήσια αλλα οταν την εβγαλα απο το κουτι της ειδα οτι το πισω καπάκι ειναι ολο πλαστικο και φοβαμαι οτι αν βαλω την συσκευη μεσα θα κανει γρατζουνιες στο βαμμενο μέταλλο της συσκευης μας...νομιζα οτι η θήκη θα εχει απο μεσα κατι σαν βελούδο μα οχι...την εχει δουλεψει κάνεις την θήκη αυτη;;;;

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το 4αρι έχει κορυφαία κάμερα με ακόμη καλύτερη απόδοση στις νυχτερινές φωτογραφίες. Στο 5 λογικά θέλει παραπάνω ψάξιμο στο wb για καλύτερο πιο ρεαλιστικό αποτέλεσμα.Όλα αυτά βέβαια από τα διάφορα βίντεο και reviews που έχω δει και διαβάσει.Προσωπικά το 4αρι μου δεν το αλλάζω το εχω μάθει και με έχει μάθει :) ..έβγαλα κάτι βεγγαλικά σε μια εκδήλωση τοποθετώντας το στο μπράτσο μιας καρέκλας σκηνοθέτη με 100 asa στα 2 δευτερα...κάτι τύποι με slr ώσπου να ρυθμίσουν τα είχαν χάσει άσε που εκεί ουσιαστικά θες τρίποδα μιας και οι slr δεν εχουν ois ...κοίταζαν το αποτέλεσμα και κουφαθηκαν....το 5αρι με τον ευρυγωνιο φακό είναι....πειρασμός ούτε άλλαξε- κουμπωσε...πολύ καλή φάση.

συγχαρητηρια ζηλεψα :happy: το 5αρι εχει κ ευρυγωνιο κ δεν υπαρχει καλυτερος φακος σωστα;

Link to comment
Share on other sites

Διαγράφηκαν off topic ποστ. Αφήστε παρακαλώ πολύ τα συγκριτικά ανάμεσα σε συσκευές στην άκρη και επικεντρωθείτε στο αντικείμενο μας εδώ, το LG G5.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Ενδιαφέρομαι να κάνω την αγορά σήμερα και ήθελα να ρωτήσω με το backlight bleeding της οθόνης τι παίζει; αν σου κάτσει πας procordia;;;

nokia 3210 - nokia 3310 - nokia 3410 - nokia 3650 - nokia ngage - nokia 7610 - nokia n80 - lg ks20(windows mobile 6.1) - iPhone 3GS - iPhone 4S - LG G2 - LG G5 - Oneplus 7 Pro(8/256 GM1910)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω πάντως ότι κανείς δεν έχει πρόβλημα και όλοι όσοι γράφουν είναι γιά νά ρωτήσουν πού θέλουν να το πάρουν. Εγώ το έχω απολαύσει όσο καιρό το έχω . μπαταρία ναι θα ήθελα καλύτερη αυτονομία . δέν χάλασε ποτέ κανένα.αλλα και ως έχει 4.5 ώρες οθόνης της βγάζω.οποτε την μέρα τήν έχει χαλαρά. Όλα άψογα και περιμένω μπας και πέσει το module της b&o για να το πάρω
Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς μου έχει αρκετά στην γωνία κάτω δεξιά και πάνω πάνω, να δω procordia πόσο καιρό θέλει... και φοβάμαι μετα μην μου δώσουν οθόνη με περισσότερο backlight bleed.
nokia 3210 - nokia 3310 - nokia 3410 - nokia 3650 - nokia ngage - nokia 7610 - nokia n80 - lg ks20(windows mobile 6.1) - iPhone 3GS - iPhone 4S - LG G2 - LG G5 - Oneplus 7 Pro(8/256 GM1910)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, νέος κάτοχος της συσκευής και εγώ από σημερα, σε αντικατάσταση του αγαπημένου μου s4.

Μερικές ερωτησουλες:

1) Όταν κάνω το αρχικό σεταρισμα μου εμφανίζει επιλογή να κάνω ' αντιγραφη' του παλιού μου τηλεφώνου μέσω NFC, επιλέγω ναι, ακολουθώ τις οδηγίες αλλά δεν γίνεται τίποτα. Υπάρχει κάποιο τρυκ γι αυτό?

 

2) Υπάρχει κάποια πρόταση για καλη θήκη που όμως να μην αυξάνει πολύ τον όγκο της συσκευής?

 

3) Μπορώ μέσω κάποιας εφαρμογής να μεταφέρω τις επαφές ή κάποιος άλλος τρόπος?

 

Ευχαριστω και θα επανέλθουμε με εντυπώσεις όταν αρχίσω να το σκαλιζω.

 

Στάλθηκε από το Thunder μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, νέος κάτοχος της συσκευής και εγώ από σημερα, σε αντικατάσταση του αγαπημένου μου s4.

Μερικές ερωτησουλες:

1) Όταν κάνω το αρχικό σεταρισμα μου εμφανίζει επιλογή να κάνω ' αντιγραφη' του παλιού μου τηλεφώνου μέσω NFC, επιλέγω ναι, ακολουθώ τις οδηγίες αλλά δεν γίνεται τίποτα. Υπάρχει κάποιο τρυκ γι αυτό?

 

2) Υπάρχει κάποια πρόταση για καλη θήκη που όμως να μην αυξάνει πολύ τον όγκο της συσκευής?

 

3) Μπορώ μέσω κάποιας εφαρμογής να μεταφέρω τις επαφές ή κάποιος άλλος τρόπος?

 

Ευχαριστω και θα επανέλθουμε με εντυπώσεις όταν αρχίσω να το σκαλιζω.

 

Στάλθηκε από το Thunder μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλημέρα κ απο μενα το τηλέφωνο ειναι γα@@@@@@το υπαρχουν πολλές θηκες κ για ολα τα γουστα εγω πηρα της spigen την clear shell googlare k θα την δεις καλη προστασια κ λεπτή, εχει πολλες......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, νέος κάτοχος της συσκευής και εγώ από σημερα, σε αντικατάσταση του αγαπημένου μου s4.

Μερικές ερωτησουλες:

1) Όταν κάνω το αρχικό σεταρισμα μου εμφανίζει επιλογή να κάνω ' αντιγραφη' του παλιού μου τηλεφώνου μέσω NFC, επιλέγω ναι, ακολουθώ τις οδηγίες αλλά δεν γίνεται τίποτα. Υπάρχει κάποιο τρυκ γι αυτό?

 

2) Υπάρχει κάποια πρόταση για καλη θήκη που όμως να μην αυξάνει πολύ τον όγκο της συσκευής?

 

3) Μπορώ μέσω κάποιας εφαρμογής να μεταφέρω τις επαφές ή κάποιος άλλος τρόπος?

 

Ευχαριστω και θα επανέλθουμε με εντυπώσεις όταν αρχίσω να το σκαλιζω.

 

Στάλθηκε από το Thunder μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

1),3) όταν παίρνω καινούριο τηλέφωνο βρίσκω ευκαιρία να ξεφορτωθώ σαβούρα απο το παλιό , και να περάσω απο την αρχή όσες εφαρμογές πραγματικά χρειάζομαι. όσον αφορά τα τηλέφωνα, απλά συγχρόνισε το παλιό σου τηλέφωνο με το gmail-επαφες και αυτόματα θα περάσουν στο καινούριο . Αν το παλιό τηλ σου δεν είχε gmail , τότε τράβα ένα csv αρχείο απο το παλιό σου κινητό και ανέβασε το αρχείο με εισαγωγή επαφών απο αρχείο στο gmail σου , και μόλις συγχρονίσεις το gmail σου με το νεο τηλ. σου θα ερθουν και οι επαφές.

 

2) http://cdn.shopify.com/s/files/1/0808/0067/products/g5_rugged_armor_title_1024x1024.jpg?v=1456530419

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οταν τραβαω βιντεο πως μπορω να βγαζω και φωτογραφιες?Δεν μπορω να βρω το εικονιδιο που πατας για να βγαλεις

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

1),3) όταν παίρνω καινούριο τηλέφωνο βρίσκω ευκαιρία να ξεφορτωθώ σαβούρα απο το παλιό , και να περάσω απο την αρχή όσες εφαρμογές πραγματικά χρειάζομαι. όσον αφορά τα τηλέφωνα, απλά συγχρόνισε το παλιό σου τηλέφωνο με το gmail-επαφες και αυτόματα θα περάσουν στο καινούριο . Αν το παλιό τηλ σου δεν είχε gmail , τότε τράβα ένα csv αρχείο απο το παλιό σου κινητό και ανέβασε το αρχείο με εισαγωγή επαφών απο αρχείο στο gmail σου , και μόλις συγχρονίσεις το gmail σου με το νεο τηλ. σου θα ερθουν και οι επαφές.

 

2) http://cdn.shopify.com/s/files/1/0808/0067/products/g5_rugged_armor_title_1024x1024.jpg?v=1456530419

Ευχαριστώ για τα tips.

Εντωμεταξυ λίγο πριν δω το ποστ, ειχα παραγγειλει αυτή ακριβώς τη θήκη από αμαζον.

 

 

Στάλθηκε από το Thunder μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Μια ερωτηση σε οσους εχουν πιασει στα χερια τους το silver και το titan grey. Ποιο προτιματε; Silver δεν εχω πετυχει σε καποιο καταστημα και θα ηθελα μια γνωμη...
Link to comment
Share on other sites

Εγω ολα καλα ολα τελεια αλλα εχω ενα θεμα..το δακτυλικό αποτύπωμα οταν εχω πχ λιγο ιδρωμένο η ελαχιστα νοπο το δάχτυλο μου τοτε δεν πιανει με τιποτα πρεπει να βαζω κωδικο συνεχεια.

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 52 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κατα τα αλλα τελεια συσκευη με απίστευτη καμερα!!!

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μάλλον θα το πάρω και εγώ.ερώτηση....έχω την συνήθεια τελευταία να έχω τα κινητά χωρίς θήκη. Γρατζουνιεται εύκολα?

 

Sent from my LG-H961N using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σήμερα μάλλον θα το πάρω και εγώ.ερώτηση....έχω την συνήθεια τελευταία να έχω τα κινητά χωρίς θήκη. Γρατζουνιεται εύκολα?

 

Είναι λίγο σχετικό αυτό που ρωτάς μιας και εξαρτάται από τι χρήση κάνεις στη συσκευή και πόσο τη προσέχεις. Επειδή πάντως έχει αυτή τη βαφή πάνω από το μέταλλο η οποία είναι σχετικά εύκολο να φθαρεί... αν το αφήσεις χωρίς θήκη δεν τα γλυτώνεις τα σημάδια αργά ή γρήγορα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Νέος στην παρέα σας. Πρώην κάτοχος v10 dual. Έχω πάθει πλάκα με την ταχύτητα του καινούργιου...

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάζομαι για μετάβαση κι εγώ λογικά.Η βασική αιτία η διπλή κάμερα...θα το έχω για βασικό τηλέφωνο από Οκτώβριο και μετά μέχρι Μάιο μήνα, μετά για καλοκαιρινούς μήνες αναλαμβάνει η σειρά Ζ που είναι πιο αξιόπιστη για σκόνη και νερά.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Νέος στην παρέα σας. Πρώην κάτοχος v10 dual. Έχω πάθει πλάκα με την ταχύτητα του καινούργιου...

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Δεν υπάρχει σχέση ανάμεσα στον 801 και τον 820.

Το g4 είχα πριν και όντως υπάρχει μεγάλη διαφορά στην απόδοση

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...