Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπερδεμένες οι απόψεις βρε παιδιά...ενώ στο g4 λ.χ. αν όχι όλοι (9 στους 10) , δήλωναν από ικανοποιημένοι έως εντυπωσιασμένοι εδώ στην περίπτωση του 5 ή αναφέρουν ότι είναι πολύ καλή ή χαλιά! ...μπας και υπάρχουν δυο λογιών οθόνες όπως στο g3 που άλλες τοποθετούνταν αρχικά το 2014 κι άλλες μετέπειτα ή όπως στο Ζ που έβαζαν της japan display k της sharp.?
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το εχει κάνει παράδοση η LG με κακες οθόνες στην σειρά G.

Απο την μια το G3 και τώρα το G5.

Μόνο το G4 ηταν ελαφρώς η εξαίρεση.

Κάκιστη φωτεινότητα και ευκρίνεια και πιστότητα χρωματων που δεν συναντάμε ουτε σε κινητά 100 ευρω.

 

Όσο για το λευκό του μην μπερδεύουμε οτι σε αρκετούς αρέσει το ψυχρό λευκό που μπλεδιζει με το πραγματικό λευκό.

Η τιμες λευκού των LG ειναι 8500 + βαθμούς Kelvin ενώ το πραγματικό λευκό οφελεί να ειναι σε τιμες παρα πολυ κοντά στους 6500 βαθμούς kelvin.

 

Και ουτε πρόκειται να διορθωθεί το θεμα με την φωτεινότητα διότι το κόψιμο φωτεινότητας ειναι κατι που διαχρονικά εφαρμόζει η εταιρία στα περισσότερα μοντέλα της με την μόνη διαφορά που σε κάποια μοντέλα ειναι πολυ επιθετικό πχ G3/G5 ενώ σε αλλα πχ G2/V10 ειναι πολυ λιγότερο που δεν επηρεάζει την εμπειρία χρήσης αρνητικά η σε μέτριο βαθμό G4.

 

Και απο την άλλη αν κόψει τον κόφτη φωτεινότητα η ήδη κακή αυτονομία θα παει ακόμα περισσότερο στα τάρταρα.

 

Άρα μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα.

 

Εγώ τον κόφτη φωτεινότητας το εκλαμβάνω οτι η lg δεν εχει έμπιστοσυνη στην αξιοπιστία των under the hood components της συσκευής και θέλει να περιορίσει τον αριθμό συσκευων που θα δεχθεί σε service λογο θερμοκρασιών.

Και απο την άλλη παραλληλα επειδή βάζει μετριες χωρητικότητες μπαταρίας σε συνδυασμό με την ενεργοβόρα 2k LCD οθόνη θέλει να περιορίσει την επίδραση της κακής αυτονομίας στους χρήστες για αυτο εξίσου κόβει φωτεινότητα.

 

Δεν ειναι δυνατόν μια συσκευη οποιαδήποτε να μην αντέχει συνεχή λειτουργία σε θερμοκρασίες 35-40 βαθμών συσκευής.

 

Εδω λαπτοπ λειτουργούν επι χρόνια σε θερμοκρασίες 50-60-70 βαθμούς η άλλες συσκευες και δεν μπορει ενα κινητό στο 1/2 των βαθμών.

 

Εκτος αν θέλει να τα πουλάει σε Σκανδιναβία που μέγιστη θερμοκρασία ειναι 25 βαθμούς ακόμα και το καλοκαίρι η σε χρήστες που δεν θα κάνουν χρήση smartphone αλλα dumbphone με μόνο κλήσεις και μηνύματα.

 

Αν δεν κόψει εντελως αυτη τη κακή συνήθεια με τον κόφτη φωτεινότητας και αν δεν προβεί σε βελτιώσεις στην πιστότητα χρωματων εγώ LG(smartphone)+ να βάλει σοβαρή χωρητικότητα μπαταρίας,δεν ακουμπάω.

 

 

 

 

Sent from my iPad Air 2

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς εννοεί την εμφάνιση! Ότι δηλαδή στις φωτογραφίες φαίνεται πιο άσχημο το κινητό απ' ότι είναι στην πραγματικότητα!

 

ΑΥΤΟ ακριβώς!

:)

Πολύ όμορφο (τουλάχιστον στο γκρι που το είδα) και με καλό "πιάσιμο"!

Link to comment
Share on other sites

Μπερδεμένες οι απόψεις βρε παιδιά...ενώ στο g4 λ.χ. αν όχι όλοι (9 στους 10) , δήλωναν από ικανοποιημένοι έως εντυπωσιασμένοι εδώ στην περίπτωση του 5 ή αναφέρουν ότι είναι πολύ καλή ή χαλιά! ...μπας και υπάρχουν δυο λογιών οθόνες όπως στο g3 που άλλες τοποθετούνταν αρχικά το 2014 κι άλλες μετέπειτα ή όπως στο Ζ που έβαζαν της japan display k της sharp.?

Δεν αποκλείεται αν και προσωπικα πιστεύω ότι οι διαφορετικες κριτικές οφειλονται στα διαφορετικα προσωπικά κριτηρια του καθενός και εμπειρίες.

Όποιος πάει και το δοκιμάζει ας το βάζει δίπλα σε άλλες φετινές ναύαρχιδες να κρίνει καλύτερα/ορθοτερα.

Link to comment
Share on other sites

εχει ακομα το θεμα με το περιορισμο της φωτεινοτητας της οθονης οταν υπερθερμαινεται (οπως τα παλιοτερα LG) ?
Link to comment
Share on other sites

εχει ακομα το θεμα με το περιορισμο της φωτεινοτητας της οθονης οταν υπερθερμαινεται (οπως τα παλιοτερα LG) ?

Κανονικα έχει, δεν έχει εξαλείψει αυτήν την πρακτική και ούτε θα το κάνει με μελλοντικο update,όπως ουδέποτε διορθωσε σε παλιότερα μοντέλα.

Και στο flex 2 το είχε για αυτό ούτε μήνα το κρατησα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα έχει, δεν έχει εξαλείψει αυτήν την πρακτική και ούτε θα το κάνει με μελλοντικο update,όπως ουδέποτε διορθωσε σε παλιότερα μοντέλα.

Και στο flex 2 το είχε για αυτό ούτε μήνα το κρατησα.

Πάντως στο v10 είναι πολύ καλά κρυμμένος, χθες εφερα τη συσκευή σε κατάσταση να βράζει κυριολεκτικα και η φωτεινοτητα ακαθεκτη στο 100%.

Ειτε τον εχει, είτε όχι, αν τον υλοποιεί έτσι ή όπως σε g2, δεν θα υπάρχει θέμα.

Το προβλημα ειναι ότι σε κάποια μοντέλα τον κάνει πολύ επίθετικο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω οτι οποιος δεν εχει δει το τηλεφωνο απο κοντα και να το δουλεψει δεν μπορει να κρινει. Το τι διαβαζουμε στα reviews για μενα δεν λεει τιποτα. Καντε ενα κοπο οσοι δεν το εχετε δει και θα καταλαβετε.
Το κραζεις;;;; το θαυμαζεις!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο v10 είναι πολύ καλά κρυμμένος, χθες εφερα τη συσκευή σε κατάσταση να βράζει κυριολεκτικα και η φωτεινοτητα ακαθεκτη στο 100%.

Ειτε τον εχει, είτε όχι, αν τον υλοποιεί έτσι ή όπως σε g2, δεν θα υπάρχει θέμα.

Το προβλημα ειναι ότι σε κάποια μοντέλα τον κάνει πολύ επίθετικο.

Δεν απενεργοποιείται από το κρυφό μενού ??

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν απενεργοποιείται από το κρυφό μενού ??

Νομίζω στα παλια γινόταν αλλα οχι στα τωρινα.

 

Οπως και να χει απο lg ειχα g2 & v10, που δεν ειχαν θεμα και δεν το χω ψαξει ενδελεχώς.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πήρα κι εγώ,

Έλεγα να το πάρω μετά τις διακοπές, αλλά ήθελα καλές φωτο χωρίς να κουβαλάω την ψηφιακή μηχανή μαζί μου.

ελπίζω να με ικανοποιήσει. θα ποστάρω εδώ εντυπώσεις.

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε νέα κι εντυπώσεις...άντε να ξυπνά λιγάκι και το νήμα του g5. ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απο Δευτέρα που θα το έχω στα χέρια μου.

 

Περιλιπτικά γιατί το πήρα?

 

1. ΤΙΜΗ (δείτε στο skroutz πόσο έχει τώρα!)

2. WIDE ΚΑΜΕΡΑ. Ειδικά τώρα το καιλοκαίρι που θέλω να βγάζω εντυπωσιακές φωτογραφίες παραλίας, ο ευριγώνιος φακός είναι όνειρο. Έχει και την δυνατότητα να χρησιμοποιεί και τους 2 φακούς μαζί και να έχεις παράδειγμα, σε ασπρόμαυρο τον ευριγωνιο για κάδρο , και την κύρια κάμερα στο κέντρο κανονικά έγχρωμη!! Δημιουργεί μοναδικές φωτογραφίες, που την μοναδικότητα την βλέπεις σε δευτερόλεπτα χωρίς να πρέπει να κάνεις ζουμ ή να διπλότσεκάρεις διαφορές μεταξυ ίδιων φώτο απο διαφορετικά κινητά.

3. RADIO FM, Το έχω αναφέρει ξανά, και δεν θα βαρεθώ να το ξαναλέω. Προσωπικά μου χρειάζεται και δεν δέχομαι να παίζουν με την νοημοσύνη μου και να ΜΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ το RADIO απο κινητό που μου ζητάει τα περισσότερα χρήματα που μπορεί να ζητήσει μια εταιρία. Δηλαδή ναβαρχίδα !

4. IR blaster,

 

Καλώς ή κακώς αυτά δεν τα έχει κανένα άλλο κινητό. Μιλάω μόνο για κινητά με Snapdragon 820 επιδώσεις και πάνω.

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να σου έρθει φίλε μου! Δεν μου λέτε αξίζει η μετάβαση από v10 σε g5?

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα..

Βρίσκομαι πλέον δεκατρία χρόνια σε αυτό το φόρουμ, και παρ'όλο που δεν γράφω συχνά (κακώς) , αισθάνομαι αναγκασμένος να πω δύο λόγια για αυτή τη συσκευή που έχει φάει τρομερό θάψιμο χωρίς κυριολεκτικά κανένα λόγο...

Έχουν περάσει απο τα χέρια μου δεκάδες συσκευές όλα αυτά τα χρόνια οι οποίες έχουν "μαρτυρήσει" απο root, custom roms και γενικά εξαντλητική χρήση.

Αυτό το G5 είναι η πρώτη που με ικανοποιεί περισσότερο από τα Nexus και το πρώτο πλήρες smartphone κατά τη γνώμη μου, το note 2.

Ειδικότερα.

Για τα γούστα μου όμορφο, καλή κατασκευή, ραδιόφωνο, υπέρυθρες, sd, μέγεθος ιδανικό και οθόνη qhd άψογη απο όλες τις απόψεις, εκτός αν είσαι τυφλός.Μπαταρία, ειλικρινά παράξενο για 2800mah , αλλά καθαρά στο ίδιο επίπεδο με τον ανταγωνισμό ίσως και ένα κλικ πιο πάνω. Λειτουργικό, ότι πιο smooth υπάρχει (έχω εγκατεστημένες 100+ εφαρμογές).Σκρολλάρει άψογα , ακόμη και με είκοσι από αυτέςανοιχτές και όλο το bloat. Ήχος άψογος και ακόμη καλύτερος μετά από ρουτ και V4A. Κάμερα δεν σχολιάζω, μόνος του ο ευρυγώνιος αποτελεί λόγο αγοράς της συσκευής.

Τώρα, στον τομέα αναπαραγωγής βίντεο τα σπάει. Τι 4k ,τι hevc 10bit , τι VR 4k 60fps και 10gb αρχεία του'ριξα δε λέγεται. Νεράκι τα τρέξε,ΟΛΑ. Και ο 820 σε καλά επίπεδα θερμοκρασίας, και με θήκη παρακαλώ.

Bootloader ξεκλείδωμα, TWRP και ρουτ, εύκολα (στο 850), αλλά με χάσιμο εγγύησης μάλλον.

Αν βγάλει κουσούρια στο μέλλον δεν ξέρω, αλλά προς το παρόν και ειδικά σε αυτή την τιμή το τηλέφωνο είναι μάλλον κλεψιά..

Αυτά , ευχαριστώ , και συγγνώμη για το μεγάλο ποστ..

 

talk talk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα..

Βρίσκομαι πλέον δεκατρία χρόνια σε αυτό το φόρουμ, και παρ'όλο που δεν γράφω συχνά (κακώς) , αισθάνομαι αναγκασμένος να πω δύο λόγια για αυτή τη συσκευή που έχει φάει τρομερό θάψιμο χωρίς κυριολεκτικά κανένα λόγο...

 

Χωρίς κανένα λόγο???

 

Αν σου είναι εύκολο φίλε μου, μπορείς να μου απαντήσεις τι από τα παρακάτω, δεν ισχύει?

 

-Μπαταρία: Μέτρια ως κακή

-bezel: οικόπεδα

-Μέταλλο βαμμένο :lol:, που τελικά είναι σαν πλαστικό

-Το αποσπώμενο κομμάτι δεν έχει άριστη συναρμογή, βασικά έχει κάκιστη συναρμογή.

-Ο εξαιρετικά επιθετικός κόφτης φωτείνοτητας. Όπως και ότι το 100% δεν αντιστοιχεί στην πλήρη φωτεινότητα της οθόνης.

-Τα πλήκτρα από την πλάτη, τα εστείλε στο πλάι(Μήπως αυτό θωρείται και εξέλιξη?)

-Κλειδωμένος bootloader, Νο root & λοιπά. Αλλιώς no εγγύηση.

-Πίσω σχεδιαστικό χάλι, πιθανόν να το θεωρείς θετικό-πάω πάσο είναι υποκειμενικό. Το εξόγκωμα της κάμερας πάντως δεν είναι.

-Αφαιρέθηκαν multiwindow/qslide apps, αντι να τα εξελίσσει??

-Ας μην ρίξω καν στο τραπέζι στοιχεία που έχουν άλλες συσκευές, αλλά δεν είναι mainstream (π.χ stereo ηχεία ή αδιαβροχοποίηση)

 

Είμαι κάπου λάθος? Υπάρχει κάποιο από τα παραπάνω που δεν ισχύει?

Τα παραπάνω δεν είναι προσωπικές απόψεις, είναι αντικειμενικά αρνητικά της συσκευής.

Προσωπική άποψη είναι αν κάποιον τον πειράζουν & σε τι βαθμό ;)

 

Y.γ. Μην μου πει κανείς ότι ναι δεν έχει καλά bezel, αλλά έχει ράδιο ή ir. Τα αρνητικά των άλλων δεν καλύπτουν τα αρνητικά του g5.

Υ.γ.2: Ελπίζω εσύ να μου απαντήσεις, γιατί τα παραπάνω αρνητικά τα έχω ξαναεπισημάνει, όταν κάποιοι συμφορουμίτες μίλαγαν εξίσου για θάψιμο χωρίς κανένα λόγο & φυσικά αυτό που ακολούθησε ήταν σιωπή.

Link to comment
Share on other sites

Υ.γ.2: Ελπίζω εσύ να μου απαντήσεις, γιατί τα παραπάνω αρνητικά τα έχω ξαναεπισημάνει, όταν κάποιοι συμφορουμίτες μίλαγαν εξίσου για θάψιμο χωρίς κανένα λόγο & φυσικά αυτό που ακολούθησε ήταν σιωπή.

Επειδη προφανώς αναφέρεσαι σε μένα! Να σου πω οτι ακολούθησε σιώπη επειδή δεν είχα κάτι να γράψω γιατί λιγο πολύ ισχύει αυτό που είπες και εσύ, οτι δηλαδή προσωπίκα αυτά τα "αρνητικά" της συσκευής εμένα δεν με ενοχλούν πραγματικά και τόσο πολύ!! Στο κάτω κάτω ούτε τα "παίρνω", ούτε εκπρόσωπος της LG είμαι για να κάτσω να δικαιολογώ το G5 στον κόσμο που δεν του αρέσει σαν συσκεύη! Είναι προφανες οτι (εμείς οι δύο) βλέπουμε το G5 από αλλη οπτική γωνία!

Και τέλος το βλέπω λίγο "παιδικό" να κάτσω να μπαίνω σε συνεχή αντιπαράθεση με κάποιον για μια συσκευή που δεν έχουμε ούτε ο ένας ούτε ο άλλος :)

Φιλικά πάντα....

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς κανένα λόγο???

 

Αν σου είναι εύκολο φίλε μου, μπορείς να μου απαντήσεις τι από τα παρακάτω, δεν ισχύει?

 

 

 

Είμαι κάπου λάθος? Υπάρχει κάποιο από τα παραπάνω που δεν ισχύει?

Τα παραπάνω δεν είναι προσωπικές απόψεις, είναι αντικειμενικά αρνητικά της συσκευής.

Προσωπική άποψη είναι αν κάποιον τον πειράζουν & σε τι βαθμό ;)

 

Y.γ. Μην μου πει κανείς ότι ναι δεν έχει καλά bezel, αλλά έχει ράδιο ή ir. Τα αρνητικά των άλλων δεν καλύπτουν τα αρνητικά του g5.

Υ.γ.2: Ελπίζω εσύ να μου απαντήσεις, γιατί τα παραπάνω αρνητικά τα έχω ξαναεπισημάνει, όταν κάποιοι συμφορουμίτες μίλαγαν εξίσου για θάψιμο χωρίς κανένα λόγο & φυσικά αυτό που ακολούθησε ήταν σιωπή.

 

Nα κάνουμε μια λίστα με τα αρνητικά άλλων ναυαρχίδων ? Τι λογική είναι αυτή να κρίνεις μια συσκευή από φωτογραφίες και μόνο ?

Τα Review αποθεώνουν την συσκευή .Οι κάτοχοι που την έχουν στα χέρια τους είναι ευχαριστημένοι. Εγω προσωπικά δεν την έχω στα χέρια μου πλέον και πέρασαν 2 g5 από τα χέρια μου. Λες για μπαταρία όταν οι χρήστες εχουν ποστάρει ηδη screenshots με τα sot . Εντάξει δεν σε ικανοποιεί ,δεν φτάνει του mate 8, οπότε θάψιμο? Λες για το καρούμπαλο στην πλάτη της συσκευής το οποίο σημαίνει πως δεν έχεις πιάσει κάν την συσκευή στα χέρια σου γιατι θα έβλεπες ότι σαν ογκός το καρούμπαλο είναι μικροτερο η το ίδιο πχ με το εξόγκωμα ενός s7! Δες στην πράξη την συσκευή προφίλ και κρίνε μόνος σου.

Τα πράγματα είναι απλά. Ολες οι συσκευές εχουν τα καλα και τα κακά τους . Ο καθένας κάνει την επιλογή του σύμφωνα με τα χρήματα που διαθέτει και τα specs που τον ευχαριστούν. Τα αντικειμενικά αρνητικά της συσκευής είναι διαφορετικά για τον καθένα και όχι μια λίστα που έφτιαξες εσυ γιατι δεν σου αρέσει . Τον αν έκανε κακη η καλή επιλογή είναι καθαρά θέμα δικό του και θα γράψει εδώ αν τον ευχαριστεί η όχι η συσκευή. Δεν χρειάζεται άτομα να του λένε κακώς πήρες αυτό γιατι είναι έτσι και αλλιώς. Συνεχίζω να πιστεύω ότι θάβεις την συσκευή χωρίς λόγο και δεν θα υπάρξει σιωπή όταν προσβάλεις την νοημοσύνη του χρήστη που επέλεξε g5 .

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

^^ Καλημέρα .

Για τον φίλο πιο πάνω να πω πως τα bezels είναι 2 χιλιοστά δεξιά-αριστερά.Ναι, για την εποχή θεωρούνται μεγάλα, αλλά στα δικά μου μάτια είναι ένα όμορφο τηλέφωνο, ενώ άλλους τους ενοχλούν. Περί ορέξεως..

Ο bootloader είπαμε ξεκλειδώνει επίσημα απο LG και μάλλον ξανακλειδώνει.

Αυτά που λέγονται για την φωτεινότητα πλέον τα θεωρώ αστεία , και δεν τα σχολιάζω. Δείτε μια οθόνη από κοντά. Τελος.

Κι όμως, τουλάχιστον στο δικό μου G5, το αποσπώμενο κομμάτι κουμπώνει τέλεια.Κανενα κενό.

Εξόγκωμα κάμερας ;;;;;; Ρε παιδιά ήμαρτον! Δείτε πριν κρίνετε. Απλά δεν υπάρχει εξόγκωμα.

Τα πλήκτρα θα τα ήθελα και εγώ στην πλάτη . Γράψε ενα μείον.

Qslide apps υπάρχουν κανονικά και το multiwindow επανέρχεται τώρα με την 10d.

ΜΠΑΤΑΡΙΑ: Δείτε ενα βίντεο μερικά ποστ πιο πάνω, αφού και να σας πω ότι η μπαταρία είναι άψογη δεν θα το πιστέψετε, γιατί οι περισσότεροι είστε αριθμολάγνοι και spec freaks.

Λοιπόν, εγώ δεν λέω ότι είναι best phone ever, αλλά πριν κρίνετε, πιάστε μια συσκευή στα χέρια ρε παλικάρια για νά'χετε άποψη, και τα ξαναλέμε.

 

talk talk

Link to comment
Share on other sites

Πες τα ρε φιλε γιατι μερικοι εχουν βαλθει να μας αλλαξουν τα ματια. Συμφωνω απολυτα μαζι σου. Απο βδομαδα που θα εχω τη συσκευη θα παραθεσω κι εγω τις αποψεις μου.
Το κραζεις;;;; το θαυμαζεις!!!!!
Link to comment
Share on other sites

^^ Καλημέρα .

Για τον φίλο πιο πάνω να πω πως τα bezels είναι 2 χιλιοστά δεξιά-αριστερά.Ναι, για την εποχή θεωρούνται μεγάλα, αλλά στα δικά μου μάτια είναι ένα όμορφο τηλέφωνο, ενώ άλλους τους ενοχλούν. Περί ορέξεως..

Ο bootloader είπαμε ξεκλειδώνει επίσημα απο LG και μάλλον ξανακλειδώνει.

Αυτά που λέγονται για την φωτεινότητα πλέον τα θεωρώ αστεία , και δεν τα σχολιάζω. Δείτε μια οθόνη από κοντά. Τελος.

Κι όμως, τουλάχιστον στο δικό μου G5, το αποσπώμενο κομμάτι κουμπώνει τέλεια.Κανενα κενό.

Εξόγκωμα κάμερας ;;;;;; Ρε παιδιά ήμαρτον! Δείτε πριν κρίνετε. Απλά δεν υπάρχει εξόγκωμα.

Τα πλήκτρα θα τα ήθελα και εγώ στην πλάτη . Γράψε ενα μείον.

Qslide apps υπάρχουν κανονικά και το multiwindow επανέρχεται τώρα με την 10d.

ΜΠΑΤΑΡΙΑ: Δείτε ενα βίντεο μερικά ποστ πιο πάνω, αφού και να σας πω ότι η μπαταρία είναι άψογη δεν θα το πιστέψετε, γιατί οι περισσότεροι είστε αριθμολάγνοι και spec freaks.

Λοιπόν, εγώ δεν λέω ότι είναι best phone ever, αλλά πριν κρίνετε, πιάστε μια συσκευή στα χέρια ρε παλικάρια για νά'χετε άποψη, και τα ξαναλέμε.

 

talk talk

Μια ενημέρωση για το bootloader, ναι ξεκλειδώνει, ναι μπαίνεις στην blacklist της lg, ναι ξανά κλειδώνει (απλα γράφει ότι έχει κάποτε ξεκλειδωθει)

Και ναι κάποιος πρέπει να είναι η τρελός η τζογαδορος για να ξεκλειδωσει ένα lg και να μείνει χωρίς εγγύηση (βλ άκρως χαμηλή αξιοπιστία στης ναυαρχιδες της lg)

 

+ ότι αφορά την μπαταρία σε wifi με τέρμα χαμηλό φωτισμό είναι ΆΨΟΓΗ αλλά αν βάλεις 4g και τέρμα ψιλά το φως να απολαύσεις την οθοναρα τότε ούτε δύο ώρες sot (δλδ χειρότερη και από το g4) οποίος συμβιβαζετε με κομμένα όλα ναι θα βγάζει την μέρα, όποιος θέλει να απολαύσει την συσκευή απλά θα την πετάξει στον τοίχο

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα σήμερα ! Αλλά δείτε!

 

ΗΜΑΡΤΟΝ!

 

Τι κάνω>? DOA καλύπτεται? στις φωτογραφίες που βγάζω δεν φαίνεται τίποτα.

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα σήμερα ! Αλλά δείτε!

 

ΗΜΑΡΤΟΝ!

 

Τι κάνω>? DOA καλύπτεται? στις φωτογραφίες που βγάζω δεν φαίνεται τίποτα.

Υποθέτω έχεις βγάλει ζελατίνα αν είχε ε? Αλλιώς εγώ θα το πήγαινα πίσω. Συνέχεια εκεί θα πήγαινε το μάτι μου

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...