Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να ρωτησω το συνδεσα στον υπολογηστη μεσω bridge και μου εβγαλε αναβαθμιση 2.61 GB ενω εχω την 7.0 τι στο καλο αναβαθμιση τοσο μεγαλη ειναι αυτη μηπως ξερει κανενας τωρα ειμαι στην εκδοση v20a-EUR-XX

 

Μηπως ειναι η v20c??

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μηπως ειναι η v20c??
δεν μπορω να δω τωρα γιατι την κατεβαζει.τι ακριβως ειναι αυτη η ενημερωση ξερεις μηπως
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να δω τωρα γιατι την κατεβαζει.τι ακριβως ειναι αυτη η ενημερωση ξερεις μηπως

Κατά πάσα πιθανότητα είναι η 20 b η c για την 7.1 είναι νωρίς ακόμα .....

 

g5 lg g5 nougat monster

Link to comment
Share on other sites

Κατά πάσα πιθανότητα είναι η 20 b η c για την 7.1 είναι νωρίς ακόμα .....

 

g5 lg g5 nougat monster

τι να πω θα την κατεβασει και μετα θα δω ποια εκδοση ειναι και θα ενημερωσω.παντως ειναι μεγαλη αναβαθμιση με 2.61 GB

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

τι να πω θα την κατεβασει και μετα θα δω ποια εκδοση ειναι και θα ενημερωσω.παντως ειναι μεγαλη αναβαθμιση με 2.61 GB

μόλις τελειώσει μας ενημέρωσης.....

 

 

g5 lg g5 nougat monster

Link to comment
Share on other sites

μόλις τελειώσει μας ενημέρωσης.....

 

 

g5 lg g5 nougat monster

 

και βεβαια θα ενημερωσω.ακομα ειναι στο 16 τοις εκατο εχω μελον ακομα

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Περιμενουμε φιλε μου ενημερωση!!Σε μενα που ειναι ελληνικο δεν εβγαλε καμια ενημερωση.

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Περιμενουμε φιλε μου ενημερωση!!Σε μενα που ειναι ελληνικο δεν εβγαλε καμια ενημερωση.
αγορα απο skroutz ειναι το δικο μου στο κουτι στην ετικετα που γραφει το χρωμα εχει τα αρχικα μαλον της χωρας αν δεν κανω λαθος HIT αν ειναι αυτο
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι είναι η c απλά σου κατεβάζει όλη τη Rom. Έκανε κάτι τέτοια κουλά και το LG g3 μεσω pc suite

 

Στάλθηκε από το 1+3

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι είναι η c απλά σου κατεβάζει όλη τη Rom. Έκανε κάτι τέτοια κουλά και το LG g3 μεσω pc suite

 

Στάλθηκε από το 1+3

 

λες να εχω τιποτα προβληματα αν κατεβασει ολη την rom λεω τωρα εγω.γιατι απο οτι θυμηθηκα στην αρχη που προλαβα να διαβασω ελεγε οτι μπορει να χαθουν δεδομενα και εφαρμογες.λες να την ακυρωσω και να μεινω εδω που ειμαι τωρα

Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

λες να εχω τιποτα προβληματα αν κατεβασει ολη την rom λεω τωρα εγω.γιατι απο οτι θυμηθηκα στην αρχη που προλαβα να διαβασω ελεγε οτι μπορει να χαθουν δεδομενα και εφαρμογες.λες να την ακυρωσω και να μεινω εδω που ειμαι τωρα

Δεν πιστεύω να χάσεις κάτι απλά θα σε τεντωσει μέχρι να κατέβει. Και φοβάμαι μην σου περάσει καμία branded όπως έγινε σε κάποια παιδιά στο παρελθόν. Ενώ είχαν unbranded μετά την αναβάθμιση μέσω bridge τσουπ ξαφνικά branded

 

Στάλθηκε από το 1+3

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε περιμένεις να δοκιμαστεί απο xda πρώτα; ( αν ειναι αυτό)

 

δεν ξερω τι να πω και τι να κανω τελικα.μου την κατεβαζει πολυ αργα αν και εχω 24 ταχυτητα μου λεει οτι απομενουν 0.6/14/24 λεπτα ακομα.παρα πολυ μαλον θα την κανω αυριο δεν μπορω να την περιμενω τοσες ωρες

 

----- προσθήκη μηνύματος 108 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν πιστεύω να χάσεις κάτι απλά θα σε τεντωσει μέχρι να κατέβει. Και φοβάμαι μην σου περάσει καμία branded όπως έγινε σε κάποια παιδιά στο παρελθόν. Ενώ είχαν unbranded μετά την αναβάθμιση μέσω bridge τσουπ ξαφνικά branded

 

Στάλθηκε από το 1+3

 

ναι εχεις δικιο αστο δεν την κατεβαζω την ακυρωνω μονο ota αν ερθει κατι θα την κανω

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι να πω και τι να κανω τελικα.μου την κατεβαζει πολυ αργα αν και εχω 24 ταχυτητα μου λεει οτι απομενουν 0.6/14/24 λεπτα ακομα.παρα πολυ μαλον θα την κανω αυριο δεν μπορω να την περιμενω τοσες ωρες

 

----- προσθήκη μηνύματος 108 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

ναι εχεις δικιο αστο δεν την κατεβαζω την ακυρωνω μονο ota αν ερθει κατι θα την κανω

Ε ναι μωρέ ΟΤΑ αντε να είναι κανένα 150mb max. Την κάνεις και τέλος

 

Στάλθηκε από το 1+3

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

την σταματησα και κατοπιν ειδα οτι η εκδοση ειναι η h85020B [2016-12-28] αυτο γραφει.και γραφει οτι στην εκδοση αυτην προστιθεται πληκτρο μενου εφαρμογης και επισης κατι με αποκλεισμους αριθμων Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

την σταματησα και κατοπιν ειδα οτι η εκδοση ειναι η h85020B [2016-12-28] αυτο γραφει.και γραφει οτι στην εκδοση αυτην προστιθεται πληκτρο μενου εφαρμογης και επισης κατι με αποκλεισμους αριθμων

αν θέλεις κατέβασε από http://lg-firmwares.com/lg-h850-firmwares/ την 20c και πέρνα τη με lgup

Αυτή έχω κι εγώ......

 

 

g5 lg g5 nougat monster

Link to comment
Share on other sites

αν θέλεις κατέβασε από http://lg-firmwares.com/lg-h850-firmwares/ την 20c και πέρνα τη με lgup

Αυτή έχω κι εγώ......

 

 

g5 lg g5 nougat monster

 

θα δω τι θα κανω.σε ευχαριστω παντως

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

αν θέλεις κατέβασε από http://lg-firmwares.com/lg-h850-firmwares/ την 20c και πέρνα τη με lgup

Αυτή έχω κι εγώ......

 

 

g5 lg g5 nougat monster

 

Ποιά από όλες;

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

μια 20c έχει

 

http://lg-firmwares.com/download-file/?fileId=4916

 

 

g5 lg g5 nougat monster

 

με το LGUP εννοεις σωστα?

χανω τα δεδομενα ολα ?

την δοκιμασε κανενας - ειδε καμια διαφορα?

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

με το LGUP εννοεις σωστα?

χανω τα δεδομενα ολα ?

την δοκιμασε κανενας - ειδε καμια διαφορα?

Ναι με lgup

έκανα clear install

την 20c τρέχω τώρα.....

 

70b8f48be78b43f350ee9554af69963d.jpg

 

g5 lg g5 nougat monster

Link to comment
Share on other sites

αγορα απο skroutz ειναι το δικο μου στο κουτι στην ετικετα που γραφει το χρωμα εχει τα αρχικα μαλον της χωρας αν δεν κανω λαθος HIT αν ειναι αυτο

HIT είναι ιταλικό με πάροχο την Hutsitson. Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα η αναβάθμιση μέσω bridge να είναι branded. Περίμενε ΟΤΑ ή αν βιάζεσαι μέσω LGUP όπως γράφει πιο πάνω ο geo29

Link to comment
Share on other sites

ΗΙΤ είναι και το δικό μου και επιβεβαιώνω ότι μετά από αναβάθμιση μέσω Bridge έγινε brandet χωρίς αυτό να σημαίνει κάτι φοβερό κάποιες εφαρμογές που άλλες σβήνουν και άλλες απενεργοποιούνται. Νομίζω όμως ότι μετά δεν ξαναπαίζει η ΟΤΑ
Link to comment
Share on other sites

Φωτισμός 50% και ποιο κάτω

Όχι πάνω από μισή ώρα game

Όχι φόρτιση και χρήση

Όχι χρήση 4/3g με χαμηλό σήμα

Σταματάς να του κάνεις χρήση όταν δεις οτι ζεσταίνεται

Όχι πολλά λεπτά video recording

Κλπ οτιδήποτε δεν ανεβάζει την θερμοκρασία με λίγα λόγια

 

Καλά, πάνω απο τα μισά δε παίζει να γίνει. Ειδικά όχι χρηση ίντερνετ με χαμηλό σήμερα, όλη μέρα το έχουμε ανοικτό, θα κοιτάμε κάθε τόσο τι σήμα έχει?

Κ αυτή η μαλαμακία με τη φόρτιση κ χρήση πάλι......:blink::blink::blink:

Τετοια έβλεπα κ το πήρα μεσα στο 2016 κ τώρα που του σκίσανε την τιμή πάπαλααα. Κ φαντάζομαι πως ούτε σε κανα g6 θα αλλάξουν αυτές οι κοτσάνες.........

Α ρε, σε samsung θα καταλλήξουμε κ μάλιστα σειράς A για να έχει κ ράδιο????????? :cry::cry::cry::cry:

"LG V30 (αξεπέραστο)+ Samsung A52 (της γυναίκας)"

Κ τώρα HTC U24pro

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την υπόδειξη.

 

Άντε να το κάνουμε λιανά.

Ο συμφορουμίτης ρωτάει αν μπορεί να έχει αναζήτηση επαφών στα ελληνικά από το ΑΡΙΘΜΗΤΙΚΟ πληκτρολόγιο του stock dialer (το οποίο έχει μόνο λατινικά στοιχεία).

Σύμφωνα με την εμπειρία μου αυτό δεν γίνεται, γι' αυτό έχω βάλει τον EX dialer (τον Dialer One που αναφέρει τον έχω εγκαταλείψει ως παρωχημένο, καθώς νομίζω ότι τον έχουν εγκαταλείψει και οι developers του).

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!! Να δοκιμάσουμε και το Ex dialer λοιπόν.

 

Απαράδεκτο κατά την άποψη μου πάντως να μην έχει στην στοκ εφαρμογή. Ούτε καν να την απενεργοποιήσουμε δεν αφήνει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...