Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παλιότερα πριν λίγο καιρό κάπου στις αρχές Σεπτεμβρίου αν θυμάμαι καλά κάποιο μέλος είχε γράψει κάτι παρόμοιο,ότι δεν υπάρχουν και αφαιρουνται σιγά σιγά από όλες τις αλυσίδες τα σταντ της LG όσον αφορά τα κινητά τουλάχιστον σε επίπεδο ναυαρχίδων...μου φάνηκε παράξενο και φυσικά εύχομαι να μην επιβεβαιωθεί...ποντάρω στην lg για το επόμενο μοντέλο g6.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Απο σημερα και εγω κατοχος, το πηρα για ενα φιλαρακι αλλα θα το κρατησω κανα μηνα να το ψαχουλεψω και θα του το δωσω..

Μεχρι στιγμης εχω δει ελαχιστα πραγματα, αλλα μου αρεσει σαν ομορφια η συσκευη. Αν δεν ειχε και το μενου αυτο μεσα στις ρυθμισεις (οπως ηταν παλια και της samsung) θα το εκτιμουσα, καθως μου φαινεται πιο μπερδεμα αλλα θα το μαθω οκ.

Το κακο ειναι οτι με updates κτλ ρουφαει μπαταρια και θα δω απο αυριο καμερα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αλλάζει αυτό.. Πάτα τις 3 τελίτσες πάνω δεξιά κι άλλαξε το.

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αλλάζει αυτό.. Πάτα τις 3 τελίτσες πάνω δεξιά κι άλλαξε το.

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

ωραιος, θα τα βρω πιστευω απλα δεν εχω χρονο για πολυ σκαλισμα, απλα στα κενα απο τη δουλεια ασχολουμαι (και τωρα δουλευω με teamviewer στο γραφειο) οποτε ο,τι κανω το κανω για να ξεσκασω και γιαυτο μπορει να μην βρισκω πραγματα που ειναι ευκολα..

Στα της καμερας, ελπιζω σε συνδυασμο με το s7 να εχω ολα τα ειδη φωτογραφιας με τον καλυτερο τροπο, ειτε μερα ειτε νυχτα κτλ κτλ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μία ερώτηση: Περνόντας τις εφαρμογές μετά πρέπει να πηγαίνω κάθε φορά να της ταξινομώ χειροκίνητα. Αυτό αλλάζει να το κάνω μόνιμα η πρέπει να το κάνω κάθε φορά?
Link to comment
Share on other sites

Tα έβγαλα όλα θήκες,ζελατίνες κλπ θα το δουλέψω τελείως γυμνό το τηλέφωνο να το ευχαριστηθώ,ζω επικίνδυνα το ξέρω :p
Link to comment
Share on other sites

Tα έβγαλα όλα θήκες,ζελατίνες κλπ θα το δουλέψω τελείως γυμνό το τηλέφωνο να το ευχαριστηθώ,ζω επικίνδυνα το ξέρω :p

 

χαχαχαχα επιτέλους ένας που ζει επικίνδυνα.......

κι εμένα είχε θήκη και δεν την χρησιμοποιώ :)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα επιτέλους ένας που ζει επικίνδυνα.......

κι εμένα είχε θήκη και δεν την χρησιμοποιώ :)

 

E κοίτα το θέμα είναι μην σου πέσει βασικά..10 μέρες το έχω περίπου τουλάχιστον στην οθόνη δεν έχω δει την παραμικρή αμυχή..

Link to comment
Share on other sites

Δυο μήνες τώρα και λόγω του dac που μεγαλώνει τις διαστάσεις το έχω χωρίς θήκη και είναι βιτρινατο :D λίγη προσοχή, ποτέ επάνω σε τραπέζια και κυρίως ΠΟΤΕ σε ξένα χέρια :happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δυο μήνες τώρα και λόγω του dac που μεγαλώνει τις διαστάσεις το έχω χωρίς θήκη και είναι βιτρινατο :D λίγη προσοχή, ποτέ επάνω σε τραπέζια και κυρίως ΠΟΤΕ σε ξένα χέρια :happy:

 

Πάνω σε τραπέζια δεν γίνεται να μην το ακουμπήσεις,για ένα καφέ να πας που θα το βάλεις;

Link to comment
Share on other sites

Πάνω σε τραπέζια δεν γίνεται να μην το ακουμπήσεις,για ένα καφέ να πας που θα το βάλεις;

 

Σωστή η παρατήρηση σου αλλά κινητό σε τραπέζι δεν άφηνα ακόμα και όταν είχα αδιάβροχη συσκευή, συνήθως σε τσάντα η στο σακάκι, και το καλοκαίρι πάλι με προσοχή, έχω μια εμμονή με τις αψεγαδιαστες συσκευές από φθορές και πάντα τα πρόσεχα από ΝΟΚΙΑ εποχές. :):)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σωστή η παρατήρηση σου αλλά κινητό σε τραπέζι δεν άφηνα ακόμα και όταν είχα αδιάβροχη συσκευή, συνήθως σε τσάντα η στο σακάκι, και το καλοκαίρι πάλι με προσοχή, έχω μια εμμονή με τις αψεγαδιαστες συσκευές από φθορές και πάντα τα πρόσεχα από ΝΟΚΙΑ εποχές. :):)

 

Α το λες από την άποψη μην πέσει κάνα νερό κλπ!!

Link to comment
Share on other sites

Α το λες από την άποψη μην πέσει κάνα νερό κλπ!!

 

Έτσι ακριβώς φίλε μου γιατί δεν θέλει και πολύ να γίνει η ζημιά και είναι άστα μετά :(:(

Το G5 πιστεύω είναι ευαίσθητη συσκευή και ειδικά το πίσω μέρος το βλέπω επιρρεπείς σε γρατζουνιές, τώρα για θέμα πτώσης είναι κάτι που μπορεί να συμβεί στον καθένα.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς φίλε μου γιατί δεν θέλει και πολύ να γίνει η ζημιά και είναι άστα μετά :(:(

Το G5 πιστεύω είναι ευαίσθητη συσκευή και ειδικά το πίσω μέρος το βλέπω επιρρεπείς σε γρατζουνιές, τώρα για θέμα πτώσης είναι κάτι που μπορεί να συμβεί στον καθένα.

 

Έτσι όπως το νιώθω στο χέρι μου πιστεύω πως αν πέσει γυμνό χαιρετίσματα..Θυμάμαι το g2 που ήταν πλαστικούρα στο χέρι ήταν πιο στιβαρό.

Link to comment
Share on other sites

Συνιστώ σε όλους τουλάχιστον μια καλή θήκη TPU. Ομιλεί παθών. Μου γλίστρησε από το χέρι από το ύψος του κομοδίνου (μισο μέτρο και αν), φορώντας μάλιστα τη Ringke Slim. Δυστυχώς μάλλον προσέκρουσε στο σημείο του ακουστικού, με αποτέλεσμα να ραγίσει το "Gorilla" glass (μάλλον Gataki Glass πρέπει να το λένε... Μια απειροελάχιστη φλούδα είναι). Πιστεύω ότι αν φορούσε θήκη TPU με χοντρό χείλος (όπως η Spigen Rugged Armor που φορούσα πριν και την άλλαξα με τη Ringke, γιατί μου φάνηκε... χοντρή :( ), θα είχε αποφευχθεί το μοιραίο. Πάντως, η κούρμπα που κάνει στο πάνω μέρος η οθόνη δεν βοηθάει. Edited by cirith
Link to comment
Share on other sites

Συνιστώ σε όλους τουλάχιστον μια καλή θήκη TPU. Ομιλεί παθών. Μου γλίστρησε από το χέρι από το ύψος του κομοδίνου (μισο μέτρο και αν), φορώντας μάλιστα τη Ringke Slim. Δυστυχώς μάλλον προσέκρουσε στο σημείο του ακουστικού, με αποτέλεσμα να ραγίσει το "Gorilla" glass (μάλλον Gataki Glass πρέπει να το λένε... Μια απειροελάχιστη φλούδα είναι). Πιστεύω ότι αν φορούσε θήκη TPU με χοντρό χείλος (όπως η Spigen Rugged Armor που φορούσα πριν και την άλλαξα με τη Ringke, γιατί μου φάνηκε... χοντρή :( ), θα είχε αποφευχθεί το μοιραίο. Πάντως, η κούρμπα που κάνει στο πάνω μέρος η οθόνη δεν βοηθάει.

 

Αυτή έχω και εγώ την Spigen και γίνεται ολόκληρο το κινητό μια γκουμούτσα!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτή έχω και εγώ την Spigen και γίνεται ολόκληρο το κινητό μια γκουμούτσα!!

Όταν η οθόνη έχει σχεδόν όσο το κινητό προσέχεις για να έχεις ;)

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Συνιστώ σε όλους τουλάχιστον μια καλή θήκη TPU. Ομιλεί παθών. Μου γλίστρησε από το χέρι από το ύψος του κομοδίνου (μισο μέτρο και αν), φορώντας μάλιστα τη Ringke Slim. Δυστυχώς μάλλον προσέκρουσε στο σημείο του ακουστικού, με αποτέλεσμα να ραγίσει το "Gorilla" glass (μάλλον Gataki Glass πρέπει να το λένε... Μια απειροελάχιστη φλούδα είναι). Πιστεύω ότι αν φορούσε θήκη TPU με χοντρό χείλος (όπως η Spigen Rugged Armor που φορούσα πριν και την άλλαξα με τη Ringke, γιατί μου φάνηκε... χοντρή :( ), θα είχε αποφευχθεί το μοιραίο. Πάντως, η κούρμπα που κάνει στο πάνω μέρος η οθόνη δεν βοηθάει.

 

Καλημέρες :) και μόνο που το διάβασα πόνεσα :( Θέλω να χαίρομαι την συσκευή χωρίς περιορισμούς και φυσικά αναλαμβάνοντας και το ρισκο.

 

Η αναβάθμιση ακόμα δεν ήρθε :mad: όσοι την περάσατε είδατε κάποια διαφορά;

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχθές το βράδυ μου ήρθε η 10i. Δεν βλέπω κάποια διαφορά όσον αφορά ταχύτητα και μπαταρία...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ούτε εγώ είδα κάποια διαφορά στην ταχύτητα κτλ.

Αναμένουμε nougat. Υπομονή :)

 

My turbo boosted black leather LG G5 is awesome

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες :) και μόνο που το διάβασα πόνεσα :( Θέλω να χαίρομαι την συσκευή χωρίς περιορισμούς και φυσικά αναλαμβάνοντας και το ρισκο.

 

Η αναβάθμιση ακόμα δεν ήρθε :mad: όσοι την περάσατε είδατε κάποια διαφορά;

 

Ναι ρε φίλε,και αν πέσει έπεσε :X

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φίλε,και αν πέσει έπεσε :X

 

Έτσι :):):) ας τα χαρούμε τα ρημάδια :rolleyes:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έτσι :):):) ας τα χαρούμε τα ρημάδια :rolleyes:

 

Ναι ρε φίλε,και αν πέσει έπεσε :X

Ε ρε σε τρελούς πέσαμε εδώ μέσα! Χαχαχα! :p :p :p

 

Εντάξει δεν έχετε και άδικο αλλιώς είναι η συσκευή χωρίς πολλά φρου φρου και αρώματα...

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόνο με το skin την έχω παρόλο που έχω τρεις θήκες

 

My turbo boosted black leather LG G5 is awesome

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ μου :) το τελευταίο πράγμα που θα με απασχολούσε ήταν εάν έπεφτε το κινητό κάτω, αυτά υπάρχουν για να μας εξυπηρετούν και τίποτα παραπάνω, όπως έγραψα παραπάνω αναλαμβάνω και την ευθύνη, πάντως με αυτά που διαβάζω στις αγγελίες καλύτερα να πουλήσεις κινητό με σπάσιμο από πτώση παρά να ανοίξει ο άλλος το κουτί και να βρει κάνα βότσαλο μέσα :lol::lol::lol::lol:

 

Υ.Σ. Είδα και Note7 σε αγγελία οπότε δεν υπάρχει ελπίς...χαχαχαχα

Edited by Arxontas71

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...