Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά πως γίνεται όταν βάζω στο ημερολόγιο ειδοποίηση να έχει και ήχο;στα samsung έμπαινε κατευθείαν εδώ δεν το έχω βρει ακόμα και χάνω ειδοποιήσεις

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν έχω το G5 αλλά υποθέτω ότι το V10 μου θα έχει το ίδιο μενού ημερολογίου. Οπότε όταν μπαίνεις στην εφαρμογή ημερολόγιο πάρα επάνω δεξιά στις 3 κάθετες τελείες (μενού), > Ρυθμίσεις > Ρυθμίσεις ειδοποιήσεων > Ήχος ειδοποιήσεων

Και όταν βάζεις κάποια υπενθύμιση στο ημερολόγιο στις υπενθυμίσεις να κλικάρεις Περισσότερα > Υπενθυμίσεις > Προσθήκη υπενθύμισης > και επιλογή στο Πριν από...

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.Την εφαρμογη "Smart doctor",την εχει το κινητο σας,γιατι εγω δεν την βρισκω πουθενα,ουτε στα μενου,ουτε στις ρυθμισεις...

 

Υπάρχει στις "ρυθμίσεις" > γενικές > smart cleaning (κάτω απο την μνήμη...)

Link to comment
Share on other sites

η τελευτεα ειναι v10i

 

Να υποθέσω ότι είναι η ακριβώς επόμενη από την e ή μεσολαβούν και άλλες?

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι είναι η ακριβώς επόμενη από την e ή μεσολαβούν και άλλες?

 

όχι δεν μεσολαβούν άλλες από την e πάει στην i και αναμένουμε την μεγάλη που θα είναι η μετάβαση στην nougat μέσα Νοεμβρίου :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω το G5 αλλά υποθέτω ότι το V10 μου θα έχει το ίδιο μενού ημερολογίου. Οπότε όταν μπαίνεις στην εφαρμογή ημερολόγιο πάρα επάνω δεξιά στις 3 κάθετες τελείες (μενού), > Ρυθμίσεις > Ρυθμίσεις ειδοποιήσεων > Ήχος ειδοποιήσεων

Και όταν βάζεις κάποια υπενθύμιση στο ημερολόγιο στις υπενθυμίσεις να κλικάρεις Περισσότερα > Υπενθυμίσεις > Προσθήκη υπενθύμισης > και επιλογή στο Πριν από...

Σε ευχαριστώ φίλε

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στις "ρυθμίσεις" > γενικές > smart cleaning (κάτω απο την μνήμη...)

 

Α,μαλιστα αυτος ειναι ο smart doctor λοιπον...Ευχαριστω.;)

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς όσους έχουν root..

Οι εφαρμογές που έχουν πρόσβαση στον δακτυλικό αναγνώστη δουλεύουν με root;

Και ναι εννοώ το winbank mobile..

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς όσους έχουν root..

Οι εφαρμογές που έχουν πρόσβαση στον δακτυλικό αναγνώστη δουλεύουν με root;

Και ναι εννοώ το winbank mobile..

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

αν δεν κάνω λάθος οι εφαρμογές τραπεζών δεν δουλεύουν σε root συσκευές όπως επίσης και η ote tv go

Link to comment
Share on other sites

αν δεν κάνω λάθος οι εφαρμογές τραπεζών δεν δουλεύουν σε root συσκευές όπως επίσης και η ote tv go

 

...Και το NovaGO επισης...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς όσους έχουν root..

Οι εφαρμογές που έχουν πρόσβαση στον δακτυλικό αναγνώστη δουλεύουν με root;

Και ναι εννοώ το winbank mobile..

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

Με systemless root και suhide η winbank δουλεύει κανονικά και με αποτύπωμα.

Link to comment
Share on other sites

@vag74 το έχεις βάλει για πώληση?

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το smart settings τι ακριβώς είναι ρε παιδιά; δεν έχω καταλάβει τι κάνει.Υπάρχει κανας οδηγός να το διαβάσω;
Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Το smart settings τι ακριβώς είναι ρε παιδιά; δεν έχω καταλάβει τι κάνει.Υπάρχει κανας οδηγός να το διαβάσω;

 

ουσιαστικά ορίζεις ρυθμίσεις σύμφωνα με την τοποθεσία που είσαι (gps on). Πχ. όταν έχεις ορίσει μια τοποθεσία ως σπίτι με που φτάνεις ή είσαι μέσα του δίνεις εντολές να ανοίξει το wifi , να κλείσουν τα data και το bluetooth και να είναι ο ήχος δυνατός. Αν έχεις ορίσει ενα χώρο ως εργασία του βάζεις ας πούμε εντολή να ανοίξει τα Data, το bluetooth και να μπει αθόρυβο ή οταν λείπεις απο το σπίτι κτλ.

 

Κάπως έτσι λειτουργεί!

 

http://www.lg.com/us/support/product-help/CT10000027-20150132283529-preinstall-apps

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

@vag74 το έχεις βάλει για πώληση?

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Το έβαλα αλλά τώρα το μετάνιωσα και έσβησα την αγγελία :p

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα αλλά τώρα το μετάνιωσα και έσβησα την αγγελία :p

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

θεός!!!! :respect::respect::respect:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κάποιος tempered glass από το eshop έχει 3 μάρκες μήπως κάποιο κάθεται καλά;το xone ας πούμε σαν μάρκα κάθεται καλά;

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vag74
Link to comment
Share on other sites

ουσιαστικά ορίζεις ρυθμίσεις σύμφωνα με την τοποθεσία που είσαι (gps on). Πχ. όταν έχεις ορίσει μια τοποθεσία ως σπίτι με που φτάνεις ή είσαι μέσα του δίνεις εντολές να ανοίξει το wifi , να κλείσουν τα data και το bluetooth και να είναι ο ήχος δυνατός. Αν έχεις ορίσει ενα χώρο ως εργασία του βάζεις ας πούμε εντολή να ανοίξει τα Data, το bluetooth και να μπει αθόρυβο ή οταν λείπεις απο το σπίτι κτλ.

 

Κάπως έτσι λειτουργεί!

 

http://www.lg.com/us/support/product-help/CT10000027-20150132283529-preinstall-apps

οκ θα το ψάξω,ευχαριστώ πολύ...

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Συμφορουμίτες, για αλλαγή οθόνης -εκτός Procordia- υπάρχει κάποια αξιόπιστη και οικονομική πρόταση σε Πειραιά - Αθήνα, έστω με pm;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι γινεται με το G5; Σταματαει η πωληση οτυ; Γιατι στις μεγαλες αλυσιδες, αν το βρεις ειναι μονο σε χρυσο και λιγα κομματια.

Πριν 2 εβδομαδες ειχα παει στον Κωτσοβολο και μου ειπε η υπαλληλος οτι δεν θα το ξαναφερουν και αν ηθελα να μου κανει προσφορα για ενα τελευταιο κομματι που ειχε. Σημερα μπηκα στην σελιδα οτυς και δεν υπαρχει τιποτα σε lg. Στα media μονο το χρυσο και στο public επισης μονο το χρυσο και 10 τελευταια κομματια. Παιζει κατι;;; Τωρα που ειμαι ενα βημα πριν την αγορα αρχισαν τα οργανα;;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι γινεται με το G5; Σταματαει η πωληση οτυ; Γιατι στις μεγαλες αλυσιδες, αν το βρεις ειναι μονο σε χρυσο και λιγα κομματια.

Πριν 2 εβδομαδες ειχα παει στον Κωτσοβολο και μου ειπε η υπαλληλος οτι δεν θα το ξαναφερουν και αν ηθελα να μου κανει προσφορα για ενα τελευταιο κομματι που ειχε. Σημερα μπηκα στην σελιδα οτυς και δεν υπαρχει τιποτα σε lg. Στα media μονο το χρυσο και στο public επισης μονο το χρυσο και 10 τελευταια κομματια. Παιζει κατι;;; Τωρα που ειμαι ενα βημα πριν την αγορα αρχισαν τα οργανα;;

Έτσι έλεγαν οι αλυσίδες και για το g4 αλλά ακόμα και σήμερα πωλείται κανονικά... Μάλλον να πουλήσουν ήθελαν

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έτσι έλεγαν οι αλυσίδες και για το g4 αλλά ακόμα και σήμερα πωλείται κανονικά... Μάλλον να πουλήσουν ήθελαν

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

 

Δεν ξερω τι ισχυει. Παντως σε you.gr, kotsovolos δεν υπαρχει καν στην σελιδα τους. Στα media-public μονο σε χρυσο και στο πλαισιο ρο δειχνει μονο διαθεσιμο σε τρια καταστηματα και μονο απο καταστηματα.....

Αρα κατι παιζει....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...