Jump to content

Doogee Homtom HT3


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ακομη ερωτηση θα ηθελα να κανω. Το ηχειο των κλησεων εχει καλο ηχο σχετικα; Μηπως ειναι πολυ χαμηλο ή εχει μετρια ποιοτητα ηχου;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 373
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω παιδιά πρόβλημα με το play store! Δε μπορώ να κατεβάσω apps! Μου βγάζει το μήνυμα κωδικός σφάλματος 504.
Link to comment
Share on other sites

Μια ακομη ερωτηση θα ηθελα να κανω. Το ηχειο των κλησεων εχει καλο ηχο σχετικα; Μηπως ειναι πολυ χαμηλο ή εχει μετρια ποιοτητα ηχου;

Το ακουστικό θες να πεις, καλή ποιότητα έχει, παλεύεται.

Αναλόγως το αυτί, ίσως χρειαστεί μια μικροπαρέμβαση να ανεβάσεις λίγο την ένταση μέσα από το Engineering mode.

 

Έχω παιδιά πρόβλημα με το play store! Δε μπορώ να κατεβάσω apps! Μου βγάζει το μήνυμα κωδικός σφάλματος 504.

Τα γνωστά κολλήματα του Play Store μετά από ενημερώσεις, μην ανησυχείς δεν είναι τίποτα.

Πήγαινε στις ρυθμίσεις εφαρμογών και κάνε εκκαθάριση προσωρινής μνήμης ή/και εκκαθάριση δεδομένων, κάνε καλού κακού και μια επανεκκίνηση και λογικά θα είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Screen protector η tempred gass εχει βρει κανενας?

 

εδω

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, γενικά τι λέει το κινητό ? πιστεύετε είναι το ίδιο καλό με το Doogee X5 ? Μόνο η μπαταρία είναι η διαφορά ? Επιπλεόν, να υποθέσω ότι δεν έχει τα δύο γνωστά προβλήματα του HΤ7 (ιός + αγάγκη για αντάπτορα επειδή δεν χωράνε τα ακουστικά....) ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, γενικά τι λέει το κινητό ? πιστεύετε είναι το ίδιο καλό με το Doogee X5 ? Μόνο η μπαταρία είναι η διαφορά ? Επιπλεόν, να υποθέσω ότι δεν έχει τα δύο γνωστά προβλήματα του HΤ7 (ιός + αγάγκη για αντάπτορα επειδή δεν χωράνε τα ακουστικά....) ?

Αν και όλα είναι υποκειμενικά και τα γούστα δεν είναι παντού τα ίδια: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6574465#post6574465

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πόλυ othon. Είχα δει την ανάρτηση σου αλλά σκεφτόμουν μήπως είχε εμφανιστεί κανένα πρόβλημα από τότε. Οπότε, ούτε ιό δεν έχει όυτε χρειάζεται αντάπτορα, καλό αυτό.

Για τον φίλο που έψαχνε για case και glass: http://www.gearbest.com/screen-protectors/pp_336429.html (είναι 1 usd πιο φθηνό από αυτό που προτάθηκε προηγουμένως αλλά είναι mixed colour όμως, οπότε ενδέχεται να στείλουν κανένα ροζ....)

Link to comment
Share on other sites

kαλησπέρα, προσπαθώ να κάνω αναβάθμιση από την τρέχουσα ΗΤ7-V2.0.3 στην προσφερόμενη VERSION ΗΤ-V2.0.7 μέσω ΟΤΑ αλλά μου γράφει αποτυχημένη σύνδεση του δικτύου ενώ έχω wifi. ξέρει κάποιος την αιτία?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Μου έβγαλε μήνυμα για αναβάθμιση ΟΤΑ .Αφου κατέβηκε και έκανε εγκατάσταση τώρα δεν ανοίγει!!:(
Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορεί καποιος να ανεβάσει 2 φωτογραφίες τη μερα μια κοντινή και μια μακρινή και αντιστοιχα το βραδυ με φλας και χωρίς.

 

Επισης μπορει καποιος να τεστάρει αν παιζει το hearthstone, ειναι το μονο παιχνιδι που με ενδιαφέρει

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα είναι για τα απολύτως βασικά και είμαι πολύ επιεικής. Αλλά για την τιμή του κινητου το καταπίνεις.

Αυτό που παρατήρησα στις 2/3 συσκευές που πήρα είναι ότι βγάζει ξαφνικά ειδοποίηση να εγκατασταθούνε κάποιες εφαρμογές τρίτες. Άκυρες εντελώς. Το έχει παρατηρήσει αυτό κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα είναι για τα απολύτως βασικά και είμαι πολύ επιεικής. Αλλά για την τιμή του κινητου το καταπίνεις.

Αυτό που παρατήρησα στις 2/3 συσκευές που πήρα είναι ότι βγάζει ξαφνικά ειδοποίηση να εγκατασταθούνε κάποιες εφαρμογές τρίτες. Άκυρες εντελώς. Το έχει παρατηρήσει αυτό κανείς;

 

thanks, βρήκα και κάποιες στο ιντερνετ και έχω μια εικονα. Εχω την εντύπωση οτι ειναι λιγο καλύτερες απο το doogee χ5 που για μένα ήταν τραγικές (ακόμα και για αυτήν την κατηγορία τιμής). Αν μπορεις δοκίμασε και το hearthstone να μου πεις.

 

Ενννοείς εφαρμογές απο το playstore. Λογικά κάποια ήδη υπαρχουσα εφαρμογή της ζητάει

Link to comment
Share on other sites

bill_phone κάτι παρόμοιο νομίζω ότι εκανε ο ιος που είχε το ht7, δηλαδή εγκαθιστούσε μόνο του εφαρμογές...από ό,τι κατάλαβα, στο ht3 δεν γίνεται αυτόματα η εγκατάσταση, αλλά ζητάει την άδεια σου, σωστά ?

σε κάθε περίπτωση ελπίζω να μην συμβαινει το ίδιο και να είναι κάτι παροδικό που έτυχε στο κινητο σου. αν μαθεις τίποτα ειδικότερο, γράψε το και εδώ σε παρακαλώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

bill_phone κάτι παρόμοιο νομίζω ότι εκανε ο ιος που είχε το ht7, δηλαδή εγκαθιστούσε μόνο του εφαρμογές...από ό,τι κατάλαβα, στο ht3 δεν γίνεται αυτόματα η εγκατάσταση, αλλά ζητάει την άδεια σου, σωστά ?

σε κάθε περίπτωση ελπίζω να μην συμβαινει το ίδιο και να είναι κάτι παροδικό που έτυχε στο κινητο σου. αν μαθεις τίποτα ειδικότερο, γράψε το και εδώ σε παρακαλώ πολύ

 

Δεν έχω εγώ το τηλέφωνο. Το έχω δώσει σε γονεις κλπ. Οπότε δεν ξέρω αν κάτι πατήθηκε κατα λάθος. Έκανα μία επαναφορά δεδομένων και 3 μέρες τώρα είναι καθαρό. Αν ξαναδώ κάτι θα επιστρέψω.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορει καποιος που το εχει να μετρησει λιγο το παχος του, γιατι στο Banggood λεει οτι ειναι 7,5χιλ αλλα απο τις φωτογραφιες φενεται ποιο χοντρο.

Το θελω για την γυναικα και το θελει λεπτο...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι λεπτο

Ειναι 1cm

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

σημερα παραγγειλα ενα για ενα φιλο. ηθελε κατι φτηνο καθως τα καταστρεφει!!

πριν ειχε Moto e2014

φανταζομαι στα ιδια κυβικα ειναι και αυτο εδω ε?

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε το moto e14 έχει 4πυρηνο

 

Το moto e 2014 ειναι διπύρηνο , το μοντελο του 2015 ειναι τετραπύρηνο .

 

Αν παντως κάποιος τον ενδιαφερει το κινητο δινω ενα ασημενιο καινουριο 45 ευρώ (οσο δλδ το πήρα απο gearbest) με ενα χρονο εγγύηση, καθως πηρα ενα για μενα και ενα για την κοπελα μου αλλα της φαινεται μεγαλο σε σχεση με το xperia ray που χε πριν και δεν το θέλει . Το κινητο απλα ανοιχτηκε για να διαπιστωθει ότι δουλευει και ολα ειναι οκ. Απλως αυτή τη στιγμή εχω φύγει επαρχια για πασχα οποτε οποιος το θελει να υπολογισει και 2-3 ευρω μεταφορικα με ελτα αλλιώς σε δυο βδομαδες θα μαι αθήνα. Αξιολογήσεις μου μπορειτε να δειτε εδώ απο διπλανο φορουμ

Link to comment
Share on other sites

παλικαρια καμια θηκη σιλικονης και προτεκτορ εχει βρει κανεις;;γιατι δεν εχω βρει κατι .....αν εχει αγορασει καποιος απο καπου ας γραψει το λινκ εδω..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...