Jump to content

Doogee Homtom HT7 Pro


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι το ίδιο θα δουλεύει.

Από ταχύτητα την έγραψα την εμπειρία μου ποιο πάνω (πριν το βάλω στο κουτί του προς πώληση) όταν προχθές το σύγκρινα με φίλου που είχε το g4c.....

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 367
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι το ίδιο θα δουλεύει.

Από ταχύτητα την έγραψα την εμπειρία μου ποιο πάνω (πριν το βάλω στο κουτί του προς πώληση) όταν προχθές το σύγκρινα με φίλου που είχε το g4c.....

 

 

Ωραία.Μήπως είδες εσύ ή κάποιος άλλος αν μπορεί να σηκώσει απλά παιχνίδια δηλαδή όχι πολύ βαριά?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ωραία.Μήπως είδες εσύ ή κάποιος άλλος αν μπορεί να σηκώσει απλά παιχνίδια δηλαδή όχι πολύ βαριά?

Ευχαριστώ

 

Kανενα προβλημα απο οτι βλεπω απο τον γυιο μου. Μαλιστα η καλη οθονη του, βοηθαει σε αυτο!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς εάν οι θήκες κτλ του homtom ht7 ταιριάζουν στο pro?

Ευχαριστώ.

Ναι ιδιες ειναι.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Και νεο update σημερα σε 1.1.7,μπραβο στην εταιρια που υποστιριζη τα κντ της.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους, πηρα και εγω το ht7 pro....για τα λεφτα του ειναι σουπερ και ειδικα για εμενα που λογο δουλειας τα σπαω τα τηλεφωνα σε χρονο dt!!! Εχω ενα θεματακι ομως και ισως να μπορει καποιος να βοηθησει, δουλευει με τον επεξεργαστη στο φουλ συνεχεια και αν οχι στο φουλ λιγο πιο κατω...με αποτελεσμα να αδειαζει την μπαταρια πολυ γρηγορα χωρις να το χρησιμοποιω!!!! Επισης για τον ιδιο λογο θελει κατι ωρες να φορτισει!!!καμια ιδεα η κανεις που να το εχει λυσει;;; να συμπληρωσω οτι το κανει και χωρις να εχω βαλει τπτ παρπανω απο αυτα που εχει οταν ερχεται....καθαρο δλδ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μην πολυπανυγηρίζεις γιατί αυτή η έκδοση διορθώνει μεν το bug με την επιλογή δικτύου, αλλά γονατίζει τη μπαταρία...

 

εάν το κάνεις root και αλλάξεις governor,δε θα βοηθούσε; εάν φυσικά θέλεις να το σκαλίσεις....

Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

Μην πολυπανυγηρίζεις γιατί αυτή η έκδοση διορθώνει μεν το bug με την επιλογή δικτύου, αλλά γονατίζει τη μπαταρία...

Διαφορα στην μπαταρια δεν βλεπω να πω την αληθεια μου,για εμενα αυτο που μετραει ειναι η συνεχης υποστιριξη της εταιριας....που αλλες εταιριες απλα δεν.......:rolleyes:

 

@dkgti

Εχεις κανει τα τελευταια update?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από εμένα παιδιά, το τηλέφωνό είναι πολύ καλό, αλλά ή μπαταρία μαύρα χάλια, δεν βγάζει ούτε μισή Μέρα. Έχετε τίποτα υπόψιν σας να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από εμένα παιδιά, το τηλέφωνό είναι πολύ καλό, αλλά ή μπαταρία μαύρα χάλια, δεν βγάζει ούτε μισή Μέρα. Έχετε τίποτα υπόψιν σας να κάνω?

Δηλαδη ποσο sot εχεις?Ποσες φορτισεις εχεις κανεις?Εισαι με το τελευταιο update?

Οταν γραφεται κατι ρε παιδια,για να σας βοηθησουμε και εμεις,να εισται πιο αναλυτικοι..........

Μπορει γαι 1002 λογους να τρωει ,μπαταρια,ακομα και απο μια ασημαντη εφαρμογη που εχετε περασει.............

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι .... που έχει αναφερθεί σε προηγούμενο post ... άλλα δεν είδα κάπου να είναι σαν πρόβλημα ..

Πέρα από το δικό του φορτιστή ο οποίος κουμπώνει ΚΑΝΟΝΙΚΆ και ΣΤΑΘΕΡΆ .. κουμπώνει άλλος φορτιστής usb επάνω .. ?

Γιατί στο δικό μου έχω δοκιμάσει 2 samsung original , ένα LG original και ένα φορτιστή του καλαθιού .

Κανείς δεν φόρτιζε κανονικά .. .(ίσα ίσα που έμπαινε το βύσμα μέσα .. και δεν σταθεροποιουταν καλά ) ΕΚΤΟΣ από το δικό του.

 

Συμβαίνει και σε εσάς το ίδιο ?

 

Οσο αναφορά κόστος /απόδοση ... μια χαρά είναι για τα λεφτά του ... σχεδόν μήνα το έχω .. .αρκετά καλό είναι .. (μπαταρία .. μέτρια .. :wacko:)

 

Επισης εαν εχεις κανεις κανενα επιπλεον κομματι που το πηρε και δεν το χρειάζετε εας ενημερώσει .. (το είδε ο αδελφος μου .. και με εβαλε να παραγγειλω και για αυτον !!! οποτε λεω να δω πρωτα εαν υπαρχει εδω πριν ψαχτω παλι στα κινεζομαγαζα .. )

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι .... που έχει αναφερθεί σε προηγούμενο post ... άλλα δεν είδα κάπου να είναι σαν πρόβλημα ..

Πέρα από το δικό του φορτιστή ο οποίος κουμπώνει ΚΑΝΟΝΙΚΆ και ΣΤΑΘΕΡΆ .. κουμπώνει άλλος φορτιστής usb επάνω .. ?

Γιατί στο δικό μου έχω δοκιμάσει 2 samsung original , ένα LG original και ένα φορτιστή του καλαθιού .

Κανείς δεν φόρτιζε κανονικά .. .(ίσα ίσα που έμπαινε το βύσμα μέσα .. και δεν σταθεροποιουταν καλά ) ΕΚΤΟΣ από το δικό του.

 

Συμβαίνει και σε εσάς το ίδιο ?

 

Οσο αναφορά κόστος /απόδοση ... μια χαρά είναι για τα λεφτά του ... σχεδόν μήνα το έχω .. .αρκετά καλό είναι .. (μπαταρία .. μέτρια .. :wacko:)

 

Επισης εαν εχεις κανεις κανενα επιπλεον κομματι που το πηρε και δεν το χρειάζετε εας ενημερώσει .. (το είδε ο αδελφος μου .. και με εβαλε να παραγγειλω και για αυτον !!! οποτε λεω να δω πρωτα εαν υπαρχει εδω πριν ψαχτω παλι στα κινεζομαγαζα .. )

Σου έχω στείλει πμ φίλτατε ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

113$ στο gearbest αισχος

Ξυπνησαν-πονηρεψαν τα Κινεζοπουλα,πουλαει καλα λενε,ας τσιμπησουμε την τιμουλα......ρε τι μου φερνει στο μυαλο.:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μπα τις ξαναγυρισαν τις τιμες θα τους εβαλαν ιο μαλλον

 

Ναι, υππτιθεται οτι τωρα το εχουν σε ... προσφορα!:lol:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Νεα έκδοση 1.2.0. Μπράβο στην homtom το κινητό όσο πάει και γίνεται καλύτερο.

 

Στάλθηκε από NOTE 3 CM13

 

Διαπιστωνεις βελτιωση? Να την κανω?

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Να το πάρω παιδιά από το γερμανικό warehouse του tinydeal είναι αξιόπιστο?

 

Το touch που αναφέρατε στην αρχή έχει διορθωθεί? Η μπαταρία βγάζει μέρα και σε πόση ώρα φορτίζει?

Link to comment
Share on other sites

Διαπιστωνεις βελτιωση? Να την κανω?

Σε μπαταρία που εκεί είναι το θέμα ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω μόλις τώρα έκανα την αναβάθμιση. Κατά τα άλλα το κινητό πάει σφαίρα δεν έχω κανένα θέμα.

 

Στάλθηκε από NOTE 3 CM13

 

----- προσθήκη μηνύματος 117 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να το πάρω παιδιά από το γερμανικό warehouse του tinydeal είναι αξιόπιστο?

 

Το touch που αναφέρατε στην αρχή έχει διορθωθεί? Η μπαταρία βγάζει μέρα και σε πόση ώρα φορτίζει?

Η μπαταρία με κανονική χρήση βγάζει μερα ναι. Το Touch έχει λυθεί σε παλιοτερη έκδοση. Θέλει πάνω από 2ωρο για να φορτιση. Εγώ το πήρα από gearbest με βγήκε 60ευρω με κάτι πόντους και ήρθε σε 10 μέρες μέσω Βελγίου χωρίς κανένα θέμα.

 

Στάλθηκε από NOTE 3 CM13

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...