Jump to content

Doogee Homtom HT7 Pro


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μην εισαι αυστηρος με τον εαυτο σου. Δεν την πατησες. Για ολους μας το ιδιο ισχυει. Μια εβδομαδα πανω μια κατω, αν το κανεις κεφι, δεν παιζει ρολο. Αρκει να μην εχεις ξεμεινει απο συσκευη.
Μπα δεν έχω ξεμείνει, για το γιο μου είναι. Απλα δεν μαρεσει η κουτοπονηριά..... Βγάζουμε κάτι ντεμέκ ότι το έχουμε σε στοκ, και μόλις γινουν οι παραγγελιες λεμε ..... συγγνώμη παιδιά, ήτανε presale, μόλις το έχουμε διαθέσιμο θα σας το στείλουμε !!!! :mad:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 367
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπα δεν έχω ξεμείνει, για το γιο μου είναι. Απλα δεν μαρεσει η κουτοπονηριά..... Βγάζουμε κάτι ντεμέκ ότι το έχουμε σε στοκ, και μόλις γινουν οι παραγγελιες λεμε ..... συγγνώμη παιδιά, ήτανε presale, μόλις το έχουμε διαθέσιμο θα σας το στείλουμε !!!! :mad:

 

E, δεν βγηκε τυχαια η φραση <κανει τον κινεζο> ! :lol:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ό,τι υπάρχει σε προσφορές για προ-παραγγελία σε αρκετά χαμηλές τιμές. Θαρρώ πως είναι απλά χάρισμα με όλα αυτά που παρέχει. Μένει να φανεί και στην πράξη βέβαια..:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Είπαμε προς το παρον μονο Προπαραγγελια !!!!:wacko:

Αναμονή λοιπόν ;)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Καποια sites εχουν την ταχυτητα του επεξεργαστη στα 1GHZ και καποια άλλα στα 1,3GHZ, το επίσημο σιτε της Homtom δεν έχει τεχνικά χαρακτηριστικά μόνο φωτογραφίες! αντε βγαλε ακρη!
Κύριε Ιησού Χριστέ, Υιέ του Θεού, ελέησόν με
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλεπω να εχει ξεκινησει κανενα ακομα για να ερχεται. Το Μπανγκουντ μαλιστα μου εστειλε μαιλ οτι θα αργησει κι αλλο την αποστολη και αν θελω να ακυρωσω κλπ κλπ.

Αντε, καλο Πασχα ναχουμε! :)

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως θα το ακυρωσω απο geekbuying. Ε μιλαμε τωρα 1 μηνα κοροιδια !!!!

Βαλαμε την παραγγελια και μετα απο 10 μερες μου ειπαν οτι ηταν σε Προπαραγγελια. Άντε γεια !!!!

Edit : Τελικά την ακύρωσα την παραγγελια μου. Μου έχουν μείνει αχρησιμοποίητα μια θήκη σιλικόνης και ένα tempered glass. Οποιος ενδιαφέρεται τα δίνω ;) ας στείλει PM ......

Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

εγω το εκλεισα σημερα απο το tinydeal με 73 ευρω και δωρα Flip Cover και Screen Protector η τιμη βγαινει με εκπτωση 14 ευρω που εχει μεχρι τηs 21 μαρτιου:):):)
Link to comment
Share on other sites

Το gearbest μάλλον δεν έχει πολλά κομμάτια. Θα το στείλουν λένε στις 29 Μαρτίου. Το πήρα 60 ευρώ για αυτό δεν το ακυρωνω. Στα φθηνά πράγματα είναι καλό στα ακριβά δεν είναι να το εμπιστεύεσαι.
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως θα το ακυρωσω απο geekbuying. Ε μιλαμε τωρα 1 μηνα κοροιδια !!!!

Βαλαμε την παραγγελια και μετα απο 10 μερες μου ειπαν οτι ηταν σε Προπαραγγελια. Άντε γεια !!!!

Edit : Τελικά την ακύρωσα την παραγγελια μου. Μου έχουν μείνει αχρησιμοποίητα μια θήκη σιλικόνης και ένα tempered glass. Οποιος ενδιαφέρεται τα δίνω ;) ας στείλει PM ......

Τελικά σήμερα μου έκανε refund το geekbuying. οποτε μου έμειναν η θήκη και το γυαλι όπως λέω και πιο πάνω ..... ;)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Το έστειλε σήμερα το gearbest έβγαλε και φωτογραφία το δέμα με τα στοιχεία μου μια χαρά. Στα 60 ευρώ που με βγήκε είναι κλεψιμο αναλογικά με το τι προσφέρει. Τώρα από Software θα φανεί τι ψάρια πιάνει. Από Ελλάδα θες κανα 200αρι με ανάλογα Specs.
Link to comment
Share on other sites

Καποια sites εχουν την ταχυτητα του επεξεργαστη στα 1GHZ και καποια άλλα στα 1,3GHZ, το επίσημο σιτε της Homtom δεν έχει τεχνικά χαρακτηριστικά μόνο φωτογραφίες! αντε βγαλε ακρη!

 

To πήρα και γω από tinydeal με χρήση του κουπονιού 79HT7P πήγε περίπου 74ευρώ με glass screen protector και flip cover. O βασικός χρονισμός είναι στο 1.0ghz αν χρειαστεί όμως περισσότερη επεξεργαστική ισχύ π.χ για απαιτητικές εφαρμογές ταυτόχρονα ενεργές, ανεβάζει τον χρονισμό του στα 1.3ghz. Προφανώς γίνεται για οικονομία στη μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

6 τεμαχια τα τιμησα μολις.....εαν βγει τοσο καλο οσο το απλο (εχω φερει 17 συσκευες,και ολες απροβληματιστες μεχρι τωρα) μιλαμε για κελεπουρι.....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα το gearbest το έστειλε μεσω Βελγίου να δούμε αν φτάσει ποτέ. Από Specs εμφάνιση δείχνει κελεπουρι όντως ειδικά αν αναλογιστουμε και την τιμή του.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...