Jump to content

[Επίσημο] LG G4 Dual [H818P/N]


ParafronGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το δικό μου πάντως LG-H818P με καινούρια sim Q δεν βγάζει επιλογή 4G (ούτε στη sim1 ούτε στη sim2) ενώ με vodafone πιάνει κανονικά 4G και στις δύο sim.Και δεν καταλαβαίνω γιατί.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 891
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κάτοχος σήμερα και γω,δεν μπορώ να καταλάβω τον τρόπο που εναλλάσσει τις κάρτες στις κλήσεις.πρέπει να βάλω νούμερα που θέλω να καλω με την σιμ 1 και νούμερα για την σιμ 2;είναι λίγο δύσχρηστο κατά τη γνώμη μου,σε σχέση με πιο παλια δικαρτα που πριν την κλήση σε ρωτάει πιοια κάρτα θες να κάνει την κλήση
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κάτοχος σήμερα και γω,δεν μπορώ να καταλάβω τον τρόπο που εναλλάσσει τις κάρτες στις κλήσεις.πρέπει να βάλω νούμερα που θέλω να καλω με την σιμ 1 και νούμερα για την σιμ 2;είναι λίγο δύσχρηστο κατά τη γνώμη μου,σε σχέση με πιο παλια δικαρτα που πριν την κλήση σε ρωτάει πιοια κάρτα θες να κάνει την κλήση

 

Δεν ξέρω τι δίκαρτο είχες παλιότερα πάντως εμένα μου φαίνεται πολύ εύχρηστο. Κατεβάζω την μπάρα, επιλέγω primary sim και κάνω κλήση η στέλνω μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Στα δικαρτα που ειχα παταγες πανω στην επαφη και εβγαινε ενα μενου επιλογης σιμ1 η σιμ2,αντιστοιχα και στα μηνυματα οταν παταγες αποστολη γινοταν το ιδιο.θεμα συνηθειας ,οκ
Link to comment
Share on other sites

Στα δικαρτα που ειχα παταγες πανω στην επαφη και εβγαινε ενα μενου επιλογης σιμ1 η σιμ2,αντιστοιχα και στα μηνυματα οταν παταγες αποστολη γινοταν το ιδιο.θεμα συνηθειας ,οκ

Εδώ πρώτα επιλέγεις την κάρτα και μετά στέλνεις ή πέρνεις τηλέφωνο.

Για μένα που ταξιδευω, όταν είμαι εξωτερικο, η σωστή κάρτα είναι επιλεγμένη και έτσι αποφεύγω ένα κλικ παραπάνω σε σχέση με άλλα δικαρτο. Έχει και το κουμπί κάτω που μπορείς να πατήσεις για να κάνεις εναλλαγή μεταξύ των δύο καρτών https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160319/b4c48888326bdc30255171fa065c35b2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ποιο εύκολα εγω το επιλεγω απο την μπαρα στο κατω μερος ,εννοω αυτη με τα πληκτρα επιστροφη ,home και αποκρυψη. Το τεταρτο δεξια ειναι η επιλογη για σιμ τουλαχιστον στην δικια μου διαταξη γιατι ειναι παραμετροποιησιμη η μπαρα αυτη απο τις ρυθμισεις
Link to comment
Share on other sites

Βάζοντας το true phone η pixelphone από store τα πράγματα γίνονται πολύ πιο εύκολα.
Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Ειμουν ετοιμος να παρω το one+2 παλι καλα που διαβασα εδω και τελικα θα παρω το G4 dual!!!!Απο desing δεν ειναι και οτι καλυτερο αλλα ολα τα αλλα του ειναι τελεια!
Link to comment
Share on other sites

Ok περασα την 6.0

Χρειαζεται να κάνω επαναφορά εργοστασιακων ρυθμισεων και να τα στήσω τις εφαρμογές απο την αρχή ή να τα αφήσω έτσι ;

Link to comment
Share on other sites

παλληκάρια καλησπέρα, "χαζή" ερώτηση....

 

Οι διαστάσεις ταιριάζουν ΑΠΟΛΥΤΑ με το απλό LG G4;

Δηλαδή για θήκες και αξεσουάρ ψάχνω για LG G4;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

παλληκάρια καλησπέρα, "χαζή" ερώτηση....

 

Οι διαστάσεις ταιριάζουν ΑΠΟΛΥΤΑ με το απλό LG G4;

Δηλαδή για θήκες και αξεσουάρ ψάχνω για LG G4;

 

Ευχαριστώ

 

Ακριβως οι ιδιες διαστάσεις

Link to comment
Share on other sites

επειδη η διαφορα με το μονοκαρτο ειναι μικρη υπαρχει καποιος λογος να μην παρει καποιος τη δικαρτη εκδοση;

υπαρχει κατι που "χανει" καποιος αν παρει το 2καρτο;;

εγγυηση εχουν ιδια;

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι το δικαρτο θα επερνα γιατι δεν ξερεις αργοτερα πως θελω να κινηθώ αναλογα μα τις προσφορες στις εταιρειες κινητής
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά, αγόρασα το κινητό το Σάββατο που μας πέρασε για την γυναίκα μου και έχω παρατηρήσει ότι αργεί να φορτισει η μπαταρία, έχει παρουσιαστεί σε κανένα; άλλο αυτό το πρόβλημα; θα στρώσει με την πάροδο του χρόνου; το κινητό έχει ενημερωθεί και έχει την τελευταία έκδοση mm
AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...