Jump to content

[Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά. Έχετε να προτείνεται κάποια εφαρμογή για E-mail;

inbox by google μέχρι να το εγκαταστήσω χρησιμοποιούσα το gmail αλλά πλεον δεν το αλλάζω!

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Γνωρίζετε αν μπορούμε και πώς να διαγράψουμε μηνύματα που λαμβάνουμε στο facebook, χωρίς όμως να χρειάζεται πρώτα να τα ανοίξουμε; Ευχαριστώ. :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Γνωρίζετε αν μπορούμε και πώς να διαγράψουμε μηνύματα που λαμβάνουμε στο facebook, χωρίς όμως να χρειάζεται πρώτα να τα ανοίξουμε; Ευχαριστώ. :)

 

Προφανώς δεν θέλεις να φανεί το ''διαβάστηκε''

Άρα ή το αφήνεις ως έχει, ή διαγράφεις όλη τη συνομιλία. Δε νομίζω να γίνεται κάτι άλλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια εφαρμογή που μπορείς μέσω αυτής να διαβάσεις κανονικά τα εισερχομενα σου αλλά δεν δείχνει στον άλλον ότι διαβάστηκε ! Δεν θυμάμαι πως λέγεται όμως η εφαρμογή αυτή
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια εφαρμογή που μπορείς μέσω αυτής να διαβάσεις κανονικά τα εισερχομενα σου αλλά δεν δείχνει στον άλλον ότι διαβάστηκε ! Δεν θυμάμαι πως λέγεται όμως η εφαρμογή αυτή

 

Αν μπαίνει από chrome υπάρχει το πρόσθετο fb chat pricacy που καταργεί το ''διαβάστηκε'' αλλά στο app νομίζω δεν υπάρχει τρόπος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν μπαίνει από chrome υπάρχει το πρόσθετο fb chat pricacy που καταργεί το ''διαβάστηκε'' αλλά στο app νομίζω δεν υπάρχει τρόπος.

Αυτό που λες λειτουργεί όντως ; το έχεις δοκιμάσει ; αυτό δεν το ήξερα να πω την αλήθεια......

Link to comment
Share on other sites

Αν μπαίνει από chrome υπάρχει το πρόσθετο fb chat pricacy που καταργεί το ''διαβάστηκε'' αλλά στο app νομίζω δεν υπάρχει τρόπος.

 

Καλά, πως γίνεται αυτό; Δουλεύει;

regged - always
Link to comment
Share on other sites

Καλά, πως γίνεται αυτό; Δουλεύει;

 

Μια δοκιμή θα σε πείσει. Εγώ δεν το έχω δοκιμάσει. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όσοι χρησιμοποιείτε το Yahoo mail app, είστε ευχαριστημένοι; Καμιά φορά ενώ είμαι στο Internet δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Όσοι χρησιμοποιείτε το Yahoo mail app, είστε ευχαριστημένοι; Καμιά φορά ενώ είμαι στο Internet δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις.

Εμένα μου ερχονται κανονικά! Το μόνο που δεν μου αρέσει είναι που έχει διαφημίσεις πλέον μέσα στην εφαρμογή. Κατα τα άλλα λειτουργεί ρολοϊ.

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση γιά το VIBER. Η κόρη μου άλλαξε τηλέφωνο, αλλά όταν εγκατέστησε το viber παρατήρησε ότι όταν πιέζει το "+" γιά να επιλέξει τρόπο γιά να στείλει εκόνα, δεν έχει πλέον την επιλογή γιά κινούμενα σχέδια στα οποία προσθέτεις φωνή.Μήπως γνωρίζει κανένας γιατί συμβαίνει αυτό ;;

Ευχαριστώ.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση γιά το VIBER. Η κόρη μου άλλαξε τηλέφωνο, αλλά όταν εγκατέστησε το viber παρατήρησε ότι όταν πιέζει το "+" γιά να επιλέξει τρόπο γιά να στείλει εκόνα, δεν έχει πλέον την επιλογή γιά κινούμενα σχέδια στα οποία προσθέτεις φωνή.Μήπως γνωρίζει κανένας γιατί συμβαίνει αυτό ;;

Ευχαριστώ.

Μάλλον τα βγάλανε. Ούτε κ εγω τα βλέπω τώρα που το λες. Αν και δεν τα χρησιμοποίησα ποτε.

Μάλλον στο παλιο τηλέφωνο είχε παλαιότερη έκδοση στο viber γι αυτό το είχε ακομα. Τώρα Που άλλαξε κινητό κ εγκατεστησε την τελευταία έκδοση δεν τα έχει!

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο viber πάω να τραβήξω βίντεο και μετά να το στείλω και δεν πηγαίνει ξέρεις κανείς τι συμβαίνει; Android 5.1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω θεμα με το viber ,το κανω εγκατασταση και ειτε μου στελνει λαθος κωδικο ειτε ΕΣΦΑΛΜΕΝο οπως γραφει.

Υπαρχει καποια λυση ;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα, πάλι τα ίδια.

Μήπως έχεις δικαρτο και παίζει ρόλο σε ποια θέση έχεις τη sim που θες να συνδέσεις στο Viber?

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις δικαρτο και παίζει ρόλο σε ποια θέση έχεις τη sim που θες να συνδέσεις στο Viber?

 

Δεν παίζει ρόλο... Τους έστειλα email, με έχουν αποκλεισμενο νομίζουν ότι είμαι spam. Ότι να ναι.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Η καινούρια έκδοση του G+ είναι άθλια. υπάρχει περίπτωση κάποιος να έχει παλιότερο apk ή έστω να μου στείλει από κάπου αξιόπιστα να το βρω.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...