Jump to content

Redmi 3


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:worry::worry: φιλε μου εχθες πηγα στο καταστημα wind και αλλαξα την καρτα sim με 5ευρω επιβαρυνση...δεν παρατηρησα καμία μα καμία αλαγή στο σήμα...Μέσα στην πόλη μου εκει που με συσκευες των 30 ευρω παινω καμπανα με το Redmi 3 καθολου σημα....

 

Νομίζω 4G δουλευει...Ρυθμίσεις ---- Διαχειριση SIM ----Πληροφοριες SIM (WIND) ---- Προτιμωμενος τύπος δικτύου ----- Δικτυα 4G.... Παλι ΣΗΜΑ Καθολου!!!!

 

Αν δεν το έχεις πειράξει καθόλου (ρομ κλπ), και έχεις ελληνικά, τότε έχεις πειραγμένη rom. Θα σε συμβούλευα να κάνεις εγκατάσταση μια ελληνική ρομ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν δεν το έχεις πειράξει καθόλου (ρομ κλπ), και έχεις ελληνικά, τότε έχεις πειραγμένη rom. Θα σε συμβούλευα να κάνεις εγκατάσταση μια ελληνική ρομ.

 

Κοιτα και την προηγούμενη απάντηση...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

άργησες λίγο να το ψάξεις :)

δοκιμάσες άλλη sim ; δοκίμασες την άλλη υποδοχή; (ναι ξέρω είναι μικρότερη)

ξέρεις ποια έκδοση έχεις ; τον Μάιο δεν υπήρχαν global οπότε αν έχεις ελληνικά λογικά έχεις πειραγμένη rom Και πρέπει να την αλλάξεις

επίσης για τι σήμα λέμε; γενικά ; 4g - 3g - 2g ; αν δεν έχεις με 4g το έβαλες να συνδέεται με 2g ;

 

;) φιλε μου στην αλλη υποδοχή παίρνει μονο την καρτουλα αποθηκευσης sd, δυσκολα μπαινει η SIM της WIND. Οσον αφορα την γλώσσα ΝΑΙ με Ελληνικα το εχω. Ποιος μπορει να αλλαξει την ROM και ποσο στοιχίζει???:worry::worry::worry:

 

Δοκιμαζω αυτη τη στιγμη σε ολους τους δυνατους τυπους δικτυου 2G, 3G, 4G και δεν βλεπω καθολου σημα... :cry::cry::cry::cry: Παιδια ειναι κριμα νεοτατο τηλεφωνο να το δουλευω μονο για καμερα και να ακουω τραγουδια!!!

Link to comment
Share on other sites

;) φιλε μου στην αλλη υποδοχή παίρνει μονο την καρτουλα αποθηκευσης sd, δυσκολα μπαινει η SIM της WIND. Οσον αφορα την γλώσσα ΝΑΙ με Ελληνικα το εχω. Ποιος μπορει να αλλαξει την ROM και ποσο στοιχίζει???:worry::worry::worry:

 

Δοκιμαζω αυτη τη στιγμη σε ολους τους δυνατους τυπους δικτυου 2G, 3G, 4G και δεν βλεπω καθολου σημα... :cry::cry::cry::cry: Παιδια ειναι κριμα νεοτατο τηλεφωνο να το δουλευω μονο για καμερα και να ακουω τραγουδια!!!

 

βασικά κάνεις λάθος :) στην άλλη υποδοχή βάζεις ή sd ή nano sim για αυτό και σου είπα "ναι ξέρω είναι μικρότερη"

άλλη sim είπαμε δοκίμασες ;

αλλά λογικά φταίει η rom σου , δεν ξέρω αν το κάνει κανένας , μπορείς και μόνος σου αν "διαβάσεις" λίγο

σίγουρα το πρώτο που πρέπει να κάνεις είναι να ξεκλειδώσεις το κινητό

http://en.miui.com/unlock/

 

μπαίνεις με το λογιαριασμό miui που έχεις

θα δηλώσεις κάπου νούμερο του κινητού σου και λόγο ξεκλειδώματος (γράψε π.χ. i want to install a custom rom) κλπ και λογικα σε 1-2 μέρες το πολύ θα σου έρθει sms ότι έχεις πάρει το οκ

μετά απλά διαβάζεις

αν δεν κάνω λάθος εδώ https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Board/151-HowTo-%CE%9F%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CE%BF%CE%AF/

 

ή νομίζω στο 1ο ποστ του θέματος εδώ έχει λινκ με οδηγίες

Link to comment
Share on other sites

βασικά κάνεις λάθος :) στην άλλη υποδοχή βάζεις ή sd ή nano sim για αυτό και σου είπα "ναι ξέρω είναι μικρότερη"

άλλη sim είπαμε δοκίμασες ;

αλλά λογικά φταίει η rom σου , δεν ξέρω αν το κάνει κανένας , μπορείς και μόνος σου αν "διαβάσεις" λίγο

σίγουρα το πρώτο που πρέπει να κάνεις είναι να ξεκλειδώσεις το κινητό

http://en.miui.com/unlock/

 

μπαίνεις με το λογιαριασμό miui που έχεις

θα δηλώσεις κάπου νούμερο του κινητού σου και λόγο ξεκλειδώματος (γράψε π.χ. i want to install a custom rom) κλπ και λογικα σε 1-2 μέρες το πολύ θα σου έρθει sms ότι έχεις πάρει το οκ

μετά απλά διαβάζεις

αν δεν κάνω λάθος εδώ https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Board/151-HowTo-%CE%9F%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CE%BF%CE%AF/

 

ή νομίζω στο 1ο ποστ του θέματος εδώ έχει λινκ με οδηγίες

 

 

Τελικα ΝΑΙ εχεις απόλυτο δικιο η nano sim μπαινει στην 2η υποδοχή κανονικοτατα...δεν το γνωριζα γιατι δοκιμαζα με αλλον τροπο να την τοποθετήσω...

Δυστηχως ουτε σε αυτην την περιπτωση εχω σημα κινητου της Wind :mad::mad:

 

Οσον αφορα την καρτα SIM, NAI εχω αλλαξει και ζητησα καρτα εχθες SIM απο το καταστημα (απο φόβο μηπως εχεις φθαρει) και παλι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΗΜΑ στο κινητο REDMI 3.

 

Oσον αφορα το ξεκλειδωμα του κινητου που το ακουω με ενδιαφερον για πρωτη φορά, ακολουθω πιστα της Οδηγίες σου και εχω προβεί στην 1η ενεργεια που υποδεικνυεις....η απαντηση που ελαβα ειναι ....Submitted. Please wait for the review.

 

After your application is approved, we will send an SMS notification to your cell phone. και ειμαι σε αναμονη προκειμενου να ξεκλειδωσω το κινητο μου XIAOMI και να προβώ στην αλλαγή της ROM μηπως και το κανω να δουλευει... Σε ευχαριστω πολύ!

 

:D:D

Link to comment
Share on other sites

Το λογικο ειναι οτι το κινητο εχει ερθει με πειραγμενη ρομ. Εχει συμβει και σε αλλους να μην εχουν σημα με τετοιες ρομ.

 

Μολις ξεκλειδωσεις και βαλεις Ελληνικη, ολα θα ειναι καλα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως να ξανά επισημάνω πως αν θέλει κάποιος να πάει από μούφα σε επίσημη ρομ δεν απαιτείται ξεκλειδωμα.

 

Εγώ είχα τη ρομ του vickmall, πήρα κωδικό κλειδώματος από τη Mi αλλά δεν έκανα ποτέ την διαδικασία να το ξεκλειδώσω. Πέρασα μέσω pc την Global Stable με τον οδηγό του Mitch002 (που λογικά είναι ο καλύτερος, ο τύπος ασχολείται διαρκώς μ αυτά και δίνει οδηγούς στο παγκοσμιο επίσημο φόρουμ της mi) και αργότερα από τον updater της συσκευής πέρασα σε Global Dev.

 

-----------------------

 

Για το battery drainage που ανέφερα, @Κοντορεβυθούλη παίζει να έχεις δίκιο, δεν είναι απίθανο να συνέδεσα για ελάχιστα το κινητό στο pc για να περάσω κάποιο αρχείο. Σίγουρα όχι όμως για πλήρη φόρτιση και η φόρτιση τελείωσε σε φορτιστή κανονικά.

 

 

Άλλο παράδοξο που πετυχα χτες το πρωί όταν φορτιζα: Με το που το εβγαλα από την πρίζα έπεσε σχεδόν ακαριαία στο 92%, δηλαδή σε λιγότερο από 1 λεπτό.

 

Ύστερα το ξανά συνέδεσα και λίγο αργότερα που το εβγαλα ξανά στο 100% δεν παρουσίασε αντίστοιχο πρόβλημα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και ξανά, μόλις τώρα, το εβγαλα από την πρίζα το ίδιο ακριβώς. Ακαριαία (δευτερόλεπτα) πτώση στο 92%.

Edited by Lumpenarian

My Hall of Fame: Motorola V360, Samsung E590 & F700.

6.3.28 Xiaomi R3 'IDO' - 2/16 - Gold-Black (custom) - Global Dev

7.6.08 Xiaomi RN4 'MIDO' - 3/32 - All Black - Global Stable

Link to comment
Share on other sites

Πάντως να ξανά επισημάνω πως αν θέλει κάποιος να πάει από μούφα σε επίσημη ρομ δεν απαιτείται ξεκλειδωμα.

 

Εγώ είχα τη ρομ του vickmall, πήρα κωδικό κλειδώματος από τη Mi αλλά δεν έκανα ποτέ την διαδικασία να το ξεκλειδώσω. Πέρασα μέσω pc την Global Stable με τον οδηγό του Mitch002 (που λογικά είναι ο καλύτερος, ο τύπος ασχολείται διαρκώς μ αυτά και δίνει οδηγούς στο παγκοσμιο επίσημο φόρουμ της mi) και αργότερα από τον updater της συσκευής πέρασα σε Global Dev.

 

-----------------------

 

Για το battery drainage που ανέφερα, @Κοντορεβυθούλη παίζει να έχεις δίκιο, δεν είναι απίθανο να συνέδεσα για ελάχιστα το κινητό στο pc για να περάσω κάποιο αρχείο. Σίγουρα όχι όμως για πλήρη φόρτιση και η φόρτιση τελείωσε σε φορτιστή κανονικά.

 

 

Άλλο παράδοξο που πετυχα χτες το πρωί όταν φορτιζα: Με το που το εβγαλα από την πρίζα έπεσε σχεδόν ακαριαία στο 92%, δηλαδή σε λιγότερο από 1 λεπτό.

 

Ύστερα το ξανά συνέδεσα και λίγο αργότερα που το εβγαλα ξανά στο 100% δεν παρουσίασε αντίστοιχο πρόβλημα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και ξανά, μόλις τώρα, το εβγαλα από την πρίζα το ίδιο ακριβώς. Ακαριαία (δευτερόλεπτα) πτώση στο 92%.

 

 

Για πες που θα βρω τον οδηγό του Mitch002 δώσε λινκ, με ενδιαφέρει να φτιαξω το κινητό της γυναικας, φοράει τη μουφα ελληνική και θέλω να περάσω την global μετά από κει την dev μετά να ξεκλειδωσω και μετά την ελληνική stable.

Link to comment
Share on other sites

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/12808-Flash-Unbrick-Redmi-3/

 

Εγώ έκανα το πέρασμα σε Global Stable, βάσει του οδηγού, τις πρώτες μέρες του Σεπτεμβρίου και δούλεψε άψογα.

My Hall of Fame: Motorola V360, Samsung E590 & F700.

6.3.28 Xiaomi R3 'IDO' - 2/16 - Gold-Black (custom) - Global Dev

7.6.08 Xiaomi RN4 'MIDO' - 3/32 - All Black - Global Stable

Link to comment
Share on other sites

θέλει κι αυτό windows 64; μη μου πεις....

 

64bit λογισμικό ναι.

My Hall of Fame: Motorola V360, Samsung E590 & F700.

6.3.28 Xiaomi R3 'IDO' - 2/16 - Gold-Black (custom) - Global Dev

7.6.08 Xiaomi RN4 'MIDO' - 3/32 - All Black - Global Stable

Link to comment
Share on other sites

που ακριβως φαινεται το λογισμικο αν ειναι 64 ή αλλο παιδες?

 

Start > Control Panel > System and Security > System

Κάπου θα γραφεί System type: 64-bit Operating System ή 32 αντίστοιχα

My Hall of Fame: Motorola V360, Samsung E590 & F700.

6.3.28 Xiaomi R3 'IDO' - 2/16 - Gold-Black (custom) - Global Dev

7.6.08 Xiaomi RN4 'MIDO' - 3/32 - All Black - Global Stable

Link to comment
Share on other sites

Mήπως ενδιαφερεται να το αγορασει κανεις που ξερει να το αναβαθμίζει? Σκεφτομαι να το αλλαξω δινοντας το σε χαμηλη τιμή μιας και δεν γνωριζω τον τροπο να το αναβαθμίζω.... με 60 Ε (ας στειλει καποιος P.M)
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κανείς τι ίδιο πρόβλημα;; Μόνο εγώ;

 

Καλησπέρα! Έχω αγγλοκιν. rom και την MIUI 8.0.3.0(LAICNDG) και ξαφνικά μου εμφάνισε πρόβλημα η κάμερα. Είτε βγάζει μαύρη οθόνη ή μου εμφανίζει το μήνυμα can't connect to camera. Καμία ιδέα τι φταίει και πώς μπορώ να το διορθώσω; Δεν έχω βάλει εξωτερική κάρτα μνήμης και έχω διαθέσιμα 2gb εσωτερικής μνήμης..
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κανείς τι ίδιο πρόβλημα;; Μόνο εγώ;

 

Καταρχην κατεβασε ενα αλλο app να να δεις αν εχει ιδια συμπεριφορα.

 

Δευτερον,υπαρχει περιπτωση απο κανενα ατσαλο πεσιμο (ή εντονο κουνημα) να εχει φυγει το βυσμα της καμερας απο τη μητρικη πλακετα.Κατι αντιστοιχο ειχα με ενα samsung που εκανε σχεδον τα ιδια η μπροστινη καμερα,και ειχε σπασει ο φακος της εσωτερικα απο καποιο πεσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Δευτερον,υπαρχει περιπτωση απο κανενα ατσαλο πεσιμο (ή εντονο κουνημα) να εχει φυγει το βυσμα της καμερας απο τη μητρικη πλακετα.Κατι αντιστοιχο ειχα με ενα samsung που εκανε σχεδον τα ιδια η μπροστινη καμερα,και ειχε σπασει ο φακος της εσωτερικα απο καποιο πεσιμο.

Αυτά δεν γίνονται ούτε στα έργα. Αν δεις τις συνδέσεις εσωτερικά δεν υπάρχει πιθανότητα να βγει καλώδιο ούτε αν σου φύγει μέσα σε F16 με 10g

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην κατεβασε ενα αλλο app να να δεις αν εχει ιδια συμπεριφορα.

 

Δευτερον,υπαρχει περιπτωση απο κανενα ατσαλο πεσιμο (ή εντονο κουνημα) να εχει φυγει το βυσμα της καμερας απο τη μητρικη πλακετα.Κατι αντιστοιχο ειχα με ενα samsung που εκανε σχεδον τα ιδια η μπροστινη καμερα,και ειχε σπασει ο φακος της εσωτερικα απο καποιο πεσιμο.

Κατέβασα εννοείται και άλλο app αλλά τα ίδια! :-( Αν προσπαθήσω από άλλη εφαρμογή, π.χ. από Facebook Messenger,

να ενεργοποιήσω την κάμερα, μου ανοίγει την δεύτερη κάμερα, αλλά όχι την μπροστινή. Από τη βασική εφαρμογή

της κάμερας βέβαια δεν ενεργοποιείται ούτε η δεύτερη και βγάζει κάποια στιγμή το can't connect to camera..

Αποκλείεται δηλαδή να είναι θέμα software και όχι hardware? Γιατί αν είναι το δεύτερο δε ξέρω σίγουρα πώς να το αντιμετωπίσω

δεδομένου ότι η αγορά έγινε από Κίνα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτά δεν γίνονται ούτε στα έργα. Αν δεις τις συνδέσεις εσωτερικά δεν υπάρχει πιθανότητα να βγει καλώδιο ούτε αν σου φύγει μέσα σε F16 με 10g

Άρα τι θεωρείς ότι μπορεί να φταίει;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα,

 

Θα σας κοθράσω λίγο αλλά έχω δοκιμάσει σχεδόν όλους τους οδηγόυς και δεν έχω καταφέρει τπτ.

 

Αρχίκα το κινήτο δεν έχει σήμα ενώ βλέπει κανονικά τη σιμ. Έτσι είπα να κάνω ένα Update μηπώς είναι θέμα ρομ. Το κινητό δείχνει πως έχει global stable 7.1.1.0.0. Κατέβασα νέα ρομ δείχνει πως κάνει update μέσα απο την εφαρμογή κάνει restart και ανοίγει πάλι σε 7.1.1.0.0 (εννοείται πως έχω κάνει wipe τα πάντα). Επίσης έστειλα για unlock bootloader και μου απάντησαν θετίκα αλλά βγάζει error κατα την διαδικασία καθώς θέλει dev rom την οποία δεν μπορώ να περάσω καθώς δεν κάνει verify το update. Έχω δοκιμάσει και μ adb οτι έλεγαν και με flash tool πάλι δεν παίρνει τη ρομ...

 

Καμία βοήθεια γτ δεν είναι και δικό μου το κινητό και η υπομονή εξαντλείται :lol:lol:

Link to comment
Share on other sites

Άρα τι θεωρείς ότι μπορεί να φταίει;

 

Είμαι ηλεκτρονικός αλλά δεν είμαι μάγος να κάνω διαγνώσεις από μακριά.

Αν λύνονταν όλα από μακριά πολύς κόσμος θα είχε χάσει τις δουλειές του.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ένα κόπο να το ανοίξεις η να το δώσεις σε κάποιον που ξέρει να το ανοίξει ώστε να δει το βύσμα της μπροστινής κάμερας.

Ειχε καμία πτώση το τηλέφωνο?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα στην παρέα,

 

Θα σας κοθράσω λίγο αλλά έχω δοκιμάσει σχεδόν όλους τους οδηγόυς και δεν έχω καταφέρει τπτ.

 

Αρχίκα το κινήτο δεν έχει σήμα ενώ βλέπει κανονικά τη σιμ. Έτσι είπα να κάνω ένα Update μηπώς είναι θέμα ρομ. Το κινητό δείχνει πως έχει global stable 7.1.1.0.0. Κατέβασα νέα ρομ δείχνει πως κάνει update μέσα απο την εφαρμογή κάνει restart και ανοίγει πάλι σε 7.1.1.0.0 (εννοείται πως έχω κάνει wipe τα πάντα). Επίσης έστειλα για unlock bootloader και μου απάντησαν θετίκα αλλά βγάζει error κατα την διαδικασία καθώς θέλει dev rom την οποία δεν μπορώ να περάσω καθώς δεν κάνει verify το update. Έχω δοκιμάσει και μ adb οτι έλεγαν και με flash tool πάλι δεν παίρνει τη ρομ...

 

Καμία βοήθεια γτ δεν είναι και δικό μου το κινητό και η υπομονή εξαντλείται :lol:lol:

 

IMEI εμφανίζει το τηλέφωνο στο "about"?

 

Εαν κάνεις χειροκίνητα αναζήτηση δικτύων βρίσκει δίκτυα ώστε να μπεις?

Αν ναι, τι μνμ σου δίνει εάν δεν καταφέρνει και από εκεί να μπει?

Link to comment
Share on other sites

Ασχέτως με το σήμα θέλω να αλλάξω ρομ. Έχω πάρει έγκριση για ξεκλείδωμα του bootloader αλλά κολλάει στο 50%(Έχω δοκιμάσει όλες τις λύσεις και για αυτό).

Δοκίμασα να περάσω κινέζικη dev αλλά τπτ. Γενικά έχω κάνει τα πάντα και δεν προχωράει κανένα βήμα.

Το κινητό έγραφε πως ήταν σε global offlicial 7.1.1.0.0 που προφανώς δεν ήταν! Μέχρι και rename έκανα με ροοτ app αλλά τπτ!!

 

p.s.1 imei δείχνει 2 νουμερα...

p.s.2 δίκτυα βρήκε χειροκίνητα αλλά δεν συνδεόταν και τώρα δεν βρίσκει καν.( όλα αυτά μετά από αλλαγή οθόνης - νομιζώ τυχαίο γεγονός)

 

Πολλά ευχαριστώ και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

Από μουφα σε official δεν χρειάζεται ξεκλειδωμα, άμα σου κολλάει στο ξεκλειδωμα απλά παρεκαμψε το.

My Hall of Fame: Motorola V360, Samsung E590 & F700.

6.3.28 Xiaomi R3 'IDO' - 2/16 - Gold-Black (custom) - Global Dev

7.6.08 Xiaomi RN4 'MIDO' - 3/32 - All Black - Global Stable

Link to comment
Share on other sites

Από μουφα σε official δεν χρειάζεται ξεκλειδωμα, άμα σου κολλάει στο ξεκλειδωμα απλά παρεκαμψε το.

Πως το κάνω αυτό :o?

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως το κάνω αυτό :o?

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

 

Ακολουθεις κάποιον οδηγό για περασμα σε official και λέει ότι απαιτείται unlock?

 

Εγώ χρησιμοποίησα τον οδηγό του mitch002 που έχω παραθέσει και δεν απαιτούνταν κάπου unlock. Είχα πάρει άδεια από τη Xiaomi αλλά δεν τη χρησιμοποίησα ποτέ.

Ο οδηγός έχει ποσταριστεί πολλές φορές στο νήμα παλιότερα, ψάξτε τον.

My Hall of Fame: Motorola V360, Samsung E590 & F700.

6.3.28 Xiaomi R3 'IDO' - 2/16 - Gold-Black (custom) - Global Dev

7.6.08 Xiaomi RN4 'MIDO' - 3/32 - All Black - Global Stable

Link to comment
Share on other sites

Ασχέτως με το σήμα θέλω να αλλάξω ρομ. Έχω πάρει έγκριση για ξεκλείδωμα του bootloader αλλά κολλάει στο 50%(Έχω δοκιμάσει όλες τις λύσεις και για αυτό).

Δοκίμασα να περάσω κινέζικη dev αλλά τπτ. Γενικά έχω κάνει τα πάντα και δεν προχωράει κανένα βήμα.

Το κινητό έγραφε πως ήταν σε global offlicial 7.1.1.0.0 που προφανώς δεν ήταν! Μέχρι και rename έκανα με ροοτ app αλλά τπτ!!

 

p.s.1 imei δείχνει 2 νουμερα...

p.s.2 δίκτυα βρήκε χειροκίνητα αλλά δεν συνδεόταν και τώρα δεν βρίσκει καν.( όλα αυτά μετά από αλλαγή οθόνης - νομιζώ τυχαίο γεγονός)

 

Πολλά ευχαριστώ και πάλι!

 

Έχεις unofficial rom πρέπει να περάσεις official rom.Μόνο έτσι θα ξεκλειδώσεις. Θα κατεβάσεις μια fastboot rom - θα μπεις σε EDL mode - μέσω miflash θα κάνεις την εγκατάσταση. Εννοείται ότι πρέπει να έχεις κάνει εγκατάσταση το mipc suite, miflash tool για να περαστούν οι drivers.

Edited by spideman3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...