Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές της Motorola


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι HSDPA κινητά.Όσο και να κάνανε θα ήταν δικαιολογημένα γιατί δεν υπάρχει πιο "κινητή" εξέλιξη από το δίκτυο.

Αλλά ποιός χ3στηκe για τις δυνατότητες?

Ψηφική έχω,

mp3 player φορητό έχω.

Αυτό που θέλω είναι ένα κινητό όμορφο, καλοφτιαγμένο και xx:lol: (και όχι XXL:p )

Συμφωνώ,αλλα δεν βρίσκω τον λογο υπαρξης hsdpa,τι μπορουμε να κανουμε με αυτο στο μοτορολα?

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ,αλλα δεν βρίσκω τον λογο υπαρξης hsdpa,τι μπορουμε να κανουμε με αυτο στο μοτορολα?

 

Τι θέλεις να πείς?

Θα έχεις καλύτερης ποιότητας videoκλήσεις.

Καλύτερης ποιότητας video streaming(τηλεόραση κλπ).

Και αν θέλεις να σερφάρεις στο internet θα το κάνεις με απίστευτες ταχύτητες.Οι συσκευές παρεπιπτόντως ενσωματώνουν τον mini opera.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τι θέλεις να πείς?

Θα έχεις καλύτερης ποιότητας videoκλήσεις.

Καλύτερης ποιότητας video streaming(τηλεόραση κλπ).

Και αν θέλεις να σερφάρεις στο internet θα το κάνεις με απίστευτες ταχύτητες.Οι συσκευές παρεπιπτόντως ενσωματώνουν τον mini opera.

Αυτο θέλω να πω,ηθελα να ξερω αν υποστηρίζει υπηρεσίες internet,δλδ να σερφάρεις,Αν υπήρχε σε smartphone δεν υπηρχε πρόβλημα.

θα εκμεταλλεύεται η συσκευη το hsdpa?ή λόγω ισως αργου επεξεργαστή τπτ?

Τα μοτορολα περνουν κανονικα Java ε?

Αφου υπάρχει Mini opera οκ,ειμαι σιγουρος πως θα έχει βελτιωσει πολύ ακομα το μενου της,και σε λιγο καιρό θα τροποποιουμε το μενου με τις οδηγιες του bomber 21!

Το κακό είναι σε τι τιμές θα εχουμε αυτες τις υπηρεσίες!

Link to comment
Share on other sites

Το V3XX ειναι απο σημερα διαθεσιμο στην Ιταλια.

Αυτά είναι καλά νέα!

Ελπίζω να μην αργήσει να το φέρει η Vodafone και εδώ! :O:love::love::love:

 

θα εκμεταλλεύεται η συσκευη το hsdpa?ή λόγω ισως αργου επεξεργαστή τπτ?

Τα μοτορολα περνουν κανονικα Java ε?

Αφου υπάρχει Mini opera οκ,ειμαι σιγουρος πως θα έχει βελτιωσει πολύ ακομα το μενου της,και σε λιγο καιρό θα τροποποιουμε το μενου με τις οδηγιες του bomber 21!

Το κακό είναι σε τι τιμές θα εχουμε αυτες τις υπηρεσίες!

Ναι και εγώ περιμένω να πάρω το ΧΧ να το ''πειράξουμε'' λιγάκι! ;)

Το κακό από ότι διαβάζω είναι ότι το ΜΑΧΧ (συνεπώς και το ΧΧ?? ) δε το ''βρίσκουν'' τα p2k προγράμματα...Τουλάχιστον οι λίγοι κάτοχοι δε μπορούν να το συνδέσουν σε p2k mode,το αναγνωρίζει μόνο το RSD Lite.

Πάντως,πιστεύω θα είναι θέμα χρόνου το hacking και αυτών των κινητών.

 

 

Να και ένα screenshot από το RIZR!

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι καλά νέα!

Ελπίζω να μην αργήσει να το φέρει η Vodafone και εδώ! :O:love::love::love:

 

 

Ναι και εγώ περιμένω να πάρω το ΧΧ να το ''πειράξουμε'' λιγάκι! ;)

Το κακό από ότι διαβάζω είναι ότι το ΜΑΧΧ (συνεπώς και το ΧΧ?? ) δε το ''βρίσκουν'' τα p2k προγράμματα...Τουλάχιστον οι λίγοι κάτοχοι δε μπορούν να το συνδέσουν σε p2k mode,το αναγνωρίζει μόνο το RSD Lite.

Πάντως,πιστεύω θα είναι θέμα χρόνου το hacking και αυτών των κινητών.

 

 

Να και ένα screenshot από το RIZR!

Γιατί να το φέρει η vodafone?μην μου πεις οτι το maxx θα είναι αποκλειστικα μονο για vf οπως το v3x?

οχι πως με πειράζει αν είναι,αλλα θα χαλαει η ομορφιά του κινητου με το σημα της vf επάνω:)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να το φέρει η vodafone?μην μου πεις οτι το maxx θα είναι αποκλειστικα μονο για vf οπως το v3x?

οχι πως με πειράζει αν είναι,αλλα θα χαλαει η ομορφιά του κινητου με το σημα της vf επάνω:)

Είχε βγάλει ανακοίνωση η Vodafone ότι το MAXX και το ΧΧ θα είναι διαθέσιμα για τις γιορτές.

Δε θα είναι αποκλειστικά Vodafone όμως. ;)

 

Εγώ το είπα επειδή έχω επιδότηση από τη Vodafone. :)

Link to comment
Share on other sites

Οκ τότε,γιατι ενα v3i που ειχα για λίγο,ηταν vf live,αλλα παλι καλα το σημα το είχε στο καπάκι της μπαταρίας.Δλδ αλλαζεις και ενα καπακι και ουτε φαινεται οτι ειναι live.

Αυτο που θέλω να μάθω είναι αν ο ήχος του maxx είναι πιο δυνατός απο του v3i.

Επισης το v3i ειχε ενα προγραμμα digital music player δεν λεω πολύ καλό αλλα ανοιγε με java και δεν μπορούσες να το κανεις minimize.

Υπάρχει καμια διαφορα σε αυτα άραγε?

Link to comment
Share on other sites

Οκ τότε,γιατι ενα v3i που ειχα για λίγο,ηταν vf live,αλλα παλι καλα το σημα το είχε στο καπάκι της μπαταρίας.Δλδ αλλαζεις και ενα καπακι και ουτε φαινεται οτι ειναι live.

Αυτο που θέλω να μάθω είναι αν ο ήχος του maxx είναι πιο δυνατός απο του v3i.

Επισης το v3i ειχε ενα προγραμμα digital music player δεν λεω πολύ καλό αλλα ανοιγε με java και δεν μπορούσες να το κανεις minimize.

Υπάρχει καμια διαφορα σε αυτα άραγε?

 

Ο media player παίζει σίγουρα στο backround

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ο media player παίζει σίγουρα στο backround

Πως το ξέρεις?σιγουρα?γιατι στο v3i απο το προγραμμα του media player δεν γινόταν.

Να ρωτήσω στις εικόνες,μπορουμε να κανουμε φακέλους?

μηπως ξερεις τι επεξεργαστη έχει?

Link to comment
Share on other sites

Πως το ξέρεις?σιγουρα?γιατι στο v3i απο το προγραμμα του media player δεν γινόταν.

Να ρωτήσω στις εικόνες,μπορουμε να κανουμε φακέλους?

μηπως ξερεις τι επεξεργαστη έχει?

 

ddr2 speaking:p

Σίγουρα, σίγουρα...

Για επεξεργαστή δεν ξέρω, αλλά στον επιταχυντή γραφικών δεν τσιγκουνεύτηκαν.Έχει καλύτερο από του w900!!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ddr2 speaking:p

Σίγουρα, σίγουρα...

Για επεξεργαστή δεν ξέρω, αλλά στον επιταχυντή γραφικών δεν τσιγκουνεύτηκαν.Έχει καλύτερο από του w900!!!

Ωραία τότε,λογικα και ο ήχος είναι πιο δυνατός απο του v3i(αν και του v3i το βρισκω μια χαρά)

Η κάμερα ελπίζω να είναι καλύτερη απο του v3i(το v3i εχει πολυ αθλια κάμερα,και δεν μιλαω για pc καν,στο κινητο χαλια φαινόταν)αλλα λογικα θα έχει καλή,του v3x για πχ είναι αρκετά καλή.

Δεν περιμένω να έχω ψηφιακη μηχανη απο το μοτορολα αυτο είναι αδυνατο τοσο λεπτο που είναι.

Ενα καλο mp3 να έχει,καλη οθόνη θα έχει(λετε να εχει sharp οθόνη οπως το moto v3x?makari)αξιοπρεπη κάμερα.

Java θα πέρνει ελεύθερα,

Λογικά με καλύπτει απόλυτα,για φωτογραφίες έχω την sony n2 που δεν συγκρίνεται με κανενα κινητό,επομένως moto!

Μου έχει αρέσει πολύ το max,και τα κουμπιά εξω πολύ ωραία είναι.

drr2 τι λεει θα παρουμε κανενα moto?

gia menoy den anisixo mia xara tha nai,makran kalitero apo tis samsung pantos,ta moto exoyn kai proigmenes dynatotites asfaleias!

Link to comment
Share on other sites

Για επεξεργαστή δεν ξέρω, αλλά στον επιταχυντή γραφικών δεν τσιγκουνεύτηκαν.Έχει καλύτερο από του w900!!!

Σε αυτο μην περνεις και ορκο!! Motorola ειναι αυτη οχι παιξε-γελασε...Και το v3x εχει καρτα γραφικων nvidia σαν του w900 αλλα την εχει μονο για μοστρα(για τις φωτο) αλλα για τα παιχνιδια απενεργοποιημενη...

Link to comment
Share on other sites

Οκ τότε,γιατι ενα v3i που ειχα για λίγο,ηταν vf live,αλλα παλι καλα το σημα το είχε στο καπάκι της μπαταρίας.Δλδ αλλαζεις και ενα καπακι και ουτε φαινεται οτι ειναι live.

Αυτο που θέλω να μάθω είναι αν ο ήχος του maxx είναι πιο δυνατός απο του v3i.

Επισης το v3i ειχε ενα προγραμμα digital music player δεν λεω πολύ καλό αλλα ανοιγε με java και δεν μπορούσες να το κανεις minimize.

Υπάρχει καμια διαφορα σε αυτα άραγε?

Στο MAXX νομίζω ότι ο Media player είναι ενσωματωμένος στο UI,δεν είναι εφαρμογή java. ;)

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο μην περνεις και ορκο!! Motorola ειναι αυτη οχι παιξε-γελασε...Και το v3x εχει καρτα γραφικων nvidia σαν του w900 αλλα την εχει μονο για μοστρα(για τις φωτο) αλλα για τα παιχνιδια απενεργοποιημενη...

 

Ναι, αυτό ακριβώς διάβασα ότι δεν θα ισχύει στα νέα μοντέλα.:)

Και δεν την είχαν για μόστρα όπως πολύ σωστά λες, επειδή έτσι ήθελαν, απλά δεν μπορούσαν μέχρι τότε λόγω αδυναμίας του λογισμικού τους.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα πριν,μήπως έχεις Link και τιμή; :)

 

Πρέπει να είναι αυτό με τα 299 στην TIM.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι αυτό με τα 299 στην TIM.

Έχεις δίκιο από κει που έλεγε Non Disponibile τώρα λέει Disponibile. :D

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο από κει που έλεγε Non Disponibile τώρα λέει Disponibile. :D

 

Χμ, αυτό μάλλον σε απλά κινέζικα θα σημαίνει "διαθέσιμο" ε?

:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Χμ, αυτό μάλλον σε απλά κινέζικα θα σημαίνει "διαθέσιμο" ε?

:p

Nαι, disponibile=available=διαθέσιμο. :D

 

Αλλά μόνο το μαύρο.Το άλλο το πορτοκαλί δεν είναι διαθέσιμο (δε μας ενδιαφέρει κιόλας).

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό ακριβώς διάβασα ότι δεν θα ισχύει στα νέα μοντέλα.:)

Και δεν την είχαν για μόστρα όπως πολύ σωστά λες, επειδή έτσι ήθελαν, απλά δεν μπορούσαν μέχρι τότε λόγω αδυναμίας του λογισμικού τους.

Αν το υποστιριζουν τα νεα μοντελα τοτε μπορει και να παρω και γω κανενα :p

 

Βεβαια απο την αλλη αν τοτε δεν μπορουσε το λογισμικο τους, μεχρι τωρα ακομα δεν βρηκαν λυση? Ολοκληρο petition υπαρχει και αυτοι περα βρεχει, σημασια δεν δινουν...

Link to comment
Share on other sites

ωραία!,να ρωτήσω κατι ακόμα τι bt έχει το motorola maxx?

Γιατι το v3i ειχε πολύ αργο,μιση ωρα περίμενα για ενα mp3.

Εχουμε παλι usb θύρες?μακαρι γιατι είναι πολύ βολικό,και δεν χαλάνε ευκολα ή δεν κάνουν καλή επαφη οπως τα s.e

Link to comment
Share on other sites

ωραία!,να ρωτήσω κατι ακόμα τι bt έχει το motorola maxx?

Γιατι το v3i ειχε πολύ αργο,μιση ωρα περίμενα για ενα mp3.

Εχουμε παλι usb θύρες?μακαρι γιατι είναι πολύ βολικό,και δεν χαλάνε ευκολα ή δεν κάνουν καλή επαφη οπως τα s.e

 

Bluetooth 2.0 θα έχει το MAXX. Οι USB θύρες παραμένουν.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Bluetooth 2.0 θα έχει το MAXX. Οι USB θύρες παραμένουν.

 

Και το v3xx το ίδιο.Με υποστήριξη ασύρματων στερεο hands free.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές της Motorola
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...