Jump to content

MP3 players (τιμές, συγκρίσεις, εντυπώσεις και mini-FAQ)


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βασικά θέλω να δω την τιμή που θα το φέρει το Πλαίσιο και τα υπόλοιπα καταστήματα (γιατί δυστυχώς τα online shops δεν κάνουν δόσεις).

 

Ας ελπίσουμε να γλιτώσει το καπέλο της rainbow...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απαράδεκτοι. Το pixmania, το cyberport και όλοι οι άλλοι το έχουν 400 Ε *με* ΦΠΑ. Εμείς εδώ ως συνήθως κάποια κερατιάτικα πληρώνουμε, και δεν ξέρουμε καν και ποιά είναι αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμουν να πάρω τη Rainbow να ρωτήσω αν ισχύει η τιμή και για ποιό λόγο είναι τόσα ενώ στην υπόλοιπη Ευρώπη είναι στα 399, αλλά λυπάμαι ειλικρινά τα λεφτά που θα δώσω για ένα ανούσιο τηλεφώνημα. Στοιχηματίζω ότι δεν υπάρχει λόγος που είναι τόσο πάνω από την κανονική τιμή. Απλά ΕΙΝΑΙ!

 

Κάτι σαν το κερατιάτικο της Sony με το PS3 που ακόμα δε μας έχει εξηγήσει κανείς γιατί ενώ στην υπόλοιπη Ευρώπη ήταν πρώτη μέρα στα 599€ εδώ του βάλανε καπέλο 60€!

 

Νομίζω ότι πλέον έχει φτάσει στο απροχώρητο η κατάσταση! Το We Want Apple Greece δεν είναι πλέον απλά ελπίδα, είναι υποχρέωση της Apple, αν θέλει να επιτύχει ποτέ στην ελληνική αγορά (που ΟΚ, στους υπολογιστές δεν είναι τόσο μεγάλη, αλλά στην κινητή τηλεφωνία, είναι ΠΟΛΥ σημαντική!)

 

Όταν κυκλοφορήσει και σιγουρευτούμε πως θα έχει και ελληνικό μενού (όχι ότι θα με πείραζε το αγγλικό, αλλά έτσι για το ****το!) θα το πάρω από το εξωτερικό!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

400€ για 16GB. Με τίποτα δεν τα δίνω.

Δε δίνεις 400 Ε για 16 γίγα, δίνεις 400 Ε για την οθόνη, το wifi και όλα τα υπόλοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε ενα πανέμορφο mp4 player(νομίζω) απο την LG με οθόνη αφής το πήρε κανείς? γύρω στα 160 έχει, απίστευτα όμορφο
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Δε δίνεις 400 Ε για 16 γίγα, δίνεις 400 Ε για την οθόνη, το wifi και όλα τα υπόλοιπα.

 

Καλά ένα μεγάλο κομμάτι από τα 400 ευρώ είναι για τα 16 γίγα.

 

Όπως και να το κάνουμε, η flash memory κοστίζει, ειδικά σε μεγάλες χωριτικότητες.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς, περισσότερο ήθελα να πω ότι αν σε ενδιαφέρει προτίστως η χωρητικότητα πας στο classic, αν σε ενδιαφέρουν τα υπόλοιπα πας στο Touch!
Link to comment
Share on other sites

Χεχεχε συμφωνώ :)

 

Άντε να δούμε πότε θα έρθουν από δω με το καλό, και κυρίως σε τί τιμή θα τα έχουν Πλαίσιο και λοιποί...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Εκτός και αν κάνουν κανά θαύμα όπως πρόπερσι, δε βλέπω να γλυτώνουμε τον κεφαλικό φόρο της Rainbow...
Link to comment
Share on other sites

archos 605 wifi

 

με 300€ , με wifi , υποστηριζει πολλες μορφες Video - 4.3' οθονη στα 16 μυρια χρωματα και αφης!!

 

τσαμπα browser - opera και 30 gb στα 300€!

 

απο αυτα που διαβαζω μεχρι τωρα νομιζω οτι "μετραει".

 

για πειτε καμια γνωμη....

'70s
Link to comment
Share on other sites

archos 605 wifi

 

με 300€ , με wifi , υποστηριζει πολλες μορφες Video - 4.3' οθονη στα 16 μυρια χρωματα και αφης!!

 

τσαμπα browser - opera και 30 gb στα 300€!

 

απο αυτα που διαβαζω μεχρι τωρα νομιζω οτι "μετραει".

 

για πειτε καμια γνωμη....

 

πολύ ποιοτική μάρκα από τη Γαλλία.

 

btw ρίξε μια ματιά σ'αυτό (παλιό ποστ μου από Ιανουάριο 2006)

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

πολύ ποιοτική μάρκα από τη Γαλλία.

 

btw ρίξε μια ματιά σ'αυτό (παλιό ποστ μου από Ιανουάριο 2006)

 

και εγω ετσι πιστευω συν του οτι παλαιοτερα ειχα πολλες "αγνωστες" συσκευες οι οποιες αν μη τη αλλο παρουσιαζαν μια φοβερη πτωτικη πορεια οι μπαταριες τους... :cry:

 

:!: σε fora του εξωτερικου το ειδα με 5/5 και σπανιως με 4/5!!! :!:

ολοι εκθιαζουν το wifi του που ειναι πολυ χρηστικό.

 

Thanx anyway!!

 

μαλλον θα το παρω οπότε θα επιστρεψω με αποψη οχι υποθεση.

'70s
Link to comment
Share on other sites

To archos 604 παντως δεν υποστηριζει ελληνικα στον opera browser του. Εχε το υποψη σου (εγω την πατησα ετσι :( )
Link to comment
Share on other sites

thnx φιλε δε με πειραζει και πολυ να σου.

απο ταχυτητα πως πηγαινε αν θυμασαι ή αν έχεις δει;;;

'70s
Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος οτι δε σε πειραζει; Εννοω οτι δε θα μπορεις να διαβαζεις τπτ στα ελληνικα απο τον browser ούτε myphone ούτε τπτ.

 

 

Απο ταχύτητα αργεί κάπως και αν δεν έχει φορτώσει ΚΑΘΕ εικόνα στη σελίδα κολλάει.

 

Δεν εμεινα καθολου ικανοποιημενος.

 

Μην ξεχνας οτι μιλαω για το 604, δεν ξερω αν ισχυουν τα ιδια στο 605.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πάω το mp3 X20 για επισκευή.Ακόμα δεν το πήρα το δίνω πίσω.:mad: Ελπίζω να μου το αντικαταστήσουν γιατι το είχα γρατζουνίσει:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πάω το mp3 X20 για επισκευή.Ακόμα δεν το πήρα το δίνω πίσω.:mad: Ελπίζω να μου το αντικαταστήσουν γιατι το είχα γρατζουνίσει:p

γιατι τι επαθε?? :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βάζω τα ακουστικά κ ακούω χάλια...Σαν να μην τα έχω βάλει καλά.Δοκίμασε να μην βάλεις μέχρι το τέλος τα ακουστικά σου κ θα με καταλάβεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Βάζω τα ακουστικά κ ακούω χάλια...Σαν να μην τα έχω βάλει καλά.Δοκίμασε να μην βάλεις μέχρι το τέλος τα ακουστικά σου κ θα με καταλάβεις.

Οντως αυτο ειναι προβλημα.αντε να δουμε τωρα ποσο θα σου το κρατησουν για φτιαξιμο.ομως μπορει να εχουν χαλασει και τα ακουστικα,δοκιμασες κανενα αλλο ζευγαρι???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα κ άλλα φυσικά

τοτε δεν το γλιτωνεις το service.:blink: :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To ξέρω το στέλνω αύριο με courier

Χμ, μάλλον έχει ξεκολλήσει το βύσμα των ακουστικών από την πλακέτα.

Είναι το συχνότερο πρόβλημα στα φορητά mp3 και -αν τελικά πρόκειται για κάτι τέτοιο- δύσκολα θα το καλύψει η εγγύηση, αφού είναι θέμα κακής χρήσης.:worry::(

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Χμ, μάλλον έχει ξεκολλήσει το βύσμα των ακουστικών από την πλακέτα.

Είναι το συχνότερο πρόβλημα στα φορητά mp3 και -αν τελικά πρόκειται για κάτι τέτοιο- δύσκολα θα το καλύψει η εγγύηση, αφού είναι θέμα κακής χρήσης.:worry::(

ειναι μαλλον συχνο στα κακης ποιοτητας mp3.εχω 3 mp3 ενα apple..δεν το συγκρινω...ενα crypto και ενα osio και κανενα δεν εχει το παραμικρο προβλημα.στην χαμηλη κατηγορια(χρηματων) καλυτερα να επιλεγεις καποιο επωνυμο και δοκιμασμενο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...