Jump to content

MP3 players (τιμές, συγκρίσεις, εντυπώσεις και mini-FAQ)


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, εννοώ το έχεις σε αυτόματο συγχρονισμό; Επιλέγεις ποιά playlists θα πάνε ή μήπως του έχεις πει να το γεμίζει τελείως τυχαία;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά γειά χαρά.

Ψάχνω απεγνωσμένα το AvConverter 1.0 και καμία άλλη έκδοση δε με πειράζει γιατί πήρα ένα mp3 player και

παίζει μόνο avi αρχεία αλλά δοκίμασα με μερικά άλλα να κάνω μετατροπή και συνέχεια λέει format error. Αν ξέρετε κάτι πείτε μου.

Με αυτό νομίζω ότι μπορεί να γιίνει δουλειά!

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά...

Link to comment
Share on other sites

γενικα για κατι μικρο αλλα καλης μαρκας με πολυ καλο ηχο τι εχετε να προτεινετε? νανο ή ζεν? η τιποτα αλλο? με μαξιμουμ τα 4 γιγα? θελω οπωσδηποτε να παρω ενα για εξω...(γυμναστηρια, λεωφορεια, ταξιδια)
Link to comment
Share on other sites

Πάρε iriver

 

Εχω πρόβλημα με τα ονόματα των τραγουδιών. έχουν οτι να ναι ονόματα. Πως μπορώ να τα αλλάξω;

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

γενικα για κατι μικρο αλλα καλης μαρκας με πολυ καλο ηχο τι εχετε να προτεινετε? νανο ή ζεν? η τιποτα αλλο? με μαξιμουμ τα 4 γιγα? θελω οπωσδηποτε να παρω ενα για εξω...(γυμναστηρια, λεωφορεια, ταξιδια)

creative η sony.βρισκεις..και σε τιμες καλες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει να παρει τωρα mp3 player καλο ειναι να περιμενει. Η apple πιθανοτατα θα παρουσιασει το καινουριο ipod στις 5 του μηνος και η creative ηδη παρουσιασε το καινουριο zen

 

(ζητω συγγνωμη αμα εχουν αναφερθει ξανα)

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώθηκε btw ότι στις 5 Σεπτεμβρίου θα έχουμε Apple event για νέα iPods.
Link to comment
Share on other sites

βλεπω αποφευγετε τα ipod...:rolleyes:

Δεν τα αποφευγω...αντιθετως σε τοσα λιγα gb μου αρεσουν τα mp3 players της creative & της sony.το δικο μου mp3 ειναι ενα apple ipod 30 gb και δεν το αλλαζω με τιποτα! απλα αυτο επειδη ειναι κοσμημα...δεν μπορω να το εχω παντα μαζι μου (παραλια,γηπεδο) και εχω για εναλλακτικη λυση το κινητο sony ericcson w810 με 2gb καρτα μνημης...αλλα δεν θα με χαλαγε και ενα απλο στα 50 ευρο.εδω για να παρεις ακουστικα θελεις 15 ευρο χαλαρα...βαζεις αλλα τοσα και αγοραζεις 1gb mp3 creative :music:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν τα αποφευγω...αντιθετως σε τοσα λιγα gb μου αρεσουν τα mp3 players της creative & της sony.το δικο μου mp3 ειναι ενα apple ipod 30 gb και δεν το αλλαζω με τιποτα! απλα αυτο επειδη ειναι κοσμημα...δεν μπορω να το εχω παντα μαζι μου (παραλια,γηπεδο) και εχω για εναλλακτικη λυση το κινητο sony ericcson w810 με 2gb καρτα μνημης...αλλα δεν θα με χαλαγε και ενα απλο στα 50 ευρο.εδω για να παρεις ακουστικα θελεις 15 ευρο χαλαρα...βαζεις αλλα τοσα και αγοραζεις 1gb mp3 creative :music:

 

ευχαριστω παιδες... θα περιμενω να δω τι θα βγει...

Link to comment
Share on other sites

Οι νέες πληροφορίες λένε για ανανέωση στα nano και video, ένα νέο shuffle Product (RED) (ίδιο με τα τρέχοντα αλλά κόκκινο) και για ένα τελείως νέο wide/touchscreen iPod που θα μοιάζει πολύ στο iPhone. Επίσης μιλούν για wireless iTunes.

 

Κοντός ψαλμός αλληλούια :)

Link to comment
Share on other sites

Οι νέες πληροφορίες λένε για ανανέωση στα nano και video, ένα νέο shuffle Product (RED) (ίδιο με τα τρέχοντα αλλά κόκκινο) και για ένα τελείως νέο wide/touchscreen iPod που θα μοιάζει πολύ στο iPhone. Επίσης μιλούν για wireless iTunes.

 

Κοντός ψαλμός αλληλούια :)

 

δεν εχουμε καμια φωτο ε? παντως κρινοντας απο την creative με τα 4,8 και 16 (hint hint nudge nudge) μαλλον ομοιως θα κινηθει και το μηλο...

Link to comment
Share on other sites

παιδια κοιταγα τον καταλογο του multirama και ειδα 2 mp3 ακριβως ιδια σε ολα!και το ενα εχει 1gb μνημη και ειναι πιο ακριβο κατα 4 ευρω απο αυτο π εχει 2gb μνημη....Μιλαω για τα mp3 sony NW-S703F kai NW-S705F....οποιος μπορει ας το κοιταξει κ ας π πει τι παιζεται....ειναι προσφορα ι ελλατωματικο το προιον...???:O:blink:
Link to comment
Share on other sites

Thelw na parw ena mp3 player me megali autonomia kai na mporw na dw kamia tenia .. ime anamesa sto SONY NW-A805/B9(2gb) kai to MP3 Zen Plus V (4GB) Pio 8a mou protinate ?:P..

Κανενα απο τα 2.για video καλυτερα να παρεις ενα player με μεγαλο χωρο(τουλαχιστον 20 γιγα) και να επιλεξεις APPLE.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, τι ακουστικάκια έχετε να προτείνετε μέχρι 20-25 ευρουλάκια??:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος ? στο skroutz.gr που κοιταξα ειδα οτι εχουν αρκετη διαφορα και το 2γβ ειναι ακριβοτερο:) !!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, τι ακουστικάκια έχετε να προτείνετε μέχρι 20-25 ευρουλάκια??:)

οτιδηποτε σε SENNHEISER.ειναι τα καλυτερα και εχουν το πιο μεγαλη απόκριση συχνοτήτων 19-21.000 Hz, SPL 114dB.ολα τα αλλα ειναι κατω απο 108db.

παντως για να :worry: διαφορα θα πρεπει να επιλεξεις ανω των 108db..την εχω ψαξει αρκετα και εχω δοκιμασει πολλα ακουστικα(ψειρες).σε αυτην την εταιρια εχω :blink: την διαφορα.το μονο κακο ειναι οτι δεν τα βρισκεις σε πολλα καταστηματα.μεγαλη ποικιλια βρισκεις στο eml.gr :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οτιδηποτε σε SENNHEISER.ειναι τα καλυτερα και εχουν το πιο μεγαλη απόκριση συχνοτήτων 19-21.000 Hz, SPL 114dB.ολα τα αλλα ειναι κατω απο 108db.

παντως για να :worry: διαφορα θα πρεπει να επιλεξεις ανω των 108db..την εχω ψαξει αρκετα και εχω δοκιμασει πολλα ακουστικα(ψειρες).σε αυτην την εταιρια εχω :blink: την διαφορα.το μονο κακο ειναι οτι δεν τα βρισκεις σε πολλα καταστηματα.μεγαλη ποικιλια βρισκεις στο eml.gr :)

 

 

τελικα πηρα το stone της creative με 2gb και radio με κοπο μαλιστα αφου ειχαν εξαφανιστει απο ολα τα πλαισια νοτιων προαστειων... ειναι γαματα και τωρα ψαχνω για ακουστικα του προκοπη και θυμομουν αυτα τα SENNHEISER... η διαφορα σε αυτα τα λινκ ποια ειναι? ο τροπος δεσιματος στο αυτι? γενικα τα καλυτερα SENNHEISER ποια ειναι? θελω να εχω τον καλυτερο δυνατο ηχο αν και ενα stone δεν ξερω τι δυνατοτητες εχει...

Link to comment
Share on other sites

τελικα πηρα το stone της creative με 2gb και radio με κοπο μαλιστα αφου ειχαν εξαφανιστει απο ολα τα πλαισια νοτιων προαστειων... ειναι γαματα και τωρα ψαχνω για ακουστικα του προκοπη και θυμομουν αυτα τα SENNHEISER... η διαφορα σε αυτα τα λινκ ποια ειναι? ο τροπος δεσιματος στο αυτι? γενικα τα καλυτερα SENNHEISER ποια ειναι? θελω να εχω τον καλυτερο δυνατο ηχο αν και ενα stone δεν ξερω τι δυνατοτητες εχει...

ειναι ενα μοντελο που το βρισκεις στα 26 ευρο.εχουν αποκριση 116db.και ειναι με κορδονι(τα φορας στο λαιμο) .τα βρισκεις σε καταστημα eml.gr & e-germanos.gr :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια.

 

ξερει κανεις γιατι οταν παω να μεταφερω τραγουδια απο το pc me to ANAPOD στο IPOD video δεν μου τα περναει.τα τραγουδια ειναι με ελληνικη γραμματοσειρα! οπως και οι φακελοι

http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

ειναι ενα μοντελο που το βρισκεις στα 26 ευρο.εχουν αποκριση 116db.και ειναι με κορδονι(τα φορας στο λαιμο) .τα βρισκεις σε καταστημα eml.gr & e-germanos.gr :)

 

an les to mx 55 tote ontos einai tromera... molis plirotho tha xotho analogos... an ta bro se kana magazi...

Link to comment
Share on other sites

ειναι ενα μοντελο που το βρισκεις στα 26 ευρο.εχουν αποκριση 116db.και ειναι με κορδονι(τα φορας στο λαιμο) .τα βρισκεις σε καταστημα eml.gr & e-germanos.gr :)

Ναι, από ότι είδα έχει και ο Γερμανος.

Thanks:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

an les to mx 55 tote ontos einai tromera... molis plirotho tha xotho analogos... an ta bro se kana magazi...

 

Οχι τα mx 51 λεω που ειναι σαφως ενα "κλικ" πιο δυνατα απο αυτα που λες εσυ :rolleyes:

αυτα που λεω "κουμπωνουν" καλυτερα στο αυτι απ'οτι τα mx55 που ειναι και 5 ευρο πιο ακριβα και δεν καθονται και καλα.

 

 

Ναι, από ότι είδα έχει και ο Γερμανος.

Thanks:)

 

παρακαλώ πολύ :music:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...