Jump to content

Google Nexus 5X (by LG)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

θελω να το παρω αλλα τα 2gb ειναι λιγα για 64bit επεξεργαστη..

ποσο λετε να κανουν τα νεα nexus?

 

Πριν κανα 30λεπτο το φόρτωσα με ότι χειρότερο υπάρχει από apps (facebook, messenger, snapchat κτλπ κτλπ) και καμια 20ρια ακόμα άλλες μαζί με το chrome και 4-5 tab ανοιχτά επίσης, τα άφησα να τρέχουν ΟΛΑ μαζί και δεν είχα το παραμικρό lag όσο χρησιμοποιούσα τη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Που βρίσκομαι το OTA του Ιουλίου να το flashάρω ?

 

Εγώ το κάνω τώρα install. Ήρθε notification πριν κανα 5λεπτο

Link to comment
Share on other sites

θελω να το παρω αλλα τα 2gb ειναι λιγα για 64bit επεξεργαστη..

ποσο λετε να κανουν τα νεα nexus?

 

Φίλε μου αν κάνεις μία γρήγορη αναζήτηση θα διαπιστώσεις ότι δεν έχουν διαρρεύσει ούτε καν τα specs των νέων Nexus, πόσο μάλλον η τιμή. Σε κάθε περίπτωση, η καλύτερη επιλογή κατ' εμέ είναι να αγοράζεις μία συσκευή αφού έχουν παρέλθει 3-6 μήνες από την κυκλοφορία της στην αγορά, τόσο για λόγους τιμολόγησης όσο και για να έχεις στη διάθεση σου μια εικόνα της συσκευής από χρήστες.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω επειδη βλεπω η wind το εχει στα 199 υπαρχει περιπτωση να δινουν παλια παρτιδα για ξεστοκαρισμα?

ποια ειναι η τελευταια παρτιδα?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου το έφεραν σπίτι και έχει την 6.0 με security patch Οκτωβρίου και είναι η 510 παρτίδα απ ότι βλέπω. Πρέπει να προσέξω κάτι ;

 

Από που καταλαβαίνεις την παρτίδα γιατί και εγώ τώρα το πήρα και είναι Οκτωβρίου;;

Link to comment
Share on other sites

Από που καταλαβαίνεις την παρτίδα γιατί και εγώ τώρα το πήρα και είναι Οκτωβρίου;;

 

δες πανω στο κουτι το serial number λογικα και εσενα θα ξεκιναει με 510

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μου ήρθε πριν από λίγο update 18mb αν το κάνω θα χάσω root;

 

αν ειναι root μην κανεις update

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε πριν από λίγο update 18mb αν το κάνω θα χάσω root;

Δεν θα περάσει καθόλου το update αν είσαι root. Μην το προσπαθήσεις, θα χάσεις το χρόνο σου.

lg g7, lg g6, lg nexus 5x, lg g2, lg nexus 5, samsung galaxy nexus, moto defy
Link to comment
Share on other sites

δες πανω στο κουτι το serial number λογικα και εσενα θα ξεκιναει με 510

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

αν ειναι root μην κανεις update

 

Καλημέρα. Και εμένα 510 γράφει.. Υπάρχει θέμα με αυτή την παρτίδα;; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι άγχος είναι αυτός με τις παρτίδες? βλέπετε κάποιο πρόβλημα στην συσκευή σας? αν όχι ηρεμήστε και χαρείτε το. αν είναι να βγάλει ζημιά θα την βγάλει όποια παρτίδα και να είναι.
Link to comment
Share on other sites

Την έκανα κι εγω την αναβάθμιση, δεν άλλαξε τίποτα. Το μονο που κέρδισα ήταν ενα κινητό-τηγάνι. Δεν μπορούσες να το ακουμπήσεις απο τη ζέστη ειδικά στην περιοχή γύρω απο την κάμερα και το δαχτυλίδι του αποτυπώματος.
Link to comment
Share on other sites

Την έκανα κι εγω την αναβάθμιση, δεν άλλαξε τίποτα. Το μονο που κέρδισα ήταν ενα κινητό-τηγάνι. Δεν μπορούσες να το ακουμπήσεις απο τη ζέστη ειδικά στην περιοχή γύρω απο την κάμερα και το δαχτυλίδι του αποτυπώματος.

 

Έτσι είναι Βασίλη. Και γω που έβαλα μια ρομ προχθές το άφησα κοντά στον ανεμιστήρα για λίγο γιατί έκαιγε.

:D
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι ήταν αυτό το σημερινό update..... Μιάμιση ώρα έκανε update τα apps σε 18 mb patch..... Τραγικό

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

 

Φαντάσου όταν θα πάρει την 7.0 τι έχει να γίνει.. θα εκραγεί

Link to comment
Share on other sites

Πριν κανα 30λεπτο το φόρτωσα με ότι χειρότερο υπάρχει από apps (facebook, messenger, snapchat κτλπ κτλπ) και καμια 20ρια ακόμα άλλες μαζί με το chrome και 4-5 tab ανοιχτά επίσης, τα άφησα να τρέχουν ΟΛΑ μαζί και δεν είχα το παραμικρό lag όσο χρησιμοποιούσα τη συσκευή.

 

:up:

 

 

 

Ρε παιδιά τι ήταν αυτό το σημερινό update..... Μιάμιση ώρα έκανε update τα apps σε 18 mb patch..... Τραγικό

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

 

Εγω το ειχα αφησει στην ησυχια του οταν την εκανε κ δε καταλαβα κατι απο θερμοτητα και απο χρονο σεχτικα γρηγορα, τι μιαμιση ωρα λετε :p

Fighting solves everything
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παίδες!Πήρα το συγκεκριμένο κινητό για τον αδερφό μου και λίγο που το δούλεψα μπορώ να πω πως φαίνεται πολύ καλό για την τιμή του!Συγκριτικά με το παλιό πλέον Note 3 που έχω έπαθα πλάκα με τις φωτο που βγάζει ειδικά το βράδυ!Μου φαίνεται θα τον ψήσω για ανταλλαγή! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παίδες!Πήρα το συγκεκριμένο κινητό για τον αδερφό μου και λίγο που το δούλεψα μπορώ να πω πως φαίνεται πολύ καλό για την τιμή του!Συγκριτικά με το παλιό πλέον Note 3 που έχω έπαθα πλάκα με τις φωτο που βγάζει ειδικά το βράδυ!Μου φαίνεται θα τον ψήσω για ανταλλαγή! :lol:

 

Πάρτου το χωρίς δεύτερη σκέψη αχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Κ σε εμένα έκανε το update μία χαρά χωρίς ούτε να ζεσταθεί πολύ ούτε να κάνει τόσο πολύ ώρα. Πολύ λογικά πλαίσια

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κ σε εμένα έκανε το update μία χαρά χωρίς ούτε να ζεσταθεί πολύ ούτε να κάνει τόσο πολύ ώρα. Πολύ λογικά πλαίσια

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

 

Και σε μένα το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι άγχος είναι αυτός με τις παρτίδες? βλέπετε κάποιο πρόβλημα στην συσκευή σας? αν όχι ηρεμήστε και χαρείτε το. αν είναι να βγάλει ζημιά θα την βγάλει όποια παρτίδα και να είναι.

 

ως κατοχος lg g4 και gflex2 επιτρεψε μου να πω οτι η παρτιδα ειναι θεμα ζωης και θανατου :p

Link to comment
Share on other sites

Έχει τεστάρει κανείς την DU ; Έχει τίποτα περίεργα θέματα ;

 

Dirty Unicorns έχω εγώ. Την stable και όχι τις weekly. Πολύ σταθερή, χωρίς κανένα κόλλημα.

:D
Link to comment
Share on other sites

Έχει τεστάρει κανείς την DU ; Έχει τίποτα περίεργα θέματα ;

Και γω ετρεχα την τελευταία stable και ήταν όλα τέλεια!

Παρέα ex kernel και μπαταριαρα κάθε μέρα!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 5X (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...