Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν την έχω. Τι κάνει αυτή η εφαρμογή;

 

Από τις καλύτερες

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το skype μου έχει λύσει τα χέρια... Είμαι συχνά εξωτερικό και πχ ήμουν στον παναμα έξω σε δουλείες και είχα παρει μια κάρτα δεδομενων 17 $ και είχα βάλει και credits στο skype και καλούσα απο κει τους γονείς στο σταθερό και την γυναίκα μέσω skype στο κινητό της. Ήμουν 10 μέρες εκεί και με σύνολο λιγότερο απο 27€ μιλούσα καθημερινά. Όλα αυτά χωρίς WiFi.
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς υπάρχουν και μερικοί που ανανεώνουν τις εφαρμογές τους και νιώθουμε ακόμη ζωντανοί! :cool::lol:

5 λεπτά υπόθεση είναι για τα τηλέφωνα (και αυτά χρειάζονται για να εγκαταστήσει την εφαρμογή στο τηλέφωνο έτσι ώστε να είναι 100% σίγουρος), οπότε αν υπάρχει η αντίστοιχη εφαρμογή για desktop, αυτή θα αναβαθμίζεται ακόμη και αν έχουν μείνει 5 άτομα (μαζί με τον προγραμματιστή της εφαρμογής) με WM10.

Και το insider για τα WM10 φαίνεται ότι συνεχίζεται. Κάπου είδα ότι έχει μεταγλωττιστεί η έκδοση 15400. Δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη. Θα δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Αν ποτέ γίνει δωρεάν θα τη κατεβάσω!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Από τις καλύτερες

Κι όσο πάνε την καλυτερεύουν...

Πολύ χρηστικό interface, ωραίο και το νέο πλακάκι και κυριως ωραίες φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκε το Skype σήμερα και απέκτησε τρείς τελίτσες πάνω τέρμα δεξιά. Ένα μενού αδιάφορο ίσως...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλή σας ημέρα. Μέσω του συγχρονισμου συσκευών κατάφερα και πέρασαν ακόμα και τα wifi δίκτυα που χα συνδεθεί απ την παλιά συσκευή στη νέα. Τώρα όμως σε όσα δίκτυα συνδέομαι με τη νέα συσκευή, δεν συγχρονιζονται με την παλιά. Κάποιο bug ισως;
Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

ειχαν μεινει τα κολληματα μονο με το καλενταρ, τωρα ξανα θεματα με τις επαφες. αρχιζει και δε δειχνει ορισμενα τηλεφωνα. ελεος με τους σερβερ ομως πανε τοσες μερες... μεσα σε 3 λεπτα το ιδιο τηλεφωνο μια δεν το εδειχνε μια το εδειχνε και αλλη μια το εδειχνε σα διπλη επαφη
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενας media player κατα προτιμηση δωρεαν που να μπορει να παιξει βιντεο απο τοπικο δικτυο απο nas?
Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια, δυστυχώς καίρια εφαρμογή, σταμάτησε τη λειτουργία της στα WM απο την 6-11. Μιλώ για την mobile banking εφαρμογή της Αlpha bank. Το μελλον προμηνυεται δυσοιωνο αν και εδώ που τα λέμε δεν θα κοστιζε τίποτε στην τράπεζα μαζί τις αναβαθμίσεις στα ios και android να πληρώσει τον developer για μια γαμοαναβαθμιση και σε μας...
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς και η παραμικρή συντήρηση κοστίζει και εφόσον είναι ασύμφορη για την τράπεζα, την κόβει μια και καλή. Σε τέτοιες επιχειρήσεις δεν χωρούν συναισθηματισμοί.
Link to comment
Share on other sites

Καλά...σωστό αυτό που λες για μια επιχείρηση αλλά δεν το δέχομαι για μια τράπεζα. Μην τρελαθούμε κιόλας. Όταν "τσιμπάνε" 10-20-30-40 σεντς ΓΙΑ ΚΑΘΕ συναλλαγή ηλεκτρονική δεν τους είναι τίποτα. Άλλωστε είμαι ΠΕΛΑΤΗΣ της τράπεζας κι είναι υποχρεωμένη όχι να κρίνει την πλατφόρμα που επιλέγω αλλά είναι υποχρεωμένη να μου παρέχει υπηρεσίες...

Πω πωωω...με έπιασε το επαναστατικό μου.. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλά...σωστό αυτό που λες για μια επιχείρηση αλλά δεν το δέχομαι για μια τράπεζα. Μην τρελαθούμε κιόλας. Όταν "τσιμπάνε" 10-20-30-40 σεντς ΓΙΑ ΚΑΘΕ συναλλαγή ηλεκτρονική δεν τους είναι τίποτα. Άλλωστε είμαι ΠΕΛΑΤΗΣ της τράπεζας κι είναι υποχρεωμένη όχι να κρίνει την πλατφόρμα που επιλέγω αλλά είναι υποχρεωμένη να μου παρέχει υπηρεσίες...

Πω πωωω...με έπιασε το επαναστατικό μου.. :)

 

Ή λύση είναι απλή. Όταν σε γράφουν τους κόβεις την αιμοδοσία πηγαίνοντας σε άλλη τράπεζα.

Βέβαια στην περίπτωσή μας δεν υπάρχει τράπεζα που να μας εξυπηρετεί (είτε στο mobile είτε στο desktop) αλλά αν φύγεις με ένα σχετικό email, οι συγκεκριμένοι θα πάρουν ένα μήνυμα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ή λύση είναι απλή. Όταν σε γράφουν τους κόβεις την αιμοδοσία πηγαίνοντας σε άλλη τράπεζα.

Βέβαια στην περίπτωσή μας δεν υπάρχει τράπεζα που να μας εξυπηρετεί (είτε στο mobile είτε στο desktop) αλλά αν φύγεις με ένα σχετικό email, οι συγκεκριμένοι θα πάρουν ένα μήνυμα.

Μωρέ τους "στόλισα" καταλλήλως με σχετικό mail αλλά όπως λες...

Μια eurobank έμεινε...

Κρίμα γιατί το banking app τους ήταν αδιάφορο και παρατημένο αλλα το myalphawallet ήταν κορυφή...

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκε το Microsoft Store. Έχει κάποιες μικρο αλλαγές, αλλά η μεγαλύτερη είναι το πολύ όμορφο Fluent Design. :)

Έκδοση 11710.1001.27.0

 

Αγαπάμε Microsoft και UWP εφαρμογές. ;)

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκε το Microsoft Store. Έχει κάποιες μικρο αλλαγές, αλλά η μεγαλύτερη είναι το πολύ όμορφο Fluent Design. :)

Έκδοση 11710.1001.27.0

 

Αγαπάμε Microsoft και UWP εφαρμογές. ;)

Έφερε καινούργιες uwp;;;;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έφερε καινούργιες uwp;;;;

 

Πως να γίνει αυτό? Το store δεν έχει καμία σχέση με τους devs.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πως να γίνει αυτό? Το store δεν έχει καμία σχέση με τους devs.

Τότε πως γίνονται uwp; Μόνα τους;....

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τότε πως γίνονται uwp; Μόνα τους;....

 

Από τον δημιουργό τους.

Σκέψου ότι το store είναι ένα ψυγείο. Μέσα έχει διαφορα προϊόντα. Αν εσύ αλλάξεις το ψυγείο δεν σημαίνει ότι η Pepsi θα γίνει coke....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Από τον δημιουργό τους.

Σκέψου ότι το store είναι ένα ψυγείο. Μέσα έχει διαφορα προϊόντα. Αν εσύ αλλάξεις το ψυγείο δεν σημαίνει ότι η Pepsi θα γίνει coke....

Βρε και Βίκος να γίνει, θα την πιώ εγώ... :lol:

Ok κατάλαβα!!! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει η αγορά του; Το δοκίμασε κανείς;

Messenger for Google Hangouts PRO https://www.microsoft.com/store/productId/9MVNLPJCXFLL

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ή λύση είναι απλή. Όταν σε γράφουν τους κόβεις την αιμοδοσία πηγαίνοντας σε άλλη τράπεζα.

Βέβαια στην περίπτωσή μας δεν υπάρχει τράπεζα που να μας εξυπηρετεί (είτε στο mobile είτε στο desktop) αλλά αν φύγεις με ένα σχετικό email, οι συγκεκριμένοι θα πάρουν ένα μήνυμα.

Σε άλλα νέα: Επαναλειτουργεί η εφαρμογή myalphawallet. Έχει την πλάκα του πάντως. Δεν ξέρω αν μετρησαν τα mail του madmax και το δικό μου αλλα κάτι έγινε κι η εφαρμογή δουλεύει πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλα νέα: Επαναλειτουργεί η εφαρμογή myalphawallet. Έχει την πλάκα του πάντως. Δεν ξέρω αν μετρησαν τα mail του madmax και το δικό μου αλλα κάτι έγινε κι η εφαρμογή δουλεύει πάλι...

 

 

Αν δεν το ποστάριζες θα τη διέγραφα το βράδυ :lol:

 

Δουλεύει άψογα!

 

Σ' ευχαριστώ πολύ για το heads up!

How Soon™ is now?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρόλαβα και την έσβησα. Βρε, "στόλισμα" θέλουν όλοι τους! Καλομάθανε όλοι τους, Υπάρχουν κι άλλες πλατφόρμες, πέρα από android-ios, κι ας τις έχουν "πεθάνει".
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρόλαβα και την έσβησα. Βρε, "στόλισμα" θέλουν όλοι τους! Καλομάθανε όλοι τους, Υπάρχουν κι άλλες πλατφόρμες, πέρα από android-ios, κι ας τις έχουν "πεθάνει".

 

Αν δεν το ποστάριζες θα τη διέγραφα το βράδυ :lol:

 

Δουλεύει άψογα!

 

Σ' ευχαριστώ πολύ για το heads up!

 

Τίποτα madmaxS. Κι εγώ έτοιμη την είχα...:O απλά κάτι δε μου καθόταν καλά με το σχετικό-άσχετο μήνυμα για το Alpha web banking...

Για αυτό την κράτησα μήπως και...

 

@gvargiam όπου μπορούμε καλό είναι να το κάνουμε. Πελάτες είμαστε στο κάτω κάτω:mad:

Edited by dhatzik74
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...