Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο flow αν πατήσεις το Turbo mode από τις ρυθμίσεις, φεύγουν οι διαφημίσεις νομίζω και φαρδαίνει κάπως!

Μπα βρήκες και τις ρυθμίσεις του φλου και δεν βρήκες του φβ; :D

Το έχω δοκιμάσει το τούβλο μοδ και είναι γτπ :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπα βρήκες και τις ρυθμίσεις του φλου και δεν βρήκες του φβ; :D

Το έχω δοκιμάσει το τούβλο μοδ και είναι γτπ :D

Τι είναι;...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

ΓΤΠ :D

Για Τον φούτσο :D

Αυτό λέγετε ΓΤΦ.... :lol:

Εμένα με βολεύει πάντως!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέγετε ΓΤΦ.... :lol:

Εμένα με βολεύει πάντως!

Είναι του βόλου, το β με κ (που έλεγε και ο χαρρυ κλυν ) :D

Link to comment
Share on other sites

Το Ringtonemaker δεν μου αποθηκεύει το τραγούδι, ενώ το κόβω εκεί που θέλω. Τι έγινε, δεν λειτουργεί η εφαρμογή πλέον; :worry:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σ' εμένα δουλεύει μια χαρά. Μήπως το κομμάτι που θέλεις το κάνεις ringtone εχει προστασία DRM; Δοκίμασε κανένα άλλο τραγούδι.
Link to comment
Share on other sites

Σ' εμένα δουλεύει μια χαρά. Μήπως το κομμάτι που θέλεις το κάνεις ringtone εχει προστασία DRM; Δοκίμασε κανένα άλλο τραγούδι.

Από ότι βλέπω έχει 2-3 εφαρμογές στο store που λέγονται ringtone maker. Ποιά έχεις εσύ; Ή ισχύει για όλες η προστασία DRM;

Εγώ όμως ήθελα το συγκεκριμένο τραγούδι. Υπάρχει περίπτωση να το κατεβάσω χωρίς προστασία DRM; Ή παντού προστατευμένο θα είναι; :worry:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

:!:

Μια βοήθεια παρακαλώ από κάποιον που έχει καλή διάθεση και μπορεί να αφιερώσει 2-3 λεπτά για να κατεβάσει την εφαρμογή Microsoft Band

και να μου απαντήσει τουλάχιστον σε κάποιο από τα 2 παρακάτω που έχω θέμα.

:help:

Ευχαριστώ.

 

:!: Παιδιά κάποιος που να δουλεύει την εφαρμογή Microsoft Band για να μετράει βήματα κτλ (χωρίς απαραίτητα να διαθέτει και το Band 1 ή 2), αφού η εφαρμογή δουλεύει και με σκέτο το τηλέφωνο και στις 3 πλατφόρμες, ή και κάποιος που θέλει να την κατεβάσει (είτε την mobile, είτε του PC) για να την δοκιμάσει με την συσκευή του, ας μου λύσει τις παρακάτω δυο απορίες:

 

1ον) Όταν ανοίγει η εφαρμογή και βάζει τα στοιχεία του, καταφέρνει να κάνει login με τον λογαριασμό του Microsoft ή όχι?

και...

2ον) Αν τυχόν καταφέρει και κάνει login, μετά συγχρονίζει η εφαρμογή προηγούμενα αποθηκευμένα δεδομένα που υπάρχουν με τον λογαριασμό του στους σέρβερ της microsoft ή έχουν χαθεί όλα?

 

https://www.microsoft.com/el-gr/store/p/microsoft-band/9wzdncrfjbcx?SilentAuth=1&wa=wsignin1.0&rtc=1

 

https://www.microsoft.com/microsoft-band/en-us/microsoft-health

 

http://dashboard.microsofthealth.com/

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

:!:

Μια βοήθεια παρακαλώ από κάποιον που έχει καλή διάθεση και μπορεί να αφιερώσει 2-3 λεπτά για να κατεβάσει την εφαρμογή Microsoft Band

και να μου απαντήσει τουλάχιστον σε κάποιο από τα 2 παρακάτω που έχω θέμα.

:help:

Ευχαριστώ.

Μάλλον μόνο εσύ έχεις το Band εδώ στο φόρουμ τουλάχιστον... :(

Αλλά και τα σχόλια του 2017 κάτω από την εφαρμογή, δεν είναι και τα καλύτερα!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον μόνο εσύ έχεις το Band εδώ στο φόρουμ τουλάχιστον... :(

Αλλά και τα σχόλια του 2017 κάτω από την εφαρμογή, δεν είναι και τα καλύτερα!!!

 

@evris2013

Κάνε ένα καλό βρε φίλε, κατέβασε την για λίγο, δες αν σε αφήνει να κάνεις login και μετά διέγραψε την.

Σε περίπτωση όμως που σε αφήσει να κάνεις login και δουλέψει κράτησε την. Είναι (ήταν) πολύ καλή και δεν είναι απαραίτητο να έχεις και το Band για να μετράει βήματα κτλ, αφού δουλεύει και με σκέτο το gps στα 950άρια και σε όλα τα Windows Phone/Mobile, Android και iOS που έχουν αισθητήρα.

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

@evris2013

Κάνε ένα καλό βρε φίλε, κατέβασε την για λίγο, δες αν σε αφήνει να κάνεις login και μετά διέγραψε την.

Σε περίπτωση όμως που σε αφήσει να κάνεις login και δουλέψει κράτησε την. Είναι (ήταν) πολύ καλή και δεν είναι απαραίτητο να έχεις και το Band για να μετράει βήματα κτλ, αφού δουλεύει και με σκέτο το gps στα 950άρια και σε όλα τα Windows Phone/Mobile, Android και iOS που έχουν αισθητήρα.

Καλά, θα τη κατεβάσω σε λίγο και θα σε πω!

 

Edit: Δεν με αφήνει να κάνω login! :(

Επίσης ήθελα να ανεβάσω screenshot για να στο δείξω και δεν λειτουργεί η εφαρμογή Grin που είχα! :(

Αλλά και ο imgur τα ίδια και άλλες δύο νέες εφαρμογές για upload φωτογραφιών που δοκίμασα, καμία δεν κάνει upload!!!! :(

Τι έγινε ρε παιδιά, χάλασαν οι εφαρμογές των upload;;;; :( :(

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλά, θα τη κατεβάσω σε λίγο και θα σε πω!

 

Edit: Δεν με αφήνει να κάνω login! :(

Επίσης ήθελα να ανεβάσω screenshot για να στο δείξω και δεν λειτουργεί η εφαρμογή Grin που είχα! :(

Αλλά και ο imgur τα ίδια και άλλες δύο νέες εφαρμογές για upload φωτογραφιών που δοκίμασα, καμία δεν κάνει upload!!!! :(

Τι έγινε ρε παιδιά, χάλασαν οι εφαρμογές των upload;;;; :( :(

 

Καλημέρα.

 

Τα ίδια κι εδώ, σε εμένα, στο 950 (χωρίς band).

 

Προχτές, btw, ξύπνησα και ανακάλυψα πως είχα χάσει όλες τις επαφές μου.

 

Μετά από 1-2 επανεκκινήσεις έστρωσε, αλλά από εκείνη την ώρα έχει θέμα ο RapDialer, δεν μπορεί να βρει όσες είναι γραμμένες στα ελληνικά.

 

Να έκανε η MS κανένα σιωπηλό Update στους servers της λόγω FCU, και γίνεται όλο αυτό το μπάχαλο?

Link to comment
Share on other sites

@evris2013

Κάνε ένα καλό βρε φίλε, κατέβασε την για λίγο, δες αν σε αφήνει να κάνεις login και μετά διέγραψε την.

Σε περίπτωση όμως που σε αφήσει να κάνεις login και δουλέψει κράτησε την. Είναι (ήταν) πολύ καλή και δεν είναι απαραίτητο να έχεις και το Band για να μετράει βήματα κτλ, αφού δουλεύει και με σκέτο το gps στα 950άρια και σε όλα τα Windows Phone/Mobile, Android και iOS που έχουν αισθητήρα.

Καλημέρα. Την έχω στο 640 που έχω και λειτουργεί κανονικά. Κάνει log in και ενημερώνει τα βήματα κανονικά. Δεν έχω το band. Μια ερώτηση θέλω να κάνω-μπορεί να ειναι και αφελής- αν επιλεξω προεπιλογή για τα sms την εφαρμογή Skype τι χρεώνετε στην αποστολή, data?

Link to comment
Share on other sites

:!:

Μια βοήθεια παρακαλώ από κάποιον που έχει καλή διάθεση και μπορεί να αφιερώσει 2-3 λεπτά για να κατεβάσει την εφαρμογή Microsoft Band

και να μου απαντήσει τουλάχιστον σε κάποιο από τα 2 παρακάτω που έχω θέμα.

:help:

Ευχαριστώ.

Μόλις τώρα δοκίμασα (ωραία εφαρμογή) σε 950 χωρίς band. Για το πρώτο στη δική μου συσκευή με το λογαριασμό μου γίνεται login κανονικά. Για το δεύτερο δεν ξέρω.

Επίσης δες εδώ (και εδώ) σε αντίστοιχο πρόβλημα που αντιμετώπισαν χρήστες πιο παλιά. Μάλλον είναι προσωρινό το ζήτημα και λογικά θα διορθωθεί.

 

edit: country/region στις συσκευές μου: United States (αν φταίει αυτό)

Edited by faasf
Link to comment
Share on other sites

Update:

 

To Band μόλις λειτούργησε, μετά από soft reset. Καλό δείχνει.

 

Ο λογαριασμός Microsoft στις επαφές , συνεχίζει να μη μπορεί να συγχρονίσει (προσπαθεί ατέρμονα).

 

Μάλλον αυτό προκαλεί και το πρόβλημα στο RapDialer (αν και οι επαφές μου φαίνονται κανοπνικά στο τηλέφωνο).

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση για την εφαρμογή των χαρτών!

...και Skype λίγο πριν!!!

πεθαινουν σιγα-σιγα..και ξεψυχωντας δινουν updates!!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

πεθαινουν σιγα-σιγα..και ξεψυχωντας δινουν updates!!

Πεθαίνουν ή όχι, updates παίρνουν σε σχέση με κάτι ζωντανά που δεν παίρνουν όταν παλιόνουν! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Με την FCU ελπίζω να στρώσουν όλα. Γιατί άλλο μεγάλο update δεν θα υπάρξει και ότι διορθώθηκε, διορθώθηκε και ότι χαλάσει, χάλασε. Θα παραμείνουν έτσι μέχρι το τελευταίο αντίο της Microsoft!!!! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πεθαίνουν ή όχι, updates παίρνουν σε σχέση με κάτι ζωντανά που δεν παίρνουν όταν παλιόνουν! ;)

 

ασχετο αυτό,όταν μιλάς για εφαρμογές.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχω θέμα με πληκτρολόγιο κάθε φορά που πάω να γράψω το πληκτρολόγιο καλύπτει το χώρο που γράφεις εφόσον είναι κάτω και δεν ξέρω πως να το φτιάξω, έχει τύχει κάποιος κάτι τέτοιο??
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Πεθαίνουν ή όχι, updates παίρνουν σε σχέση με κάτι ζωντανά που δεν παίρνουν όταν παλιόνουν! ;)

Μετονομάστηκε εδώ κ 2 ήμερες και το store σε Μicrosoft Store Εvris ,μεγαλεία :D

Link to comment
Share on other sites

Μετονομάστηκε εδώ κ 2 ήμερες και το store σε Μicrosoft Store Εvris ,μεγαλεία :D

Σε μένα ακόμα store λέγεται. Δεν αναβαθμίστηκε ακόμα...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το καλό των Universal Apps είναι πως όσο αναβαθμίζεται μια εφαρμογή για το PC - console θα παίρνει και την αναβάθμιση στο Mobile
http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...