Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω ακόμα και τώρα να βάλεις τη beta ξανά, θα ειναι πιο ελαφριά! Αν αληθεύει αυτό που είπε ο Montoya πιο πάνω!

Μπα τώρα πρόσφατα την δοκίμασα και όπως είπα με πετούσε έξω και από χωρητικότητα τα ίδια μπορεί και χειρότερα. Τώρα η κανονική εφαρμογή fb φτάνει τα 244Mb.

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπα τώρα πρόσφατα την δοκίμασα και όπως είπα με πετούσε έξω και από χωρητικότητα τα ίδια μπορεί και χειρότερα. Τώρα η κανονική εφαρμογή fb φτάνει τα 244Mb.

Περίεργο, εμένα 292MB μου έδειχνε! Ίσως να φταίνε τα αυτοκόλλητα που κατέβασα. Είχε μόνο δύο ειδών και κατέβασα και μερικά ακόμα.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο, εμένα 292MB μου έδειχνε! Ίσως να φταίνε τα αυτοκόλλητα που κατέβασα. Είχε μόνο δύο ειδών και κατέβασα και μερικά ακόμα.

Κι εγώ το έχω ήδη τρεις μέρες με δυνατή χρήση θα έλεγα. Χωρίς να κατεβάσω αυτοκόλλητα όμως αν και δεν πιστεύω να δημιουργούν τέτοια... απόσταση μνήμης!

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το έχω ήδη τρεις μέρες με δυνατή χρήση θα έλεγα. Χωρίς να κατεβάσω αυτοκόλλητα όμως αν και δεν πιστεύω να δημιουργούν τέτοια... απόσταση μνήμης!

Χάχα το Facebook μεγάλωσε κιόλας! 333MB χώρο πιάνει τώρα! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Χάχα το Facebook μεγάλωσε κιόλας! 333MB χώρο πιάνει τώρα! :(

 

Τελικά αυτό το φβ είναι η πιο σάπια εφαρμογή σε όλες τις πλατφόρμες όμως!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτό το φβ είναι η πιο σάπια εφαρμογή σε όλες τις πλατφόρμες όμως!

Μαζί και το Messenger. Το κανονικό μου πιάνει ήδη 652 ή 657MB αυτη τη στιγμή! Όταν WhatsApp και Telegram μαζί πιάνουν γύρω στα 150MB περίπου!

Περιέργως το Telegram πιάνει περισσότερο χώρο απο το WhatsApp!!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μαζί και το Messenger. Το κανονικό μου πιάνει ήδη 652 ή 657MB αυτη τη στιγμή! Όταν WhatsApp και Telegram μαζί πιάνουν γύρω στα 150MB περίπου!

Περιέργως το Telegram πιάνει περισσότερο χώρο απο το WhatsApp!!!!

Πόσο καιρό το έχεις εγκατεστημένο; Εμένα το messenger πιάνει 161Mb προς το παρόν. Στα πόσα ανατινάζεται η συσκευή; Χαχαχα!!!

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό το έχεις εγκατεστημένο; Εμένα το messenger πιάνει 161Mb προς το παρόν. Στα πόσα ανατινάζεται η συσκευή; Χαχαχα!!!

 

Σε όσους γεμίζει πολύ γρήγορα ας το κάνουν μια εκκαθάριση και θα είναι σαν να το περάσατε τώρα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους γεμίζει πολύ γρήγορα ας το κάνουν μια εκκαθάριση και θα είναι σαν να το περάσατε τώρα.

Τι να κάνουμε εκκαθάριση; Μόλις χθες το πρωί έβαλα τη κανονική έκδοση και έγραφε 292MB. Σήμερα έγινε 333MB το πρωί! Πως γίνετε αυτή η εκκαθάριση ούτε ξέρω...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνουμε εκκαθάριση; Μόλις χθες το πρωί έβαλα τη κανονική έκδοση και έγραφε 292MB. Σήμερα έγινε 333MB το πρωί! Πως γίνετε αυτή η εκκαθάριση ούτε ξέρω...

 

Χώρος αποθήκευσης /Αυτή η συσκευή /Εφαρμογές και παιχνίδια /Facebook /Επιλογές για προχωρημένους /Επαναφορά....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Χώρος αποθήκευσης /Αυτή η συσκευή /Εφαρμογές και παιχνίδια /Facebook /Επιλογές για προχωρημένους /Επαναφορά....

Ισχύει μόνο για την create update. Εμείς με την anniversary απεγκατάσταση και πάλι εγκατάσταση...

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει μόνο για την create update. Εμείς με την anniversary απεγκατάσταση και πάλι εγκατάσταση...

 

Στον Evris που απάντησα ξέρω πως έχει το 950 XL, και φυσικά δυστυχώς δεν ισχύει για όλους το παραπάνω που έγραψα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Στον Evris που απάντησα ξέρω πως έχει το 950 XL, και φυσικά δυστυχώς δεν ισχύει για όλους το παραπάνω που έγραψα.

Χάχα έπεσε στα 162MB και με λίγη χρήση που έκανα, ανέβηκε στα 171MB!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Χάχα έπεσε στα 162MB και με λίγη χρήση που έκανα, ανέβηκε στα 171MB!!!

 

Λογικό είναι μιας και συνέχεια παίρνει δεδομένα, και στο Android έτσι ακριβώς είναι... Μπορεί να φτάσει και ένα giga αν δεν το κάνεις εκκαθάριση.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Λογικό είναι μιας και συνέχεια παίρνει δεδομένα, και στο Android έτσι ακριβώς είναι... Μπορεί να φτάσει και ένα giga αν δεν το κάνεις εκκαθάριση.

Το ίδιο μπορώ να κάνω και με το Messenger; Πάνω απο 650MB φούσκωσε!!! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο μπορώ να κάνω και με το Messenger; Πάνω απο 650MB φούσκωσε!!! ;)

 

Ναι ρε συ, σε όποια εφαρμογή θέλεις μπορείς να κάνεις επαναφορά.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Έχω εδώ και λίγες μέρες, μια ειδοποίηση για ενημέρωση εφαρμογής και δεν μου δείχνει πια είναι η εφαρμογή αυτή!.

Τι πρέπει να κάνω για την δω ή έστω να μην υπάρχει η ειδοποίηση;

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tί παίζει με το myTube και το γούγλη?

 

Μετά την τελευταία αναβάθμιση, αποσυνδέθηκε ο λογαριασμός μου, και όταν ξαναπέρασα τα στοιχεία, μου βγάζει στο τελευταίο στάδιο έναν κωδικό, τον οποίο πρέπει να "αντιγράψω και επικολλήσω στη συσκευή μου", σύμφωνα με το google παράθυρο.

 

Πού?

 

Μέσα στην εφαρμογή? Σε ποιό σημείο? Σε browser?

 

Γνωρίζει κανείς? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Tί παίζει με το myTube και το γούγλη?

 

Μετά την τελευταία αναβάθμιση, αποσυνδέθηκε ο λογαριασμός μου, και όταν ξαναπέρασα τα στοιχεία, μου βγάζει στο τελευταίο στάδιο έναν κωδικό, τον οποίο πρέπει να "αντιγράψω και επικολλήσω στη συσκευή μου", σύμφωνα με το google παράθυρο.

 

Πού?

 

Μέσα στην εφαρμογή? Σε ποιό σημείο? Σε browser?

 

Γνωρίζει κανείς? Ευχαριστώ.

Τα ίδια και σε εμένα....

Δεν ξέρω τι είναι τούτο πάλι.

Τελικά μου έκανε sign in αλλα δεν κατάλαβα πως. Θυμάμαι να πατάω το back button, μετά να κλείνω την εφαρμογή και μόλις την ξανάνοιξα είχε "μπει" ο λογαριασμός...

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και σε εμένα....

Δεν ξέρω τι είναι τούτο πάλι.

Τελικά μου έκανε sign in αλλα δεν κατάλαβα πως. Θυμάμαι να πατάω το back button, μετά να κλείνω την εφαρμογή και μόλις την ξανάνοιξα είχε "μπει" ο λογαριασμός...

 

Το αυτό.

 

Σήμερα που ξαναάνοιξα την εφαρμογή, μου ολοκλήρωσε κανονικά τη σύνδεση (είχε κρατήσει τα στοιχεία από την προηγούμενη φορά και απλά ζήτησε επιβεβαίωση για τη χρήση από την εφαρμογή), χωρίς ενδιάμεσα στάδια κλπ.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι εγινε με τις επαφες? μου εμφανιζει καποιες διπλες απο το βιβλιο διευθυνσεων του σκαιπ. εχω βαλει στις ρυθμισεις να μην κανει συγχρονισμο. επισης εχω βαλει στις επαφες να μην φαινονται του σκαιπ. αλλα φαινονται. τι γινεται?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το WhatsApp παίζει απροβλημάτιστα σε 950;

Ευχαριστώ.

Μια χαρά σε μένα. Το χρησιμοποιώ αρκετά συχνά. Αυτές τις μέρες έχω την beta έκδοση που πήρε το χαρακτηριστικό αποστολής κάθε είδους αρχείου. Μόλις το περάσουν στην κανονική θα επιστρέψω σε αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το WhatsApp παίζει απροβλημάτιστα σε 950;

Ευχαριστώ.

 

Και στο 950 XL παίζει άψογα.....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά σε μένα. Το χρησιμοποιώ αρκετά συχνά. Αυτές τις μέρες έχω την beta έκδοση που πήρε το χαρακτηριστικό αποστολής κάθε είδους αρχείου. Μόλις το περάσουν στην κανονική θα επιστρέψω σε αυτή.

Χάχα το πήρε η beta πρώτα πάλι; Όπως και τη βιντεοκλήση η beta την πήρε πρώτη. Έχει και συχνότερες ενημερώσεις από την κανονική!

Από που κατέβασες την beta;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...