Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω την 79.573.44622.0

 

Εγώ έχω την 79.531.2834.0. πως γίνεται να έχεις μια πιο καινούργια χωρίς να υπάρχει στο store;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την 79.531.2834.0. πως γίνεται να έχεις μια πιο καινούργια χωρίς να υπάρχει στο store;

 

Στο store πάντως υπάρχει η παραπάνω του evris.

Messenger (https://www.microsoft.com/store/apps/9wzdncrf0083)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την 79.531.2834.0. πως γίνεται να έχεις μια πιο καινούργια χωρίς να υπάρχει στο store;

Κι όμως την έχω... ;)

http://imgur.com/m76dP6a

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Στο store πάντως υπάρχει η παραπάνω του evris.

Messenger (https://www.microsoft.com/store/apps/9wzdncrf0083)

 

Μ…δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει αλλά στο store δεν την βλέπω και όταν ανοίγω το λινκ που έβαλες με πάει στην σελίδα της MS και την βλέπω κανονικά μέχρι να πατάω να κατέβει και τότε με πάει στο store και μου βγάζει πάλι το δικό μου messenger.

Link to comment
Share on other sites

Μ…δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει αλλά στο store δεν την βλέπω και όταν ανοίγω το λινκ που έβαλες με πάει στην σελίδα της MS και την βλέπω κανονικά μέχρι να πατάω να κατέβει και τότε με πάει στο store και μου βγάζει πάλι το δικό μου messenger.

Για κάνε στο store χειροκίνητα μια ενημέρωση, μπας και κατέβει η νεότερη έκδοση του Messenger και σε σένα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το WhatsApp beta κάθε μέρα παίρνει και από μια ενημέρωση! Μόνο beta δεν το λες. Δεν βλέπω καμιά διαφορά από το κανονικό!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Για κάνε στο store χειροκίνητα μια ενημέρωση, μπας και κατέβει η νεότερη έκδοση του Messenger και σε σένα!

 

Μπα με τίποτα! Έσβησα το δικό μου και το κατέβασα ξανά και τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Μπα με τίποτα! Έσβησα το δικό μου και το κατέβασα ξανά και τίποτα.

Απ' οτι φαίνεται, μόνο εσύ το έχεις αυτό το πρόβλημα!

Δεν νομίζω να διαλέγει η εφαρμογή σε ποια συσκευή θα πάει! Χάχα... ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Απ' οτι φαίνεται, μόνο εσύ το έχεις αυτό το πρόβλημα!

Δεν νομίζω να διαλέγει η εφαρμογή σε ποια συσκευή θα πάει! Χάχα... ;)

 

Δε το έχει μόνο αυτός και εγώ έχω αναφέρει ότι την έχω πάρει στο desktop

και όχι ακόμα στο κινητό. Και μιλάμε για το ίδιο microsoft account, για τη περίπτωση,

που είχε να κάνει με τις γνωστές καθυστερήσεις ανάλογα με την περιοχή κ.λ.π.

Link to comment
Share on other sites

Απ' οτι φαίνεται, μόνο εσύ το έχεις αυτό το πρόβλημα!

 

Αυτό που ακυρώνετε ένα πρόβλημα, επειδή "μόνο ένας το έχει", πρέπει να σταματήσει....

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ακυρώνετε ένα πρόβλημα, επειδή "μόνο ένας το έχει", πρέπει να σταματήσει....

Βασικά εδώ γράφουν μόνο όσοι έχουν προβλήματα! Κι αυτό πάλι να έχουν λίγα άτομα το προβλημα και να το γενικεύουμε, είναι καλύτερο;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Βασικά εδώ γράφουν μόνο όσοι έχουν προβλήματα! Κι αυτό πάλι να έχουν λίγα άτομα το προβλημα και να το γενικεύουμε, είναι καλύτερο;

 

Nαι.

Είναι καλύτερο.

Αν δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα,τι να γράφεις κάθε μέρα;Πόσο καλό είναι ένα τηλέφωνο;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Βασικά εδώ γράφουν μόνο όσοι έχουν προβλήματα! Κι αυτό πάλι να έχουν λίγα άτομα το προβλημα και να το γενικεύουμε, είναι καλύτερο;

 

Προσωπικά, έχω γράψει πολλές φορές κι όταν δεν είχα πρόβλημα. Οπότε, αυτό που λες, δεν έχει ισχύ σε 'μένα.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,θα ήθελα να ρωτήσω εαν καποιος γνωριζει εάν υπάρχει κάποια εφαρμογη,που να ''αφαιρει'' ή να τροποποιεί το φωτισμό της οθόνης έτσι ώστε να αποφεύγεται ο εκνευριστικος μπλέ φωτισμός τηυς οθόνης.
The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,θα ήθελα να ρωτήσω εαν καποιος γνωριζει εάν υπάρχει κάποια εφαρμογη,που να ''αφαιρει'' ή να τροποποιεί το φωτισμό της οθόνης έτσι ώστε να αποφεύγεται ο εκνευριστικος μπλέ φωτισμός τηυς οθόνης.

 

Τι εννοείς μπλε φωτισμός; Για την θερμοκρασία στα χρώματα; Αυτό γίνεται από της ρυθμίσεις-πρόσθετα-οθόνη-προφίλ χρώματος και επιλέγεις τυπικό

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, έχω γράψει πολλές φορές κι όταν δεν είχα πρόβλημα. Οπότε, αυτό που λες, δεν έχει ισχύ σε 'μένα.

Πόσοι θα γράψουν ότι δεν έχουν προβλήματα; Αυτοί που έχουν θα γράψουν. Εγώ δεν γράφω αν δεν έχω. Απλα μόνο ενημερώνω ότι για το συγκεκριμένο πρόβλημα δεν το είχα ποτέ ή το έχω κι εγώ!

Αλλά νομίζω ότι τα προβλήματα είναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας!

Οι περισσότεροι που γράφουν θα είναι αυτοί που έχουν παρα αυτοί που δεν έχουν προβλήματα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πόσοι θα γράψουν ότι δεν έχουν προβλήματα; Αυτοί που έχουν θα γράψουν. Εγώ δεν γράφω αν δεν έχω. Απλα μόνο ενημερώνω ότι για το συγκεκριμένο πρόβλημα δεν το είχα ποτέ ή το έχω κι εγώ!

Αλλά νομίζω ότι τα προβλήματα είναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας!

Οι περισσότεροι που γράφουν θα είναι αυτοί που έχουν παρα αυτοί που δεν έχουν προβλήματα!

 

Καταλαβαίνεις τι γράφεις;

 

Αυτό που βγαίνει από γραφόμενά σου είναι να γράφουμε τι τέλειο που είναι το λειτουργικό της Microsoft. Που πλέον δεν είναι.

 

Επίσης, λογικό δεν είναι να γράφουν περισσότερο αυτοί που έχουν προβλήματα; Αφού ΨΑΧΝΟΥΝ λύση;

 

Ότι θα την έλεγαν κάποιοι σε κάποιους άλλους, απλά και μόνο επειδή έχουν προβλήματα, δεν περίμενα να συμβαίνει.. Και σε τέτοιο βαθμό....

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να επιστρέψουμε on-topic... και επί της ευκαιρίας... πέρα από το ιστορικό αναβαθμίσεων στο Store που αλλού μπορούμε να δούμε τι έκδοση έχουμε σε μία εφαρμογή εάν αυτό δεν αναγράφεται μέσα σε αυτή, όπως γίνεται για παράδειγμα με το Messenger;
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,θα ήθελα να ρωτήσω εαν καποιος γνωριζει εάν υπάρχει κάποια εφαρμογη,που να ''αφαιρει'' ή να τροποποιεί το φωτισμό της οθόνης έτσι ώστε να αποφεύγεται ο εκνευριστικος μπλέ φωτισμός τηυς οθόνης.

 

Θα δωθεί μέσω κουμπιού στο action centre με την redstone 2 από ότι διαρεεται και ήδη δοκιμάζεται πρίν δωθει στους insiders

KTLK
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να επιστρέψουμε on-topic... και επί της ευκαιρίας... πέρα από το ιστορικό αναβαθμίσεων στο Store που αλλού μπορούμε να δούμε τι έκδοση έχουμε σε μία εφαρμογή εάν αυτό δεν αναγράφεται μέσα σε αυτή, όπως γίνεται για παράδειγμα με το Messenger;

Μόνο εκεί που είπες, προς το παρόν. Δεν ξέρω αν αλλάξει αυτό ποτέ!

 

@mr_47 τι δεν κατάλαβες; είπα αυτοί που έχουν πρόβλημα δεν σημαίνει ότι είναι ντε και καλα η πλειοψηφία. Αυτό θέλω να πω.

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το ειχα και ακουγα ολη μερα στη δουλεια. Τωρα κουβαλαω και δευτερο μαζι μου. Ολη μερα τους βριζω. Ελεος. Το ραδιακι τους πειραξε? Edited by niotheros
Ασκούμε κριτική στις ιδέες και όχι στους ανθρώπους
ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

Το ειχα και ακουγα ολη μερα στη δουλεια. Τωρα κουβαλαω και δευτερο μαζι μου. Ολη μερα τους βριζω. Ελεος. Το ραδιακι τους πειραξε?

 

βάλε αυτό Ράδιο μια χαρά είναι

Edited by niotheros
Link to comment
Share on other sites

Γιατί από το Instagram δεν μπορώ να στείλω τίποτα στο Facebook και στο Messenger; Μόνο με αντιγραφή του link ανεβαίνουν! Ούτε φωτογραφία δεν μπορώ να αποθηκεύσω απευθείας πατώντας πάνω στη φωτογραφία. Μου φαίνεται θα ξαναβάλω το 6tag πάλι!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γιατί από το Instagram δεν μπορώ να στείλω τίποτα στο Facebook και στο Messenger; Μόνο με αντιγραφή του link ανεβαίνουν! Ούτε φωτογραφία δεν μπορώ να αποθηκεύσω απευθείας πατώντας πάνω στη φωτογραφία. Μου φαίνεται θα ξαναβάλω το 6tag πάλι!

 

αφού υπάρχει κανονικά η κοινοποίηση βρε evris...

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...