Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι εννοείς με τα υπόλοιπα; για τα εικονίδια δίπλα στο like; εδώ και καιρό τα έχει όλα αυτά και μέσα στην εφαρμογή όλα είναι όπως στα android/ios δεν του λείπει κάτι. αιδιά μια χαρά δουλεύει το Facebook ιδικά αν είναι στην εσωτερική μνήμη.

Αυτήν έβαλα κι εγώ. Εγώ νόμιζα λέγατε για τη παλιά της Microsoft, που δεν είχε και τα υπόλοιπα εικονίδια διπλα στο like!

Αλλά κι αυτη αργεί να ανοίξει.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτήν έβαλα κι εγώ. Εγώ νόμιζα λέγατε για τη παλιά της Microsoft, που δεν είχε και τα υπόλοιπα εικονίδια διπλα στο like!

Αλλά κι αυτη αργεί να ανοίξει.

 

άσχετα που έχω κάτω από 2gb ελεύθερο την έβαλα στην εσωτερική μνήμη και δεν έχω κανένα θέμα

Link to comment
Share on other sites

Σε τι λειτουργεί καλύτερα; Εχει μόνο το like ακόμα ή πήρε και τα υπόλοιπα;

 

Λειτουργεί καλύτερα εννοώ ότι σε μένα τουλάχιστον ανοίγει στον μισό χρόνο (μετρημένο) και δεν μου κρασσαρει. Για καλύτερη λειτουργία να την έχετε στο σκληρό της συσκευής. Η παλιά εφαρμογή της Microsoft καταργήθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Η παλιά εφαρμογή της Microsoft καταργήθηκε.

Εγω χθες αργά το βράδυ την κατέβασα για λιγο και λειτουργούσε κανονικά! Πότε καταργήθηκε;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή εκτός από την video to photo με την οποία από ένα βίντεο καρέ-καρέ να κλέβω φωτογραφία; Κατά προτίμηση .png.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

3>4
Link to comment
Share on other sites

Πάντως μέχρι χθες το βράδυ λειτουργούσε κανονικά σε εμένα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή εκτός από την video to photo με την οποία από ένα βίντεο καρέ-καρέ να κλέβω φωτογραφία; Κατά προτίμηση .png.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

VLC το κάνει στο PC. κατεβασετο και στο κινητό μήπως το κάνει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάντως μέχρι χθες το βράδυ λειτουργούσε κανονικά σε εμένα!

 

είναι αυτό που σας έλεγα προχθές,είχαν μαζευτεί 3-4 εφαρμογές Facebook στο store αρα λογικό είναι να κόψουν τα παλιά εφόσον δώσαν την επίσημη προχθές.

Link to comment
Share on other sites

Διαπίστωσα μόλις ότι στις ρυθμίσεις μηνυμάτων έχουν αφαιρέσει τις αναφορές παράδοσης.

 

μήπως δεν έρχεται σαν μήνυμα και είναι σε μορφή τικ όπως στα Sony;

Link to comment
Share on other sites

Διαπίστωσα μόλις ότι στις ρυθμίσεις μηνυμάτων έχουν αφαιρέσει τις αναφορές παράδοσης.

 

Ανοίγεις την εφαρμογη μηνυματα, πατας τις τρεις τελιτσες κατω δεξια, ρυθμισεις, κατω από σχετικες ρυθμισεις γραφει ''αλλαγη περισσοτερων ρυθμισεων για τα μυνηματα''. Μπαινεις διαλέγεις σιμ και εκει είναι η επιλογή αναφορας παραδοσης.

 

Σημειωση, ότι πλεον η αναφορα δεν ερχεται σαν νεο μηνυμα αλλα το γραφει κατω από το απεσταλμενο μηνυμα σου

Link to comment
Share on other sites

μήπως δεν έρχεται σαν μήνυμα και είναι σε μορφή τικ όπως στα Sony;

 

Όχι, δεν βλέπω κάτι τέτοιο. Πριν την επετειακή αναβάθμιση είχε επιλογή να απενεργοποιείς την αναφορά παράδοσης sms/mms. Τώρα δεν υπάρχει καθόλου βλέπω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 109 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ανοίγεις την εφαρμογη μηνυματα, πατας τις τρεις τελιτσες κατω δεξια, ρυθμισεις, κατω από σχετικες ρυθμισεις γραφει ''αλλαγη περισσοτερων ρυθμισεων για τα μυνηματα''. Μπαινεις διαλέγεις σιμ και εκει είναι η επιλογή αναφορας παραδοσης.

 

Σημειωση, ότι πλεον η αναφορα δεν ερχεται σαν νεο μηνυμα αλλα το γραφει κατω από το απεσταλμενο μηνυμα σου

 

Αν εννοείς την "επιβεβαίωση αποστολής SMS" είναι ήδη επιλεγμένο.

Ωπ, δεν το είχα δει αυτό που το γράφει από κάτω. Ευχαριστώ!

Έξυπνο, για να μην γεμίζουν τα εισερχόμενα με αναφορές παράδοσης:)

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν βλέπω κάτι τέτοιο. Πριν την επετειακή αναβάθμιση είχε επιλογή να απενεργοποιείς την αναφορά παράδοσης sms/mms. Τώρα δεν υπάρχει καθόλου βλέπω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 109 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αν εννοείς την "επιβεβαίωση αποστολής SMS" είναι ήδη επιλεγμένο.

Ωπ, δεν το είχα δει αυτό που το γράφει από κάτω. Ευχαριστώ!

Έξυπνο, για να μην γεμίζουν τα εισερχόμενα με αναφορές παράδοσης:)

Ε, ναι χρειαζοτανε μια τετοια προσθηκη και ευτυχως την εβαλαν!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε, ναι χρειαζοτανε μια τετοια προσθηκη και ευτυχως την εβαλαν!!!

 

ισχύει, ήταν πολύ σπαστικό αυτό με την έξτρα ειδοποίηση για την αναφορά παράδοσης...

Link to comment
Share on other sites

Επίσης θα ώρα εμφανίζονται και τα πρόχειρα μηνύματα στη λίστα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!!θα ηθελα να κανω μια ερωτηση...Αν ειναι σε λαθος συζητηση να διαγραφει!!!

εχω ενα NOKIA LUMIA 930 που μου το φερανε απο Ιταλια..υπαρχει καποιο προγραμμα η καποια διαδικασια να του βαλω την Ελληνικη ROM των windows 10?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!!θα ηθελα να κανω μια ερωτηση...Αν ειναι σε λαθος συζητηση να διαγραφει!!!

εχω ενα NOKIA LUMIA 930 που μου το φερανε απο Ιταλια..υπαρχει καποιο προγραμμα η καποια διαδικασια να του βαλω την Ελληνικη ROM των windows 10?

 

Τι εννοείς να βάλεις την ελληνική ρομ; δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα στα Windows

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Ikaros...Φαντασου ότι κάθε φορα που ανοίγω το τηλεφωνο μου βγάζει μια εικόνα της Wind και γράφει κατι ιταλικά από κάτω...και γενικά δεν λειτουργεί τόσο καλά όσο ενως φίλου που τα συγκρίναμε ίδιο τηλέφωνο ίδια έκδοση λειτουργικού!!και έλεγα μήπως θέλει κάποια αλλαγή!το έχω κάνει και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμισεων αλλα τα ιδια
Link to comment
Share on other sites

Ύστερα από αρκετές μέρες χρήσης της νέας εφαρμογής του fb , μιλάω από την beta και μετά, η εφαρμογή έχει δυο σοβαρά προβλήματα. Πρώτον όταν προσπαθείς να ανεβάσεις φωτογραφία μέσα από την εφαρμογή στο 50% των περιπτώσεων κρασσαρει. Ειδικά όταν βγάζω φωτογραφία από την εφαρμογή. Εκεί σχεδόν πάντα. Το δεύτερο που είναι και εκνευριστικό είναι όταν μπαίνεις μέσα σε ένα link , όταν πας να γυρίσεις εκεί που ήσουν, ξαφνικά σε πετάει στην αρχή της εφαρμογής. Εσείς έχετε τέτοια προβλήματα ή φταίει το κινητό μου;;;;;; Lumia 640XL. Σε όλα τα υπόλοιπα η εφαρμογή είναι πλήρης πλέον.
Link to comment
Share on other sites

Ύστερα από αρκετές μέρες χρήσης της νέας εφαρμογής του fb , μιλάω από την beta και μετά, η εφαρμογή έχει δυο σοβαρά προβλήματα. Πρώτον όταν προσπαθείς να ανεβάσεις φωτογραφία μέσα από την εφαρμογή στο 50% των περιπτώσεων κρασσαρει. Ειδικά όταν βγάζω φωτογραφία από την εφαρμογή. Εκεί σχεδόν πάντα. Το δεύτερο που είναι και εκνευριστικό είναι όταν μπαίνεις μέσα σε ένα link , όταν πας να γυρίσεις εκεί που ήσουν, ξαφνικά σε πετάει στην αρχή της εφαρμογής. Εσείς έχετε τέτοια προβλήματα ή φταίει το κινητό μου;;;;;; Lumia 640XL. Σε όλα τα υπόλοιπα η εφαρμογή είναι πλήρης πλέον.

 

μπα! ειδικά για το ανέβασμα ποτε δεν είχα πρόβλημα και αποτι θυμάμαι δεν το έχει αναφέρει κανένας άλλος.

μήπως δεν έχεις το τελευταίο Facebook που βγήκε προχθές; δες εδώ

Link to comment
Share on other sites

Ikaros...Φαντασου ότι κάθε φορα που ανοίγω το τηλεφωνο μου βγάζει μια εικόνα της Wind και γράφει κατι ιταλικά από κάτω...και γενικά δεν λειτουργεί τόσο καλά όσο ενως φίλου που τα συγκρίναμε ίδιο τηλέφωνο ίδια έκδοση λειτουργικού!!και έλεγα μήπως θέλει κάποια αλλαγή!το έχω κάνει και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμισεων αλλα τα ιδια

 

αν έχεις τα χαρτιά του και εγγύηση πάρε κανένα τηλέφωνο στην arvato μήπως στο κάνει. δεν ξέρω κάτι άλλα δεν χάνεις κάτι να το δοκιμάσεις.

Link to comment
Share on other sites

μπα! ειδικά για το ανέβασμα ποτε δεν είχα πρόβλημα και αποτι θυμάμαι δεν το έχει αναφέρει κανένας άλλος.

μήπως δεν έχεις το τελευταίο Facebook που βγήκε προχθές; δες εδώ

Το τελευταίο έχω και πριν την beta. Τώρα μόλις το δοκίμασα και πάλι κρασσαρε. Αυτό δεν με ενοχλεί γιατί πόσες φορές θα το κάνεις αυτό;;; αυτό που με έχει ενοχλήσει είναι ότι με πετάει στην αρχή όταν έχω διαβάσει ένα link και πατάω να γυρίσω εκεί που ήμουν. Αυτό στο android δεν μου το έχει κάνει ποτέ. Εσύ τι συσκευή έχεις;;;;;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...