Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι εννοείς; Δεν εχω και το 6αρι της γυναίκας μου να το τσεκάρω.

 

Όπως ανοίγεις το shazam αριστερά έχει μια φωτογραφική μηχανή. Στα 8.1 δεν έχει. Ούτε στα 10 υπάρχει αυτή η δυνατότητα;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα! Σαν καταχος του 950 εκανα hard test ειχα μια εφαρμογη Mydlink lite δεν την βρήκα στο Store.

Πηγα στην σελιδα της εταιρειας και με εστειλε στο Store.

Και μου γράφει: Αυτο το προιον σας ανήκει ήδη

Την βγάλανε? μπορώ να περάσω χειροκίνητα? εχει τύχει κατι αντίστοιχο σε κάποιον?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Μα το αντίθετο είπα... Το Oneplus θα πουλήσω, όχι το 950 :P

 

Έχω 2 χρόνια και κάτι windows phone για τον φίλο που ρωτάει.

 

Και συγκρίνεις 2 χρόνια με 4 μέρες; Σοβαρά ρωτάω.

 

Κι εγώ πήγα σε Android, έχοντας wp/wm από τα 7, γιατί όλα λειτουργούν. Τώρα, όχι με κάποιο μελλοντικό update. Πρακτικό είναι το θέμα.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μετά από αρκετή χρήση, προτείνω ανεπιφύλακτα την επανεγκατάσταση του fb. Ομαλότατη λειτουργία.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να τον βολεύει παραπάνω τον φίλο ή να μην θέλει καν να μπει στον κόπο να "μάθει" το νέο τηλέφωνο.

Είναι δικαίωμα του φυσικά.

Όπως είναι και δικό μου να μην πάρω ποτέ ξανά wp, που έχω από εποχής 7 και παλιότερα με 6.1, όσο δεν νοιάζει ούτε την ίδια αν πουλήσει ή όχι νέες συσκευές.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και συγκρίνεις 2 χρόνια με 4 μέρες; Σοβαρά ρωτάω.

 

Κι εγώ πήγα σε Android, έχοντας wp/wm από τα 7, γιατί όλα λειτουργούν. Τώρα, όχι με κάποιο μελλοντικό update. Πρακτικό είναι το θέμα.

 

Μα και στο 950 όλα λειτουργούσαν... Και επειδή ξέρω ότι είναι λίγες οι 4 μέρες, θα το εχω μέχρι τις 26 να δω τι θα πει η MS...

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αρκετή χρήση, προτείνω ανεπιφύλακτα την επανεγκατάσταση του fb. Ομαλότατη λειτουργία.

Πραγματικά το έκανα και εγώ εχθές το πρωί και δεν μου έχει κρασσάρει ούτε μία φορά που πριν κάθε λίγο και λιγάκι έφευγε από την εφαρμογή. Ο χώρος που καταλαμβάνει τώρα είναι ο μισός από πριν. Δεν ξέρω γιατί.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να τον βολεύει παραπάνω τον φίλο ή να μην θέλει καν να μπει στον κόπο να "μάθει" το νέο τηλέφωνο.

Είναι δικαίωμα του φυσικά.

 

Όπως είναι και δικό μου να μην πάρω ποτέ ξανά wp, που έχω από εποχής 7 και παλιότερα με 6.1, όσο δεν νοιάζει ούτε την ίδια αν πουλήσει ή όχι νέες συσκευές.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

Σωστά. Ειδικά στη 2η παράγραφο, συμφωνούμε απόλυτα.

 

Μα και στο 950 όλα λειτουργούσαν... Και επειδή ξέρω ότι είναι λίγες οι 4 μέρες, θα το εχω μέχρι τις 26 να δω τι θα πει η MS...

 

Όλα-όλα; :P Πλάκα κάνω..

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να τον βολεύει παραπάνω τον φίλο ή να μην θέλει καν να μπει στον κόπο να "μάθει" το νέο τηλέφωνο.

Είναι δικαίωμα του φυσικά.

Όπως είναι και δικό μου να μην πάρω ποτέ ξανά wp, που έχω από εποχής 7 και παλιότερα με 6.1, όσο δεν νοιάζει ούτε την ίδια αν πουλήσει ή όχι νέες συσκευές.

Χωρίς να αναφέρομαι σε εσένα προσωπικά (απλά κάνω παράθεση το δικό σου μήνυμα για να το πάω παρακάτω) θα πρέπει επιτέλους να καταλάβετε όλοι εσείς που έχετε θέματα πολλά και παραπονιέστε ότι δε σας ζήτησε κανείς να μην έχετε παράπονα και να μην είστε απογοητευμένοι με την εταιρία. Εκείνο που πρέπει επιτέλους να καταλάβετε είναι ότι είναι απίστευτα κουραστικό και ανούσιο να επαναλαμβάνετε την ίδια και την ίδια γκρίνια κάθε μέρα και σε κάθε ευκαιρία. Σε πολλά έχετε δίκιο, θεωρώ ότι κάνατε σαφείς τις απόψεις σας, αλλά το να μπαίνουμε στα θέματα των WP και να διαβάζουμε τα αρνητικά σχόλια των ίδιων και των ίδιων, με μερικούς κιόλας να μας κουνάνε και το δάχτυλο, έχει καταντήσει απίστευτα κουραστικό. Σκέφτομαι να ρωτήσω κάποια απορία που έχω για μία εφαρμογή αλλά φοβάμαι ότι έτσι όπως έχει γίνει και αυτό αλλά και όλα τα thread θα είμαι εγώ off-topic. Είναι τόσο δύσκολο να το καταλάβετε αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να αναφέρομαι σε εσένα προσωπικά (απλά κάνω παράθεση το δικό σου μήνυμα για να το πάω παρακάτω) θα πρέπει επιτέλους να καταλάβετε όλοι εσείς που έχετε θέματα πολλά και παραπονιέστε ότι δε σας ζήτησε κανείς να μην έχετε παράπονα και να μην είστε απογοητευμένοι με την εταιρία. Εκείνο που πρέπει επιτέλους να καταλάβετε είναι ότι είναι απίστευτα κουραστικό και ανούσιο να επαναλαμβάνετε την ίδια και την ίδια γκρίνια κάθε μέρα και σε κάθε ευκαιρία. Σε πολλά έχετε δίκιο, θεωρώ ότι κάνατε σαφείς τις απόψεις σας, αλλά το να μπαίνουμε στα θέματα των WP και να διαβάζουμε τα αρνητικά σχόλια των ίδιων και των ίδιων, με μερικούς κιόλας να μας κουνάνε και το δάχτυλο, έχει καταντήσει απίστευτα κουραστικό. Σκέφτομαι να ρωτήσω κάποια απορία που έχω για μία εφαρμογή αλλά φοβάμαι ότι έτσι όπως έχει γίνει και αυτό αλλά και όλα τα thread θα είμαι εγώ off-topic. Είναι τόσο δύσκολο να το καταλάβετε αυτό;

 

+950

Τα ίδια και τα ίδια απ' όλους μας (δεν εξαιρώ τον εαυτό μου) και χάνουμε το μέτρο

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

Στο shazam στα 10 έχει την δυνατότητα να κάνεις tap σε μία εικόνα; Στα 8.1 που εχω τώρα δεν την έχει. Εννοείτε οτι σε iphone υπάρχει αυτή η δυνατότητα.

 

Παιδιά το shazam στο Windows δεν ανοίγει κάμερα ούτε φωτογραφίες. αποτι ξέρω στα android/ios το κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αρκετή χρήση, προτείνω ανεπιφύλακτα την επανεγκατάσταση του fb. Ομαλότατη λειτουργία.

 

για το κανονικό λες;

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά το έκανα και εγώ εχθές το πρωί και δεν μου έχει κρασσάρει ούτε μία φορά που πριν κάθε λίγο και λιγάκι έφευγε από την εφαρμογή. Ο χώρος που καταλαμβάνει τώρα είναι ο μισός από πριν. Δεν ξέρω γιατί.

 

Κρατα ποσο χωρο κραταει τώρα και δες Σε μια βδομάδα ποσο θα κρατάει που θα έχει συλλέξει τα δεδομένα σου όσο θα το χρησιμοποιείς

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Ενημερώσει για office, μικροεφαρμογες, WhatsApp, store.

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

για το κανονικό λες;

 

Ναι, για το κανονικό.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

@montoya σε μένα είναι ίδιο με το beta. Πιάνει πιο πολύ χώρο απ' τη beta όμως, χωρίς να έχει κάποια σημαντική διαφορά! Τουλάχιστον για το 830 μου!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το shazam στο Windows δεν ανοίγει κάμερα ούτε φωτογραφίες. αποτι ξέρω στα android/ios το κάνουν.

Ποτέ δεν το έκανε αυτό το Shazam στα Windows! Ουτε στα 8.1 ουτε τώρα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Με πολλές πιθανότητες ,θα παραγγείλω το one plus 3...Οι λόγοι όλοι αυτοί που αναφέρουμε συνεχώς...Αν δεν το δώσω,το 950 θα γίνει δεύτερο και σίγουρα φωτογραφική!
When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

@montoya σε μένα είναι ίδιο με το beta. Πιάνει πιο πολύ χώρο απ' τη beta όμως, χωρίς να έχει κάποια σημαντική διαφορά! Τουλάχιστον για το 830 μου!

 

Δοκίμασε να ανεβάσεις βίντεο που δεν μπορούσες.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! Σαν καταχος του 950 εκανα hard test ειχα μια εφαρμογη Mydlink lite δεν την βρήκα στο Store.

Πηγα στην σελιδα της εταιρειας και με εστειλε στο Store.

Και μου γράφει: Αυτο το προιον σας ανήκει ήδη

Την βγάλανε? μπορώ να περάσω χειροκίνητα? εχει τύχει κατι αντίστοιχο σε κάποιον?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Στο store στην βιβλιοθήκη σου κοίτα και αν είναι ανοιχτή από εκεί θα την κατεβάσεις πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να ανεβάσεις βίντεο που δεν μπορούσες.

Το ίδιο είναι. Δεν την το ανεβάζει. 1,24MB το βίντεο και δεν... :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το vlc για να βλέπω ταινίες mkv κατεβασμένες ήδη στο κινητό και οι υπότιτλοι είναι στα κινέζικα, ποιά κωδικοσειρά πρέπει να διαλέξω επειδή έχει πολλές το άτιμο. :)

 

Άσχετο αλλά αναγκάστηκα να βάλω το vlc επειδή η εφαρμογή της MS δεν έπαιζε καθόλου ήχο από αυτές τις ταινίες αλλά ;omvw είχε κανονικά τους υπότιτλους. :blink: :p

Δεν ελπίζω σε τίποτα.

Δεν φοβάμε τίποτα.

Είμαι παντρεμένος.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το vlc για να βλέπω ταινίες mkv κατεβασμένες ήδη στο κινητό και οι υπότιτλοι είναι στα κινέζικα, ποιά κωδικοσειρά πρέπει να διαλέξω επειδή έχει πολλές το άτιμο. :)

 

Άσχετο αλλά αναγκάστηκα να βάλω το vlc επειδή η εφαρμογή της MS δεν έπαιζε καθόλου ήχο από αυτές τις ταινίες αλλά ;omvw είχε κανονικά τους υπότιτλους. :blink: :p

 

Κατέβασε τον ccplayer και ''πέτα'' όλους τους άλλους player. Παίζει τα πάντα. Επίσης καλός είναι και ο FLV αλλά με λίγότερες ρυθμίσεις από τον ccplayer.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε τον ccplayer και ''πέτα'' όλους τους άλλους player.

Εγώ χρησιμοποιώ τον "δικό μας" Best Player και δεν έχω κανένα παράπονο. Έχει και επιλογή να κατεβάσει υπότιτλους από το ίντερνετ, και ωραίο χειρισμό με gestures.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ τον "δικό μας" Best Player και δεν έχω κανένα παράπονο. Έχει και επιλογή να κατεβάσει υπότιτλους από το ίντερνετ, και ωραίο χειρισμό με gestures.

 

Ναι όντως έχω ακούσει καλά λόγια για τον Best player απλά είναι επί πληρωμή για αυτό δεν τον πρότεινα. Οι άλλοι 2 που ανέφερα παραπάνω είναι δωρεάν.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν θέμα με το ημερολόγιο ας τσεκάρουν σήμερα το update που ήρθε.

Ενημερώθηκαν επίσης Viber (έγινε πιο γρήγορο), ταινίες και τηλεόραση.

Ορίστε και ένα bonus για όποιον ασχολείται:

Battlefield Companion (https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh533jd)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...