Jump to content

9o myphone meeting @ Θεσσαλονίκη: Νέο ραντεβού για καφέ [15/11/2015]


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολυ νωρις βρε παιδια μαζευομαστε!!!!Δεν γινεται κατα τις 8 να σας προλαβω και εγω που τελειωνω μια δουλεια που εχω στις 9?

Θα προσπαθησω να ερθω οσο πιο γρηγορα μπορω.Ολο κατι συμβαινει με τις Κυριακες που μαζευομαστε και δεν μπορω.Πιστευω να βρω κανεναν εκει κατα τις 9 που θα ρθω ετσι?Να πιουμε και κανενα ξυδι.Οχι μονο καφε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 120
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μέσα κι εγώ, απλά θα έρθω λίγο πιο αργά, λόγω υποχρεώσεων. Περίπου 18:15....

PROLAB Digital Photo Printing & Finishing ::: http://www.prolab.gr

Dastart cafe Thessaloniki ::: http://www.dastart.com - http://www.facebook.com/dastart.cafe/

Link to comment
Share on other sites

Πάνε χρόνια από την τελευταία συνάντηση στην οποία παρευρέθηκα και δε βλέπω κανενα γνώριμο nickname αλλά ευκαιρία να γνωριστούμε :)

Θα ερθω κι εγω εκτός απροόπτου!

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι κι εγώ εκεί! C you there!
One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου λέει ότι θα καθόμαστε δίπλα ΆΡΧΟΝΤΑ με τα θηρία μας. Κανονίζουμε και τα λέμε από το νήμα.;)

 

Κατα 99% θα ειμαι κ εγω οποτε κ οι τρεις μαζι!!! :D

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω, ίσως έρθω...αν και βασικά είναι λίγο δύσκολη ώρα για εμένα λόγο υποχρεώσεων..αν και θέλω να κερδίσω κανένα tablet/κινητό πάλι...:p:p:p:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

και εγώ + ένας φίλος

ζήσε την ζωή σου σαν να ήταν το τελευταίο λεπτό γιατί είναι πολύ μικρή και δεν ξέρεις πότε μπορεί να τελειώσει και μην κολλάτε πουθενά γιατί σπάνια η μοίρα έχει αφήσει σε

εμάς το προνόμιο της επιλογής.

Link to comment
Share on other sites

Πάνε χρόνια από την τελευταία συνάντηση στην οποία παρευρέθηκα και δε βλέπω κανενα γνώριμο nickname αλλά ευκαιρία να γνωριστούμε :)

Θα ερθω κι εγω εκτός απροόπτου!

 

Θα προσπαθήσω να μαι κι εγω εκει!

Παρ'ολα αυτα χαιρομαι που πριν χρόνια ειχα διοργανωσει το 1ο Myphone meeting στη Θεσσαλονικη και χαιρομαι πραγματικα που συνεχιζει!

 

Ωπ, να ενα γνώριμο nick που δεν πρόσεξα πριν! Απο εκείνες τις συναντήσεις εχω να παρευρεθώ, με τις μάσες στο Δίχτυ! :D

billakosss να εισαι εκει!

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Δεν το χάνω με τίποτα. Ωραίες πάντα οι συναντήσεις που διοργανώνεις nagata, και πολύ καλή η επιλογή του συγκεκριμένου καφέ. Μπράβο, θα είμαι σίγουρα εκεί!!
Link to comment
Share on other sites

Αν και τα εχω πάρει άγρια με τους αντίμ θα έρθω γιατί ήταν ωραία την προηγούμενη φορα που τα είπαμε αλλα και γιατί ....μάλλον δεν θα εχει άλλον με windows phone !!!!
Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι και εγώ εκεί...

Resources based economy supporter

kutt.it/nomoney

History: Ericsson T10s,Nokia-3510i,Motorola-V525,SE-W700i,SE-W705, Huawei Ideos X5,LG p936, fairphone, Lenovo k3 note, Huawei P9 lite vns-l21, oneplus5t Τρέχουσα συσκευή: oneplus6t

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να κανουμε συνάντηση και καβαλα .εχουμε ερθει αρκετες φορες και θεσσαλονικη αλλα δεν ειναι και το πιο ευκολο για μας.μακαρι να βολέψει να ρθουμε παλι.:)
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Ohm αξίζει να έρθεις έστω μια φορά και θα δεις ότι θα ζητάς διαρκώς τέτοιες συναντήσεις, είναι ένα απόγευμα με πολύ καλή διάθεση και τεχνολογική κουβεντούλα. =)

 

lazman μακάρι να βολέψει στο μέλλον κάτι τέτοιο =)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εσύ και ο Johny-B οι αρχαιολογίες των συναντήσεων. :p

:lol::lol::lol:

Για την Κυριακή 15/11 προέκυψε μερική ανακαίνιση στο μαγαζί που δουλεύω. Ήταν να γίνει την Κυριακή αύριο αλλά θα γίνει στις 15 τελικά.

Αν τελειώσω σύντομα από εκεί, θα είμαι παρών.:)

 

P.S Μπιλάκο, επιβάλλεται να είσαι παρών!

Link to comment
Share on other sites

Ohm αξίζει να έρθεις έστω μια φορά και θα δεις ότι θα ζητάς διαρκώς τέτοιες συναντήσεις, είναι ένα απόγευμα με πολύ καλή διάθεση και τεχνολογική κουβεντούλα. =)

 

lazman μακάρι να βολέψει στο μέλλον κάτι τέτοιο =)

 

Οkey dokey!

Βαλε με και μενα θα ερθω μια βολτα τοτε με επισης (ημουν δυσκολος βλεπεις)!

Link to comment
Share on other sites

Είναι 50-50 το αν θα είμαι Θεσσαλονίκη εκείνη τη μέρα,οπότε μεσιέ nagata μια θεσούλα παίζεται :D
:luck:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...