Jump to content

Lenovo Vibe P1 Pro


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Το ιδιο και εδω...

Αρα δεν το εχουν παραλαβει ακομα για να γινει αποστολη.

High End valve amplifiers.....

ΝΟΚΙΑ Ν8 - ΝΟΚΙΑ 9 PureView

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα...υπάρχει κάποιο site που να εντοπίζει Track number γιατί από vickmall προς το παρόν δεν δουλεύει...!!!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δες εδω http://xoms.4px.com/ αλλά αν είναι πολύ φρεσκο το t/n δεν ανιχνεύεται αμέσως. Θέλει λίγες μέρες για να φανεί.
Link to comment
Share on other sites

ρε παξδια το usb κουμπονι και ξεκουμπονι δυσκολα και σε εσας?

 

Ναι φυσιολογικό είναι.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Είναι σφιχτο αλλά καλό είναι αυτό. Επίσης φορτίζει σε χρόνο 0 παρόλο που έχει μπαταρία κτήνος
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το έχω αγόρασει από vickmail kai σήμερα πήγα να κάνω εναλλαγή σε μπροστινή κάμερα και είχε μαυρισμενη οθόνη! έκανα επαναφορά τίποτα!Κάποια στιγμή το πίεσσα πάνω δεξιά και έφτιαξε!Με ανησυχεί όμως ντ το στείλω κάπου εδώ μήπως έχει ξεσφιξει κάτι ή μπορώ πίσω στο βικμαιλ?Αυτό είναι σίγουρα θέμα ποιότητας,το πήρα αρχές σεπτ και δεν μου έχει πέσει κάτω.Ε δω να πω ότι οι Άλλες λειτουργίες είναι οκ .όταν έβαλα την μπροστινή κάμερα έδειχνε μαύρο και δεν έμπαινε πάλι η πίσω κάμερα. Edited by dionisis760
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το τηλ κάνα μήνα κ είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.οποτε λέω να πάρω κ ένα ακόμα , αλλά με τα 3γιγα ραμ αφού η διάφορα είναι 20 ευρώ.με ότι ρομ κ να έρθει θα μπορώ να περασω την s288 με τον παραπάνω τρόπο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το τηλ κάνα μήνα κ είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.οποτε λέω να πάρω κ ένα ακόμα , αλλά με τα 3γιγα ραμ αφού η διάφορα είναι 20 ευρώ.με ότι ρομ κ να έρθει θα μπορώ να περασω την s288 με τον παραπάνω τρόπο?

 

ναι η ROM αυτή κάνει για όλες τις εκδόσεις του κινητού

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει καταφέρει κανείς σας να έχει NFC στην ευρωπαϊκή rom;

 

Το πήρες από τα γνωστά μαγαζάκια;ή από ελλαδα;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει καταφέρει κανείς σας να έχει NFC στην ευρωπαϊκή rom;

Το πήρες από τα γνωστά μαγαζάκια;ή από ελλαδα;

 

Ευχαριστώ για την απάντηση!

Δεν έχω πάρει κάτι ακόμη και για μένα φαίνεται ιδανικό κινητό, αλλά θα ήθελα να έχει το nfc. Οπότε οποιοσδήποτε συνδυασμός έκδοσης του κινητού με κάποια ROM που να δουλεύει σωστά με Google (Play, Gmail etc.) είναι καλός για μένα. Έχεις μήπως κάποια σύσταση;

Από Κίνα πάντως με βλέπω να το παίρνω, γιατί τα 150 είναι το ταβάνι μου. Στα ελληνικά είναι πολύ ακριβό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει καταφέρει κανείς σας να έχει NFC στην ευρωπαϊκή rom;

 

Κοιτα

Ευχαριστώ για την απάντηση!

Δεν έχω πάρει κάτι ακόμη και για μένα φαίνεται ιδανικό κινητό, αλλά θα ήθελα να έχει το nfc. Οπότε οποιοσδήποτε συνδυασμός έκδοσης του κινητού με κάποια ROM που να δουλεύει σωστά με Google (Play, Gmail etc.) είναι καλός για μένα. Έχεις μήπως κάποια σύσταση;

Από Κίνα πάντως με βλέπω να το παίρνω, γιατί τα 150 είναι το ταβάνι μου. Στα ελληνικά είναι πολύ ακριβό.

Κοιτα σε ρωταω γιατι συα ελληνικα το 32αρι μοντελο με τα 2"γκιγκα η a42 ρομ εχει nfc κανονικοτατα για τα αλλα απο βικμολ και λοιπα δε γνωριζω τι πουλανε ισως καποιος φιλος που εχει κανει αγορα να σε διαφωτισει.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Εμένα που το πήρα για την αδερφή μου (και μάλλον το δίνει, κολλημένη με αιφον...) είναι 3αρη 16αρη και έχει κανονικά NFC!!!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που το πήρα για την αδερφή μου (και μάλλον το δίνει, κολλημένη με αιφον...) είναι 3αρη 16αρη και έχει κανονικά NFC!!!

 

ωραία είδηση! Από ποιο κατάστημα το πήρες; Ποια ROM φοράει;

Link to comment
Share on other sites

ωραία είδηση! Από ποιο κατάστημα το πήρες; Ποια ROM φοράει;

Θα πρέπει να το δω γιατί δεν ξέρω

 

Στάλθηκε από το Tab S LTE χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...