Jump to content

Lenovo Vibe P1 Pro


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως βάζουμε δική μας φωτο στην οθόνη κλειδώματος?

ρυθμισεις προβολη ταπετσαρια οθόνη κλειδώματος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ωρες οθόνης??

 

Με μόνιμα wifi και data ανοιχτά χωρίς παιχνίδια πολλές κλήσεις και πάντα ίντερνετ το περισσότερο που μου έχει κρατήσει είναι 6 ώρες και 40 λεπτά μέχρι το 2%

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

6:40 οθόνη ετσι; λίγο δεν είναι;

 

Διάβασε σε παρακαλώ τα ποστ των παιδιών εδώ μέσα. Όλοι έχουν πάνω από 8 ώρες οθονη. Οι ώρες που λέει το παιδί δεν ισχύουν. Εγώ προσωπικά τώρα είμαι με 5 ώρες οθονη στο 47℅ μπαταρία.. Μόνιμα 4g, wifi, facebook, και κλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Κάτω απο 8 ώρες ποτέ..συνήθως 10 ώρες και κάτι..Εννοείται ολα ανοικτά 4g,wifi,gps,φωτεινότητα λιγο κατω απο τη μέση..Δεν υπάρχει αυτή η μπαταρία!!!Η καλύτερη που εχω δει ποτε σε smartphone!!!!
Link to comment
Share on other sites

Διάβασε σε παρακαλώ τα ποστ των παιδιών εδώ μέσα. Όλοι έχουν πάνω από 8 ώρες οθονη. Οι ώρες που λέει το παιδί δεν ισχύουν. Εγώ προσωπικά τώρα είμαι με 5 ώρες οθονη στο 47℅ μπαταρία.. Μόνιμα 4g, wifi, facebook, και κλήσεις.

 

Οι ώρες που λέει το "Παιδί" των 47 ετών ισχύουν για το δικό του τηλέφωνο για των υπόλοιπων δεν γνωρίζω.Δεν έχω κανένα λόγο να λέω ψέματα .Ίσως κάτι μου τρώει την μπαταρία τι να πω.Πάντως από πλήρη φόρτιση μέχρι το 2% το πιο πολύ που έχω είναι 6ώρες και 40 κάτι λεπτά.(και στα 2 κινητά που έχω στα χέρια μου )

Είμαι με την τελευταία ROM S288 όπως ήρθε από vickmall.

 

Βλέπω 2 σελίδες πίσω ο συμφορουμίτης "adi32" δηλώνει και αυτός 6-7 ώρες screen on όπως και άλλοι σε παλαιότερα ποστ έχουν γράψει για 6-7 ώρες.Ύπάρχουν και αρκετοί που μιλάνε για 9+ ώρες οπότε δεν υπάρχει ξεκάθαρη εικόνα

Edited by mplevris
Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Οι ώρες που λέει το "Παιδί" των 47 ετών ισχύουν για το δικό του τηλέφωνο για των υπόλοιπων δεν γνωρίζω.Δεν έχω κανένα λόγο να λέω ψέματα .Ίσως κάτι μου τρώει την μπαταρία τι να πω.Πάντως από πλήρη φόρτιση μέχρι το 2% το πιο πολύ που έχω είναι 6ώρες και 40 κάτι λεπτά.(και στα 2 κινητά που έχω στα χέρια μου )

Είμαι με την τελευταία ROM S288 όπως ήρθε από vickmall.

 

Βλέπω 2 σελίδες πίσω ο συμφορουμίτης "adi32" δηλώνει και αυτός 6-7 ώρες screen on όπως και άλλοι σε παλαιότερα ποστ έχουν γράψει για 6-7 ώρες.Ύπάρχουν και αρκετοί που μιλάνε για 9+ ώρες οπότε δεν υπάρχει ξεκάθαρη εικόνα

 

Εσύ δεν μας ξεκαθαρίζει αυτές οι ώρες οθόνη σκετες; Ή με 40 ώρες αναμονή κλήσεις κλπ;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ειχα γραψει παλιοτερα για 6-7 ωρες με φουλ φωτεινοτητα

Χτες ειχα 4 ωρες με 50% μπαταρια με παρα πολυ wifi φωτογραφιες ραφδιοφωνο και πολλες κλησεις σε φωτεινοτητα 85%

Link to comment
Share on other sites

Ειχα γραψει παλιοτερα για 6-7 ωρες με φουλ φωτεινοτητα

Χτες ειχα 4 ωρες με 50% μπαταρια με παρα πολυ wifi φωτογραφιες ραφδιοφωνο και πολλες κλησεις σε φωτεινοτητα 85%

Χωρίς αναμονή;Δηλαδή το κινητό είναι προέκταση του χεριού σου;με το που το βγάζεις από την πρίζα το δουλεύεις 4 ώρες καπάκι σερί;

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ακου φίλε μου γιατί μου φαίνεσαι μπλεγμένος.Εγω για παράδειγμα αυτή τη στιγμή που γράφω έχω 16 ώρες αναμονή +4:21 οθόνη και μπαταρία στο 61℅ οποτε φαντασία πόσες ώρες έχω ακόμα οθόνη αν θέληση.ΟΧΙ ΟΜΩΣ με τέρμα φωτεινότητα δε θέλω να χάσω τα ματάκια μου,στο αυτόματο μία χαρά είναι και όλοι οι συγχρονισμός ανοιχτοί δηλαδή ,--καιρος,φεϊς,βαϊμπερ,μεϊλ,τζιμεϊλ,wi fi. ,4g, εεε πόση αυτονομία θες;πυρηνικό κινητό δε βγήκε ακόμα (αστειευομαι ε;:)) Δεν υπάρχει στην αγορά τέτοια αυτονομία και σε περίπτωση που είσαι εξαρτημένος από το κινητό ; Πάλεψε το λίγο έτσι ήμουν και εγώ παρά λίγο να γίνω φυτό χαχαχαχα .Εν ολίγοις μία χαρά είναι το κινητό σου με τέζα φωτεινότητα μία χαρά είναι ή αυτονομία σου.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες οθόνη εννοώ με μιάμιση μέρα αναμονή +όλα τα άλλα

Μία χαρά είναι άλλοι με άλλες συσκευές θα το είχαν φορτίσεις μέσα στη μέρα και συ είχες και 50℅ ακόμα δεν είσαι ευχαριστημένος;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μια ακόμα ερώτηση είναι αν εχει Accelerometer και γυροσκόπιο ...αυτά χρειάζονται για τα vr box που θέλω να δοκιμάσω
Link to comment
Share on other sites

Μία χαρά είναι άλλοι με άλλες συσκευές θα το είχαν φορτίσεις μέσα στη μέρα και συ είχες και 50℅ ακόμα δεν είσαι ευχαριστημένος;

 

Μία χαρά είναι

Σωθηκα ξεχνάω τη φόρτιση αν δεν κάνω πολύ χρήση

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας παρατήρησα ότι αν σβήσω το κινητό ή αν κάνω επανεκίνηση μου σβήνει επαφές .....τις εχω αποθηκευμένες όλες στο τηλέφωνο γιατί συμβαίνει αυτό .....προτάσεις ?? λύση??? μήπως εχει προβλημα το κινητό το εχω δεκα μέρες από Ελλάδα :cry: :cry:
Link to comment
Share on other sites

Ασκοπη ερώτηση ίσως... Μα και εσύ στο τηλέφωνο τις αποθηκεύεις; και αν το χάσεις;;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας παρατήρησα ότι αν σβήσω το κινητό ή αν κάνω επανεκίνηση μου σβήνει επαφές .....τις εχω αποθηκευμένες όλες στο τηλέφωνο γιατί συμβαίνει αυτό .....προτάσεις ?? λύση??? μήπως εχει προβλημα το κινητό το εχω δεκα μέρες από Ελλάδα :cry: :cry:

 

Μήπως να τουκάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων ???? φοράει 6.01 και ειναι P1a42.... σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ασκοπη ερώτηση ίσως... Μα και εσύ στο τηλέφωνο τις αποθηκεύεις; και αν το χάσεις;;

 

Δηλαδή ?? τι προτείνεις ??? στο sto google κάνει διπλο και τριπλο εγγραφές στις sim δεν χωράνε ...τι να κάνω ??? Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση

 

----- προσθήκη μηνύματος 48 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δηλαδή ?? τι προτείνεις ??? στο google κάνει διπλο και τριπλο εγγραφές στις sim δεν χωράνε ...τι να κάνω ??? Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση

Link to comment
Share on other sites

Όχι γιατί κάνει 2πλο ή 3πλο έγραφες;

Τις έχεις φτιάξει σωστά τις επαφές;

Για εξήγησε τι εννοείς 2πλο ή 3πλο έγραφες...

 

Στάλθηκε από το Tab S LTE χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους. Το κινητο το πηρα και εχει περασμενη την P1a42_S288_160721_ROW. Απο οτι βλεπω ειναι η τελευταια εκδοση. Αυτο που θελω να μαθω ειναι αν μπορω να φλασαρω τον TWRP μονο του ή πρεπει να ξαναπερασω ολη την ROM οπως λεει η διαδικασια στην σελ. 19. Ευχαριστω εκ των προτερων για οποιαδηποτε βοηθεια. Και τελος σαν πρωτη εικονα να πω οτι ειναι πιο λεπτοκαμωμενο απο οτι περιμενα και η μπαταρια για το μεγεθος της φοτιζει γρηγορα. Γενικα πολυ καλη πρωτη εντυπωση. Τα υπολοιπα στην πορεια... Edited by gakis1976
Link to comment
Share on other sites

Μου εμφανίζει στο ίδιο όνομα 3 επαφές 1 το σταθερό 1 το κινητό 1 το e-mail ....σκέφτομαι να τις διαγραψω όλες κια να τις περάσω στο google με προσοχή

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όχι γιατί κάνει 2πλο ή 3πλο έγραφες;

Τις έχεις φτιάξει σωστά τις επαφές;

Για εξήγησε τι εννοείς 2πλο ή 3πλο έγραφες...

 

Στάλθηκε από το Tab S LTE χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μου εμφανίζει στο ίδιο όνομα 3 επαφές 1 το σταθερό 1 το κινητό 1 το e-mail ....σκέφτομαι να τις διαγραψω όλες κια να τις περάσω στο google με προσοχή

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τις έχω αποθηκευμενες στο τηλέφωνο όπως και κλήσεις και SMS και τα κάνω όλα backup με το super backup το οποίο στα στέλνει και σε email οπότε τα κάνεις restore οπότε θες μέσα σε δευτερόλεπτα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...