Jump to content

Microsoft Lumia 950 XL


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας μάγκες..

Χρονια πολλά, Χριστός Ανέστη!

 

Εγινε περίπου μια βδομάδα με το κινητό στα χέρια μου. Ομολογώ οτι έχω μια απογοήτευση, αλλά σίγουρα δε μετανιώνω που επέμεινα σε windows, όπως και το προηγούμενο κινητό μου.

Βασικά το κινητό είναι πάρα πολύ καλό κατασκευαστικά, αν εξαιρέσεις το τριξιμο που κανει κάτω δεξιά και λύθηκε αφού έβαλα ένα χαρτάκι στην εσωτερική πλευρά. Η κάμερα ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ, ειδικά οι φωτογραφίες. Στα βίντεο θα ήθελα λιγο πιο ζωντανά τα χρώματα, ειδικά όταν τραβάς με super slow motion ενεργοποιημένο. Εχω κάποια θέματα βέβαια και θέλω να ρωτήσω αν τα εμφανίζει και σε σας.

 

1. Αυτό με τις Ζωντανές Εικόνες, δε το βγάζει σε όλες τις φωτογραφίες. Γιατί;

2. Στο φεισμπουκ τρώμε αρκετα σκαλώματα. Αρκετά όμως...

3.Το μέσεντζερ, μου κάνει το εξής σπαστικό κόλλημα.. Κάποιος μου στέλνει μήνυμα, το εμφανίζει στο live tile την εικόνα του και κάτω δεξιά εμφανίζει "1" μέσα σε κυκλο, σε φάση οτι έχετε ενα μηνυμα.. Μπαίνω μέσα, το βλέπω, βγαίνω έξω απο το μέσεντζερ, φευγει απο το live tile η εικόνα του αποστολέα, αλλά το "1" κάτω δεξιά, παραμένει εκεί! Και μόνο αν του κάνω επανεκκίνηση θα φτιάξει..

Θυμήσου μόνο την κουβέντα που είχαμε. Ελπίζω να βρεις λύση.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μάγκες..

Χρονια πολλά, Χριστός Ανέστη!

 

Εγινε περίπου μια βδομάδα με το κινητό στα χέρια μου. Ομολογώ οτι έχω μια απογοήτευση, αλλά σίγουρα δε μετανιώνω που επέμεινα σε windows, όπως και το προηγούμενο κινητό μου.

Βασικά το κινητό είναι πάρα πολύ καλό κατασκευαστικά, αν εξαιρέσεις το τριξιμο που κανει κάτω δεξιά και λύθηκε αφού έβαλα ένα χαρτάκι στην εσωτερική πλευρά. Η κάμερα ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ, ειδικά οι φωτογραφίες. Στα βίντεο θα ήθελα λιγο πιο ζωντανά τα χρώματα, ειδικά όταν τραβάς με super slow motion ενεργοποιημένο. Εχω κάποια θέματα βέβαια και θέλω να ρωτήσω αν τα εμφανίζει και σε σας.

 

1. Αυτό με τις Ζωντανές Εικόνες, δε το βγάζει σε όλες τις φωτογραφίες. Γιατί;

2. Στο φεισμπουκ τρώμε αρκετα σκαλώματα. Αρκετά όμως...

3.Το μέσεντζερ, μου κάνει το εξής σπαστικό κόλλημα.. Κάποιος μου στέλνει μήνυμα, το εμφανίζει στο live tile την εικόνα του και κάτω δεξιά εμφανίζει "1" μέσα σε κυκλο, σε φάση οτι έχετε ενα μηνυμα.. Μπαίνω μέσα, το βλέπω, βγαίνω έξω απο το μέσεντζερ, φευγει απο το live tile η εικόνα του αποστολέα, αλλά το "1" κάτω δεξιά, παραμένει εκεί! Και μόνο αν του κάνω επανεκκίνηση θα φτιάξει..

Facebook και Messenger παντα είχαν προβλήματα.

Την ζωντανή φωτογραφία μπορείς να την ενεργοποιήσεις κι από την ίδια την εικόνα πατώντας τις τρείς τελίτσες κάτω δεξιά, που βλέπεις και τις πληροφορίες της εικόνας!

Υ.Γ. Εμενα το 1 στο Facebook μένει όταν δω το μήνυμα από αλλου και όχι από την ίδια την εφαρμογή! Μετά για να σβήσει πρέπει να δω το επόμενο από την εφαρμογή μέσα!

Επίσης τρίξιμο δεν έχει σε μένα ακόμα και όταν το βγάλω από τη θήκη του.

Super slow motion δεν έχω τραβήξει ποτέ και δεν ξέρω!

Δεν ήξερα καν ότι εχει και super slow motion! :lol:

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα μια μια χαρά δουλεύουν ολα.

Για να φεύγουν απο τα πλακάκια οι ειδοποιήσεις πρεπει να τις βλέπεις σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μάγκες..

Χρονια πολλά, Χριστός Ανέστη!

 

Εγινε περίπου μια βδομάδα με το κινητό στα χέρια μου. Ομολογώ οτι έχω μια απογοήτευση, αλλά σίγουρα δε μετανιώνω που επέμεινα σε windows, όπως και το προηγούμενο κινητό μου.

Βασικά το κινητό είναι πάρα πολύ καλό κατασκευαστικά, αν εξαιρέσεις το τριξιμο που κανει κάτω δεξιά και λύθηκε αφού έβαλα ένα χαρτάκι στην εσωτερική πλευρά. Η κάμερα ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ, ειδικά οι φωτογραφίες. Στα βίντεο θα ήθελα λιγο πιο ζωντανά τα χρώματα, ειδικά όταν τραβάς με super slow motion ενεργοποιημένο. Εχω κάποια θέματα βέβαια και θέλω να ρωτήσω αν τα εμφανίζει και σε σας.

 

1. Αυτό με τις Ζωντανές Εικόνες, δε το βγάζει σε όλες τις φωτογραφίες. Γιατί;

2. Στο φεισμπουκ τρώμε αρκετα σκαλώματα. Αρκετά όμως...

3.Το μέσεντζερ, μου κάνει το εξής σπαστικό κόλλημα.. Κάποιος μου στέλνει μήνυμα, το εμφανίζει στο live tile την εικόνα του και κάτω δεξιά εμφανίζει "1" μέσα σε κυκλο, σε φάση οτι έχετε ενα μηνυμα.. Μπαίνω μέσα, το βλέπω, βγαίνω έξω απο το μέσεντζερ, φευγει απο το live tile η εικόνα του αποστολέα, αλλά το "1" κάτω δεξιά, παραμένει εκεί! Και μόνο αν του κάνω επανεκκίνηση θα φτιάξει..

 

Για τις ζωντανές φωτογραφίες πρέπει να επιτρέπεις να τρέχουν στο παρασκήνιο οι εφαρμογές φωτογραφίες και κάμερα.

Το fb δεν έπρεπε να έχει θέμα. Δες επίσης αν τρέχει στο παρασκήνιο και αν δεν διορθωθεί κάνε μια επανεγκατασταση.

Τα μηνύματα του messenger να τα ανοίγεις από το live tile και όχι από το notification center.

Κάνε τα παραπάνω και γράψε τι έγινε.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα μηνύματα του messenger να τα ανοίγεις από το live tile και όχι από το notification center.

 

Τους είναι πολύ δύσκολο στο facebook να γράψουν TileUpdateManager.CreateTileUpdaterForApplication().Clear(); . Μπορεί να τους πάρει πάνω από 3 δευτερόλεπτα και ο χρόνος τους είναι πολύτιμος.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι μαγκες..

 

Ενταξει, να δεχτω οσα προανεφερα, αλλα ξαφνικα σημερα να μη μου χτυπανε ειδοποιησεις στα μειλ που ερχονται, και δεν ειναι 1, αλλα 2-3 εκ των οποιων το ενα ειναι της δουλειας και ειναι υπεραπαραιτητο.

 

Θα του βαρεσω μια επαναφορα και αν δεν, θα φυγει για την αντιπροσωπεια μετα των απαραιτητων christ-mother christ-γιων....

 

:p:p

 

EDIT: για να προλαβω ορισμενους, ναι, τα εχω ολα στο ΟΝ, να δουλευει ατο παρασκηνιο, να εχει ηχητικο σημα, κτλ κτλ κτλ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι μαγκες..

 

Ενταξει, να δεχτω οσα προανεφερα, αλλα ξαφνικα σημερα να μη μου χτυπανε ειδοποιησεις στα μειλ που ερχονται, και δεν ειναι 1, αλλα 2-3 εκ των οποιων το ενα ειναι της δουλειας και ειναι υπεραπαραιτητο.

 

Θα του βαρεσω μια επαναφορα και αν δεν, θα φυγει για την αντιπροσωπεια μετα των απαραιτητων christ-mother christ-γιων....

 

:p:p

 

EDIT: για να προλαβω ορισμενους, ναι, τα εχω ολα στο ΟΝ, να δουλευει ατο παρασκηνιο, να εχει ηχητικο σημα, κτλ κτλ κτλ

 

 

Κάνε έναν έλεγχο στις ρυθμίσεις του mail αν στις ειδοποιήσεις είναι επιλεγμένο το ηχητικό σήμα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι μαγκες..

 

Ενταξει, να δεχτω οσα προανεφερα, αλλα ξαφνικα σημερα να μη μου χτυπανε ειδοποιησεις στα μειλ που ερχονται, και δεν ειναι 1, αλλα 2-3 εκ των οποιων το ενα ειναι της δουλειας και ειναι υπεραπαραιτητο.

 

Θα του βαρεσω μια επαναφορα και αν δεν, θα φυγει για την αντιπροσωπεια μετα των απαραιτητων christ-mother christ-γιων....

 

:p:p

 

EDIT: για να προλαβω ορισμενους, ναι, τα εχω ολα στο ΟΝ, να δουλευει ατο παρασκηνιο, να εχει ηχητικο σημα, κτλ κτλ κτλ

 

Δοκίμασε αυτό που σου είπε ο φίλος πιο πάνω κι αν δεν δουλεύει άλλαξε ήχο.

Πως πήγαν τα προηγούμενα που μας ανέφερες? Διορθώθηκαν?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αυτό που σου είπε ο φίλος πιο πάνω κι αν δεν δουλεύει άλλαξε ήχο.

Πως πήγαν τα προηγούμενα που μας ανέφερες? Διορθώθηκαν?

 

Και ήχο δοκίμασα να αλλάξω, και όπως ειπα και στο αρχικό μήνυμα, το έχω βάλει το "ηχητικό σήμα" και τώρα μόλις βάρεσα μια επαναφορά και ΟΥΤΕ τώρα έφτιαξε το πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Και ήχο δοκίμασα να αλλάξω, και όπως ειπα και στο αρχικό μήνυμα, το έχω βάλει το "ηχητικό σήμα" και τώρα μόλις βάρεσα μια επαναφορά και ΟΥΤΕ τώρα έφτιαξε το πρόβλημα...

Κι εγώ το έχω αυτό το προβλημα. Εδώ και 2-3 αναβαθμίσεις που έγιναν στο outlook δεν έρχεται ο ήχος, παρ' όλο που τα έχω όλα στο on! Αλλά η ειδοποίηση έρχεται κανονικά!

 

Edit: Γράψε λάθος. Δεν είχα ενεργποιήσει τους ήχους! Πριν λίγο το είδα που με ήρθε mail χωρίς ήχο!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

χαιρεται

 

επειδη θα τρελαθω, ποιο facebook χρησιμοποιειτε ρε παιδια;; Γιατι πριν την επαναφορα, ειχα αλλο και τωρα που επανηλθε, ηταν αλλο.. τελειως διαφορετικο UI.

 

EDIT: Εχω κι ενα δεύτερο λογαριασμό μειλ, απο webmail, τον οποίο πριν κάνω το reset, μου έδινε την επιλογή απο τις Ρυθμισεις>Ηχοι>Ειδοποιησεις εφαρμογων, να του βάλω δικό του ήχο. Τώρα δε με αφήνει!!! Δε το εμφανιζει καν στις Ειδοποιησεις εφαρμογων.

 

ΥΓ. Οι ήχοι στο μειλ λειτουργουν κανονικά για την ώρα. Μετά την επαναφορά που του έκανα, ενώ στην αρχή δε δούλευαν.

Edited by Memorex
Link to comment
Share on other sites

χαιρεται

 

επειδη θα τρελαθω, ποιο facebook χρησιμοποιειτε ρε παιδια;; Γιατι πριν την επαναφορα, ειχα αλλο και τωρα που επανηλθε, ηταν αλλο.. τελειως διαφορετικο UI.

 

EDIT: Εχω κι ενα δεύτερο λογαριασμό μειλ, απο webmail, τον οποίο πριν κάνω το reset, μου έδινε την επιλογή απο τις Ρυθμισεις>Ηχοι>Ειδοποιησεις εφαρμογων, να του βάλω δικό του ήχο. Τώρα δε με αφήνει!!! Δε το εμφανιζει καν στις Ειδοποιησεις εφαρμογων.

 

ΥΓ. Οι ήχοι στο μειλ λειτουργουν κανονικά για την ώρα. Μετά την επαναφορά που του έκανα, ενώ στην αρχή δε δούλευαν.

Προσωπικά το γύρισα ξανά στο Facebook beta. Νομίζω πάει λίγο πιο γρήγορα από το κανονικό! Μόνο το Messenger έχω το κανονικό.

Αλλά έχω καρφιτσώσει και του browser και το SlimSocial!

Το τελευταίο αναβαθμίζετε σχετικά τακτικά και παίζει όλα τα βίντεο, ακόμα κι αν για κάποιο λόγο τα κλειδώσουν στα υπόλοιπα Facebook!

Πως γίνετε αυτό δεν ξέρω! Μου έτυχε αυτό κάνα δυό φορές, γι αυτό το λέω!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

χαιρεται

 

επειδη θα τρελαθω, ποιο facebook χρησιμοποιειτε ρε παιδια;; Γιατι πριν την επαναφορα, ειχα αλλο και τωρα που επανηλθε, ηταν αλλο.. τελειως διαφορετικο UI.

 

EDIT: Εχω κι ενα δεύτερο λογαριασμό μειλ, απο webmail, τον οποίο πριν κάνω το reset, μου έδινε την επιλογή απο τις Ρυθμισεις>Ηχοι>Ειδοποιησεις εφαρμογων, να του βάλω δικό του ήχο. Τώρα δε με αφήνει!!! Δε το εμφανιζει καν στις Ειδοποιησεις εφαρμογων.

 

ΥΓ. Οι ήχοι στο μειλ λειτουργουν κανονικά για την ώρα. Μετά την επαναφορά που του έκανα, ενώ στην αρχή δε δούλευαν.

 

Για να εμφανιστεί στις ειδοποιήσεις το δεύτερο mail σου πρέπει πρώτα να λάβεις ένα mail και μετά θα στο εμφανίσει. Όπως και στις κλήσεις και τα sms μετά από reset. Αυτά είναι από τα τρελά των 10. :wacko:

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το γύρισα ξανά στο Facebook beta. Νομίζω πάει λίγο πιο γρήγορα από το κανονικό! Μόνο το Messenger έχω το κανονικό.

Αλλά έχω καρφιτσώσει και του browser και το SlimSocial!

Το τελευταίο αναβαθμίζετε σχετικά τακτικά και παίζει όλα τα βίντεο, ακόμα κι αν για κάποιο λόγο τα κλειδώσουν στα υπόλοιπα Facebook!

Πως γίνετε αυτό δεν ξέρω! Μου έτυχε αυτό κάνα δυό φορές, γι αυτό το λέω!

Ακριβώς το ίδιο έχω κάνει στο ταπεινό 640XL. Μα ακριβώς!!! Πάντως και στο laptop που έχει 8gb ram στο Facebook αργεί περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη εφαρμογή,που σημαίνει ότι είναι πολύ βαριά και δεν έχω καταλάβει τον λόγο. Πάντως το slimSocial τρέχει σφαίρα. Μόνο ένα πρόβλημα έχει και αυτό το ότι σε γυρίζει στην αρχή εάν μπεις για ώρα σε ένα post. Κατά τα άλλα πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

Για να εμφανιστεί στις ειδοποιήσεις το δεύτερο mail σου πρέπει πρώτα να λάβεις ένα mail και μετά θα στο εμφανίσει. Όπως και στις κλήσεις και τα sms μετά από reset. Αυτά είναι από τα τρελά των 10. :wacko:

 

Όπως ακριβώς το είπες αδερφέ.. Αφού έλαβα μειλ και μηνυμα στο μεσεντζερ, γιατι και εκει δεν σου έδινε τη δυνατότητα να αλλάξεις ήχο, μετά με άφησε. Ο,τι να ναι χεχεχεχεχεχ!

 

Για δειτε λιγο εδώ

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/923/epEM49.png

 

Είναι εκει που φιλτράρεις ποιες επαφές θες να εμφανίζει στις Επαφές :p

Στο τελος δίπλα στο Facebook γράφει (app local) (Facebook).

 

Αλήθεια ειναι οτι θυμάμαι οτι κατέβασα σε κάποια φάση ένα φεισμπουκ το οποίο δε το εμφάνιζε στις εφαρμογές και πιστεύω οτι απο 'κει παίρνει το ..."θάρρος-θράσσος" να μου το εμφανίζει σαν app local. Αλλά που ειναι αυτή η εφαρμογή τέλος πάντων;;

 

EDIT: Για να μην ειστε κι εσεις σε αγωνια, του βάρεσα άλλο ένα hard reset κι εξαφανιστηκε το app local κι εμεινε μονο το Facebook .

Άλλη μια ερώτηση... Εσάς σας αφηνει να βάλετε στις ειδοποιησεις της κλειδωμένης οθονης το Messenger?? Εμενα πάλι οχι...

 

EDIT1: Ενταξει, δεν εχετε πολυ ορεξη να ασχοληθειτε με τα app local του facebook. Μια απλη ερωτηση θελω να κανω. Οταν οταν ανοιγετε το κινητο σας και βαζετε το pin για τη sim, τα νουμερα που πατατε, φωτιζουν οταν τα πατατε;;;

Edited by Memorex
Link to comment
Share on other sites

300 εχει και στο skrutz.

 

Όπως είπε και ο φίλος, ελεύθερη αγορά είμαστε. Σύντομα βέβαια η ελεύθερη αγορά θα τον ρίξει κάτω από 200 όπως Σ και τόσα άλλα.......

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ που έχω το απλό... Πραγματικά δεν ξέρω αν αξίζει να το πουλήσω ή όχι... Το έχω στο συρτάρι...

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

 

Προσωπικά δεν αφήνω συσκευές στο συρτάρι. Απλά χανουν την αξία τους.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στην τελευταία μεγάλη βροχή, το κινητό χάλασε από δική μου απροσεξία... Δυστυχώς λόγω εξόδων δεν κατάφερα να πάρω το ίδιο και είπα να δοκιμάσω κάτι ποιο οικονομικό... Οικονομικό και με σεβαστά specs με άμεση αγορά από Ελλάδα μόνο xiaomi.... Είναι καλό κινητό δεν κολλάει, τρέχει τα πάντα αλλά σαν λειτουργικό δεν μου κάνει.. Εμένα σαν άνθρωπο.. Αν αφαιρέσεις την εφαρμογή για το κλιματιστικό μου και το πλυντήριο δεν είχα πρόβλημα με κάποια άλλη εφαρμογή που χρειάστηκα και δεν βρήκα λύση... Ίσα ίσα που μέσω της cortana ο συγχρονισμός με τον σταθερό μου με βόλευε απίστευτα... Τεσπα... Προσπαθώ να βολευτώ τώρα...

 

Τι ακριβώς είχες με τον συγχρονισμό και το έχασες, γιατί με ενδιαφέρει αυτό..

 

Γεια σας και παλι μαγκες..

 

 

 

Ενταξει, να δεχτω οσα προανεφερα, αλλα ξαφνικα σημερα να μη μου χτυπανε ειδοποιησεις στα μειλ που ερχονται, και δεν ειναι 1, αλλα 2-3 εκ των οποιων το ενα ειναι της δουλειας και ειναι υπεραπαραιτητο.

 

 

 

Θα του βαρεσω μια επαναφορα και αν δεν, θα φυγει για την αντιπροσωπεια μετα των απαραιτητων ****....

 

 

 

:p:p

 

 

 

EDIT: για να προλαβω ορισμενους, ναι, τα εχω ολα στο ΟΝ, να δουλευει ατο παρασκηνιο, να εχει ηχητικο σημα, κτλ κτλ κτλ

 

Βασικά εγώ θα πρότεινα να τσεκαριστεί όχι η επιλογή "ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ", αλλά "ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟ ΤΑ Windows". Εγώ είδα διαφορά προς το χειρότερο βάζοντας το "ΠΑΝΤΑ.."

 

Για τις live photos, πιστεύω ότι κάποιες φορες λόγω του χρόνου κλείστρου που μπορεί να επιλέγει (αυτόματα ή χειροκίνητα) δε δίνεται η δυνατότητα γιαlive photo

 

Προχθές κι εγώ ενώ είχα την ένταση "κουδούνισμα + ειδοποιήσεις" στο "5" δε μου χτυπούσε ειδοποίηση στο Viber... Αυτό συνέβαινε γιατί από λάθος ο ήχος στα "πολυμέσα + εφαρμογές" ήταν στο "0"... Για δείτε το...

 

ΥΓ: Αν το πεδίο που αντικατέστησα με τα αστεράκια ήταν βρισιές/βλαστήμιες, νομίζω ότι θα έπρεπε να είχε σβηστεί χθες μαζί με εμφανή παρατήρηση.. Δεν επιτρέπονται τέτοια πράγματα με βάση τους κανονισμούς και προσωπικά με προσβάλλει. Καλό είναι να μάθουμε να σεβόμαστε τους συνομιλητές μας πρώτον και δεύτερον τους κανόνες του φόρουμ που μας φιλοξενεί. Αν εννοούσες κάτι άλλο, γράψε λάθος.

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Οταν ρε παιδια γραφω στο messenger, μετα απο 2-3 μηνυματα που θα στειλω, σταματαει να διορθωνει τις λεξεις.. Σας συμβαινει κι εσας;;
Link to comment
Share on other sites

Οταν ρε παιδια γραφω στο messenger, μετα απο 2-3 μηνυματα που θα στειλω, σταματαει να διορθωνει τις λεξεις.. Σας συμβαινει κι εσας;;

 

Ναι και το έκανε παντα ακόμα και με το 640 xl το ιδιο προβλημα.

Ειναι προβλημα εφαρμογής.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και το έκανε παντα ακόμα και με το 640 xl το ιδιο προβλημα.

Ειναι προβλημα εφαρμογής.

 

Αψογα!! Τι αλλο να ζητησουμε απο τα αγαπημενα μας windows phone!?

 

Ρε φιλε, μιας και μπηκες στον κοπο να απαντησεις και μοιραζομαστε τον ιδιο τοπο διαμονης, ξηγησου ομορφα και απαντα σε κατι που ρωτησα πιο πανω και απαντηση δε πηρα.. Οταν ανοιγεις το κινητο και βαζεις το PIN, τα νουμερα που πατας, φωτιζουν;;; αλλαζουν χρωμα;;; ελπιζω να στο περιγραφω σωστα..

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω κανένα PΙΝ και δεν ξερω.

Δεν φταίνε τα windows αλλα η εφαρμογή.

Edited by xostel77
Link to comment
Share on other sites

Αψογα!! Τι αλλο να ζητησουμε απο τα αγαπημενα μας windows phone!?

 

 

 

Ρε φιλε, μιας και μπηκες στον κοπο να απαντησεις και μοιραζομαστε τον ιδιο τοπο διαμονης, ξηγησου ομορφα και απαντα σε κατι που ρωτησα πιο πανω και απαντηση δε πηρα.. Οταν ανοιγεις το κινητο και βαζεις το PIN, τα νουμερα που πατας, φωτιζουν;;; αλλαζουν χρωμα;;; ελπιζω να στο περιγραφω σωστα..

 

Σε μένα αυτό πάντως δεν συμβαίνει. Για παρακολούθησέ το μήπως έχει η οθόνη θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα αυτό πάντως δεν συμβαίνει. Για παρακολούθησέ το μήπως έχει η οθόνη θέμα.

 

Καλημερα.. ΔΕΝ φωτιζουν τα νουμερα;; Γιατι ουτε εμενα φωτιζουν. Και μου κανει λιγο παραξενο, γιατι στο 920 φωτιζαν και ηταν εξυπηρετικο γιατι μπορουσες να δεις αν εχεις πατησει λαθος νουμερο την ωρα που πληκτρολογουσες το pin

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.. ΔΕΝ φωτιζουν τα νουμερα;; Γιατι ουτε εμενα φωτιζουν. Και μου κανει λιγο παραξενο, γιατι στο 920 φωτιζαν και ηταν εξυπηρετικο γιατι μπορουσες να δεις αν εχεις πατησει λαθος νουμερο την ωρα που πληκτρολογουσες το pin

 

Τώρα που το παρατήρησα δεν φωτίζουν ακριβώς, αλλά όταν πατάς το pin παίρνουν το χρώμα που έχεις βάλει να φαίνονται το μενού των ρυθμίσεων κτλ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 950 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...