Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.ebay.com/itm/Nillkin-H-Anti-Explosion-Tempered-Glass-Film-Screen-Protector-For-LG-V10-/171981504880?hash=item280ae58170:g:eZ8AAOSwwbdWMF6w

Καλή χρονιά!!!! Γυαλί πηρα αυτο. Το φοράω γύρω στους 5 μήνες και δεν έχει πάθει τίποτα. Και πολύ καλό στην αφή.

http://www.ebay.com/itm/252400174942?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Θήκη εκτός της κλασικής nillkin τώρα τελευταία έχω την παραπάνω και πολύ μου αρέσει.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://www.ebay.com/itm/Nillkin-H-Anti-Explosion-Tempered-Glass-Film-Screen-Protector-For-LG-V10-/171981504880?hash=item280ae58170:g:eZ8AAOSwwbdWMF6w

Καλή χρονιά!!!! Γυαλί πηρα αυτο. Το φοράω γύρω στους 5 μήνες και δεν έχει πάθει τίποτα. Και πολύ καλό στην αφή.

http://www.ebay.com/itm/252400174942?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Θήκη εκτός της κλασικής nillkin τώρα τελευταία έχω την παραπάνω και πολύ μου αρέσει.

Επισης καλη χρονια! Σε ευχαριστω.Η Θηκη αυτη μου αρεσει και πρεπει να ειναι και λεπτη απ οτι φαινεται.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είναι πολύ λεπτή. Μόνο που ίσως ήθελε λιιιιγο πιο μεγάλη να είναι αριστερά δεξιά. Μισό χιλιοστο. Edited by flandra
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είναι πολύ λεπτή. Μόνο που ίσως ήθελε λιιιιγο πιο μεγάλη να είναι αριστερά δεξιά. Μισό χιλιοστο.

Καλημερα.Γιατι ζοριζεται αριστερα-δεξια; Εψαξα απο Ελλαδα να την βρω αλλα δυστυχως...Την θελω η διαφανη η σε μαυρο χρωμα καλυτερα.Κοιταξα και αυτη http://www.uniqueshop.gr/thikes-kiniton/thikes-lg/thikes-lg-v10/thiki-lg-v10.html που φαινεται κατι παρομοιο νομιζω.

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Την θελω η διαφανη .

 

Μη σε πάρω στο λαιμό μου αλλά μια διάφανη της spigen που έχω κιτρινιζει πίσω και πάει άσχημα

 

LG V10

Link to comment
Share on other sites

Μη σε πάρω στο λαιμό μου αλλά μια διάφανη της spigen που έχω κιτρινιζει πίσω και πάει άσχημα

 

LG V10

Εγώ έχω τη μπεζ καφέ της Nillkin και έχει κιτρινίσει. Δεν ζορίζεται αυτή που λέω απλά είναι σαν να μη καλύπτει 100%.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω τη μπεζ καφέ της Nillkin και έχει κιτρινίσει. Δεν ζορίζεται αυτή που λέω απλά είναι σαν να μη καλύπτει 100%.

Οποτε σε διαφανη δεν κοιταζω.Σε μαυρο χρωμα.Ευχαριστω.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους.

Έχω πάρει δυο απο αυτές τις θήκες, μια μπλε και μια καφέ και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Ιδίως με την καφέ θήκη το κινητό έχει μια πολύ όμορφη και luxury όψη :D

 

Έχω ακόμη την Spigen rough armor και μια διαφανή λεπτή σιλικόνης που χρησιμοποιώ τις καθημερινές...

 

http://www.ebay.co.uk/itm/331889897058?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους.

Έχω πάρει δυο απο αυτές τις θήκες, μια μπλε και μια καφέ και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Ιδίως με την καφέ θήκη το κινητό έχει μια πολύ όμορφη και luxury όψη :D

 

Έχω ακόμη την Spigen rough armor και μια διαφανή λεπτή σιλικόνης που χρησιμοποιώ τις καθημερινές...

 

http://www.ebay.co.uk/itm/331889897058?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Μηπως φιλε μου δινεις αυτη που εχεις στο link; Δεν ξερω απο ebay κτλ.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μηπως φιλε μου δινεις αυτη που εχεις στο link; Δεν ξερω απο ebay κτλ.

 

Όχι φίλε μου, δεν τις δίνω τις θήκες μου. Ελπίζω να τα καταφέρεις με το eBay μόνος σου (δεν είναι κάτι δύσκολο) ή να στην παραγγείλει κάποιος φίλος σου για σένα...

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ευχαριστώ

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας... Να αναφέρω ένα πρόβλημα που έχει το κινητό με την μπαταρία του. Δεν το κάνει όμως να πάντα. Έχω κατεβάσει και εφαρμογή για να κάνω check αν είναι καλή η μπαταρία και με λέει είναι καλή. Όταν η μπαταρία μου πάει κάτω από 10% και φτάσει στο 7%-6% σβήνει το κινητό. Λες και βγάζω την μπαταρία. Αυτό όχι πάντα όμως γιατί και άλλες φορές φτάνει 5% και με βγάζει την ειδοποίηση. Πρόβλημα με την μπαταρία η κάτι άλλο. Αυτό με το κάνει από την αρχή που το πήρα το κινητό αλλά επειδή σπάνια το άφηνα να πάει κάτω από 20% δεν με ενοχλούσε. Το κινητό φορτίζει γρήγορα σβηστό αν ασχολείσαι μαζί του πολλές φορές κολλάει και φορτίζει αργά.. Με έλειψε η εποχή που είχα το Sony Xperia z ultra και με 1% μπαταρία με κλειστή οθόνη και όλα κλειστά με είχε πάει και 30 λεπτά το είχα βάλει στη μπριζα και δεν είχε σβήσει...
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Η γρήγορη φόρτιση δεν πιάνει πάντα, στην οθόνη κλειδώματος γράφει γρήγορη φόρτιση, αν δεν γράφει βάλτο Και ξαναβαλτο στον φορτιστή. Όσο για το 5 η 7 % μην το αφήνεις κάτω από 15-20% αν θες να σου κρατήσει πολύ καιρό η μπαταρία...

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου.

Edited by sokonik
Link to comment
Share on other sites

Η γρήγορη φόρτιση δεν πιάνει πάντα, στην οθόνη κλειδώματος γράφει γρήγορη φόρτιση, αν δεν γράφει βάλτο Και ξαναβαλτο στον φορτιστή. Όσο για το 5 η 7 % μην το αφήνεις κάτω από 15-20% αν θες να σου κρατήσει πολύ καιρό η μπαταρία...

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου.

 

Ναι το έχω παρατηρήσει αυτό με την γρήγορη φόρτιση. Αλλά και πάλι να γράφει γρήγορη φόρτιση αν ασχολείσαι μαζί του δεν λέει να ανέβει......

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως γινεται να βγαλουμε η τουλαχιστον να απενεργοποιησουμε καποιες αχρειαστες εφαρμογες; Και εαν ξερετε εσεις ποιες δεν χρειαζονται καθολου ωστε να μην επιβαρυνουν την μπαταρια και την μνημη αδικα.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ναι το έχω παρατηρήσει αυτό με την γρήγορη φόρτιση. Αλλά και πάλι να γράφει γρήγορη φόρτιση αν ασχολείσαι μαζί του δεν λέει να ανέβει......

 

Δεν ασχολεισαι μαζι του οταν φορτιζει πολυ απλο δεν ειναι καλο για το κινητο

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Δεν ασχολεισαι μαζι του οταν φορτιζει πολυ απλο δεν ειναι καλο για το κινητο

Εγώ πάλι έχω την συνήθεια τις ποιο πολλές ώρες εάν είμαι σπίτι,να συνδέω την συσκευή με το pc και να φορτίζει αργά.Αλλά το δουλεύω το κινητό για μυνήματα κτλ.Καλο η κακό αυτό που κάνω;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν θα έχεις πρόβλημα εκτός και αν κάνεις παράλληλα βαριές εργασίες (πχ παίζεις παιχνίδι) και αυξάνεται αισθητά η θερμοκρασία του.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έχεις πρόβλημα εκτός και αν κάνεις παράλληλα βαριές εργασίες (πχ παίζεις παιχνίδι) και αυξάνεται αισθητά η θερμοκρασία του.

Μπα οχι δεν παιζω παιχνιδια κτλ.Απλα διαβαζω κανενα μήνυμα οταν μου ερχεται ειδοποίηση,απλα πραματα.Ευχαριστω.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Απο τις ρυθμισεις-εφαρμογες κανω υποχρεωτική διακοπή σε καποιες που δεν μου χρειαζονται να τρεχουν,αλλα αργοτερα βλεπω οτι ξαναμπαινουν κανονικα... Καποιες χαζες εφαρμογες πχ. ειναι: Εγγραφα,Παρουσιασεις,Υπολογιστικά φύλλα,Χαρτες κτλ. Μηπως τις χρειαζεται το συστημα και ξαναμπαινουν;Πως να τις παγωσω τελειως η δεν γινεται;Ευχαριστω

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βγάλεις τις ενημερώσεις πρώτα και μετά να της κάνεις ανενεργες

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βγάλεις τις ενημερώσεις πρώτα και μετά να της κάνεις ανενεργες

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Δηλαδη που παω ακριβως και τι κανω φιλε μου;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις. Εφαρμογές. Πάτα πάνω σε όποια θες και επέλεξε το απενεργοποιηση. Δεν απενεργοποιούνται όλες. Έγω έχω απενεργοποιήσει αρκετες κάτι google music χάρτες κλπ

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου.

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις. Εφαρμογές. Πάτα πάνω σε όποια θες και επέλεξε το απενεργοποιηση. Δεν απενεργοποιούνται όλες. Έγω έχω απενεργοποιήσει αρκετες κάτι google music χάρτες κλπ

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου.

Μωρε το εκανα ετσι αλλα παλι αργοτερα ξαναβγαινουν.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Σε ρωτάει αν θέλεις να γυρίσεις στην factory version....πατάς οκ και μετά την απενεργοποιεις η force stop

Καλό είναι να ορίσεις οι ενημερώσεις των εφαρμογών. από το play store να γίνονται χειροκίνητα αλλοιως τσουπ...ξαναεμφανίζονται

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...