Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γιατί κάποιες φορές δεν δέχεται το δακτυλικό αποτύπωμα και ζητάει τον κωδικό;

 

Ζητάει κωδικό όταν δεν έχεις κλειδώσει μέσω του power button. Οποιοσδήποτε άλλος τρόπος (root, widget, double tap) ζητάει κωδικό.

Link to comment
Share on other sites

Ζητάει κωδικό όταν δεν έχεις κλειδώσει μέσω του power button. Οποιοσδήποτε άλλος τρόπος (root, widget, double tap) ζητάει κωδικό.

 

Το κινητό δεν το έκανα root. Δεν έχω κάτι περασμένο πάνω. Απλά στης 30 φορές που δέχεται το δακτυλικό την μία μπορεί να με πει να το ξεκλειδώσω με κωδικό. Και αυτό όχι πάντα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ή αν κανείς 5 φορές λάθος το δακτυλικό νομίζω.. Μετά θέλει κωδικο μόνο

 

Όχι είναι από κλειδωμένη οθόνη με την πρώτη φορά απόπειρα ξεκλειδωματος.

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό δεν το έκανα root. Δεν έχω κάτι περασμένο πάνω. Απλά στης 30 φορές που δέχεται το δακτυλικό την μία μπορεί να με πει να το ξεκλειδώσω με κωδικό. Και αυτό όχι πάντα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Όχι είναι από κλειδωμένη οθόνη με την πρώτη φορά απόπειρα ξεκλειδωματος.

Ζβηστο και ξανα βάλτο καμία φορά δεν βάζουμε σωστά το αποτύπωμα η δεν λειτουργεί σωστά

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μετά από ένα αξιόπιστο LG G2 το οποίο άρχισε να κολλάει μετά απο αναβάθμιση σε 5.0.1 και αφού περάσαμε αρκετά χρονάκια μαζί, μάλλον ήρθε η ώρα για αλλαγή. Το ερώτημα είναι να πάω σε LG G5 (έχω ακούσει ότι το καπάκι της μπαταρίας χαλαρώνει και φεύγει για πλάκα), να πάω σε LG V10 που αν και είναι τούμπανο κινητό - και ήταν και απο τις πιο υπερισχύουσες επιλογες μου - είδα απο φίλο οτι βγάζει διάφορα θεματακια όπως π.χ. αδύναμο Wifi. Εγώ με το G2 στον ίδιο χώρο με το V10, και το V10 έβλεπε σχεδόν τα μισά δίκτυα ή σε άλλη περίπτωση το Wifi αργούσε και δούλευε άψογα μόνο με 3G/4G. Μετά η επιλογή είναι να κοιτάξω για LG G4 που είναι επίσημα στην Ελλάδα και πολυδουλεμένο αλλά παλιό ή για Nexus (ή να περιμένω τα Pixel) (τα αποφεύγω γιατί θα ήθελα να έχει και ράδιο). Εσείς που έχετε τo ή τα παραπάνω τι λέτε;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μετά από ένα αξιόπιστο LG G2 το οποίο άρχισε να κολλάει μετά απο αναβάθμιση σε 5.0.1 και αφού περάσαμε αρκετά χρονάκια μαζί, μάλλον ήρθε η ώρα για αλλαγή. Το ερώτημα είναι να πάω σε LG G5 (έχω ακούσει ότι το καπάκι της μπαταρίας χαλαρώνει και φεύγει για πλάκα), να πάω σε LG V10 που αν και είναι τούμπανο κινητό - και ήταν και απο τις πιο υπερισχύουσες επιλογες μου - είδα απο φίλο οτι βγάζει διάφορα θεματακια όπως π.χ. αδύναμο Wifi. Εγώ με το G2 στον ίδιο χώρο με το V10, και το V10 έβλεπε σχεδόν τα μισά δίκτυα ή σε άλλη περίπτωση το Wifi αργούσε και δούλευε άψογα μόνο με 3G/4G. Μετά η επιλογή είναι να κοιτάξω για LG G4 που είναι επίσημα στην Ελλάδα και πολυδουλεμένο αλλά παλιό ή για Nexus (ή να περιμένω τα Pixel) (τα αποφεύγω γιατί θα ήθελα να έχει και ράδιο). Εσείς που έχετε τo ή τα παραπάνω τι λέτε;

 

G2 δεν είχα αλλά καλά λόγια ακούς από όποιον το είχε. Το G4 το είχα καλό κινητό αλλά ψεύτικο στο χέρι σε σχέση με το V10 που έχω τώρα και το G5 που έχω δει. Χώρια ότι έχει θέμα και με το bootloop.

Πολλά περιστατικά. Το δικό μου δεν έπιανε 4G καινούργιο και το έστειλα για αλλαγή πλακέτας. Ευτυχώς το πουλισα. Πλέον τόσο καιρό με V10 δεν έχω κάποιο θέμα. Το μόνο ελάττωμα είναι ότι αν είσαι power user τρως εύκολα την μπαταρία. Αλλά έχει fast charge οπότε σώζεται κάπως. Δεν θα έπαιρνα το G5 γιατί θα με φαινόταν μικρό στο χέρι. Ωραίες οι 5,7'.

Η τιμή που το δίνουν είναι καλή.

Κοίτα και το Meizu Pro 5. Τρομερό τηλέφωνο......

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μετά από ένα αξιόπιστο LG G2 το οποίο άρχισε να κολλάει μετά απο αναβάθμιση σε 5.0.1 και αφού περάσαμε αρκετά χρονάκια μαζί, μάλλον ήρθε η ώρα για αλλαγή. Το ερώτημα είναι να πάω σε LG G5 (έχω ακούσει ότι το καπάκι της μπαταρίας χαλαρώνει και φεύγει για πλάκα), να πάω σε LG V10 που αν και είναι τούμπανο κινητό - και ήταν και απο τις πιο υπερισχύουσες επιλογες μου - είδα απο φίλο οτι βγάζει διάφορα θεματακια όπως π.χ. αδύναμο Wifi. Εγώ με το G2 στον ίδιο χώρο με το V10, και το V10 έβλεπε σχεδόν τα μισά δίκτυα ή σε άλλη περίπτωση το Wifi αργούσε και δούλευε άψογα μόνο με 3G/4G. Μετά η επιλογή είναι να κοιτάξω για LG G4 που είναι επίσημα στην Ελλάδα και πολυδουλεμένο αλλά παλιό ή για Nexus (ή να περιμένω τα Pixel) (τα αποφεύγω γιατί θα ήθελα να έχει και ράδιο). Εσείς που έχετε τo ή τα παραπάνω τι λέτε;

 

Ακόμα κάτοχος του τρομερού G2 και αφού πέρασα από G4 και έφτασα στο V10 έχω να παρατηρήσω τα εξής που βίωσα με τις συσκευές αυτές.

 

G4.

Κορυφαία υλοποίηση κινητού. Το θεωρούσα κορυφαίο κινητό στην εποχή του. Τα είχε όλα τέλεια ... αλλά ... παρουσίασε την ασθένεια που λέγεται Bootloop. Μόνο και μόνο γιαυτό ...απλά απορρίπτεται.

 

v10.

Το θεωρώ μία premium έκδοση του G4 με βελτιώσεις στις λεπτομέρειες και όχι με την ασθένεια του bootloop.

Μεγάλη σα συσκευή αλλά δυνατη και με ιδιαίτερη κατασκευή.

 

G5

Μου είναι αδιάφορο σα κινητό από αισθητικής οπτικής. Το έχει φίλος. Γρήγορο, φοβερή κάμερα, χωρίς κολλήματα. Προφανώς ως νεότερο από τα άλλα δύο θα πάρει και περισσότερα updates.

 

 

Κάποια G4 αλλά και v10 παρουσίασαν πρόβλημα με τις οθόνες τους ( image retention λέγεται το φαινόμενο, δεν είναι burn in.) Καμία σχεση με το πρόβλημα κιτρινης οθόνης όπως το G2 ούτε σε έκταση συσκευών ούτε σε σοβαρότητα).

 

Με τα παραπάνω LG ξεχνάς οποιαδήποτε παιχνίδια κάναμε με το G2 με root, custom roms και επιστροφή στην εγγύηση με απλό πέρασμα της official rom.

 

 

Πέραν του v10 που το προτείνω ανεπιφύλακτα, στα ίδια περίπου χρήματα παίζουν αξιολογότατες και νεότερες συσκευές όπως το , Huawei nexus 6P, Huawei P9,

Oneplus 3 ( Η σειρα είναι αλφαβητικά και όχι ποιο θεωρώ καλύτερο)

Edited by miltos74
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα κάτοχος του τρομερού G2 και αφού πέρασα από G4 και έφτασα στο V10 έχω να παρατηρήσω τα εξής που βίωσα με τις συσκευές αυτές.

 

G4.

Κορυφαία υλοποίηση κινητού. Το θεωρούσα κορυφαίο κινητό στην εποχή του. Τα είχε όλα τέλεια ... αλλά ... παρουσίασε την ασθένεια που λέγεται Bootloop. Μόνο και μόνο γιαυτό ...απλά απορρίπτεται.

 

v10.

Το θεωρώ μία premium έκδοση του G4 με βελτιώσεις στις λεπτομέρειες και όχι με την ασθένεια του bootloop.

Μεγάλη σα συσκευή αλλά δυνατη και με ιδιαίτερη κατασκευή.

 

G5

Μου είναι αδιάφορο σα κινητό από αισθητικής οπτικής. Το έχει φίλος. Γρήγορο, φοβερή κάμερα, χωρίς κολλήματα. Προφανώς ως νεότερο από τα άλλα δύο θα πάρει και περισσότερα updates.

 

 

Κάποια G4 αλλά και v10 παρουσίασαν πρόβλημα με τις οθόνες τους ( image retention λέγεται το φαινόμενο, δεν είναι burn in.) Καμία σχεση με το πρόβλημα κιτρινης οθόνης όπως το G2 ούτε σε έκταση συσκευών ούτε σε σοβαρότητα).

 

Με τα παραπάνω LG ξεχνάς οποιαδήποτε παιχνίδια κάναμε με το G2 με root, custom roms και επιστροφή στην εγγύηση με απλό πέρασμα της official rom.

 

 

Πέραν του v10 που το προτείνω ανεπιφύλακτα, στα ίδια περίπου χρήματα παίζουν αξιολογότατες και νεότερες συσκευές όπως το , Huawei nexus 6P, Huawei P9,

Oneplus 3 ( Η σειρα είναι αλφαβητικά και όχι ποιο θεωρώ καλύτερο)

 

Καλό το V10 αλλά μακριά από ζημιές γιατί θα δεινοπαθήσεις. Εμένα μου παρουσίασε Bootloop (απορώ που λένε ότι δεν έχει τέτοιο θέμα) και ακόμα περιμένω την πλακέτα από 14/9.. Προσωπικά θα έμενα μακριά από lg και θα πήγαινα κατευθείαν σε one plus one.. Σκέψου το..εκτός του g2 όλα τα άλλα ήταν μάπα το καρπούζι.

Link to comment
Share on other sites

Καλό το V10 αλλά μακριά από ζημιές γιατί θα δεινοπαθήσεις. Εμένα μου παρουσίασε Bootloop (απορώ που λένε ότι δεν έχει τέτοιο θέμα) και ακόμα περιμένω την πλακέτα από 14/9.. Προσωπικά θα έμενα μακριά από lg και θα πήγαινα κατευθείαν σε one plus one.. Σκέψου το..εκτός του g2 όλα τα άλλα ήταν μάπα το καρπούζι.

 

Are you perhaps connecting to a WiFi that has a hidden SSID? There is a known issue that this wifi driver can cause boot loops when trying to connect to a WiFi that has a hidden SSID. If so, then you'll just have to do a nand restore.

 

 

http://forum.xda-developer...653598&page=69

 

όλα τα android ανεξάρτητα του κατασκευαστή μπορούν να πέσουν σe bootloop

χαρακτηριστικό παράδειγμα Samsung galaxy note 7 γείτονα από την Τουρκία.

 

 

Για το πρόβλημα του bootloop σε σχέση με το WI-FI δοκιμάστε αυτό το προγράμματάκι κάνει πραγματικά reset στα settings του WI-FI

Να ξέρετε πάντως το πρόβλημα είναι software του Android δεν αφορα μονο την LG

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.brilliapps.wifiandmorefixer

 

Σε περίπτωση bootloop λόγω wifi βάζουμε σε ADB mode τη συσκευή και χρησιμοποιούμε σε command shlell τη εντολή ''adb shell svc wifi disable'' έτσι σβήνει το wifi βγαίνει από το bootloop στην επόμενη επανεκκίνηση και τρέχουμε την εφαρμογή ώστε να κάνει reset στα data του wifi. Απαραίτητη προϋπόθεσή να υπάρχει ενεργοποιημένη από τα developers options το USB debugging.

Edited by ckrasos
Link to comment
Share on other sites

(απορώ που λένε ότι δεν έχει τέτοιο θέμα).

Ε αφού δεν έχουμε...πως να το πούμε

Στα περί service συμφωνώ και με βάζει σε σκέψεις η ελειψη ανταλλακτικών για αγορά lg συσκευής ξανα...

 

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

Ε αφού δεν έχουμε...πως να το πούμε

Στα περί service συμφωνώ και με βάζει σε σκέψεις η ελειψη ανταλλακτικών για αγορά lg συσκευής ξανα...

 

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

 

Φίλε μου δεν πήγαινε σε σένα προσωπικά :) Έχουν παρατηρηθεί στο εξωτερικό...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν πήγαινε σε σένα προσωπικά :) Έχουν παρατηρηθεί στο εξωτερικό...

 

Το ότι έχουν αναφερθεί μεμονωμένα περιστατικά σε καμιά περίπτωση δεν σημαίνει ότι το V10 έχει πρόβλημα με bootloop . Προσωπικά το θεωρώ 100% αξιόπιστο κινητό (το έχω 6 μήνες τώρα).

Καμιά σχέση με το G4 που όσο διάβαζα το ανάλογο φόρουμ - και όσο και αν ακούγεται απίστευτο διάβασα όλες (!!) τις σελίδες, γιατί αυτό είχα σκοπό να αγοράσω - τόσο μου σηκωνόταν η τρίχα από τα απανωτά προβλήματα και δεν αναφέρομαι μόνο στο bootloop...

Και ούτε bootloop, ούτε πρόβλημα με την οθόνη έχω (κάτι image redemption που λένε μερικοί μου είναι άγνωστη έννοια), ούτε ξερυθμίσεις οποιουδήποτε είδους, ούτε προβλήματα θερμοκρασίας, ούτε τίποτα...

Οκ, δεν είμαι hard user και δεν παίζω παιχνίδια, ούτε το φορτώνω με άχρηστες εφαρμογές - παρόλο που στην αναβάθμιση ενημέρωσε λέει κάπου 90+ εφαρμογές !! - αλλά έχει δουλέψει το κινητό σαν gps ώρες ολόκληρες στο αυτοκίνητο παρέα με ανάλογες εφαρμογές, το έχω ξεκολώσει στις φωτό και στα video και στα pdf, το bt δουλεύει με τα ακουστικά σχεδόν κάθε μέρα, δεν υπάρχει σχεδόν στιγμή που να μην είναι σε wi-fi ή δεδομένα, κ.λ κ.λ

Τώρα... αν το μέλλον φροντίσει και με διαψεύσει έπαιξα και έχασα... για την ώρα όμως απολαμβάνω ένα εξαιρετικό εργαλείο σε όλα του !

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!! Στο V10 όμως σας έχει παρουσιαστεί το θέμα με το WiFi (αδύναμο σήμα ή αργή ταχύτητα ενώ έχει καλό σήμα αποσυνδέσεις κλπ); Αν ναι πως το αντιμετωπίσατε. Ξαναλέω το 3G/4G παίζει ρολόι!!! Δοκιμάσαμε διάφορα trick που βρήκαμε για το Wifi (να πειράξεις το rooter να κάνεις reset κλπ) αλλά τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Το ότι έχουν αναφερθεί μεμονωμένα περιστατικά σε καμιά περίπτωση δεν σημαίνει ότι το V10 έχει πρόβλημα με bootloop . Προσωπικά το θεωρώ 100% αξιόπιστο κινητό (το έχω 6 μήνες τώρα).

Καμιά σχέση με το G4 που όσο διάβαζα το ανάλογο φόρουμ - και όσο και αν ακούγεται απίστευτο διάβασα όλες (!!) τις σελίδες, γιατί αυτό είχα σκοπό να αγοράσω - τόσο μου σηκωνόταν η τρίχα από τα απανωτά προβλήματα και δεν αναφέρομαι μόνο στο bootloop...

Και ούτε bootloop, ούτε πρόβλημα με την οθόνη έχω (κάτι image redemption που λένε μερικοί μου είναι άγνωστη έννοια), ούτε ξερυθμίσεις οποιουδήποτε είδους, ούτε προβλήματα θερμοκρασίας, ούτε τίποτα...

Οκ, δεν είμαι hard user και δεν παίζω παιχνίδια, ούτε το φορτώνω με άχρηστες εφαρμογές - παρόλο που στην αναβάθμιση ενημέρωσε λέει κάπου 90+ εφαρμογές !! - αλλά έχει δουλέψει το κινητό σαν gps ώρες ολόκληρες στο αυτοκίνητο παρέα με ανάλογες εφαρμογές, το έχω ξεκολώσει στις φωτό και στα video και στα pdf, το bt δουλεύει με τα ακουστικά σχεδόν κάθε μέρα, δεν υπάρχει σχεδόν στιγμή που να μην είναι σε wi-fi ή δεδομένα, κ.λ κ.λ

Τώρα... αν το μέλλον φροντίσει και με διαψεύσει έπαιξα και έχασα... για την ώρα όμως απολαμβάνω ένα εξαιρετικό εργαλείο σε όλα του !

 

Μια απο τα ιδια και γω με παρομοια χρηση και 10 μηνες κατοχή αλλα δεν αναβαθμισα σε 6 αν παιζει ρολο αυτο

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!! Στο V10 όμως σας έχει παρουσιαστεί το θέμα με το WiFi (αδύναμο σήμα ή αργή ταχύτητα ενώ έχει καλό σήμα αποσυνδέσεις κλπ); Αν ναι πως το αντιμετωπίσατε. Ξαναλέω το 3G/4G παίζει ρολόι!!! Δοκιμάσαμε διάφορα trick που βρήκαμε για το Wifi (να πειράξεις το rooter να κάνεις reset κλπ) αλλά τίποτα.

 

Δεν έχω παρατηρήσει κανένα θέμα με το WiFi. Και κατά τύχη πριν 2 ώρες το έκανα ένα συγκριτικό τεστ στο σπίτι μου με ένα IPad. Στο σαλόνι, μακριά από το μόντεμ και με WiFi μέσω extender της Tp-link στο Speedtest το IPad έπιασε 10,41 και 0,75 ενώ το V10 10,70 και 0,90 (download και upload) ;)

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Καλό το V10 αλλά μακριά από ζημιές γιατί θα δεινοπαθήσεις. Εμένα μου παρουσίασε Bootloop (απορώ που λένε ότι δεν έχει τέτοιο θέμα) και ακόμα περιμένω την πλακέτα από 14/9.. Προσωπικά θα έμενα μακριά από lg και θα πήγαινα κατευθείαν σε one plus one.. Σκέψου το..εκτός του g2 όλα τα άλλα ήταν μάπα το καρπούζι.

 

O καθένας φίλε μου αποκτά άποψη για μία συσκευή τόσο από προσωπική του χρήση όσο και διαβάζοντας απόψεις άλλων χρηστών σε διάφορα φόρα τόσο του εσωτερικού όσο και του εξωτερικού.

Προσωπικά παρακολουθούσα τόσο πριν την αγορά του συγκεκριμένου μοντέλου όσο και μέχρι σήμερα διάφορα φόρα εσωτερικού και εξωτερικού. Προσωπικά και με βάση τα δικά μου πάντα κριτήρια το v10 δεν έχει θέμα bootloop. Προφανώς έχουμε διαφορετική άποψη στο πότε θα χαρακτηρίσουμε "ΘΕΜΑ" ένα πρόβλημα μιας συσκευής. και αυτό έχει να κάνει με διαφορετική αξιολόγηση των μεγεθών που δίνονται μέσω αριθμών τόσο πωλήσεων όσο και προβληματικών συσκευών.

 

Μία απλή ματιά σε νήματα του G4 δείχνει ξεκάθαρα ότι γιαυτή τη συσκευή υπάρχει "ΘΕΜΑ" bootloop. Για το v10 τοση έκταση δεν εχω συναντήσει πουθενά ώστε να το χαρακτηρίσω κινητό με "ΘΕΜΑ" bootloop.

Link to comment
Share on other sites

Αγορασμενο απο τον Ιουλιο και μεχρι σημερα αψογο.

Μεχρι σημερα ομως γιατι μετα λυπης μου μολις διαπιστωσα πως στην οθονη μου υπαρχει μια ελαφρια σκια χρωματος μπλε μωβ ανοιχτο.

Ειναι τοσο αχνή που φαινεται μονο σε λευκο φοντο αλλα δυστυχως φαινεται...

Παμε για σερβις λοιπον με την ελπιδα να μην κανει κανα χρονο να αλλαχθει η οθονη...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και σε εμένα αυτή η μωβ σκιά επάνω αριστερά αλλά σε μικρή έκταση και δεν της δίνω σημασία καμια. Δεν θα ασχοληθώ με το σέρβις καθολου.. Είναι Ορέστη μόνο υπό συνθήκες και μόνο σε λευκο.

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καμία φορά όταν πάω να κατεβάσω την μπάρα αν πάει το μάτι μου εκεί που δεν πάει εμφανίζεται εικονίδιο από το Facebook.. ούτε το δίνω σημασία. Σαν φάντασμα. Δεν είναι λόγος αυτός να το πάω για σέρβις... Το κινητό πάει σφαίρα..
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν πήγαινε σε σένα προσωπικά :) Έχουν παρατηρηθεί στο εξωτερικό...

Υπάρχουν αναφορές για bootloop και εδώ αλλά να λέμε οτι εχει θέμα είναι άλλο πράγμα...

Με προβληματίζει πολύ η έλλειψη ανταλλακτικών αφού σαν παραεισαγωγη ούτε λόγος για αντικατάσταση συσκευής

Ας ελπίσουμε να μη χρειαστούμε το service

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και σε εμένα αυτή η μωβ σκιά επάνω αριστερά αλλά σε μικρή έκταση και δεν της δίνω σημασία καμια. Δεν θα ασχοληθώ με το σέρβις καθολου.. Είναι Ορέστη μόνο υπό συνθήκες και μόνο σε λευκο.

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αρα δεν ειμαι ο μόνος.Και εμενα αριστερα στη μεση την εχει.

Λες δηλαδη να μην ασχοληθω καθολου?

Το θεμα ειναι μην το παω για καλυτερα και μου γινει χειροτερα...

Link to comment
Share on other sites

Αρα δεν ειμαι ο μόνος.Και εμενα αριστερα στη μεση την εχει.

Λες δηλαδη να μην ασχοληθω καθολου?

Το θεμα ειναι μην το παω για καλυτερα και μου γινει χειροτερα...

Εάν προχωρήσει ως ζημιά και την βλέπεις μετά συνέχεια ναι να το πας για επισκευή. Σε άλλη περίπτωση δεν νομίζω ότι αξιζει. Είναι τόσο μικρό τουλάχιστον στο δικό μου που λέω ότι δεν ασχολουμαι.

Αλλά όπως νιώθεις εσυ.

Δεν χαλιεμαι για το τηλέφωνο.

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μα και στο δικο μου ισα που φαινεται και μαλιστα μονο σε λευκο φοντο.Και ξερεις.Επειδη ξερω που ειναι, το ατιμο το ματι ολο εκει παει...

Απλα ψιλοξενερωσα να σου πω την αληθεια γιατι μεχρι τωρα το τηλεφωνο δουλευε υποδειγματικα.Θα το αφησω ως εχει και βλεπω στην πορεια.

Να σαι καλα παντως.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα αυτό το συννεφακι το μαύρο που είχε το v10 μου πάνω αριστερά εξαφανίστηκε μόνο ξαφνικά μια μέρα. Δεν εννοώ ότι συνέχισε να φαίνεται ελάχιστα απλά δεν υπήρχε

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...