Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και με το δίκιο σου...Να υποθέσω το γνωστή δικαιολογία?

Τότε τι service έχουμε αν δεν υπάρχει ανταλλακτικό?

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

 

Δεν έχουμε service απλά... ξεφτίλα... χίλιες φορές να είχα πάρει το one plus 3 (ή to xiaomi με τα μισά λεφτά), να μου χάλαγε να το είχα στείλει πίσω, τώρα θα είχα καινούργιο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα εμενα μου ηρθε η αναβαθμιση v20c-sep-09-2016 στο κινητο την κατεβασα εκανε απανακινηση για να κανει εγκατασταση μολις παει 3% μου βγαζει eron μπορει να βοηθησει καποιος?
Link to comment
Share on other sites

παιδια μιλησα σημερα με το μαγαζι που το αγορασα μου ειπαν να το στειλω σε αυτους και αυτοι θα τ στειλουν στην lg.με τσεκαρισμα για το τι ζημια θα χει περιπου 18 ευρω.μου ειπαν αν εχει πεσει, υγρασια και αλλο λογισμικο τι να κανω?
Link to comment
Share on other sites

μου ειπαν αν εχει πεσει, υγρασια και αλλο λογισμικο τι να κανω?

Είσαι εκτός εγγύησης...απλά

 

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπερα εμενα μου ηρθε η αναβαθμιση v20c-sep-09-2016 στο κινητο την κατεβασα εκανε απανακινηση για να κανει εγκατασταση μολις παει 3% μου βγαζει eron μπορει να βοηθησει καποιος?

Φρόντισε καλού κακού να είναι φορτισμένο φουλ αλλιώς με lg bridge

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασa με lg bridge και μου βγαζει μια ενημερωση 1.57 giga την H96020C[2016.10.07] NA THN ΠΕΡΑΣΩ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κατεβασε το lg bridge σε υπολογιστη και κανε την αναβαθμιση απο εκει.
ευχαριστω για την απαντηση το δοκιμασa με lg bridge και μου βγαζει μια ενημερωση 1.57 giga την H96020C[2016.10.07] NA THN ΠΕΡΑΣΩ? γιατι η αλλη που μου ηρθε στο κινητο ηταν 157mb Edited by kifoke
Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασa με lg bridge και μου βγαζει μια ενημερωση 1.57 giga την H96020C[2016.10.07] NA THN ΠΕΡΑΣΩ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ευχαριστω για την απαντηση το δοκιμασa με lg bridge και μου βγαζει μια ενημερωση 1.57 giga την H96020C[2016.10.07] NA THN ΠΕΡΑΣΩ? γιατι η αλλη που μου ηρθε στο κινητο ηταν 157mb

Το ίδιο είναι απλά μέσω Bridge σου κατεβάζει όλοι την Rom. Θεωρητικά αν δεν έχεις καλή σύνδεση ίντερνετ θα αργήσεις αρκετά. Εγώ θα την έκανα μέσω ΟΤΑ εφόσον σου ήρθε, βασικά θα ξαναπροσπαθουσα

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο είναι απλά μέσω Bridge σου κατεβάζει όλοι την Rom. Θεωρητικά αν δεν έχεις καλή σύνδεση ίντερνετ θα αργήσεις αρκετά. Εγώ θα την έκανα μέσω ΟΤΑ εφόσον σου ήρθε, βασικά θα ξαναπροσπαθουσα

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Καλημερα σε ολους τους φιλους και καλη εβδομαδα...μια ερωτησουλα....ειμαι ακομα με lollipop...αξιζει να αναβαθμισω σε MM ?? πιο πολυ με ενδιαφερει το θεμα αυτονομιας.... ευχαριστω... :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους τους φιλους και καλη εβδομαδα...μια ερωτησουλα....ειμαι ακομα με lollipop...αξιζει να αναβαθμισω σε MM ?? πιο πολυ με ενδιαφερει το θεμα αυτονομιας.... ευχαριστω... :)

Εγώ δεν έχω δει διαφορά ούτε προς για καλύτερο ούτε προς το χειρότερο. Το τηλέφωνο παραμένει σβελτο. Αν δεν έχεις σκοπό για root κτλ για εμένα πέρνα την

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω δει διαφορά ούτε προς για καλύτερο ούτε προς το χειρότερο. Το τηλέφωνο παραμένει σβελτο. Αν δεν έχεις σκοπό για root κτλ για εμένα πέρνα την

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

ευχαριστω πολυ φιλε μου για την αμεση απαντηση.... :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους τους φιλους και καλη εβδομαδα...μια ερωτησουλα....ειμαι ακομα με lollipop...αξιζει να αναβαθμισω σε MM ?? πιο πολυ με ενδιαφερει το θεμα αυτονομιας.... ευχαριστω... :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους τους φιλους και καλη εβδομαδα...μια ερωτησουλα....ειμαι ακομα με lollipop...αξιζει να αναβαθμισω σε MM ?? πιο πολυ με ενδιαφερει το θεμα αυτονομιας.... ευχαριστω... :)

 

Εγω δε κουνιεμαι απο την λολιποπ παντως.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλά πλέον το image retention στο δικό μου εχει ξεπεράσει καθε όριο, 5 λεπτά να παραμείνω στην ιδια οθονη αρχιζει και εμφανίζεται, χωρίς ούτε υψηλές θερμοκρασίες, ούτε τίποτα και αντε να το πας για σερβις με αυτά που ακούς για τις καθυστερήσεις.
Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ την παρέα καθώς έκανα τελικά την μετάβαση σε G5... Εννοείται αγαπώ V10 και θα παρακολουθώ το νήμα! ευχαριστώ πολύ για όλες τις συμβουλές που μου δώσατε τόσο καιρό!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ την παρέα καθώς έκανα τελικά την μετάβαση σε G5... Εννοείται αγαπώ V10 και θα παρακολουθώ το νήμα! ευχαριστώ πολύ για όλες τις συμβουλές που μου δώσατε τόσο καιρό!

 

Καλορίζικο και απροβλημάτιστο φίλε και να το ευχαριστηθείς ! :)

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και απροβλημάτιστο φίλε και να το ευχαριστηθείς ! :)

 

να είσαι καλά! μετά απο μεγάλη σκέψη αποχωρίστηκα το θηρίο και δεν έχω τίποτα αρνητικό να του προσάψω πέρα απο την αυτονομία. Μακάρι η LG να συνεχίσει να βγάζει τηλέφωνα σαν το V10 και εμένα να μου φύγει η χαζομάρα της αλλαγής που με πιάνει συνέχεια... :lol::lol::lol::lol:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και μακάρι να μην σου βγάλει κανένα θέμα και τραβιέσαι με το service... Είναι μέσα ένα μήνα και ακόμα δεν ξέρουν πότε θα είναι έτοιμο...Σε ερώτηση αν υπάρχει πιθανότητα να το έχω μέτα τα χριστούγεννα υπήρξε σιωπή....:(
Link to comment
Share on other sites

Και μακάρι να μην σου βγάλει κανένα θέμα και τραβιέσαι με το service... Είναι μέσα ένα μήνα και ακόμα δεν ξέρουν πότε θα είναι έτοιμο...Σε ερώτηση αν υπάρχει πιθανότητα να το έχω μέτα τα χριστούγεννα υπήρξε σιωπή....:(

 

Δεδομένου οτι το τηλέφωνο δεν εισάγεται καθόλου επίσημα στην Ελλάδα έχει κάποια λογική η έλλειψη ανταλλακτικών καθώς δεν υπάρχει ούτως ή άλλως στοκ. Αλλά θα μου πεις και σε τηλέφωνα που εισάγονται επίσημα π.χ. G4 το ίδιο συμβαίνει αλλά τουλάχιστον εδώ υπάρχει και μια πιο σοβαρή δικαιολογία ας πούμε.... :blink::blink:

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Ειμαι και γω κατοχος του v10 εδω και περιπου 2 μηνες.Το κινητο ειναι αψογο.Θα ηθελα να σας ρωτησω αν καταφερε κανεις να συνδεθει στο airdrive.Εμενα μου βγαζει παντα στο κινητο δεν συνδεθηκε διπλα στο email.Δεν ξερω αν παιζει καποιο ρολο αλλα στον λογαριασμο lg μου βγαζει παντα οτι ο συγχρονισμος ειναι απενεργοποιημενος.Ειναι φυσιολογικο αυτο;Να τονισω οτι ο συγχρονισμος του λογαριασμου google δουλευει κανονικα
Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε παιδια μου αποσυνδεεται απο το wifi οταν το εχω κλειδωμενο?

υπαρχει καποια ρυθμιση?

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161014/2eb770e133521c34d8faa76f592d95eb.jpg

Μηπως έχεις ενεργοποιήσει αμα σβήνει η οθόνη να αποσυνδέεται?

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ.

το θεμα ειναι οτι εκει το ειχα και παλι κανει αποσυνδεσεις.

τεσπα θα το ψαξω.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να φταίει το κινητο και οχι το ρουτερ;

Δοκίμασε σρ αλλο ρουτερ και εαν στο κανει το ξανακουβεντιαζουμε μηπως χρειαστεις επαναφορα....

Link to comment
Share on other sites

Κατά διαστήματα μου το παρουσιάζει και μένα χωρίς να ξέρω το γιατί και σε διαφορετικά δίκτυα.

Ερώτηση : υπάρχει άλλη λύση για συνδυασμό Nova, double tap και δαχτυλικο εκτός από το Screen lock pro το οποίο με χαλάει πολύ που δεν κλειδώνει άμεσα!

:mad:

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...