Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Έχεις δίκιο και δεν θα επαναληφθεί :) απλώς εαν το δεις σαν νήμα σχεδόν το μισό είναι off topic.

 

Και τι προτείνεις; Να στείλω στον κάδο το μισό thread; Ούτε αυτό ειναι σωστό, λογικό ειναι να ξεφεύγει η κουβέντα όπως και λογικό ειναι να παρεμβαίνουμε εμείς για να επανέρχεται η τάξη σε ένα θέμα. Όταν διαβάζεις όμως απαντήσεις σαν την παρακάτω ποιος θα φταίει αν γίνει μαζική μεταφορά post στον κάδο;

 

Το LG Watch σε πείραξε;

Δεν μιλάμε για άλλο κινητό αλλά για αξεσουάρ του V10.

 

Άκυρη απάντηση που δεν λαμβάνεται καν υπόψιν. :rolleyes:

 

Παρακαλώ επανέλθετε χωρίς περαιτέρω σχόλια για να μην υπάρξουν οι σχετικές κυρώσεις όπως αναφέρονται ξεκάθαρα στους Ο.Π.Χ. τους οποίος αποδεχθήκατε κατα την εγγραφή σας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@atanhaso77 σέβομαι απόλυτα και την δουλειά που γίνεται στο φόρουμ και την δική σας, εγώ παρενέβη δυο φορές στο νήμα ώστε να υπάρξει ομαλή και εντός του θέματος συζήτηση για το V10, μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση που δεν είδα κάποια σύσταση στα σεντόνια που γραφτηκαν περι σύγκρισης iphone και android στο νήμα, όπως και άλλα που δεν ειχαν ουδεμία σχέση με αυτό που ενδιαφέρει κάποιον για την συγκεκριμένη συσκευή, λογικό το θεωρώ ότι κάπου το πράγμα θα ξέφευγε όπως και έγινε και αναλαμβάνω την ευθύνη που μου αναλογεί, καλό βράδυ στην παρέα :)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια λογικο ειναι να μην βγαινουμε off topic απο μονοι μας και να το συστηνουμε και σε αλλους για να μην φτανουμε ολοι στην αβολη θεση να παρεμβαινει καποιος Mod για τετοιο θεμα.
HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.με την εγγύηση τι γίνεται τελικά? το καλύπτει η procordia η το στέλνει στην χωρα προέλευσης του κινητού?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.με την εγγύηση τι γίνεται τελικά? το καλύπτει η procordia η το στέλνει στην χωρα προέλευσης του κινητού?

Τι καλύπτει κανονικά απλά θα πρέπει να έρθει το ανταλλακτικό μάλλον. Θα κοιτάξω και λίγο το δικό μου τηλέφωνο μήπως και είναι διαφανης η μπάρα. Στο κάνει έντονα πάνω εσένα?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όχι μονο πάνω αλλα σε όλη την οθόνη...εχω τραβήξει και φωτός....εδω πχ είναι που μιλουσα στo vibe

 

Nα παρω πρώτα procordia να δω άμα έχουν ανταλλακτικό η να παρω σήμερα την lg?

 

http://s33.postimg.org/guhmoktu7/WIN_20160612_01_47_18_Pro.jpg

how to print screen on pc

Edited by johnnyman25

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κλειστά ειναι.

Αύριο πάρε τηλέφωνο κατευθείαν την procordia και οχι την Lg διότι απλα θα σε παραπέμψουν στο service.

Επίσης η procordia θα γνωρίζει ακριβώς αν εχουν ανταλλακτικά η και πόσες ημέρες θα κάνουν για να φέρουν.

 

 

 

Sent from my iPad Air 2

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Η τηλεφωνική εξυπηρέτηση της lg δουλεύει και σήμερα. 24ωρη είναι. Απλά έλεγα να έρθουν να το πάρουν αύριο μην χάνω μέρες.. Λες κατευθείαν procordia ε?δεν σε αφήνουν να μιλήσεις και με τεχνικό πως θα σε πουν?

Ξέρουν οι κοπέλες που σηκώνουν τα τηλ?

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Η τηλεφωνική εξυπηρέτηση της lg δουλεύει και σήμερα. 24ωρη είναι. Απλά έλεγα να έρθουν να το πάρουν αύριο μην χάνω μέρες.. Λες κατευθείαν procordia ε?δεν σε αφήνουν να μιλήσεις και με τεχνικό πως θα σε πουν?

Ξέρουν οι κοπέλες που σηκώνουν τα τηλ?

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

 

 

Πάρε τότε την LG αφού δουλεύουν και σήμερα και οτι σου πουν.

Δεν ξέρω τι γίνεται με την procordia και της τηλεφωνήτριες και το επίπεδο γνώσεων τους,πάντως 1-2 φορές που πήρα την LG με παρέπεμψαν στο service.

 

Λογικά πάντως οι τηλεφωνήτριες θα σου πουν να τους το στείλεις έτσι ώστε να διαπιστώσουν πρώτα το πρόβλημα.

Δύσκολα θα σου πουν κράτησε το κινητό εως φέρουμε ανταλλακτικό αν πρώτα δεν τους το πας για διαπίστωση.

 

 

 

Sent from my iPad Air 2

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μια φορά την πήρα για το g4 δεύτερα ήταν και είχα ίδιο θέμα με την οθόνη.. Εστειλαν Τρίτη κουριερ και την Παρασκευή το είχα πίσω το κινητό με καινούρια οθόνη..

Το g4 όμως εισάγετε κανονικά στην Ελλάδα... Φοβάμαι μην περιμένω 2-3 βδομάδες...

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Γιανναρε...Δεν σε θελει με τιποτα...

Για μενα περιμενε να μιλησεις κατευθειαν με προκορντια να τους εξηγησεις οτι εχει προβλημα με την οθονη.

Η LG δεν θα ξερει τι να σου πει και θα σου προτεινει να μιλησεις με το σερβις.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μια φορά την πήρα για το g4 δεύτερα ήταν και είχα ίδιο θέμα με την οθόνη.. Εστειλαν Τρίτη κουριερ και την Παρασκευή το είχα πίσω το κινητό με καινούρια οθόνη..

Το g4 όμως εισάγετε κανονικά στην Ελλάδα... Φοβάμαι μην περιμένω 2-3 βδομάδες...

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

 

Αναγκαστικά οτι σου πούνε.

Αν εχουν ανταλλακτικό εντός εβδομαδας θα παραλάβεις,αλλιώς βλέπεις εξίσου ανάλογα.

 

 

 

 

Sent from my iPad Air 2

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ε η lg δεν θα ξέρει, αναγκαστικά πρέπει να φύγει το κινητό για procordia και να μείνει εκεί...

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το πιθανότερο είναι ότι λόγω μη επίσημης εισαγωγής της συσκευής στη χώρα μας να μην υπάρχει stock ανταλλακτικών στην Procordia για τη συγκεκριμένη συσκευή και να επωμιστείς και το χρόνο αναμονής του ανταλλακτικού, ωστόσο ότι και να λέμε εδώ είναι θεωρίες. Επικοινώνησε μαζί τους άμεσα και αν θέλεις μας ενημερώνεις για τις εξελίξεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το πιθανότερο είναι ότι λόγω μη επίσημης εισαγωγής της συσκευής στη χώρα μας να μην υπάρχει stock ανταλλακτικών στην Procordia για τη συγκεκριμένη συσκευή και να επωμιστείς και το χρόνο αναμονής του ανταλλακτικού, ωστόσο ότι και να λέμε εδώ είναι θεωρίες. Επικοινώνησε μαζί τους άμεσα και αν θέλεις μας ενημερώνεις για τις εξελίξεις.

Εσύ τι προτείνεις? Πρώτα lg και αποστολή procordia η πρώτα procordia αύριο δηλαδή?

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πριν το στείλεις οπουδήποτε πρέπει να επικοινωνήσεις και με LG αλλά και Procordia για να δεις τι θα σου πουν και να πράξεις αναλόγως.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πριν το στείλεις οπουδήποτε πρέπει να επικοινωνήσεις και με LG αλλά και Procordia για να δεις τι θα σου πουν και να πράξεις αναλόγως.

Ε ναι απλά άμα πάρω σήμερα lg θα έρθει κουριερ αύριο. Για procordia πρέπει να πάρω αύριο και θα χάσω μια μέρα...

Είναι πολύ Τάκη... Και αυτό είναι μόνο στη μέση. Έχει και άλλο....

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Εσύ τι προτείνεις? Πρώτα lg και αποστολή procordia η πρώτα procordia αύριο δηλαδή?

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

 

Αν πάρεις σήμερα lg hellas,το ραντεβού με courier θα είναι για τρίτη πρωί.

Πριν ένα μηνα ακριβώς ίδια διαδικασία με lg g flex2.

Κυριακή τηλέφωνο lg,τρίτη κούριερ,Παρασκευή παρέλαβα με αλλαγή οθόνης από κιτρινίλες.

Το καλο με lg hellas είναι ότι θα πάει καρφί με αναγραφόμενο το πρόβλημα και το τι χρειάζεται αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

Τι δουλειά εχει το service να του στέλνουμε εμείς τα τηλέφωνα?την εγγύηση τη δίνει η εκαστοτε επισημη αντιπροσωπία και αυτή με τη σειρά της θα το στείλει στο συνεργαζόμενο service...νομίζω?

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα δέχεται και κατευθείαν η procordia τα τηλεφωνα.

π.x. άμα είσαι κοντά συμφέρει.Γλιτώνεις δυο μέρες από το πήγαινε έλα,στάνταρ θα το παραλάβεις νωρίτερα.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε λέτε να πάρω σήμερα lg?

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Τα δέχεται και κατευθείαν η procordia τα τηλεφωνα.

π.x. άμα είσαι κοντά συμφέρει.Γλιτώνεις δυο μέρες από το πήγαινε έλα,στάνταρ θα το παραλάβεις νωρίτερα.

Δεν καταλαβες....

 

Χωρίς να μιλήσω με lg Ελλάδας θα ΣΤΕΙΛΩ το τηλ στο service?ok....

Εγώ ποτέ...οτι μου υποδείξει η lg θα κάνω

 

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν υπάρχει δυνατότητα να το πας εσύ στο service πάρε τηλέφωνο σήμερα lg.Ελπίζω να έχουν ανταλλακτικό και να παραλάβεις τέλος βδομάδας.(Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλα με την συγκεκριμένη συσκευή πιστεύω ότι 5-6 εργάσιμες είναι super λόγο μη εισαγωγής)

Είναι δυο παιδιά πιο πίσω που μπλέξανε με service αλλα δεν αναφέρθηκε πόσες μέρες έκανε το service.

 

akalos:Κατάλαβα τι έγραψες.Και σου απαντώ από ανάλογη εμπειρία και όχι από το μυαλό μου.

Από εκεί και πέρα ότι θέλει ο καθένας κάνει βεβαια.

Edited by nikpoth
Link to comment
Share on other sites

 

akalos:Κατάλαβα τι έγραψες.Και σου απαντώ από ανάλογη εμπειρία και όχι από το μυαλό μου.

Από εκεί και πέρα ότι θέλει ο καθένας κάνει βεβαια.

Και γω έχω εμπειρία στην οποία ακολούθησα οτι μου υπέδειξε η επίσημη αντιπροσωπια...

 

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...