Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Αυτό που σε νοιάζει είναι να είναι σφραγισμένο και η απόδειξη αγοράς να αναγράφει και το ΙΜΕΙ μηχανογραφημένα. Φυσικά να είναι και ευρωπαϊκή συσκευή για να έχεις κάλυψη εγγύησης.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχει έλλειψη το μαύρο ή μου φαίνεται? ψήνομαι να το παρω όταν φτασει στα 400€ αλλά όσα skroutzoμάγαζα εχουν το μαυρο ολα λενε δεν υπαρχει στο απόθεμα. ραδιο εχει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις το παρήγγειλα απο σκρουτζομάγαζο....12 εντοκε δοσεις...τι θα πρέπει να προσέξω μόλις το παραλάβω...να είναι απολύτως σφραγισμένη η συσκευασια...γιατι έχω διαβάσει κατι ιστοριες οτι οταν ειναι ανοιγμενη χανω εγγυηση κ χανω κ DOA

 

xaxaxxxaaaa.. οτι να ναι..!!! ελεος..!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

από επιπεδο μπαταριας βγαζει ένα 4ωρο οθονη παιδια? από πρωι μεχρι βραδυ?

 

Χαλαρά..Εμενα ειναι γυρω στις 5 το λιγότερο που εχω δει ειναι 4,30 και κάποιες φορες πιανω και τις 6..Ολα ανοιχτα.

Link to comment
Share on other sites

εχει έλλειψη το μαύρο ή μου φαίνεται? ψήνομαι να το παρω όταν φτασει στα 400€ αλλά όσα skroutzoμάγαζα εχουν το μαυρο ολα λενε δεν υπαρχει στο απόθεμα. ραδιο εχει?

Φυσικα εχει ραδιο

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Root κανεις ρε παιδια; Δεν σας πιστευω :)

Από το g4 και μετά θεωρώ άχρηστο το root πλέον...Για τις διαφημίσεις έχω βολευτεί έτσι κι αλλιώς με το adguard που δεν θέλει ρουτ, οπότε ποιός ο λόγος να χάσεις εγγύηση πλέον;;;;

Link to comment
Share on other sites

Εχω 32αρι με τη βερσιον 10d και μου βγαζει αναβαθμιση.Ναναι marsmallow?Να την κανω?Αξιζει τον κοπο?Η να παω σε ρουτ με τη μεθοδο απο το γνωστο σαιτ,για απ'οτι ειδα η Μ δε ρουταρεται ακομα.
OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Δικο σου θεμα αλλα να κλονιζεται η εμπιστοσυνη σου επειδη ετυχε σε μια συσκευη απο εκατονταδες,ε λιγο τραβηγμενο αφου δεν εχει ακουστει το παραμικρο για αλλες.:)

 

Τελικά δεν μπόρεσα να αντισταθώ και πήρα το ίδιο. Μέχρι στιγμής όλα καλά μην το ματιάσω.

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160405/2b6fa10349b57041479e90c907cb5192.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160405/faf81ea0c95d22806e7a8839520d174f.jpg ρεπό σήμερα και είπα να το λιώσω λιγάκι... Πολύ Facebook, what's app, Skype και κάνα 20 λεπτό κλήσεις...πάντα σε WiFi
Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160405/2b6fa10349b57041479e90c907cb5192.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160405/faf81ea0c95d22806e7a8839520d174f.jpg ρεπό σήμερα και είπα να το λιώσω λιγάκι... Πολύ Facebook, what's app, Skype και κάνα 20 λεπτό κλήσεις...πάντα σε WiFi

Μια χαρα η μπαταρια τι αλλο πια :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει ράδιο αλλά είναι κρυμμένο...

Δεν ειναι κρυμμενο στις εφαρμογες ανοιγεις και ειναι μπροστα σου.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος Vlasismiriagos κι εγω ειμαι στην δευτερη φορτηση, λογικα θελει κανα δυο ακομα να στρωσει. Καλο φαινεται απο μπαταρια.

xenkato1 το προελευση ειναι το δικο σου?

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος Vlasismiriagos κι εγω ειμαι στην δευτερη φορτηση, λογικα θελει κανα δυο ακομα να στρωσει. Καλο φαινεται απο μπαταρια.

xenkato1 το προελευση ειναι το δικο σου?

 

--------------------

 

Ειναι μαλλον ROM ρουμανικο δλδ. Το update που μου εβγαλε αφορουσε τις εφαρμογες και οχι τη marshmallow.Εκεινο που μου κανει εντυπωση και δε μπορω να βρω ακρη ειναι οτι το firmware λεει v10d ,για το οποιο εψαξα και δε βρηκα H960A να εχει τετοιο λογισμικο.

Τα περισσοτερα ειναι με v10a ,v10c.

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος Vlasismiriagos κι εγω ειμαι στην δευτερη φορτηση, λογικα θελει κανα δυο ακομα να στρωσει. Καλο φαινεται απο μπαταρια.

xenkato1 το προελευση ειναι το δικο σου?

 

Θελει 6 με 7 φορτισεις για στρωσιμο

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160405/2b6fa10349b57041479e90c907cb5192.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160405/faf81ea0c95d22806e7a8839520d174f.jpg ρεπό σήμερα και είπα να το λιώσω λιγάκι... Πολύ Facebook, what's app, Skype και κάνα 20 λεπτό κλήσεις...πάντα σε WiFi

 

Δηλαδή σε 6,5 ώρες συνεχούς λειτουργίας έγραψε 5,5 ώρες οθόνη με WiFi ανοιχτό....

Το MATE 8 γράφει με τα πάντα ανοιχτά συγχρονησμοι κτλκτλ σε 40 ωρεςώρες συνεχούς χρήσης γράφει 7,5 με 8 ώρες οθόνη... απίστευτο? Και τουλάχιστον για εμένα στο μόνο εμφανή που υστερεί είναι η κάμερα-βίντεο....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή σε 6,5 ώρες συνεχούς λειτουργίας έγραψε 5,5 ώρες οθόνη με WiFi ανοιχτό....

Το MATE 8 γράφει με τα πάντα ανοιχτά συγχρονησμοι κτλκτλ σε 40 ωρεςώρες συνεχούς χρήσης γράφει 7,5 με 8 ώρες οθόνη... απίστευτο? Και τουλάχιστον για εμένα στο μόνο εμφανή που υστερεί είναι η κάμερα-βίντεο....

Δε συγκρινονται με οθονη 1980χ1920 και 4000 μπαταρια το mate 8 me to v10 μονο αν ειχε ιδια μπαταρια και αναλυση οθονης.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

--------------------

 

Ειναι μαλλον ROM ρουμανικο δλδ. Το update που μου εβγαλε αφορουσε τις εφαρμογες και οχι τη marshmallow.Εκεινο που μου κανει εντυπωση και δε μπορω να βρω ακρη ειναι οτι το firmware λεει v10d ,για το οποιο εψαξα και δε βρηκα H960A να εχει τετοιο λογισμικο.

Τα περισσοτερα ειναι με v10a ,v10c.

Καλως τονα και ας αργησες:lol:

Για πες ειχα δικια σε οτι σου ελεγα στα π.μ?

Πως το βλεπεις το τηλεφωνακι μας?

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η οθόνη πως σας φαίνεται? Λίγο άχρωμη δεν είναι? Και δεν βρήκα κάποια ρύθμιση για να ρυθμίσω τα χρώματα ή τον θερμό / ψυχρό τόνο...
Link to comment
Share on other sites

--------------------

 

Ειναι μαλλον ROM ρουμανικο δλδ. Το update που μου εβγαλε αφορουσε τις εφαρμογες και οχι τη marshmallow.Εκεινο που μου κανει εντυπωση και δε μπορω να βρω ακρη ειναι οτι το firmware λεει v10d ,για το οποιο εψαξα και δε βρηκα H960A να εχει τετοιο λογισμικο.

Τα περισσοτερα ειναι με v10a ,v10c.

Και εγω ρουμανικο 3εβδομάδων και ειχα εξαρχής v10d. Μην τρελαίνεσαι. Απο οτι φαίνεται μετα απο τα 960TR πρεπει να προηγουμαστε σε ενημέρωση

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η οθόνη πως σας φαίνεται? Λίγο άχρωμη δεν είναι? Και δεν βρήκα κάποια ρύθμιση για να ρυθμίσω τα χρώματα ή τον θερμό / ψυχρό τόνο...

 

Αχρωμη;αχρωμη; Φυσικοτατη δεν ειναι αμολεντ που που υπαρχει υπερκορεσμος στα χρωματα.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Αχρωμη;αχρωμη; Φυσικοτατη δεν ειναι αμολεντ που που υπαρχει υπερκορεσμος στα χρωματα.

Καλά δεν τη συγκρίνω με Amoled... Είχα το Samsung Note 3 πριν από 1.5 χρόνο. Οπότε έχουν συνηθίσει τα μάτια μου σε μη-Amoled οθόνες. Τελευταίο μου τηλέφωνο πριν το V10 ήταν το Xiaomi Mi Note Pro όπου είχε μια χαρά οθόνη. Όμορφα χρώματα χωρίς να κουράζουν. Απλά τώρα στο V10 μου φαίνονται λίγο άτονα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...