Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξεκίνησε να μου κάνει και μένα image retention, πρώτη φορά σήμερα μετά από 4 μήνες. Αντε να δούμε σε ποση ωρα θα επανέλθει.

Βάλε το nightly και βάλτω στο 80.να έχει φύγει όμως το retention πρώτα.

Για να φύγει γρήγορα κατεβάζεις το Screen burn in fix και το τρέχεις σε φουλ φωτεινότητα για 10 15 λεπτά.

 

Sent from awesome black LG V10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Βάλε το nightly και βάλτω στο 80.να έχει φύγει όμως το retention πρώτα.

Για να φύγει γρήγορα κατεβάζεις το Screen burn in fix και το τρέχεις σε φουλ φωτεινότητα για 10 15 λεπτά.

 

Sent from awesome black LG V10

Ok εφτιαξε με το burn in fix! Ευχαριστώ. Το nightly τι ακριβως κάνει; απλά dim την οθόνη;

 

Edit: Μάλλον δεν εφτιαξε εντελώς εχει απομείνει ενα ελάχιστο ίχνος...

Edited by Arachtos
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ειτε βαλετε burn in fix κλπ , ειτε αφησετε σβηστη την οθονη πολλες ωρες και παγωσει, η διορθωση ειναι παροδικη.

Η φιλοσοφια του burn in ειναι για τις oled οθονες να ξεκολλησουν τα πιξελς.

Στις quantum ips των v10/ g4 δεν υπαρχει γιατρεια.

Οσο θα περνα ο καιρος το image retention θα ειναι ολο και πιο εμφανες, ολο και πιο συντομα και ακομη και οταν η οθονη δεν θα καιει αλλα θα ειναι χλιαρη.

 

Ειδικα στις ακρες καθετα οπου και εκει ειναι το backlight θα βλεπετε αυτη τη ροζ αποχρωση. Οι σταμπες με τα αποτυπωματα μπαταριας κεραιας κλπ ομοιως και αυτα.

 

Βλεπετε, τοσο καιρο με τα bootloop η προσοχη στραφηκε εκει. Ειχα γραψει και παλαιοτερα οτι εγω που εχω το g4 ενα χρονο, απο το μαρτιο αφου εγραψε Χ ωρες η οθονη και τις θερμοκρασιες που καταπονηθηκε, τωρα το image retention μονο ερχεται ολο και πιο ευκολα.

Θελετε να τρεξετε καποιο burn in fix. ?

Στην αρχη θα στρωνει λιγακι.

Υστερα, με το που θα δουλεψεις λιγο το κινητο επανεμφανιζεται αμεσα.

 

Δυστυχως η δικη μου αποψη ειναι πως δεν ειναι μεμονωμενες αστοχιες οθονων. Ειναι ολες.

Ειναι ισως οι quantum ευπαθεις στην θερμοκρασια.

Και αν δεν βλεπετε πολλα κρουσματα ακομα ειναι γιατι τοσο οι κατοχοι των v10 οσο και νεοι κατοχοι των g4 , δεν εχουν γραψει ακομη ωρες στην οθονη.

Κατοχοι g4 σχεδον ετους, οσους ρωτησα εχουν image retention, απλα οι περισσοτεροι δεν το αναφερουν ή δεν το εχουν παρει χαμπαρι.

 

Η δικη μου αποψη ειναι πως αργα ή γρηγορα ολοι μας θα χρειαστουμε αντικατασταση οθονης. Θεωρω οτι το θεμα της οθονης ειναι μεγαλυτερο ως εκταση απο τα bootloop.

Θα δειτε στην πορεια.....! (Δυστυχως)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μια σύντομη αληθινή ιστορία από το V10 μου.

 

Αγορά κινητού (14/07)>>> Εμφάνιση 3-4 καμμένων Pixels>>>Αποστολή στο service για αλλαγή οθόνης (όπου και αλλάχθηκε)>>>Παραλαβή από το service μετά από 8 περίπου μέρες με "βαθούλωμα" στο κάτω μέρος του μπροστινού πλαστικού (βιαζόνταν ο τεχνικός για διακοπές μάλλον).

Το τραγικό της υπόθεσης είναι ότι είχα κλείσει εκ νέου ραντεβού να διορθώσουν τη ζημιά με το πλαστικό που έκαναν (μου ζήτησαν και συγγνώμη από το τηλ. κέντρο της LG) και η οθόνη εμφάνισε ένα κόκκινο καμμένο πίξελ εκ νέου που είναι αρκετά έντονο και εκνευριστικό. Τυχερός στην ατυχία μου λοιπόν! Ήρθαν τα ΕΛΤΑ για παραλαβή και έβαλα και ένα "ραβασάκι" μέσα να αλλάξουν και την οθόνη .

 

Εδώ το πλαστικό που δεν το έχουν κουμπώσει και καλά εν τω μεταξύ.

14055728_10209047640221721_943760100_n.jpg

 

 

off topic: Ευτυχώς το κινεζάκι μου (Xiaomi) δεν με έχει προδώσει ακόμα και έχω τηλέφωνο αλλιώς...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μια σύντομη αληθινή ιστορία από το V10 μου.

 

Αγορά κινητού (14/07)>>> Εμφάνιση 3-4 καμμένων Pixels>>>Αποστολή στο service για αλλαγή οθόνης (όπου και αλλάχθηκε)>>>Παραλαβή από το service μετά από 8 περίπου μέρες με "βαθούλωμα" στο κάτω μέρος του μπροστινού πλαστικού (βιαζόνταν ο τεχνικός για διακοπές μάλλον).

Το τραγικό της υπόθεσης είναι ότι είχα κλείσει εκ νέου ραντεβού να διορθώσουν τη ζημιά με το πλαστικό που έκαναν (μου ζήτησαν και συγγνώμη από το τηλ. κέντρο της LG) και η οθόνη εμφάνισε ένα κόκκινο καμμένο πίξελ εκ νέου που είναι αρκετά έντονο και εκνευριστικό. Τυχερός στην ατυχία μου λοιπόν! Ήρθαν τα ΕΛΤΑ για παραλαβή και έβαλα και ένα "ραβασάκι" μέσα να αλλάξουν και την οθόνη .

 

Εδώ το πλαστικό που δεν το έχουν κουμπώσει και καλά εν τω μεταξύ.

14055728_10209047640221721_943760100_n.jpg

 

 

off topic: Ευτυχώς το κινεζάκι μου (Xiaomi) δεν με έχει προδώσει ακόμα και έχω τηλέφωνο αλλιώς...

Είναι λίγο τραγικοι δυστυχώς...

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε παιδιά.πανω που πάω να πειστω να κρατήσω το κινητό ερχεστε με αυτά τα ποστς και με βαζετε ξανά να προβληματιζομαι που το παρηγγειλα.Σαν να μην εφτανε το θεμα του bootloop δηλαδή υπάρχει κι αυτό με την οθόνη;Τι να κανω;να το σπρωξω σφραγισμένο όπως το παραλαβω;στενοχωριεμαι πολυ ρε γμτο
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ειτε βαλετε burn in fix κλπ , ειτε αφησετε σβηστη την οθονη πολλες ωρες και παγωσει, η διορθωση ειναι παροδικη.

Η φιλοσοφια του burn in ειναι για τις oled οθονες να ξεκολλησουν τα πιξελς.

Στις quantum ips των v10/ g4 δεν υπαρχει γιατρεια.

Οσο θα περνα ο καιρος το image retention θα ειναι ολο και πιο εμφανες, ολο και πιο συντομα και ακομη και οταν η οθονη δεν θα καιει αλλα θα ειναι χλιαρη.

 

Ειδικα στις ακρες καθετα οπου και εκει ειναι το backlight θα βλεπετε αυτη τη ροζ αποχρωση. Οι σταμπες με τα αποτυπωματα μπαταριας κεραιας κλπ ομοιως και αυτα.

 

Βλεπετε, τοσο καιρο με τα bootloop η προσοχη στραφηκε εκει. Ειχα γραψει και παλαιοτερα οτι εγω που εχω το g4 ενα χρονο, απο το μαρτιο αφου εγραψε Χ ωρες η οθονη και τις θερμοκρασιες που καταπονηθηκε, τωρα το image retention μονο ερχεται ολο και πιο ευκολα.

Θελετε να τρεξετε καποιο burn in fix. ?

Στην αρχη θα στρωνει λιγακι.

Υστερα, με το που θα δουλεψεις λιγο το κινητο επανεμφανιζεται αμεσα.

 

Δυστυχως η δικη μου αποψη ειναι πως δεν ειναι μεμονωμενες αστοχιες οθονων. Ειναι ολες.

Ειναι ισως οι quantum ευπαθεις στην θερμοκρασια.

Και αν δεν βλεπετε πολλα κρουσματα ακομα ειναι γιατι τοσο οι κατοχοι των v10 οσο και νεοι κατοχοι των g4 , δεν εχουν γραψει ακομη ωρες στην οθονη.

Κατοχοι g4 σχεδον ετους, οσους ρωτησα εχουν image retention, απλα οι περισσοτεροι δεν το αναφερουν ή δεν το εχουν παρει χαμπαρι.

 

Η δικη μου αποψη ειναι πως αργα ή γρηγορα ολοι μας θα χρειαστουμε αντικατασταση οθονης. Θεωρω οτι το θεμα της οθονης ειναι μεγαλυτερο ως εκταση απο τα bootloop.

Θα δειτε στην πορεια.....! (Δυστυχως)

Αν είναι έτσι τα πράγματα με βλέπω να αλλάζω οθόνη και μετά αγγελία με τη μία. Δυστυχώς οι τύποι στην Lg ενώ φαίνεται να έχουν καλό τμήμα R&D, στην παραγωγή χρησιμοποιούν υλικά αθλιας ποιότητας για να την βγάλουν τσάμπα. Απ έξω κούκλα απο μέσα πανουκλα η φάση.

Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε παιδιά.πανω που πάω να πειστω να κρατήσω το κινητό ερχεστε με αυτά τα ποστς και με βαζετε ξανά να προβληματιζομαι που το παρηγγειλα.Σαν να μην εφτανε το θεμα του bootloop δηλαδή υπάρχει κι αυτό με την οθόνη;Τι να κανω;να το σπρωξω σφραγισμένο όπως το παραλαβω;στενοχωριεμαι πολυ ρε γμτο

 

Μη κάθεσαι ρε φίλε και παίρνεις μετρητοίς τι συμβαίνει σε κάποιους που δεν ξέρεις τι έχουν κάνει και τι χρήση στο κινητό τους.Και επειδή ζητησες γνώμη να σου πω και τη δικιά μου και πετατη στο καλάθι αν θες.ΛΟΙΠΟΝ πάρε το κινητό ελέγχει ταινία ασφαλείας και αν είναι ευρωπαϊκό το ενεργοποιεί το σεταρεις θα έχει την 5.1.1 λογικά την αφήνεις και 6 να βάλεις μόνο αν έρθει ΟΤΑ και 6 ή 7 φορτίσεις θα είναι και ή μπαταρία κομπλε .Ούτε ρουτ εννοείται.Εγω το έχω απο φλεβαρη με συντροφεύει παντού και στις παραλίες και τα βίντεο μου 30λεπτα τραβάω,και δεν έχει ούτε φαντάσματα στηνν οθονη ούτε τίποτα δε τοξερα να κοιτάζω με μικροσκόπιο το καθετί για να γκρινιαξω :) Αυτά είχα να πω και εγώ καλή σου συνέχεια.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε παιδιά.πανω που πάω να πειστω να κρατήσω το κινητό ερχεστε με αυτά τα ποστς και με βαζετε ξανά να προβληματιζομαι που το παρηγγειλα.Σαν να μην εφτανε το θεμα του bootloop δηλαδή υπάρχει κι αυτό με την οθόνη;Τι να κανω;να το σπρωξω σφραγισμένο όπως το παραλαβω;στενοχωριεμαι πολυ ρε γμτο

Ναι φίλτατε να το δώσεις.

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλτατε να το δώσεις.

 

Έτσι στην ψυχρα του λες να το δώσει; Πως το ακυρώνεται ρε παιδιά έτσι το κινητό; Τι καταστροφολογία είναι αυτή;

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Έτσι στην ψυχρα του λες να το δώσει; Πως το ακυρώνεται ρε παιδιά έτσι το κινητό; Τι καταστροφολογία είναι αυτή;

Ε ναι παλικάρι μου (αν είσαι κορίτσι καντο κοπέλα μου)

 

Αν είναι να αγχώνεται, να φυσα και να ξεφυσα, να ψάχνει να βρει καλό ψυχαναλυτη (το νου σας κυκλοφορούν πολλοί κομπογιανητες) για το αν του τύχη και αν πάθει και αν του τύχη και πάθει τι θα κάνει για το κακό που τον βρήκε.... Εεεε τότε να το δώσει.

 

Προσωπική γνώμη έτσι;;;

 

Εγώ ψυχολόγος δεν είμαι..... Σωφερακι είμαι!! :)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι παλικάρι μου (αν είσαι κορίτσι καντω κοπέλα μου)

 

Αν είναι να αγχώνεται, να φυσα και να ξεφυσα, να ψάχνει να βρει καλό ψυχαναλυτη (το νου σας κυκλοφορούν πολλοί κομπογιανητες) για το αν του τύχη και αν πάθεις και αν του τύχη και πάθει τι θα κάνει για το κακό που τον/την βρήκε.... Εεεε τότε να το δώσει.

 

Προσωπική γνώμη έτσι;;;

 

Εγώ ψυχολόγος δεν είμαι..... Σωφερακι είμαι!! :)

 

Κοπέλα.... Με έκανες και γέλασα πάντως.... Χαλαρώστε ρε παιδιά λίγο και ευχαριστηθητε το κινητό....

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι δεν καταλαβαίνω γιατί ο συμφουρομιτης αν το μετανιώσε γιατί δεν ακυρώνει απλά την παραγγελία, από το να μπει στη διαδικασία να το παραλάβει και μετά να το πουλήσει. Και κόπο θα γλιτωσει και χρημα.

 

Προσωπικά, ειτε πουλήσει 1 κομμάτι ειτε εκατομμύρια δεν μου κάνει διαφορά, δεκάρα δεν δίνω βασικά. Μόνο & μόνο για το ψυχολογικό αξίζει καποιος να κοιτάξει αλλου ή έστω να το λαβει υπόψιν πριν την αγορά.

 

Αν η συσκευή, εχει θέμα πρέπει να ειπωθεί, επουδενι να μην θαφτεί & η lg να ακούσει τα αναλογα & προς το παρόν ήδη 2 προβλήματα έχουν κανει την εμφανιση τους. :down:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι γιατί δε βλέπω προβλήματα;όπως ούτε στο τζι2 ούτε στο 3 δε ραϊσε ποτέ ούτε στο τζι 4 να παίξω τζόκερ;:lol:
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι γιατί δε βλέπω προβλήματα;όπως ούτε στο τζι2 ούτε στο 3 δε ραϊσε ποτέ ούτε στο τζι 4 να παίξω τζόκερ;:lol:

Δεν χρειάζεται να ρώτας, αλλα πρωί πρωί να τρέξεις στο πρακτορείο :D :cool:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως το εδιωξα μετα απο καμμια δεκαρια μέρες αρων αρων. Αυτο το bleed της δευτερης οθόνης ( οπως και κατω δεξια στην οθονη ) με κούρασε. Οπως και το πιθανων μπουτλουπ θεμα( ετσι προλαβα απο την αρχη και το g4). Τοσα λεφτά και να δεχτώ οτι εχει bleed η οθονη , και απο τι μου ειπατε σχεδον ολα εχουν στην δευτερη οθονη, και πως ισως στο μελλον μου βγαλει κ αλλα δεν γινεται. Ολο συμβιβασμούς πρεπει να κανεις με τα lg τωρα πια.
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :) φτάσαμε λοιπόν στο σημείο να προβληματιζόμαστε για μια αγορά κάτι που θα έπρεπε να απασχολεί τις εταιρίες να παραδίδουν άψογα και λειτουργικά προϊόντα στους υποψήφιους αγοραστές, δυστυχώς ο καταναλωτισμός και η φρενίτιδα για νέες ναυαρχιδες φέρνει αυτά τα αποτελέσματα, το έπαθα πρόσφατα με τα ακουστικά sony και την ξεφτίλα της εταιρίας να με κοροϊδεύει πέντε ημέρες, (athanaso77 ακόμα να απαντήσεις στο pm που σου έστειλα).

Διαβάζοντας το ποστ του @Gawain1978 καταλαβαίνω την θέση που βρίσκεται ως νέος αγοραστής και εαν έχει από την αρχή τέτοιους ενδοιασμούς καλύτερα να ακυρώσει την αγορά.

Και εγώ με μισή καρδιά το έδωσα το V10 αλλά με προβλημάτισε η χρήση του.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ευχαριστώ όλους σας για τις συμβουλές-αποψεις. Αποφάσισα μετά από σκέψη να πάρω το όποιο ρίσκο και να κρατήσω την συσκευή.Εαν μπορουσατε κάποιοι να μου προτείνετε θήκες και προστασία οθόνης; Edited by Gawain1978
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ευχαριστώ όλους σας για τις συμβουλές-αποψεις. Αποφάσισα μετά από σκέψη να πάρω το όποιο ρίσκο και να κρατήσω την συσκευή.Εαν μπορουσατε κάποιοι να μου προτείνετε θήκες και προστασία οθόνης;

Καλορίζικο και μην αγχώνεσαι! Δες την spigen rugged armor για θήκη και γυαλακι την nillkin

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Τακη.Αν και τελικά θα την παραλαβω αύριο γιατί η Στρατηγός θέλησε να παρατεινουμε κατά μία μέρα τις διακοπές.Οχι ότι με χάλασε κιόλας. :-)

Το nillkin είναι που έχει προστατευτικό και για την πίσω κάμερα;

Για θήκη θα προτιμούσα κάτι πιο συμμαζεμενο και κάτι που είτε θα άφηνε να φαίνεται η ομορφιά της συσκευής,ειτε κάτι που θα ταίριαζε χρωματικά και μορφολογικά.Δεν θέλω να γίνει και τανκ το κινητό.

Ξέρει κανείς αν η original lg quick cover case προστατεύει σωστά το κινητό ειδικά από πισω;

Η για τις nillkin παλι με παραθυράκι; όποιος γνωρίζει ας βοηθήσει παρακαλώ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Τακη.Αν και τελικά θα την παραλαβω αύριο γιατί η Στρατηγός θέλησε να παρατεινουμε κατά μία μέρα τις διακοπές.Οχι ότι με χάλασε κιόλας. :-)

Το nillkin είναι που έχει προστατευτικό και για την πίσω κάμερα;

Για θήκη θα προτιμούσα κάτι πιο συμμαζεμενο και κάτι που είτε θα άφηνε να φαίνεται η ομορφιά της συσκευής,ειτε κάτι που θα ταίριαζε χρωματικά και μορφολογικά.Δεν θέλω να γίνει και τανκ το κινητό.

Ξέρει κανείς αν η original lg quick cover case προστατεύει σωστά το κινητό ειδικά από πισω;

Η για τις nillkin παλι με παραθυράκι; όποιος γνωρίζει ας βοηθήσει παρακαλώ

 

Ναι αυτό είναι το nillkin που έχει και για την κάμερα. Της LG η γνήσια είναι λίγο ογκωδης και αυτή πίσω γιατί έχει εξογκωματα αλλά προστατεύει καλά. Δες την διαφανή της nillkin την θήκη που είναι πολύ ωραία. Όσο για την book της nillkin την έχει αδερφή της γυναίκας μου στο δικό της. Την έχει σε χρήση βέβαια αλλά είναι πανέμορφη και με πολύ καλή εφαρμογή

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παίδες δουλεύω σε κατάστημα με κινητά και είδη τεχνολογίας, συνήθως για προβληματικές συσκευές οι πελάτες παίρνουν πρώτα εμάς και μεις τους προτείνουμε το αντίστοιχο service.

Μέχρι στιγμής προβληματικό v10 δεν έχω δει, έχω δει 10-20 lumia 950 με προβλήματα στην πλακέτα και bootloop, 1 g4 με bootloop, 2lg K430 (k10) με bootloop τα οποία επανήλθαν με hard reset, πολλά sony z,z1 και z3 με διάφορα προβλήματα και μερικά samsung

Link to comment
Share on other sites

παίδες δουλεύω σε κατάστημα με κινητά και είδη τεχνολογίας, συνήθως για προβληματικές συσκευές οι πελάτες παίρνουν πρώτα εμάς και μεις τους προτείνουμε το αντίστοιχο service.

Μέχρι στιγμής προβληματικό v10 δεν έχω δει, έχω δει 10-20 lumia 950 με προβλήματα στην πλακέτα και bootloop, 1 g4 με bootloop, 2lg K430 (k10) με bootloop τα οποία επανήλθαν με hard reset, πολλά sony z,z1 και z3 με διάφορα προβλήματα και μερικά samsung

 

Το bootloop του v10, ''φτιάχνει'' μέχρι τώρα με hard reset, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν είναι απαράδεκτο να συμβαίνει.

Το Image retention το χουν εμφανίσει συσκευές, ακόμα και εδώ μέσα υπάρχουν παιδιά που το έχουν & το χουν στείλει στο service.

 

Τέλος, όποιος παίρνει lg πλέον την έχει μάθει την procordia & τα πάει κατευθείαν μόνος του, για να μην χάνει χρόνο :p

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν Τακη ευχαριστώ για τη βοήθεια.Κατα 2ον όσον αφορά την LG γενικά εγώ προσωπικά την λατρεύω.Η 47αρα 3D τηλεόραση μου είναι lg, το 9κιλο πλυντήριο μας είναι επίσης lg, η οθόνη του pc μου είναι lg και φυσικά είχα και το g3 παλιότερα.και πραγματικά τελείως ειλικρινά είμαστε κι εγώ και η σύζυγος απόλυτα ικανοποιημένοι.Σορρυ για το off topic.

Στο v10 πάντως κατεληξα για 3 λόγους.

1)την ομορφιά του

2)την κάμερα του

3) τα οπίσθια κουμπιά που τόσο πολύ αγάπησα στο g3 και με έκαναν να μισώ τα κουμπιά των υπολοίπων android

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...