Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως το adguard

 

Δεν θυμάμαι ακριβώς τι ρύθμιζες στο adguard, γιατί έχω κανά δίμηνο να το χρησιμοποιήσω.

 

Στο block this, απλά κάνεις το παραπάνω, τρέχει & κόβει από παντού, δεν έχει κάτι να ρυθμίσεις περαιτέρω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρες :) Κωστή κάνει εξαιρετική δουλειά, adguard premium κατεβασμένο από google.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες :) Κωστή κάνει εξαιρετική δουλειά, adguard premium κατεβασμένο από google.

Καλημέρα Δυστυχώς εχω μονο χρεωστική που δεν δουλεύει

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα κι εγώ το Block This για να το δοκιμάσω αλλά παρατηρώ ότι μου κόβει πολύ την ταχύτητα στο ίντερνετ μέσω 4G, κάτι δεν πάει καλα με το vpn τους. Μόλις το έβγαλα και έβαλα ξανά το Adguard, επανήλθε στο φυσιολογικό.
Link to comment
Share on other sites

Στο insomnia στο φορουμ λένε οτι πλέον υπάρχουν πολλά περιστατικά με bootloop στην συσκευή μας,υπάρχει κανείς από τα πολλά κρούσματα στο νήμα εδώ;
Link to comment
Share on other sites

Στο insomnia στο φορουμ λένε οτι πλέον υπάρχουν πολλά περιστατικά με bootloop στην συσκευή μας,υπάρχει κανείς από τα πολλά κρούσματα στο νήμα εδώ;

 

Ας λένε...δεν τίθεται τετοιο θεμα με τα ως τωρα δεδομένα παγκοσμίως.

Link to comment
Share on other sites

Στο insomnia στο φορουμ λένε οτι πλέον υπάρχουν πολλά περιστατικά με bootloop στην συσκευή μας,υπάρχει κανείς από τα πολλά κρούσματα στο νήμα εδώ;

Τίποτα δε λένε. Έχει εκτροχιαστεί η συζήτηση τους και μιλάνε για άσχετα θέματα. Οι φήμες και οι "πληροφορίες από μέσα" δεν είναι ειδήσεις.

 

http://www.insomnia.gr/topic/616970-άρχισαν-τα-bootloop-και-στο-v10/

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Είμαι με MM V20a το κινητό ούτε reboot ούτε bootloop ούτε γκουχ ,και η μπαταρία αρκετά καλή.

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160814/b1e235056af06304139d63744b6ac239.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160814/63f2efa55b4bd1281ec1e2d360131b02.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160814/fc8eed56fa05731b987568b089023517.jpg

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα νεος κατοχος του κινητου μετα απο g4 , z5 . τωρα ετυχε να βρεθω σε τελειως σκοτεινο δωματιο. Παρατηρω bleed light στην μικρη οθόνη επανω αριστερα διπλα στις καμερες. Τι γινεται σε αυτην την περιπτωση μπορω να κανω κατι?

 

Αυτο φαινεται μονο σε τερμα σκοτεινο δωματιο.αν απλα ειναι απλα σκοτεινα δεν φαινεται.λογικα το εχετε αντιμετωπισει και γνωριζετε

Edited by leongr18
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα νεος κατοχος του κινητου μετα απο g4 , z5 . τωρα ετυχε να βρεθω σε τελειως σκοτεινο δωματιο. Παρατηρω bleed light στην μικρη οθόνη επανω αριστερα διπλα στις καμερες. Τι γινεται σε αυτην την περιπτωση μπορω να κανω κατι?

 

Kαι μένα συμβαίνει,είναι ένα από τα γνωστά θεματάκια του κινητού,προσωπικά δεν με ενοχλεί οπότε δεν ασχολούμαι..

Link to comment
Share on other sites

Kαι μένα συμβαίνει,είναι ένα από τα γνωστά θεματάκια του κινητού,προσωπικά δεν με ενοχλεί οπότε δεν ασχολούμαι..

 

Δηλαδη σε περιπτωση που το παω στο σέρβις δεν παιζει επισκευη?

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη σε περιπτωση που το παω στο σέρβις δεν παιζει επισκευη?

Οχι, αυτο που περιγράφεις υπαρχει σε όλα...

Το χουμε αναφέρει, αυτό & η μπαταρία ειναι τα γνωστα μειον.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη σε περιπτωση που το παω στο σέρβις δεν παιζει επισκευη?

 

Δεν τίθεται θέμα επισκευής, για όνομα... Θεωρώ το θέμα εντελώς ασήμαντο (κατά την γνώμη μου πάντα), σιγά μην κάθομαι μέσα στο σκοτάδι να ασχολούμαι με το ελάχιστο bleeding της μικρής οθόνης... :wacko:

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις πληροφοριες.νομιζα ηταν δικο μου μονο προβλημα αλλα θα ζησω με αυτο. Απλα οι σελιδες πολλες και να πω την αληθεια βαριομουν να τις διαβασω
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Ναι ζησε με αυτο ρε φιλε μου κοιτα να χαρης την κινηταρα που ψαχνεσται για τα ευκολως εννουμενα να το χαρεις λοιπον :)
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

524 σελιδες, δεν εχω δει σοβαρα προβληματα ως τωρα περαν της μιας αλλαγης οθονης κ ενος bootloop. Η ολη κουβεντα αναλωνεται στο αν εχει παρουσιασει προβλημα -απο πιθανους αγοραστες- και ποια θηκη/tempered glass να βαλουνε οι νυν κατοχοι.

Δε ξερω αν σε εντονη καλοκαιρινη χρηση κ λογω ζεστης βγουν θεματα αλλα δε φτανει τις θερμοκρασιες του G4 και η μπαταρια του για τη σχετικα ελαφρια χρηση που του κανω, με παει μια χαρα.

Τελος, με το παμφθηνο selfie stick που του πηρα και τις 2 μπροστνες καμερες εχω βγαλει εξαιρετικες φωτο κ βιντεο (σε φαση selfie ταξιδιωτικης εκπομπης) ενω πλεον η μαματη μη dslr -πλην ομως εξαιρετικη- φωτογραφικη sony, απλα ξεκουραζεται.

Οσο για το μεγεθος; Το εξαιρετικο κ απροβληματιστο G4 της συζηγου, μου φσινεται μικρο!!! :cool:

Οτι ζητουσα λοιπον απο μια συσκευη με προοπτικη 2ετιας, μαλλον θα βγει 3-4ετιας κ ειλικρινα δε γνωριζω ποια θα ειναι ικανη να "γεμισει τα παπουτσια της".

 

Στάλθηκε απο το LG-V10 H960 μου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτησω...έχω το κινητο εδώ κ 3 μήνες κ δεν έχω δει 4G μόνο Η ενώ άλλα κινητά της παρέας μου Όταν είναι δίπλα αυτοί πιάνουν. Σύνδεση έχω Cosmote...κάπου διάβασα πιο πίσω ότι πρέπει να στείλεις μνμ στο 1333 4G ισχυει; και κάτι ακόμα με το 4G καταναλώνει πιο γρήγορα την μπαταρία; αξίζει δλδ τον κοπο;
J.K CUPRA R 20vt
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτησω...έχω το κινητο εδώ κ 3 μήνες κ δεν έχω δει 4G μόνο Η ενώ άλλα κινητά της παρέας μου Όταν είναι δίπλα αυτοί πιάνουν. Σύνδεση έχω Cosmote...κάπου διάβασα πιο πίσω ότι πρέπει να στείλεις μνμ στο 1333 4G ισχυει; και κάτι ακόμα με το 4G καταναλώνει πιο γρήγορα την μπαταρία; αξίζει δλδ τον κοπο;

 

Ναι 1333 4G ισχυει οσο για την καταλωση εγω δεν εχω προσεξει διαφορες γιατι σπανια το απενεργοποιω ετσι και αλλιως οταν εισαι σε καλυψη wifi το 4 τζι ειναι ανενεργο αυτοματα

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έβγαλα την θήκη της spigen λόγω του μεγάλου της όγκου και χρησιμοποιώ μια απλή σιλικόνης η οποία είναι πολύ πιο λεπτή.Να πω ότι το κινητό μου έπεσε γυμνό καθώς περπατούσα στην Ερμού και δεν έπαθε το παραμικρό :)
Link to comment
Share on other sites

Φωτό του κινητού με τις θήκες της Spigen και της Nilkin

 

1. Με την θήκη Spigen

http://i298.photobucket.com/albums/mm261/X-HarrisX/DIAFORA/DSCN4354_B_zpsmu9iacxy.jpg

 

2. Με την θήκη Nilkin

http://i298.photobucket.com/albums/mm261/X-HarrisX/DIAFORA/DSCN4352_B_zpsqjunxvzl.jpg

 

3. Με την θήκη Spigen

http://i298.photobucket.com/albums/mm261/X-HarrisX/DIAFORA/DSCN4358_B_zpsxvbmlpzz.jpg

 

4. Με την θήκη Nilkin

http://i298.photobucket.com/albums/mm261/X-HarrisX/DIAFORA/DSCN4359_B_zpsibvfnipa.jpg

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Στο insomnia στο φορουμ λένε οτι πλέον υπάρχουν πολλά περιστατικά με bootloop στην συσκευή μας,υπάρχει κανείς από τα πολλά κρούσματα στο νήμα εδώ;

Προφανώς η εμείς έχουμε άλλο τηλεφωνο η αυτοί και τα δύο μαζί δεν γίνονται..ο νοών νοειτω

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

Στειλτε λινκ αν εχετε καποιον εμπιστο πωλητη απο ebay που να εχετε παρει για το τζαμακι της Nillkin 9H+. Για να ειμαι σιγουρος για την αγορα να μην περιμενω τζαμπα και δεν ερθει η παραγγελια.
Link to comment
Share on other sites

Στειλτε λινκ αν εχετε καποιον εμπιστο πωλητη απο ebay που να εχετε παρει για το τζαμακι της Nillkin 9H+. Για να ειμαι σιγουρος για την αγορα να μην περιμενω τζαμπα και δεν ερθει η παραγγελια.

 

http://m.ebay.com/itm/Genuine-Nillkin-H-Anti-Explosion-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-LG-V10-/172199599807?txnId=1566281279007

Μου ήρθε σε περίπου 3 εβδομάδες.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...