Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας απλα οπου ρωτησα για hard reset η απάντηση ηταν παταμε τα δυο πληκτρα για να μπει στο μενου για reset απλα κανενας δεν εξηγει αναλυτικα οτι παταμε το power buton και volume down και μολις εμφανιστη το λογότυπο της lg αφηνουμε το power για ενα δευτερόλεπτο και το παταμε ξανα για να μπορεσουμε να μπουμε στο μενου για hard reset.Να φανταστείτε μεχρι και ανθρώπους που εχουν τη συσκευη ρωτησα και η απαντηση ειναι το δικο μου δεν μπαίνει.Τελος καλο ολα καλα απλα απο την αρχη μου ειπαν καποιο κόλλημα εφαγε εκείνη την ωρα παντως μεχρι στιγμης ολα καλα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω σοβαρό θέμα με bootloop,καποιες φορές οταν ανοίγω το wifi και μονο τοτε,το κινητο θα κλείσει και δεν θα ξανανοιξει,παρα μονο μετα απο hard-reset.

Θα παρω αυριο στην lg να τους ενημερώσω,εντωμεταξυ αν εχει καποιος καμια ιδεα να δοκιμασω τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Εχω σοβαρό θέμα με bootloop,καποιες φορές οταν ανοίγω το wifi και μονο τοτε,το κινητο θα κλείσει και δεν θα ξανανοιξει,παρα μονο μετα απο hard-reset.

Θα παρω αυριο στην lg να τους ενημερώσω,εντωμεταξυ αν εχει καποιος καμια ιδεα να δοκιμασω τιποτα.

Μαλιστα να τα μας και εμας ευτυχως θα κρατηθω μακρυα απο το V10 και αγαπημενοι που λεμεν. Θα παω στο Νεξυς 5Χ καθαρο Android.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Θα παω στο Νεξυς 5Χ καθαρο Android.

Είχα στείλει το nexus 5 για service...μακρυά απο καθαρά

 

 

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

Είχα στείλει το nexus 5 για service...μακρυά απο καθαρά

 

Ναι, γενικα, η lg δεν αφήνει παραπονεμένο κανενα κινητο που παραγει, ακομα και αυτα που δεν ειναι "δικα" της.

Παντως πολυ πιο απροβληματιστο απο ολα τα τελευταια δικα της. (G2, G3, G4, G flex 1, G flex 2)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, γενικα, η lg δεν αφήνει παραπονεμένο κανενα κινητο που παραγει, ακομα και αυτα που δεν ειναι "δικα" της.

Παντως πολυ πιο απροβληματιστο απο ολα τα τελευταια δικα της. (G2, G3, G4, G flex 1, G flex 2)

 

Όχι και προβληματικό το G2....

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Όχι και προβληματικό το G2....

Οι κίτρινες οθόνες ηταν feature μαλλον, απλα εγω μπερδεύτηκα...

 

Για να μην θυμηθώ και το προβληματικο gps στις πρωτες παρτιδες....

Link to comment
Share on other sites

Οι κίτρινες οθόνες ηταν feature μαλλον, απλα εγω μπερδεύτηκα...

 

Για να μην θυμηθώ και το προβληματικο gps στις πρωτες παρτιδες....

 

Εγώ έχω από τις πρώτες παρτιδες και δεν έχει κιτρινιλες βγάλει και το gps μία χαρά δουλεύει ένας θεός ξέρει τι κάνανε στο κινητό και κιτρινισε από το κακό του.Απο αυτό γράφω και ψήνεται στην παραλία όλη μέρα και δεν κιτρινίζει.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Εχω σοβαρό θέμα με bootloop,καποιες φορές οταν ανοίγω το wifi και μονο τοτε,το κινητο θα κλείσει και δεν θα ξανανοιξει,παρα μονο μετα απο hard-reset.

Θα παρω αυριο στην lg να τους ενημερώσω,εντωμεταξυ αν εχει καποιος καμια ιδεα να δοκιμασω τιποτα.

Το είχα πάθει κι εγώ μια φορά όπου ήμουν από τους πρωτους που μου το είχε κάνει. Απο τότε μου το έκανε άλλη μια αλλά έκανε επανεκκινηση μονο και όχι bootloop. Το είχα πάθει όταν είχα πάει να συνδεθώ σε δίκτυο του Δήμου. Από τότε τιποτα αλλο δεν μου ξανάκανε. Με 6 είμαι...

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου.

Link to comment
Share on other sites

Το είχα πάθει κι εγώ μια φορά όπου ήμουν από τους πρωτους που μου το είχε κάνει. Απο τότε μου το έκανε άλλη μια αλλά έκανε επανεκκινηση μονο και όχι bootloop. Το είχα πάθει όταν είχα πάει να συνδεθώ σε δίκτυο του Δήμου. Από τότε τιποτα αλλο δεν μου ξανάκανε. Με 6 είμαι...

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου.

 

Εγώ μάγκες έχω κάτσει στην 5,1,1 και δε καταλαβαινει ούτε παθαίνει τίποτα :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που να χρησιμοποιεί το τηλέφωνο χωρίς tempered glass να μας πει αν το γυαλί είναι σε άριστη κατάσταση ή αν έχει γεμίσει γρατζουνιες μικρές σε μέγεθος τρίχας?

 

"V" for V10

Link to comment
Share on other sites

Γρατσουνιες μικρες δεν εχω.

Δυστυχως ομως ενω ετρεχα στον δρομο μου εφυγε απο την τσεπη και εχω μια μικρη γραμουλα στην γωνια.

 

Προσωπικα δεν θα το βαλω ποτε τζαμακι,οπως ουτε και θήκη.

Link to comment
Share on other sites

Γρατσουνιες μικρες δεν εχω.

Δυστυχως ομως ενω ετρεχα στον δρομο μου εφυγε απο την τσεπη και εχω μια μικρη γραμουλα στην γωνια.

 

Προσωπικα δεν θα το βαλω ποτε τζαμακι,οπως ουτε και θήκη.

Το έχεις ελέγξει με κόντρα το φως να το δεις?

 

"V" for V10

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που να χρησιμοποιεί το τηλέφωνο χωρίς tempered glass να μας πει αν το γυαλί είναι σε άριστη κατάσταση ή αν έχει γεμίσει γρατζουνιες μικρές σε μέγεθος τρίχας?

 

"V" for V10

Τι μήκος ακριβώς;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Τι μήκος ακριβώς;

Οτιδήποτε. Από την πιο μικρή γρατζουνιά... Σαν αυτές που κάνουν τα tempered glass.

 

"V" for V10

Link to comment
Share on other sites

Οτιδήποτε. Από την πιο μικρή γρατζουνιά... Σαν αυτές που κάνουν τα tempered glass.

 

"V" for V10

 

Κοίτα κάθεσαι και το χαζευεις στο φως ή με μεγεθυντικο φακό;Έχεις βγάλει την ζελατίνα της μαμάς ;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω χωρίς θήκη αλλά έχω carbon skin φορεμενο. Παρειγγειλα σήμερα ένα ακόμη leather Black skin!

Επίσης φοράω tempered glass nillkin!

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αλλάζουν όλη την οθόνη μαζί με το digitizer οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να έχει μέσα σκόνη εκτός και αν προέρχεται από το εργοστάσιο που φτιάχτηκε. Θα χρειαστείς νέο tempered glass εφόσον αλλάζει όλο μαζί το σύστημα

 

Ετσι οπως τα λεει ο τακης ειναι φιλε μου!!

 

Σας ευχαριστώ πολύ. Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι θα με ενημερώσουν από τα ΕΛΤΑ την Τετάρτη να το πάρουν. Άρα, πρέπει να κάνω unroot και τα σχετικά για να μην τρέχω και δεν φτάνω... :p

Link to comment
Share on other sites

Πηρες κατευθειαν στην lg ετσι δεν ειναι?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Πηρες κατευθειαν στην lg ετσι δεν ειναι?

 

Ναι, στο τηλ. εξυπηρέτησης πελατών που έχουν στο site τους.

Το κακό είναι ότι 15αύγουστο δεν θα έχω κινητό... :s

Link to comment
Share on other sites

Το κακό είναι ότι 15αύγουστο δεν θα έχω κινητό... :s

Το κακό θα ήταν να σε είχε πιάσει πονόδοντος τον 15Αύγουστο και να μην έβρισκες γιατρό... Είμαι παθών.

 

"V" for V10

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι μια ερώτηση...

Τα δικά του ακουστικά (hands free) που έχει η συσκευασία γνωρίζουμε κόστος από την αντιπροσωπεία;

Επίσης είναι ίδια με αυτά που είχε το G4 και το G3;

 

(βρήκα περισσευματα στο συρτάρι... :D )

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο μενα!Ειμαι ακομα στην 5.1.1 και το σκεφτομαι να παω στην 6 γιατι ακουω προβληματα...Εσεις τι λετε?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο μενα!Ειμαι ακομα στην 5.1.1 και το σκεφτομαι να παω στην 6 γιατι ακουω προβληματα...Εσεις τι λετε?

Κατσε εκει εγω που εχω κατσει δεν το μετανοιωνω οπως πολλοι και ας μη το παραδεχονται και εαν δε ερθει οτα τραβιουνται εξαλου η 6 σε πολλες μαρκες βγαζει θεματακια

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...