Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον παιδια αγορα σημερα απο eshop αυτο http://www.e-shop.gr/lg-cover-snap-on-csv-130-for-lg-v10-h960-black-p-TEL.028310

Ειναι φοβερο και ειναι μια ενδιαμεση λυση αναμεσα σε προστασια και αισθησης της πανεμορφης συσκευης μας.Βασικα επηρεαστικα πολυ απο εσας που το εχετε γυμνο αλλα επειδη παραειμαι ψειρας δεν μου πηγαινε η καρδια.Αυτο πιστευω ειναι ιδανικο για εμενα γιατι παραλληλα εχω και προστασια.

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160707/1ff0aa63ce5b1746158de6480ec02eee.jpg

 

Και σε μένα...

 

(μάλλον όμως θα μπει στο ντουλάπι αν δεν πωληθει...)

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160707/1ff0aa63ce5b1746158de6480ec02eee.jpg

 

Και σε μένα...

 

(μάλλον όμως θα μπει στο ντουλάπι αν δεν πωληθει...)

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε περίπτωση που αποφασίσεις να το δώσεις στείλε μου ένα pm που ενδιαφέρεται ο κουμπαρος μου

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Διαβαστε λιγο σχολια στο σκρουτζ κατι για την καμερα μετα απο αναβαθμιση σε 6. Σε ολους ετσι γινεται η δεν εκατσε καλα η αναβαθμιση ? Αν οντως παει προς το χειροτερο η καμερα να μην κανω αναβαθμιση και μετα ψαχνω τροπους για downgrade σε 5.1.1
Link to comment
Share on other sites

Διαβαστε λιγο σχολια στο σκρουτζ κατι για την καμερα μετα απο αναβαθμιση σε 6. Σε ολους ετσι γινεται η δεν εκατσε καλα η αναβαθμιση ? Αν οντως παει προς το χειροτερο η καμερα να μην κανω αναβαθμιση και μετα ψαχνω τροπους για downgrade σε 5.1.1

Εγώ δεν είδα καμία διαφορά στην κάμερα στην 6.0 σε σχέση με την lollipop

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είδα καμία διαφορά στην κάμερα στην 6.0 σε σχέση με την lollipop

Δεν ξέρω τι γράφει στο Σκρουτζ αλλά έχω την εντύπωση οτι με την 6, στο βίντεο σε χώρους χωρίς πολύ έντονο φωτισμό εχει πολύ περισσότερο grain (θόρυβο).

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο την αναβαθμιση που εκανα το μεσημερι,το βραδυ χωρις προφανη λόγο εκλεισε και τωρα προσπαθει ν ανοιξει και κολλαει στην μαυρη οθονη με το σημα της lg...HELP αν εχει κανεις να προτεινει κατι!
Link to comment
Share on other sites

@miltos74 απλά πρέπει να δουλέψω για κάποιο χρονικό διάστημα δικαρτο.... Άγνωστο για πόσο για αυτό θα μπει στο ντουλάπι..

 

@takaros31 αν και δεν έχω πάρει απόφαση για τέτοια κίνηση θα σε έχω στα υπόψιν... Στείλε μου και ενα πμ για "αρχείο" ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το κινητο στα 370 ευρω ειναι ΤΟΠ.

Τα δυνατα του σημεια εχουν αναφερθει οπως και τα πλην του (εχω παραγγειλει μπαταρια εχτρα και dock με φορτιση).

Αυτο που επαθα πλακα ειναι τα ακουστικα που βρηκα στο κουτι

Τον τελευταιο χρονο υπηρξα συλλεκτης in ear ακουστικων στο amazon de.

Απο bose quiet comfort μεχρι sennheiser skaly και ρεχα γυρευε κινεζιες με adx. Ειχα παρκαρει σε κατι inateck bluetooth πραγματικο εύρημα μεχρι σημερα.

Τα ακουστικα του v10 ειναι απιστευτα στο v10 και out of space στο iphone 6s plus (δεν ξερω τι dac εχει η αν εχει)

Ριχνουν στα αυτια in ear ακουστικα των 150 ευρω κατι που κανει το πακετο τρελο vfm στα 370!!

Αυτη την χρονια περασαν απο τα χερια μου flex 2, lumia 950xl, note 5 εχω ακομη lumia 730, Note 4 , iphone 6s plus και το v10.

Το v10 ειναι πραγματικα ενα τιμιο τηλεφωνο και βλεπω να παιζει μπαλλα μεχρι το note 7 τουλαχιστον.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Το v10 ειναι πραγματικα ενα τιμιο τηλεφωνο και βλεπω να παιζει μπαλλα μεχρι το note 7 τουλαχιστον.

 

Μόνο τίμιο? Εγώ έχω πάθει πλάκα και δε μπορώ να το αλλάξω. Θα βρεθώ σε ψυχολογικό τέλμα. Θα το βαρεθώ σε λίγους μήνες, θα έχω τα λεφτά για κάτι πιο καινούργιο, αλλά τίποτα δε θα με καλύπτει. Χρειάζομαι κάποια στοιχεία του που είναι "deal breakers" για μένα : Θύρα υπέρυθρων και φωτογραφική κάμερα ιδίων ή καλύτερων δυνατοτήτων με κάδρο 16:9 πρωτίστως. Μετά τα "καλό είναι να υπάρχουν" ραδιόφωνο, αποσπώμενη μπαταρία, κάρτα SD.

Άντε να δούμε θα βγει κάνα V20 να τρελαθούμε?

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο την αναβαθμιση που εκανα το μεσημερι,το βραδυ χωρις προφανη λόγο εκλεισε και τωρα προσπαθει ν ανοιξει και κολλαει στην μαυρη οθονη με το σημα της lg...HELP αν εχει κανεις να προτεινει κατι!

Μάλιστα... Καλώς τα παιδιά. Δοκίμασε να κάνεις Hard reset με τον συνδυασμό κουμπιών και μόλις ανοίξει κάνε set as new. Κοινώς μην βάλεις email στην αρχή που σου το ζητάει για να μην επαναφέρει της εφαρμογές που είχες. Μόλις ανοίξει κανονικά το τηλέφωνο μπες από το μενού και βάλε το Gmail σου. Μετά σεταρε κανονικά. Απλά μην κάνεις επαναφορά των εφαρμογών

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο την αναβαθμιση που εκανα το μεσημερι,το βραδυ χωρις προφανη λόγο εκλεισε και τωρα προσπαθει ν ανοιξει και κολλαει στην μαυρη οθονη με το σημα της lg...HELP αν εχει κανεις να προτεινει κατι!

 

Καλημέρα, πριν την αναβάθμιση μήπως έκανες εργοστασιακές ρυθμίσεις στο “τηλέφωνο”

Link to comment
Share on other sites

Έχουν επισημανθεί καποια bootloop διεθνώς αλλα είναι από λιγα εως ελάχιστα. Θεωρώ ότι μιας και έχει από το Σεπτέμβριο που κυκλοφόρησε η συσκευή και εδώ και 2 με 3 μήνες που έχει ερθει η ΜΜ θα έπρεπε να είναι πολλά περισσότερα εάν ήταν πρόβλημα στο επίπεδο του g4.

Φυσικά όλα αυτά εικασίες αλλά ας περιμένουμε. Προσωπικά δεν το θεωρώ κατάσταση ίδια με το G4.

 

Θέλω να πιστεύω του φίλου ήταν τυχαίο και προήλθε από κάτι που δεν έκατσε καλά στην αναβάθμιση...Οψόμεθα

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αριθμητικά οι κάτοχοι στην Ελλάδα είναι αντίστοιχοι του lg g4 DUAL. Όποτε do the math....

 

αυτό απο που το συμπέρανες? ανά τον κόσμο πάντως είναι αρκετοί και αν ήταν ενα γενικό θέμα όπως στο G4 θα είχε γίνει γνωστό. Το οτι είναι σχετικά νωρίς απο τότε που βγήκε η συσκευή ok...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το G4 άρχισε από Νοέμβριο να παρουσιάζει θέματα. Από γενάρη πολλά περισσότερα. Άρα δεν θεωρώ ότι είναι νωρίς. Αλλά όπως έγραψα και πρίν οψόμεθα.
Link to comment
Share on other sites

Και εδώ bootloop? :mad:

 

Το να γραφει ενας καποιο περιστατικο κι εσυ αμεσως να σπευδεις να το κανεις σημαια κατα του κινητου εμενα μου φαινεται περιεργο....παντα ετσι πολυ γρηγορα συμπερασματα βγαζεις ? Εκτος αν εχεις λογο που το κανεις....

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μετα απο την αναβαθμιση που εκανα το μεσημερι,το βραδυ χωρις προφανη λόγο εκλεισε και τωρα προσπαθει ν ανοιξει και κολλαει στην μαυρη οθονη με το σημα της lg...HELP αν εχει κανεις να προτεινει κατι!

 

 

πατα power button και vol down ταυτοχρονα μεχρι να κανει reset....

 

----- προσθήκη μηνύματος 97 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Νομίζω ότι αριθμητικά οι κάτοχοι στην Ελλάδα είναι αντίστοιχοι του lg g4 DUAL. Όποτε do the math....

 

εχεις στοιχεια μεσα απο την LG ? δωσε μας πληροφοριες.....:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αριθμητικά οι κάτοχοι στην Ελλάδα είναι αντίστοιχοι του lg g4 DUAL. Όποτε do the math....

 

Φίλε μου επειδή είμαι μαθηματικός για να βγαλω στατιστικα αποτελέσματα θα πρεπει να εχω ένα δειγμα το οποιο όμως εγω τουλάχιστον δεν το εχω. Στο περιπου δεν γινεται σωστη στατιστικη ερευνα με ορθα αποτελέσματα. Γιαυτό άλλωστε έγραψα στο ποστ μου ...για εικασίες.

Edited by miltos74
Link to comment
Share on other sites

Είμαι κατάσκοπος της Samsung. Ελα σοβαρεψου λίγο. Δεν πρόκειται να μπω σε κουβέντα μαζί σου.

Στον kek πήγαινε το σχόλιο

 

Αγαπητε μου αυτος που πρεπει να σοβαρευτει εισαι εσυ και μονον εσυ....ειδες ξαφνικα καποιον να γραφει για bootloop κι αμεσως ετρεξες να σιγονταρεις οτι κι εδω η συσκευη εχει προβλημα οπως του G4 (το κινητο σου να υποθεσω?) παρα το οτι παγκοσμίως δεν εχει αναφερθει το οτιδηποτε....αυτο σε κανει ειτε ασχετο ειτε κακοβουλο...διαλεξε και παρε.....μη μπεις σε κουβεντα μαζι μου,πραγματικα θα εκτεθεις.

 

Περιμενουμε -ακομη- τα στοιχεια για τον αριθμο κατοχων στην Ελλαδα V10 και G4 Dual.... !!!!

Edited by kek
Link to comment
Share on other sites

Και έμενα μου ήρθε ειδοποίηση για αναβάθμιση σε ΜΜ μέσω ΟΤΑ. Αλλά είμαι επιφυλακτικός ακόμα καλώς ή καλώς...

 

Μιας και το V10 μου δουλεύει τέλεια μέχρι στιγμής και δεν θέλω αφ' ενός να ρισκάρω (??) άσκοπα καμιά στραβή και αφ' ετέρου δεν μου περισσεύει χρόνος για στήσιμο από την αρχή, μπορεί να μου πει κάποιος τι το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ σημαντικό θα κερδίσω αν προχωρήσω στην ΜΜ ?

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...