Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Adguard σε δράση...

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 117 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όχι δεν εχω πειράξει κάτι ακόμα...θέλει διάβασμα...χμ

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Εγώ το απενεργοποιησα προς το παρόν και από αύριο με πλήρη φόρτιση για την χρήση που κάνω θα δω αν έχει κάποια διαφορά. Δεδομένου ότι το ενεργοποίεις οπότε θες και δεν κάνεις κάποια παρέμβαση περαιτέρω δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα

 

Edit : για αρχή βλέπω ότι σταμάτησε να μου τρώει, 100-150mb από την RAM που μου έτρωγε πριν

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ το απενεργοποιησα προς το παρόν και από αύριο με πλήρη φόρτιση για την χρήση που κάνω θα δω αν έχει κάποια διαφορά. Δεδομένου ότι το ενεργοποίεις οπότε θες και δεν κάνεις κάποια παρέμβαση περαιτέρω δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα

 

Edit : για αρχή βλέπω ότι σταμάτησε να μου τρώει, 100-150mb από την RAM που μου έτρωγε πριν

 

Τακαρε θα περιμένουμε αύριο λοιπόν νέα σου γιατί όντως δείχνει ενδιαφέρον και απο την άλλη έχει και λογική για να μπορούνε ανα πάσα στιγμή μέσο lg remote να παρεμβαίνουνε.Καλά μας αποτελέσματα λοιπόν!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το απενεργοποιησα προς το παρόν και από αύριο με πλήρη φόρτιση για την χρήση που κάνω θα δω αν έχει κάποια διαφορά. Δεδομένου ότι το ενεργοποίεις οπότε θες και δεν κάνεις κάποια παρέμβαση περαιτέρω δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα

 

Edit : για αρχή βλέπω ότι σταμάτησε να μου τρώει, 100-150mb από την RAM που μου έτρωγε πριν

 

Τρέλανε μας. Αναμένουμε με αγωνία... Βγάζω με το ζόρι 3 ώρες οθόνη και ψάχνω λύσεις...

 

Όσο για το τζάμι της spigen που έγραψα πριν ότι λερώνει να διευκρινίσω ότι το παρατηρώ μόνο στο scrolling με λευκό φόντο (πχ στα αποτελέσματα αναζήτησης google) και είναι αμυδρό. Όχι κάτι σπουδαίο! Κατά τ'άλλα είναι όπως τα είπε ο φίλος παραπάνω. Πολύ ευχαριστημένος. Απλά σε προηγούμενο τζάμι no name που είχα στο g3 δεν παρατηρούσα το ως άνω φαινόμενο.

Link to comment
Share on other sites

To εκανα και εγω off στο g4!!για να δουμε!! :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !

Έχω βάλει την εφαρμογή ειδοποιήσεων Glimpse Notification και θέλω να την καταργήσω. Οπότε πάω Ρυθμίσεις > Γενικές > Εφαρμογές βρίσκω την εφαρμογή και βλέπω αυτό :

 

http://i298.photobucket.com/albums/mm261/X-HarrisX/DIAFORA/glimpse%20notifications%202_zps18q9lmxv.jpg

 

Και τα 2 πεδία "Υποχρεωτική διακοπή" και "Κατάργηση εγκατάστασης" είναι μη ενεργά ! όπως επίσης και το "Εκκαθάριση δεδομένων"

 

Επίσης στο play store και στο μενού των εφαρμογών μου όταν στην εφαρμογή πατώ "Απενεργοποίηση" μου πετάει αυτό :

 

http://i298.photobucket.com/albums/mm261/X-HarrisX/DIAFORA/glimpse%20notifications%201_zpshtjqq26k.jpg

 

Σημειωτέον ότι συνέχεια πάω στην εφαρμογή και την διακόπτω αλλά φευ...

 

Τι να κάνω δηλαδή για την ξεφορτωθώ τελικά ??

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !

Έχω βάλει την εφαρμογή ειδοποιήσεων Glimpse Notification και θέλω να την καταργήσω. Οπότε πάω Ρυθμίσεις > Γενικές > Εφαρμογές βρίσκω την εφαρμογή και βλέπω αυτό :

 

http://i298.photobucket.com/albums/mm261/X-HarrisX/DIAFORA/glimpse%20notifications%202_zps18q9lmxv.jpg

 

Και τα 2 πεδία "Υποχρεωτική διακοπή" και "Κατάργηση εγκατάστασης" είναι μη ενεργά ! όπως επίσης και το "Εκκαθάριση δεδομένων"

 

Επίσης στο play store και στο μενού των εφαρμογών μου όταν στην εφαρμογή πατώ "Απενεργοποίηση" μου πετάει αυτό :

 

http://i298.photobucket.com/albums/mm261/X-HarrisX/DIAFORA/glimpse%20notifications%201_zpshtjqq26k.jpg

 

Σημειωτέον ότι συνέχεια πάω στην εφαρμογή και την διακόπτω αλλά φευ...

 

Τι να κάνω δηλαδή για την ξεφορτωθώ τελικά ??

 

Για δοκίμασε να πας ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ - ΓΕΝΙΚΕΣ - ΔΑΚΤΥΛ. ΑΠΟΤΥΠΩΜΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ - ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΣΥΣΚΕΥΩΝ , μήπως την βρεις εκεί την εφαρμογή τικαρισμένη. Αν την βρεις ξετίκαρε την και ξαναπροσπάθησε

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε να πας ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ - ΓΕΝΙΚΕΣ - ΔΑΚΤΥΛ. ΑΠΟΤΥΠΩΜΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ - ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΣΥΣΚΕΥΩΝ , μήπως την βρεις εκεί την εφαρμογή τικαρισμένη. Αν την βρεις ξετίκαρε την και ξαναπροσπάθησε

 

Είσαι κορυφή !! :clap: Πολλά ευχαριστώ !! :)

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρομαι για την αγορά ενός PowerBank που να υποστηρίζει Quick Charge 2.Είμαι ανάμεσα στης Anker powercore+ και στης Χiaomi 10000 QC2.Έχει κανένας προσωπική εμπειρία απο κάποιον?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Τρέλανε μας. Αναμένουμε με αγωνία... Βγάζω με το ζόρι 3 ώρες οθόνη και ψάχνω λύσεις...

5ωρα χτυπάω...τι χρήση κάνεις?

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

5ωρα χτυπάω...τι χρήση κάνεις?

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

 

εγω με μόνο data μέχρι της 5 τις καθημερινές max μέχρι τις 15:00 θέλω φόρτισμα. Τώρα είμαι με 35% και 2:15 λεπτά οθόνη κυρίως για browsing, whatsapp και λίγο FB. Στο wifi μου βγάζει και εμένα 5+ αλλά με data... :wacko::wacko::wacko:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εγω με μόνο data μέχρι της 5 τις καθημερινές max μέχρι τις 15:00 θέλω φόρτισμα. Τώρα είμαι με 35% και 2:15 λεπτά οθόνη κυρίως για browsing, whatsapp και λίγο FB. Στο wifi μου βγάζει και εμένα 5+ αλλά με data... :wacko::wacko::wacko:

77% 2 ώρες και 20' με 3g μονο, ίδια περίπου χρήση

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160519/00c2c35ebd2d8cf10f789d6f254d84b8.jpg

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

77% 2ωρες και 20' με 3g μονο ίδια περίπου χρήση

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Χμμμμ.... Λες να κάνει τόσο διαφορά το 4g? Βέβαια δεν έχω και πολύ καλό σήμα στο γραφείο.

Data ανοίγεις και κλείνεις ή τα έχεις μόνιμα ανοιχτά?

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ.... Λες να κάνει τόσο διαφορά το 4g? Βέβαια δεν έχω και πολύ καλό σήμα στο γραφείο.

Data ανοίγεις και κλείνεις ή τα έχεις μόνιμα ανοιχτά?

Όχι πάντα ανοικτά αμα το γυρίσω σε 4g

Φεύγει πιο γρήγορα αλλά δεν υπάρχει λόγος....

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα έχω πάντα ανοιχτά δεν έχω συνηθίσει το άνοιξε - κλείσε (μάλλον κακώς) και έχω και 3GB ίντερνετ το μήνα που πρέπει να κατανάλωσω :p :p :p

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις λέτε να μου την τρώει την μπαταρία το Bluetooth;; το έχω μόνιμα ανοικτό. Από άλλες εφαρμογές μόνο το android wear μπορώ να υποψιαστώ που έχω ενώ πολλοί δεν έχουν... Τι να πω

 

Κι επίσης παρατηρώ ότι μου τρώει πολύ το Google Play services... Ξέρετε μήπως γιατί; είναι καμιά εφαρμογή που το κρατάει ανοικτό; παιχνίδι έχω να παίξω μια βδομάδα (mortal combat x)

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις λέτε να μου την τρώει την μπαταρία το Bluetooth;; το έχω μόνιμα ανοικτό. Από άλλες εφαρμογές μόνο το android wear μπορώ να υποψιαστώ που έχω ενώ πολλοί δεν έχουν... Τι να πω

 

Κι επίσης παρατηρώ ότι μου τρώει πολύ το Google Play services... Ξέρετε μήπως γιατί; είναι καμιά εφαρμογή που το κρατάει ανοικτό; παιχνίδι έχω να παίξω μια βδομάδα (mortal combat x)

Τα sync τα χω κλειστά.....

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις λέτε να μου την τρώει την μπαταρία το Bluetooth;; το έχω μόνιμα ανοικτό. Από άλλες εφαρμογές μόνο το android wear μπορώ να υποψιαστώ που έχω ενώ πολλοί δεν έχουν... Τι να πω

 

Κι επίσης παρατηρώ ότι μου τρώει πολύ το Google Play services... Ξέρετε μήπως γιατί; είναι καμιά εφαρμογή που το κρατάει ανοικτό; παιχνίδι έχω να παίξω μια βδομάδα (mortal combat x)

Μπλε δοντι ανοιχτο μονιμα; υπαρχει λογος;φυσικα τραβαει και αυτο

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μπλε δοντι ανοιχτο μονιμα; υπαρχει λογος;φυσικα τραβαει και αυτο

 

θα μιλάει με ακουστικό bluetooth πολυ πιθανόν..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι περιμένω αυτό, για το μαύρο-χρυσό V10 μου.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160519/a77c204bc1291818636041f3a3478fca.jpg

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Το μαυρο-χρυσο ν10 απο που το πηρες;

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Είναι το δίκαρτο μοντέλο και έτσι βγαίνει. Με χρυσές μεταλλικές ράβδους και χρυσή κάμερα. Όπως είναι το λευκό δηλαδή, αλλά σε μαύρο τηλέφωνο

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Είναι το δίκαρτο μοντέλο και έτσι βγαίνει. Με χρυσές μεταλλικές ράβδους και χρυσή κάμερα. Όπως είναι το λευκό δηλαδή, αλλά σε μαύρο τηλέφωνο

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Σωραιος.... :clap:

Θα το επαιρνα και εγω αλλα ειναι πανακριβο. Και πλεον δεν υπαρχει στο σκρουτζ απ'οτι ειδα

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λιγο ασχετο αλλα υπαρχει κανεις εδω μεσα που να εχει το ασπρο και να μενει στο Ηρακλειο Κρητης να το δω και απο κοντα;

Edited by gregpap2016
Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Σωραιος.... :clap:

Θα το επαιρνα και εγω αλλα ειναι πανακριβο. Και πλεον δεν υπαρχει στο σκρουτζ απ'οτι ειδα

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λιγο ασχετο αλλα υπαρχει κανεις εδω μεσα που να εχει το ασπρο και να μενει στο Ηρακλειο Κρητης να το δω και απο κοντα;

Καλά μη φανταστείς, και εγώ μεταχειρισμένο το πήρα. 550 ζήταγε και το κατέβασα στα 470. Τουλάχιστον είχε ακόμα επάνω την εργοστασιακή μεμβράνη στην οθόνη, και το είχε μόνο 2 μήνες. Το πήρε ο ίδιος από Hong Kong.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Μπλε δοντι ανοιχτο μονιμα; υπαρχει λογος;φυσικα τραβαει και αυτο

 

Μιλάω αποκλειστικά με Bluetooth, γι'αυτό! Σωστά το είπε ο φίλος από πάνω! Αλλά το Google Play Services τι ζόρι τραβάει;;

Link to comment
Share on other sites

Μιλάω αποκλειστικά με Bluetooth, γι'αυτό! Σωστά το είπε ο φίλος από πάνω! Αλλά το Google Play Services τι ζόρι τραβάει;;

Το Google services είναι με τις ώρες του... Την μια βγαίνει στο Θεό και άλλες φορές δεν το βλέπεις καθόλου .. Αβυσσος η ψυχή της Google...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...