Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την έφτιαξα την συλλογή μου και για το v10

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160510/d32a9f6c66ef032396a5857b00065366.jpg

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και net freak είμαι και καραβάνα! Και παλιά μάλιστα!

Αλλά εσύ ψάχνεσαι!

Φιλάκια!

 

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

 

Χαχα εγινεεε!!Μονο αγάπη φιλαράκι!!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Την έφτιαξα την συλλογή μου και για το v10

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160510/d32a9f6c66ef032396a5857b00065366.jpg

Ομορφιες

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως διαβάζω λάθος θέμα;;

Το νήμα του V10 δεν είναι εδώ;;

Χαχαχαχα..

Αφήστε τους διαξιφισμούς και απολαύστε το "κτήνος" όσοι το έχετε ή πουλήστε ότι έχετε και πάρτε το όσοι δεν το έχετε (τί έγραψα τώρα ούτε γω κατάλαβα!) και χαρείτε την ελευθερία του android και σταματήστε της αντιπαράθεσεις!

Πάντα φιλικά..

 

Στάλθηκε από μένα χρησιμοποιώντας το νου και τα δάχτυλά μου, ενώ ήμουν ξάπλα!

LG V10

Galaxy S4

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε, μου, ειχα παθει ψυχολογικο με το ν10! Αν δεις το νήμα στην αρχή του, θα καταλάβεις.

Όμως αυτά που συμβαίνουν τώρα τελευταία με την LG Ελλάς, την Procordia και το δυστυχώς κάκιστο qc της εταιρείας με κρατάνε σε απόσταση. Αλλιως θα το ειχα τσιμπισει πολυυυυ καιρό πριν!

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε, μου, ειχα παθει ψυχολογικο με το ν10! Αν δεις το νήμα στην αρχή του, θα καταλάβεις.

Όμως αυτά που συμβαίνουν τώρα τελευταία με την LG Ελλάς, την Procordia και το δυστυχώς κάκιστο qc της εταιρείας με κρατάνε σε απόσταση. Αλλιως θα το ειχα τσιμπισει πολυυυυ καιρό πριν!

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

 

Αν το χρησιμοποιησεις γιαυτο που ειναι και οχι για πειραματα ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ δε θα χρειαστεις την προκορντια.:rolleyes::rolleyes:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Φιλε, μου, ειχα παθει ψυχολογικο με το ν10! Αν δεις το νήμα στην αρχή του, θα καταλάβεις.

Όμως αυτά που συμβαίνουν τώρα τελευταία με την LG Ελλάς, την Procordia και το δυστυχώς κάκιστο qc της εταιρείας με κρατάνε σε απόσταση. Αλλιως θα το ειχα τσιμπισει πολυυυυ καιρό πριν!

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Στο G4 αναφέρεσαι?

Και γω έχω ξενερωσει λίγο ή αλήθεια είναι....

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την έφτιαξα την συλλογή μου και για το v10

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160510/d32a9f6c66ef032396a5857b00065366.jpg

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑ εσυ το τερματισες σωραιοοος.....:lol:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑ εσυ το τερματισες σωραιοοος.....:lol:

Τις είχα παραγγείλει και άργησαν οι ρημιαδιασμενες και μετα με έπιασε κρίση πανικού και έπαιρνα ότι έβρισκα! Χοχοχο

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Βρε σεις δεν παιζεστε λέμε :p:p:p αλλά το V10 μας το αξίζει και με το παραπάνω :D όλο λέω δεν χρειάζεται κάτι άλλο και όλο αξεσουάρ κοιτάω......μέχρι και ρολόι του πήρα για παρέα :lol:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βρε σεις δεν παιζεστε λέμε :p:p:p αλλά το V10 μας το αξίζει και με το παραπάνω :D όλο λέω δεν χρειάζεται κάτι άλλο και όλο αξεσουάρ κοιτάω......μέχρι και ρολόι του πήρα για παρέα :lol:

Πάντα έτσι αγοράζω για ότι κινητό αν παίρνω. Έχω μια λοξα με τα αξεσουάρ

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πάντα έτσι αγοράζω για ότι κινητό αν παίρνω. Έχω μια λοξα με τα αξεσουάρ

 

Σωστός :) τα αξεσουάρ για τις συσκευές είναι για εμένα μια σταθερή σχέση, και το συγκεκριμένο έχει ουκ ολίγα :happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν το χρησιμοποιησεις γιαυτο που ειναι και οχι για πειραματα ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ δε θα χρειαστεις την προκορντια.:rolleyes::rolleyes:

Δεν ισχύει πάντα αυτό που λες. Εμένα στις 3 μέρες μου έβγαλε καμμένη πλακέτα και ούτε πειράματα είχα κάνει ούτε τίποτα. Ευτυχώς είχα DoA αλλά αν μου το έβγαζε εκτός DoA ίσως να ταλαιπωρουμουν αρκετά μέχρι να έρθει το ανταλλακτικό. Ίσως να είμαι και ο μόνος που του έβγαλε πρόβλημα αλλά ποτέ μην λες ποτέ.

Το v10 δεν ξερει τι ειναι τα χαζοκοληματα, αλλα εσυ να αφησεις το μηλο, συνηθως οι αηφονακιδες δεν μπορουν να αλλαξοπιστησουν εχουν συνιθισει χωρις μπλε δοντι ραδιοφωνο το απλο λιτο λειτουργικο κλπ.Ξανασκεψουτο μην μετανιωσεις.

 

Τα flames κτλ που λες τα αντιλαμβάνεσαι εσυ και οι υπόλοιποι net freaks !!Το οτι σου φάνηκε τοσο κακο που ρώτησα για το κινητο επειδη θελω να αλλάξω τηλέφωνο ή μαλλον επειδη αρπάχτηκα με κάποιο φιλαράκι σου εδω μεσα,ειναι δικό σου θεμα..καραβανα!!!

 

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο G4 αναφέρεσαι?

Και γω έχω ξενερωσει λίγο ή αλήθεια είναι....

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Δεν έχουν γίνει και λίγα φίλε!

Απο το g2 είχαν ξεκινήσει τα προβλήματα με τις κιτρινιλες στην οθόνη του, συνεχίστηκαν στο g3 και εδώ με κιτρινιλες και ραγισματα και συνεχίστηκαν στο g4 με το bootloop.

Μέχρι πρότινως ελεγες: "Εντάξει αν σταθώ άτυχος θα μου δώσει λύση η υποδειγματική Procordia".

Και ξαφνικά βλέπεις παράπονα για οθόνες πολύ κατώτερες των αρχικών στα g3 (σε σημείο που πολλά παιδιά προτιμούσαν να το κρατήσουν με τα ραγισματα παρά να το πάρουν με οθόνη .....μάπα) και το κερασάκι τώρα στο g4 με το " Ρουτ φάντασμα" σε κάποια παιδιά!

 

Η Procordia κρατούσε (και κρατάει έως τώρα) την LG στο σημείο που είναι. Κακά τα ψέματα. Όσο όμορφα και innovative να είναι τα κινητά της, δεν τα παίρνεις αν ξέρεις οτι είναι ζημιαρικα και θα εχεις και θέμα με το service σε περίπτωση,....

 

Υπήρξε όμως μια σοβαρή εξέλιξη πλέον, προερχόμενη απο την μαμά LG που ίσως ρυθμίσει το πρόβλημα. Για να δούμε. Επιτέλους υπήρξε μια θετική αντίδραση. Η εδώ LG να δουμε πως θα το χειριστεί!

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Υπήρξε όμως μια σοβαρή εξέλιξη πλέον, προερχόμενη απο την μαμά LG που ίσως ρυθμίσει το πρόβλημα. Για να δούμε. Επιτέλους υπήρξε μια θετική αντίδραση. Η εδώ LG να δουμε πως θα το χειριστεί!

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

 

Πλέον με τη συγκεκριμένη συσκευή θεωρώ πως έπαθε (πολλά) και έμαθε..

Αναμένεται η συνέχεια...

 

Στάλθηκε από μένα χρησιμοποιώντας το νου και τα δάχτυλά μου, ενώ ήμουν ξάπλα!

LG V10

Galaxy S4

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

...

 

Υπήρξε όμως μια σοβαρή εξέλιξη πλέον, προερχόμενη απο την μαμά LG που ίσως ρυθμίσει το πρόβλημα. Για να δούμε. Επιτέλους υπήρξε μια θετική αντίδραση. Η εδώ LG να δουμε πως θα το χειριστεί!

...

 

Σε τι αναφέρεσαι αν επιτρέπεται ?

Link to comment
Share on other sites

Αν το χρησιμοποιησεις γιαυτο που ειναι και οχι για πειραματα ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ δε θα χρειαστεις την προκορντια.:rolleyes::rolleyes:

 

Φυσικά και δεν ισχύει το παραπάνω.

 

Η Procordia κρατούσε (και κρατάει έως τώρα) την LG στο σημείο που είναι. Κακά τα ψέματα.

 

Έτσι είναι, όσοι με ξέρουν εδώ μέσα, θα θυμούνται ότι κάτι τέτοιο το λέω τον τελευταίο 1,5 χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τοσο δυνατα και ποιοτικσ παιζει στην μουσικη?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τοσο δυνατα και ποιοτικσ παιζει στην μουσικη?

Ναι!

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άρχισαν τα όργανα και για το G5 ???

http://dailysunknoxville.com/lg-g5-users-facing-same-lg-g4-boot-loop-problems/92005952

 

Το δικό μας πάντως λαμπει δια της απουσίας του από το γνωστό θέμα του bootloop μη το ματιασω!!!

 

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει πάντα αυτό που λες. Εμένα στις 3 μέρες μου έβγαλε καμμένη πλακέτα και ούτε πειράματα είχα κάνει ούτε τίποτα. Ευτυχώς είχα DoA αλλά αν μου το έβγαζε εκτός DoA ίσως να ταλαιπωρουμουν αρκετά μέχρι να έρθει το ανταλλακτικό. Ίσως να είμαι και ο μόνος που του έβγαλε πρόβλημα αλλά ποτέ μην λες ποτέ.

 

 

 

 

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι συγγνωμη φυσικα υπαρχουν εξαιρεσεις αλλα μεχρι στιγμης το v10 εχει αποδειχθει απροβληματιστο.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν γίνει και λίγα φίλε!

Απο το g2 είχαν ξεκινήσει τα προβλήματα με τις κιτρινιλες στην οθόνη του, συνεχίστηκαν στο g3 και εδώ με κιτρινιλες και ραγισματα και συνεχίστηκαν στο g4 με το bootloop.

Μέχρι πρότινως ελεγες: "Εντάξει αν σταθώ άτυχος θα μου δώσει λύση η υποδειγματική Procordia".

Και ξαφνικά βλέπεις παράπονα για οθόνες πολύ κατώτερες των αρχικών στα g3 (σε σημείο που πολλά παιδιά προτιμούσαν να το κρατήσουν με τα ραγισματα παρά να το πάρουν με οθόνη .....μάπα) και το κερασάκι τώρα στο g4 με το " Ρουτ φάντασμα" σε κάποια παιδιά!

 

Η Procordia κρατούσε (και κρατάει έως τώρα) την LG στο σημείο που είναι. Κακά τα ψέματα. Όσο όμορφα και innovative να είναι τα κινητά της, δεν τα παίρνεις αν ξέρεις οτι είναι ζημιαρικα και θα εχεις και θέμα με το service σε περίπτωση,....

 

Υπήρξε όμως μια σοβαρή εξέλιξη πλέον, προερχόμενη απο την μαμά LG που ίσως ρυθμίσει το πρόβλημα. Για να δούμε. Επιτέλους υπήρξε μια θετική αντίδραση. Η εδώ LG να δουμε πως θα το χειριστεί!

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Μία φορά που χρειάστηκα την LG hellas ήταν άψογοι αλλά το στείλανε arvato

Τι να πω τώρα....αλλά βέβαια το Nexus μου είναι GRC ...αν παίζει ρολο

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει παρουσιάσει σε κανέναν να τρώει υπερβολική μπαταρία το phone idle ή φταίει καμία εφαρμογή;; έρχεται δεύτερο σε κατανάλωση μετά την οθόνη από προχθές...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει παρουσιάσει σε κανέναν να τρώει υπερβολική μπαταρία το phone idle ή φταίει καμία εφαρμογή;; έρχεται δεύτερο σε κατανάλωση μετά την οθόνη από προχθές...

Εμένα έχει 3-4 μέρες τώρα που δεν τα πάει πολυ καλά η μπαταρία.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει 3-4 μέρες τώρα που δεν τα πάει πολυ καλά η μπαταρία.

 

Παίζει και σε σένα το phone idle ψηλά στην κατανάλωση;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...