Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν λειτουργεί με τον δικό μου αποκωδικοποιητή OTETV το kaon.

 

Δεν υπάρχει καμία καταγραφή και πουθενά το όνομα OTETV.

 

 

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

 

Πήγαινε κανε add - top box - και εκεί που έχεις να επιλέξεις αποκωδικοποιητη πάνω δεξιά έχει ένα φακό - πάτα τον και πληκτρολογησε στα αγγλικά otetv σου την βγάζει κατευθείαν την επιλογή το πατάς και εισαι ready

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το έχει κάνει κανείς root το κινητό παίδες? Και κάτι άσχετο..Είναι η ιδέα μου η την μπαταρία την ρουφάει σαν coca cola??Με το αντίστοιχο lg g2 που είχα πρίν μπορώ να πώ οτι κατανάλωνε το 1/3 του V10..Ακόμα και stand by κλειστό που είναι(χωρίς συγχρονισμο-δεδομενα-wifi κτλ) πάλι θεωρώ οτι καταναλώνει αρκετά. Και σε εσάς το ίδιο?:wacko::wacko::wacko:
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε κανε add - top box - και εκεί που έχεις να επιλέξεις αποκωδικοποιητη πάνω δεξιά έχει ένα φακό - πάτα τον και πληκτρολογησε στα αγγλικά otetv σου την βγάζει κατευθείαν την επιλογή το πατάς και εισαι ready

Είπαμε δεν υπάρχει. Ψέμματα θα πω?

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160427/a2820b1791e1bfe56faa053c36f46462.jpg

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Το έχει κάνει κανείς root το κινητό παίδες? Και κάτι άσχετο..Είναι η ιδέα μου η την μπαταρία την ρουφάει σαν coca cola??Με το αντίστοιχο lg g2 που είχα πρίν μπορώ να πώ οτι κατανάλωνε το 1/3 του V10..Ακόμα και stand by κλειστό που είναι(χωρίς συγχρονισμο-δεδομενα-wifi κτλ) πάλι θεωρώ οτι καταναλώνει αρκετά. Και σε εσάς το ίδιο?:wacko::wacko::wacko:

 

 

Εγω επειδη ειχα το G3 πριν απο αυτο δεν βλεπω σημαντικες διαφορες!

Οσον αφορα το G2 δεν εχω γνωμη!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Είπαμε δεν υπάρχει. Ψέμματα θα πω?

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160427/a2820b1791e1bfe56faa053c36f46462.jpg

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Μήπως εκκρεμεί να κάνεις κανένα update?

 

Με lollipop είσαι ή 6.0?

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μήπως εκκρεμεί να κάνεις κανένα update?

 

Με lollipop είσαι ή 6.0?

Όλα τα update τα έχω κάνει. Με την 6.0 είμαι

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160427/e0b431f721e9067dfaa1a0c3479866a5.jpg

 

Πάντως δεν είναι κάτι που με ενοχλεί γιατί έτσι κ αλλιώς έχω κάνει εκμάθηση τις εντολές από το χειριστήριο του OTETV και το λειτουργώ κανονικά έτσι.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160427/d5668ce2a4ad53382ab7aaec548c101d.jpg

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Το έχει κάνει κανείς root το κινητό παίδες? Και κάτι άσχετο..Είναι η ιδέα μου η την μπαταρία την ρουφάει σαν coca cola??Με το αντίστοιχο lg g2 που είχα πρίν μπορώ να πώ οτι κατανάλωνε το 1/3 του V10..Ακόμα και stand by κλειστό που είναι(χωρίς συγχρονισμο-δεδομενα-wifi κτλ) πάλι θεωρώ οτι καταναλώνει αρκετά. Και σε εσάς το ίδιο?:wacko::wacko::wacko:

 

Μην συγκρινεις ανομοια πραγματα επισης ποσες φορτισεις εχεις κανει;εσυ δεν εισαι με το πολυμπριζο;Διαβασε μερικες σελιδες πισω τι ειναι αυτα εισαι υπερβολικος μετα απο 7 8 φορτισεις και οχι στο πολυμπριζο θα στρωσει η μπαταρια

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα update τα έχω κάνει. Με την 6.0 είμαι

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160427/e0b431f721e9067dfaa1a0c3479866a5.jpg

 

Πάντως δεν είναι κάτι που με ενοχλεί γιατί έτσι κ αλλιώς έχω κάνει εκμάθηση τις εντολές από το χειριστήριο του OTETV και το λειτουργώ κανονικά έτσι.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160427/d5668ce2a4ad53382ab7aaec548c101d.jpg

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Μια χαρά, απλά μου έκανε εντύπωση που δεν το έχει

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μην συγκρινεις ανομοια πραγματα επισης ποσες φορτισεις εχεις κανει;εσυ δεν εισαι με το πολυμπριζο;Διαβασε μερικες σελιδες πισω τι ειναι αυτα εισαι υπερβολικος μετα απο 7 8 φορτισεις και οχι στο πολυμπριζο θα στρωσει η μπαταρια

 

Καλά ντε μη βαράς!! :lol::lol::lol: Ναι εγώ με το πολύμπριζο είμαι..Απλά μου κάνει τρομερή διαφορά και να σου πώ την αλήθεια δεν είχα διαβάσει οτι μετά απο 7-8 φορτίσεις στρώνει.Όπως και να έχει το κινητό σφυράει σε όλα του οπότε πιο πολύ διαπίστωση παρά παρατήρηση ήταν..:p:p

 

Komias οι πρώτες φορτίσεις και γενικότερα απο πόσο τις % πρέπει να γίνονται?

Ευχαριστώ προκαταβολικά. :happy::happy:

Link to comment
Share on other sites

Καλά ντε μη βαράς!! :lol::lol::lol: Ναι εγώ με το πολύμπριζο είμαι..Απλά μου κάνει τρομερή διαφορά και να σου πώ την αλήθεια δεν είχα διαβάσει οτι μετά απο 7-8 φορτίσεις στρώνει.Όπως και να έχει το κινητό σφυράει σε όλα του οπότε πιο πολύ διαπίστωση παρά παρατήρηση ήταν..:p:p

Μέχρι να το μάθεις θα στρώσει η μπαταρία...σαν τη γυναίκα είναι:P

 

 

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλά ντε μη βαράς!! :lol::lol::lol: Ναι εγώ με το πολύμπριζο είμαι..Απλά μου κάνει τρομερή διαφορά και να σου πώ την αλήθεια δεν είχα διαβάσει οτι μετά απο 7-8 φορτίσεις στρώνει.Όπως και να έχει το κινητό σφυράει σε όλα του οπότε πιο πολύ διαπίστωση παρά παρατήρηση ήταν..:p:p

 

Komias οι πρώτες φορτίσεις και γενικότερα απο πόσο τις % πρέπει να γίνονται?

Ευχαριστώ προκαταβολικά. :happy::happy:

Να μην αφηνεις να πεφτει κατω απο 15 20% και να φορτιζεις μεχρι τελους αν και οι λιθιου δεν εχουν θεματα καλο ειναι οι πρωτες φορτισεις να γινονται ετσι απο προσωπικη πειρα .

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Το έχει κάνει κανείς root το κινητό παίδες? Και κάτι άσχετο..Είναι η ιδέα μου η την μπαταρία την ρουφάει σαν coca cola??Με το αντίστοιχο lg g2 που είχα πρίν μπορώ να πώ οτι κατανάλωνε το 1/3 του V10..Ακόμα και stand by κλειστό που είναι(χωρίς συγχρονισμο-δεδομενα-wifi κτλ) πάλι θεωρώ οτι καταναλώνει αρκετά. Και σε εσάς το ίδιο?:wacko::wacko::wacko:

Κάτι άλλο θα σου "ρούφηξε" μπαταρία ψάξτο.

Αν διαβάσεις παραπισω σχόλιό μου κατά τη διάρκεια της νύχτας έπεσε από το 100% στο 99% μετά από 6ω 40λ!!!!

 

Στάλθηκε από μένα χρησιμοποιώντας το νου και τα δάχτυλά μου, ενώ ήμουν ξάπλα!

LG V10

 

Και για του λόγου το αληθές.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160427/dfe6c18eb2b6440a75e53bfff4295654.jpg

Edited by Amyntaios
Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ η τιμή του όλο και πέφτει...υπάρχει διαμάχη στο σκρουτζη

Καλό για μας τους υποψήφιους...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ η τιμή του όλο και πέφτει...υπάρχει διαμάχη στο σκρουτζη

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

 

Ειχα πει να πεσει κατω απο 400 για να το τσιμπησω αλλα δεν επεφτε!:shifty:

Τελικα δεν αντεξα να περιμενω!:)

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Παιδια Καλημέρα,μια ερωτηση η καθαρη οθονη χωρις την δευτερη ειναι 5.7 ιντσες;το βαζω σε αντιπαραθεση με το S6 edge plus της γυναικας μου που ειναι και αυτο 5.7 ιντσες και η καθαρη οθονη η δικια μας δειχνει ίδια

 

Send from my LG v10

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια Καλημέρα,μια ερωτηση η καθαρη οθονη χωρις την δευτερη ειναι 5.7 ιντσες;το βαζω σε αντιπαραθεση με το S6 edge plus της γυναικας μου που ειναι και αυτο 5.7 ιντσες και η καθαρη οθονη η δικια μας δειχνει ίδια

 

Send from my LG v10

Ναι χωρίς την δεύτερη είναι 5,7. Με Nexus 6 δίπλα είναι ελάχιστα πιο μεγάλη σε σύνολο μαζί με την δεύτερη

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους πριν λίγο έκανα την ενημέρωσή σε 6 και δεν με αφήνει να ξεκλειδώσω το τηλέφωνο με δακτυλικό αποτύπωμα παραμονο με κωδικό μήπως κάνω κάτι λάθος?πριν ήταν οκ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους πριν λίγο έκανα την ενημέρωσή σε 6 και δεν με αφήνει να ξεκλειδώσω το τηλέφωνο με δακτυλικό αποτύπωμα παραμονο με κωδικό μήπως κάνω κάτι λάθος?πριν ήταν οκ.

Σβήσε το αποτύπωμα και ξαναπερνα το πάλι.

 

Στάλθηκε από μένα χρησιμοποιώντας το νου και τα δάχτυλά μου, ενώ ήμουν ξάπλα!

LG V10

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Εχω Νόβα και οταν το κλείνω με νοκ κοντ μου ζητάει κωδικό όταν το κλείνω απ το κεντρικό πλήκτρο πίσω,με αφήνει με αποτύπωμα,αλλα αυτο δςν το έκανε πριν την 6 τι να πω.
Link to comment
Share on other sites

Εχω Νόβα και οταν το κλείνω με νοκ κοντ μου ζητάει κωδικό όταν το κλείνω απ το κεντρικό πλήκτρο πίσω,με αφήνει με αποτύπωμα,αλλα αυτο δςν το έκανε πριν την 6 τι να πω.

 

στις ρυθμίσεις του nova για προχωρημένους κάτω κατω έχει επιλογή screen lock, στο device admin κάνει αυτό που λες, αν επιλέξεις root θα είσαι οκ

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το έχω φίλε μου και πριν την 6 τωρα είναι σαν να θέλει να περάσει κάποιος χρόνος για να το ξεκλειδώσω με το αποτύπωμα δεν ξέρω,τι να πω.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το έχω φίλε μου και πριν την 6 τωρα είναι σαν να θέλει να περάσει κάποιος χρόνος για να το ξεκλειδώσω με το αποτύπωμα δεν ξέρω,τι να πω.

Τι να πης και τι να πης αμα δε περασετε την 6 κατι τρεχει στα γυφτικα εεεεε πιααααα χαχαχαχα αστειευομαι εκανες εργοστασιακες ρυθμισεις μηπως δεν εκατσε κατι καλα;εξον και αν ευθυνεται ο αλλος λοντσερ που περνατε.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν κατάλαβα και καλά λόγω ηλικίας γαρ αλλά με nova prime ειχα τα εξής.

 

Με απλή εγκατάστασή του:

 

Έκλεινε με διπλό tab μόνο στη μπάρα ψηλά. Άνοιγε κανονικά με δαχτυλικό αποτύπωμα.

 

Όταν έδινα δικαιώματα διαχειριστή

 

ναι μεν έκλεινε με διπλό tab οπουδήποτε στην οθόνη αλλά δεν δούλευε το δαχτυλικό αποτύπωμα.

 

Είναι γενική η ασυμβατότητα από ότι κατάλαβα με οτιδήποτε παίρνει δικαιώματα διαχειριστή στο κλείδωμα ξεκλείδωμα της συσκευής πέραν της μαμάς εφαρμογής.

 

Εάν δεν κατάλαβα καλά απλά μην το διαβάζετε και στείλτε μου κανα φάρμακο για τον εγκέφαλο :):p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...