Jump to content

Huawei G8


empeiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια ερωτηση για το LED notification...ειναι μεγαλο οπως των Galaxy ; Με ενδιαφερει πολυ το συγκεκριμενο προσον του κινητου .
My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 244
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μια ερωτηση για το LED notification...ειναι μεγαλο οπως των Galaxy ; Με ενδιαφερει πολυ το συγκεκριμενο προσον του κινητου .

Όχι είναι μικρό και το έχει δεξιά από το ακουστικό.

Nickolas
Link to comment
Share on other sites

Τι χρώμα το πήρες ; Ποιό χρώμα κατα την γνώμη σας του ταιριάζει περισσότερο ;

 

Λευκο και πισω ασημι μπορω να το πω. ΑΛουμινιο ειναι . Τωρα δεν εχω δει αλλα χρωματα να σου πω την αληθεια . Καλο φαινεται αλλα λιγο δυσκολευομαι στο κρατημα( ηρθα απο p8 lite,5αρα οθονη ) . Αν δνε με βολεψει θα φυγει :lol:

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τις πληροφορίες που σου έδωσε του ο atlantian. Το έχω εδώ και 21 ημέρες και είμαι κατενθουσιασμένος από όλα του. Κάνω επαγγελματική χρήση στο κινητό και είναι αστέρι!!! Αξίζει απόλυτα τα χρήματα του...
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τις πληροφορίες που σου έδωσε του ο atlantian. Το έχω εδώ και 21 ημέρες και είμαι κατενθουσιασμένος από όλα του. Κάνω επαγγελματική χρήση στο κινητό και είναι αστέρι!!! Αξίζει απόλυτα τα χρήματα του...

 

στο " πιασιμο " σε βολευει ; ΓΛυστραει ακομα και με θηκη το δικο μου.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Λευκο και πισω ασημι μπορω να το πω. ΑΛουμινιο ειναι . Τωρα δεν εχω δει αλλα χρωματα να σου πω την αληθεια . Καλο φαινεται αλλα λιγο δυσκολευομαι στο κρατημα( ηρθα απο p8 lite,5αρα οθονη ) . Αν δνε με βολεψει θα φυγει :lol:

 

Πάρε καμία άλλη θήκη! Αυτή που περιέχεται στη συσκευασία ναι μεν πολύ ποιοτική αλλά γλιστράει. Θα το καταευχαριστηθείς. Για εμένα ό,τι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή σε midrange.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πάρε καμία άλλη θήκη! Αυτή που περιέχεται στη συσκευασία ναι μεν πολύ ποιοτική αλλά γλιστράει. Θα το καταευχαριστηθείς. Για εμένα ό,τι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή σε midrange.

 

Καποια προταση για θηκη ; Απο Ελλαδα δεν υπαρχει καρτα κλπ για να αγορασω απο εξω.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά το G8 με το GX8 είναι τα ίδια κινητά έχω επιδότηση από το public και σκέφτομαι να το πάρω αλλά στο Site λέει GX8 αλλά οι συσκευασία γράφει G8...το κινητό έχει Gorilla Glass?
Link to comment
Share on other sites

Λευκο και πισω ασημι μπορω να το πω. ΑΛουμινιο ειναι . Τωρα δεν εχω δει αλλα χρωματα να σου πω την αληθεια . Καλο φαινεται αλλα λιγο δυσκολευομαι στο κρατημα( ηρθα απο p8 lite,5αρα οθονη ) . Αν δνε με βολεψει θα φυγει :lol:

 

Κι εγω σκεφτομαι να δωσω το P8 Lite και με επιδοτηση να παρω το G8. Αν εκανες ολοκληρωμενες δοκιμες πες τις εντυπωσεις σου

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω σκεφτομαι να δωσω το P8 Lite και με επιδοτηση να παρω το G8. Αν εκανες ολοκληρωμενες δοκιμες πες τις εντυπωσεις σου

 

 

 

Ειναι πιο καλο το G 8 απλα ειναι μεγαλο για τα χερια μου και τελικα θα το δωσω. Αν εισαι θεσσαλονικη ελα σε επαφη μαζι μου να τα βρουμε .

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

τελικα το εδωσα λογο μεγεθους και επειδη ηταν πολυ χαλια η φωτεινοτητα οθονης...πηγα παλι σε P8 lite . Δυστηχως η φωτεινοτητα σε ηλιο ηταν η μιση απο που P8 lite και επειδη εγω δουλευω εξω δεν με βολευει.
My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι αναμμεσα σε g8 k honor 7 ποια ειναι η γνωμη σας; Επισης το g8 βγαινει και με single sim ; ειχα την εντυπωση οτι ειναι δικαρτο.

 

Στο skroutz έχει δυο εκδόσεις την dual sim και single sim, τα μεγάλα καταστήματα όμως φέρνουν μόνο την dual.

Όσον αφορά το honor 7 αν εξαιρέσεις τη μεγαλύτερη εσωτερική μνήμη του G8 και τη μεγαλύτερη οθόνη, σε όλα τα υπόλοιπα είναι καλύτερο το honor 7.

Nickolas
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!Μαλλον θα παω προς το G8, εχει δει κανεις το gold απο κοντα?στις φωτο φαινεται ομορφο αλλα φοβαμαι μηπως ειναι too much!ειμαι αναμμεσα σε αυτο και στο μαυρο.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά. Αν έχεις 2 SIM μπορείς να βάλεις και sd card ή αν θες εξωτερική κάρτα πρέπει να έχεις μόνο μια sim?
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το Gold και είναι πολύ ωραίο . Ή Δεύτερη sim ή κάρτα sd ένα από τα δύο μπορείς μόνο .
Huawei Honor 3C (H30-U10) - B120 - unroot
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το Gold και είναι πολύ ωραίο . Ή Δεύτερη sim ή κάρτα sd ένα από τα δύο μπορείς μόνο .

Οκ ευχαριστώ. Το καλοβλεπω και εγω, προερχόμενος από honor 3c νομίζω θα είναι εγγυηση το κινητό. Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το κάνουν αυτό και δεν μπορείς να έχεις 2 SIM και εξωτερική.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,Σκέφτομαι να αποκτήσω το g8 και εχω 2-3 ερωτήσεις..Το κινητό υποστηρίζει γρήγορη φόρτιση;Κατι που ανέφερε ενας φιλος παραπάνω οτι εχει πολυ χαμηλή φωτεινότητα και στον ηλιο δεν φαίνεται καθόλου το εχετε παρατηρήσει και άλλοι;και κατι τελευταιο που βεβαια ειναι καθαρα υποκειμενικό ποιο χρωμα πιστεύετε οτι ειναι ποιο ωραιο για το κινητό;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,Σκέφτομαι να αποκτήσω το g8 και εχω 2-3 ερωτήσεις..Το κινητό υποστηρίζει γρήγορη φόρτιση;Κατι που ανέφερε ενας φιλος παραπάνω οτι εχει πολυ χαμηλή φωτεινότητα και στον ηλιο δεν φαίνεται καθόλου το εχετε παρατηρήσει και άλλοι;και κατι τελευταιο που βεβαια ειναι καθαρα υποκειμενικό ποιο χρωμα πιστεύετε οτι ειναι ποιο ωραιο για το κινητό;

 

Γρήγορη φόρτιση δεν υπόστηριζει, για να φορτίσει πλήρως η μπαταρία θέλει περίπου 2 ώρες.

Όσον αφορά τη φωτεινότητα για εσωτερικούς χώρους είναι πολύ καλή, κάτω από τον ήλιο βλέπεις μέτρια, το lumia 920 που έχω είναι πολύ καλύτερο όμως λόγω της clearblack τεχνολογίας που έχει και αυξάνει τη φωτεινότητα.

Πάντως με το P8lite που το συγκρίνει το παιδί παραπάνω μου φαίνεται περίεργο που λέει οτι έχει μικρότερη φωτεινότητα καθώς το gsmarena μετράει το G8 στα 460nits ενώ το P8lite είναι στα 362 πολύ μικρότερη δηλαδή, οπότε αναρωτιέμαι μήπως είχε πρόβλημα η οθόνη της συσκευής του.

Για το χρώμα να πω την αλήθεια μου αρέσει πολύ σε χρυσό, όμως προτίμησα το σκούρο ασημί καθώς μου αρέσει που η πρόσοψη φαίνεται ολόκληρη μαύρη όταν δε λειτουργεί η οθόνη, ενώ όταν λειτουργεί δε σε αποσπά όπως όταν έχει λευκό χρώμα το πλαίσιο.

Nickolas
Link to comment
Share on other sites

θα μου επιτρεψετε 2 ερωτησεις περι φορτισης...

1. αν το φορτιζω στο αυτοκινητο με ανταπτορα usb που εχει εξοδο 5V - 2.4A θα μου δημιουργησει προβλημα στην μπαταρια;;;;

ο φορτιστης του κινητου εχει εξοδο 5V - 1A.

 

2. εχετε υποψην σας καποιο powerbank να μου προτεινετε πανω απο 10000mah;;;

επισης οταν εχουμε powerbank με 2 εξοδους USB 5V-1A + 5V - 2.1A σε ποια απο τις 2 ειναι προτιμωτερο να φορτιζει;;;

Link to comment
Share on other sites

Γρήγορη φόρτιση δεν υπόστηριζει, για να φορτίσει πλήρως η μπαταρία θέλει περίπου 2 ώρες.

Όσον αφορά τη φωτεινότητα για εσωτερικούς χώρους είναι πολύ καλή, κάτω από τον ήλιο βλέπεις μέτρια, το lumia 920 που έχω είναι πολύ καλύτερο όμως λόγω της clearblack τεχνολογίας που έχει και αυξάνει τη φωτεινότητα.

Πάντως με το P8lite που το συγκρίνει το παιδί παραπάνω μου φαίνεται περίεργο που λέει οτι έχει μικρότερη φωτεινότητα καθώς το gsmarena μετράει το G8 στα 460nits ενώ το P8lite είναι στα 362 πολύ μικρότερη δηλαδή, οπότε αναρωτιέμαι μήπως είχε πρόβλημα η οθόνη της συσκευής του.

Για το χρώμα να πω την αλήθεια μου αρέσει πολύ σε χρυσό, όμως προτίμησα το σκούρο ασημί καθώς μου αρέσει που η πρόσοψη φαίνεται ολόκληρη μαύρη όταν δε λειτουργεί η οθόνη, ενώ όταν λειτουργεί δε σε αποσπά όπως όταν έχει λευκό χρώμα το πλαίσιο.

 

Γεια σου φιλε . Με το p8 lite βλεπω δυο φορες πιο καλα στον ηλιο μιλαω παντα ετσι ; Με την μιση φωτεινοτητα οσο εβλεπα στο G8 .

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...