Jump to content

iPhone 6S Plus


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aυτο το συνεχόμενο coretime μέσα στα διαγνωστικά ρε παιδιά θα βρεθεί λύση ποτέ;

Τι είναι ξέρει κανείς;

Έχει από το iOS 8.2 που εμφανίστηκε και νομίζω ότι σέρνεται η συσκευή από αυτό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Aυτο το συνεχόμενο coretime μέσα στα διαγνωστικά ρε παιδιά θα βρεθεί λύση ποτέ;

Τι είναι ξέρει κανείς;

Έχει από το iOS 8.2 που εμφανίστηκε και νομίζω ότι σέρνεται η συσκευή από αυτό

 

Και σε εμένα το έχει αλλά δεν έχω πρόβλημα κανένα.Κατι άλλο θα συμβαίνει

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι bug και περιμένουμε να το διορθώσουν.

 

40 εκδόσεις της 9αρας έχουν περάσει και δεν το έχουν φτιάξει ...τι στο κόρακα ....πρέπει να πάμε για διαδήλωση στο Κοπερτίνο για να το πάρουν χαμπάρι ;

 

Α μάλιστα, τότε ας ελπίσουμε να το φτιάξουν στην 9.3!

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Έτυχε σήμερα να έχω λιγο χρόνο και πέρασα απο ενα πλαίσιο και έπαιξα λίγο με ενα 6s plus.

Με ενδιαφέρει το page reload και δοκίμασα να ανοίξω μερικά να δω. Άνοιξα gazzetta, ενα Google search, τα νέα, το verge και ξαναγύρισα στο gazzetta και το έκανε reload.

Τα είχα κλείσει όλα τα app πριν. Έτσι είναι γενικά η έτυχε με το συγκεκριμένο γιατί περίμενα κάτι καλύτερο...

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή της μουσικής δεν έχει landscape mode η κατι κάνω λαθος;

Θέλω να τοποθετώ την συσκευή στο αυτοκίνητο σε landscape και βλέπω οτι οι δυο απο τις 3 εφαρμογές που χρειάζομαι δεν έχουν landscape.

(Μουσική και Tunein Radio)

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

κωστα καλημερα! η μουσικη εχει Landscape Mode! οταν το γυριζω μου δειχνει τα εξωφυλλα των δισκων και οταν πατησω πανω μου δειχνει τι τραγουδια εχει μεσα ο καθε δισκος!!
Link to comment
Share on other sites

κωστα καλημερα! η μουσικη εχει Landscape Mode! οταν το γυριζω μου δειχνει τα εξωφυλλα των δισκων και οταν πατησω πανω μου δειχνει τι τραγουδια εχει μεσα ο καθε δισκος!!

 

 

Δεν μου ενεργοποείται και ειδα στο διαδύκτιο οτι ειχε καταργηθεί στην 8.4

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Στην 9.2.1 στο 6 plus μου δεν έχω landscape στην μουσική.

@volcom Τι έκδοση ios έχεις;

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Στην 9.2.1 στο 6 plus μου δεν έχω landscape στην μουσική.

@volcom Τι έκδοση ios έχεις;

 

@stendor το 5αρι εχω.. 9.2.1 θα σας παραθεσω φωτο - απλα δεν εχω περασει μουσικη μετα το τελευταιο restore (αλλαξα δισκους)

Link to comment
Share on other sites

@stendor το 5αρι εχω.. 9.2.1 θα σας παραθεσω φωτο - απλα δεν εχω περασει μουσικη μετα το τελευταιο restore (αλλαξα δισκους)

Σε εμένα με τίποτα δεν γυρίζει χαχαχαχαχαχα

Έχω ένα iphone 5 σπίτι οπότε όταν γυρίσω θα κοιτάξω. Και εκείνο 9.2.1 φοράει.

 

Το αφαίρεσαν από το plus και το άφησαν στα "μικρά" κινητά; χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα με τίποτα δεν γυρίζει χαχαχαχαχαχα

Έχω ένα iphone 5 σπίτι οπότε όταν γυρίσω θα κοιτάξω. Και εκείνο 9.2.1 φοράει.

 

Το αφαίρεσαν από το plus και το άφησαν στα "μικρά" κινητά; χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

στην 9.2 το εκανε θυμαμαι... πριν 2 βδομαδες που το ειχα δει και ειχα κανει το restore. αλλα δεν εχω βρει χρονο να περασω την μουσικη οποτε θα το κοιταξω...μην σου λεω και βλακειες!

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα με τίποτα δεν γυρίζει χαχαχαχαχαχα

Έχω ένα iphone 5 σπίτι οπότε όταν γυρίσω θα κοιτάξω. Και εκείνο 9.2.1 φοράει.

 

Το αφαίρεσαν από το plus και το άφησαν στα "μικρά" κινητά; χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

 

Ειναι τραγικοί μερικές φορές. Πολύ σπαστικό να υπάρχουν εφαρμογές και ποσο μάλλον OEM, που δεν παίζουν σε landscape.

 

Επίσης κατι άλλο που μ ενοχλεί ειναι οτι απο την στιγμή που το car play συνεργάζεται με ελάχιστα αυτοκινητα, δεν υπαρχει μια εφαρμογή όπως έχουν τα android, με μεγάλα εικονίδια για εύκολη πρόσβαση όπου μπορεις να τοποθετήσεις εκτός των official εφαρμογών οτι άλλο θέλεις.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα. Προκειται να μου φερουν απο Κατάρ ένα iphone 6s plus 16gb.

ποιό μοντέλο πρεπει να παραγγείλω για να είναι πλήρως λειτουργικό εδώ? Τα φώτα σας παρακαλώ!

Link to comment
Share on other sites

Ένα από τα ακόλουθα δύο.

 

A1634: North American GSM (AT&T)

A1687: European GSM (GR - Cosmote, Vodafone, Wind), North American GSM/CDMA (Verizon, Sprint, T-Mobile)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον άρθρο από το ΜacRumors σχετικά με την κατανάλωση επεξεργαστικής ισχύος και μπαταρίας στο multitasking.

Απαντά επίσημα η Apple

http://www.macrumors.com/2016/03/10/force-quitting-apps-doesnt-help-battery/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον άρθρο από το ΜacRumors σχετικά με την κατανάλωση επεξεργαστικής ισχύος και μπαταρίας στο multitasking.

 

Απαντά επίσημα η Apple

 

http://www.macrumors.com/2016/03/10/force-quitting-apps-doesnt-help-battery/

 

 

Γνωστό αυτό. Δεν πρόκειται για πραγματικό multitasking αλλα λειτουργεί έξυπνα έτσι ώστε να έχεις αυτό που χρειάζεσαι άμεσα.

Γι αυτό άλλωστε το iOS απαιτεί λιγότερη ram απο το android.

 

Το iPhone δεν έχει πρόβλημα σ αυτό. Πλέον εκει που υστερεί ειναι στο hardware με εξαίρεση CPU-GPU.

Το iPhone 7 χρειάζεται επειγόντως οθόνη υψηλότερης ανάλυσης, αξιοπρεπή αισθητήρα με έμφαση στις φωτογραφίες χαμηλού φωτισμού όπου για μένα ειναι πίσω απ όλες τις ναυαρχίδες.

Και επιτέλους να μειώσει με κάποιο τροπο τα τεράστια bezels.

To S7 edge ειναι πολύ μικρότερο σε σημείο που ο αντίχειρας φθάνει παντού.

 

Στο software άκρως ενοχλητικό και αδικαιολόγητο η έλλειψη σοβαρής αναδίπλωσης κειμένου ώστε να μην βγάζουμε τα μάτια μας.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλώς η κακώς στην κάμερα είναι αρκετά πίσω αυτό είναι αλήθεια, στο καινούργιο s7 το μόνο πράγμα που ζήλεψα ηταν η κάμερα, αλλα παρόλα αυτά μόνο στη σκέψη τι συνεπάγεται η χρήση android λειτουργεί αποτρεπτικά.

Μπορεί να είναι κουτσό σε κάποια πράγματα αλλα τπ έχουν βελτιώσει σημαντικά πλέον κ εκτός αυτού α) υπάρχει το πολυ καλό Notification Center που είναι ΟΛΕΣ οι ειδοποιήσεις μαζεμένες σε ένα σημείο καο δεν τις ψάχνεις, β) παίρνεις αντίγραφο κ είσαι σίγουρος πτι είναι σίγουρο αντίγραφο και ότι εχει αντιγράψει τα παντα και ότι εύκολα μπορείς να το ανακτήσεις όπως ηταν χωρίς να ψάχνεσαι γ) μπορείς να του πεις ποιες εφαρμογές να τρέχουν στο παρασκήνιο απλά λιτά κατανοητά κ μαζεμένες σε ένα σημείο.

 

Για αυτούς τους λόγους προσωπικά ενώ υπήρξα χρόνια χρήστης ανδροιδ η καινούργια γενιά δεν με έψησε καθόλου για την αλλαγή ιδίως όταν θυμήθηκες κάποια σπαστικα του ανδροιδ

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Καλώς η κακώς στην κάμερα είναι αρκετά πίσω αυτό είναι αλήθεια, στο καινούργιο s7 το μόνο πράγμα που ζήλεψα ηταν η κάμερα, αλλα παρόλα αυτά μόνο στη σκέψη τι συνεπάγεται η χρήση android λειτουργεί αποτρεπτικά.

Μπορεί να είναι κουτσό σε κάποια πράγματα αλλα τπ έχουν βελτιώσει σημαντικά πλέον κ εκτός αυτού α) υπάρχει το πολυ καλό Notification Center που είναι ΟΛΕΣ οι ειδοποιήσεις μαζεμένες σε ένα σημείο καο δεν τις ψάχνεις, β) παίρνεις αντίγραφο κ είσαι σίγουρος πτι είναι σίγουρο αντίγραφο και ότι εχει αντιγράψει τα παντα και ότι εύκολα μπορείς να το ανακτήσεις όπως ηταν χωρίς να ψάχνεσαι γ) μπορείς να του πεις ποιες εφαρμογές να τρέχουν στο παρασκήνιο απλά λιτά κατανοητά κ μαζεμένες σε ένα σημείο.

 

Για αυτούς τους λόγους προσωπικά ενώ υπήρξα χρόνια χρήστης ανδροιδ η καινούργια γενιά δεν με έψησε καθόλου για την αλλαγή ιδίως όταν θυμήθηκες κάποια σπαστικα του ανδροιδ

 

Όλες οι συσκευές και τα λειτουργικά έχουν ελλείψεις δυστυχώς.

Ειναι καθαρά θέμα προσωπικών Θέλω τι συσκευή επιλέγεις.

Χρήματα, κάμερα, μέγεθος, λειτουργικό και αλλα ειναι που καθορίζουν την επιλογή.

Κάποιοι λένε ότι η apple έχει μείνει 3 χρόνια πίσω σε hardware.

Εγω πάλι πιστεύω ότι ειναι ακόμα 5 χρόνια μπροστά στο πάντρεμα software και hardware γι αυτό μένω και στο iPhone και με ικανοποιεί.

Το android ναι μεν το θεωρώ πλήρες πλέον και με πολλές επιλογές σε συσκευές αλλα το θεωρώ δυσχρυστο σε σχέση με το iOS.

Το iPhone κάνει αυτά που κάνει άψογα. 10 πράγματα της καθημερινότητας. Πολλοί ειναι αυτοί που θέλουν την απλότητα και επίσης έχουν την φιλοσοφία ότι η συσκευή πρέπει να δουλεύει για αυτούς και οχι αυτοί για τις συσκευές.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ οριζοντίως και καθέτως.

Που ειναι πέντε χρόνια μπροστά το hardware?

Στον αισθητήρα που ειναι ο φθηνότερος της αγοράς η στην οθόνη;

Ειναι καθαρά θέμα επιλογών με σκοπό το μεγαλύτερο κέρδος. Η Apple έχει αποδείξει οτι αν θέλει μπορεί.

 

Για μένα το android θέλει απλά συμμάζεμα. Περιορισμό στην ασυδοσία των developers βάζοντας αυστηρά στανταρς, υποχρεωτική ομοιομορφία στο ui των εφαρμογών τρίτων.

Εμένα αυτά μ ενοχλούν και γι αυτό προτιμώ το iOS παρότι με ταλαιπωρεί σε αρκετά πράγματα απ όσα κάνω.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ οριζοντίως και καθέτως.

Που ειναι πέντε χρόνια μπροστά το hardware?

Στον αισθητήρα που ειναι ο φθηνότερος της αγοράς η στην οθόνη;

Ειναι καθαρά θέμα επιλογών με σκοπό το μεγαλύτερο κέρδος. Η Apple έχει αποδείξει οτι αν θέλει μπορεί.

 

Για μένα το android θέλει απλά συμμάζεμα. Περιορισμό στην ασυδοσία των developers βάζοντας αυστηρά στανταρς, υποχρεωτική ομοιομορφία στο ui των εφαρμογών τρίτων.

Εμένα αυτά μ ενοχλούν και γι αυτό προτιμώ το iOS παρότι με ταλαιπωρεί σε αρκετά πράγματα απ όσα κάνω.

 

Ειπα στο πάντρεμα οχι στο hardware μόνο.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ε Μα βρε Τάσο το πάντρεμα θα σου δώσει καλύτερες φωτο η μεγαλύτερη ευκρίνεια στις λεπτομέρειες όταν παρακολουθείς ενα βίντεο η βλέπεις φωτογραφίες;

 

Το πάντρεμα βοηθά στην απόδοση της CPU την αυτονομία κλπ

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ε Μα βρε Τάσο το πάντρεμα θα σου δώσει καλύτερες φωτο η μεγαλύτερη ευκρίνεια στις λεπτομέρειες όταν παρακολουθείς ενα βίντεο η βλέπεις φωτογραφίες;

 

Το πάντρεμα βοηθά στην απόδοση της CPU την αυτονομία κλπ

 

Γιατι αυτό λίγο το θεωρείς; Και στις φωτό δίνει αποτέλεσμα; Λίγες φορές ίδιος αισθητήρας σε άλλη συσκευή έχει τεράστια διαφορά σε απόδοση;

Εσυ εχεις το κινητό για σκοτεινές φωτογραφίες μόνο. Κάτι που δεν μ ενδιαφέρει καθόλου γι αυτό δεν έχω μέτρο σύγκρισης.

Απορίας άξιο ειναι ότι μια συσκευή με 1gb ram και μπαταρία 2000mah αφήνει πίσω αλλες συσκευές με 3000mah και 8 πυρήνες και 3gb ram.

Μια ομαλή λειτουργία θέλει ο απλός κόσμος και 10 βασικά πράγματα στο αυτόματο.

Ετσι πιστεύω εγω γι αυτό και μένω σε iPhone.

Ας μην το κάνουμε vs εγω νομίζω ότι η Apple με αυτό το hardware στέκεται επάξια.

Αλλες εταιρίες για λόγους marketing πουλάνε πυρήνες mah και gb ram γιατι το όλο πράγμα με τα κινητά έχει κορεστεί. Δεν υπάρχει άλλη τεχνολογίας να βάλουν και όλοι το ξέρουμε. Κάθε χρόνο συσκευή ειναι πολυ πλέον. Αναγκαστικά αφαιρούν κάτι σ αυτήν βάζουν κάτι νέο του χρόνου αφαιρούν κάτι άλλο. Δεν γίνεται αλλιώς

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες σε εσωτερικούς χώρους μ ενδιαφέρουν και οι οχι οι περίεργες βραδινές.

Το μεγαλύτερο ποσοστό των φωτο που τραβάμε με κινητό ειναι σε κλειστούς χώρους.

Όταν λοιπόν ειναι γεμάτες θόρυβο και στα πρόσωπα λείπει η λεπτομέρεια, ειναι φάουλ.

Και λέω φάουλ γιατι η Apple επιμένει σε φτηνούς old fashion αισθητήρες με f2.2 που εκ των πραγμάτων αποδίδουν μονο σε άριστα φωτισμένα πλάνα.

Για να τραβήξω την κόρη μου μεσα στο σπίτι, πρέπει να πλησιάσω τον φακό στο μισό μέτρο.

Το φλας αστέ να πάνε.

Επίσης στο i6s ο φακός ειναι πολύ ευρυγώνιος και συμβαίνει κατι που δεν είχα παρατηρήσει ποτε πριν σε iPhone. (Μεχρι και 5s). Τα κτήρια η τα κεφάλια όσων βρίσκονται στις άκρες της φωτογραφίας παραμορφώνονται.

 

Τα δέκα πραγματάκια που λες οτι χρειάζεται ο περισσότερος κόσμος, τα επιβάλει η Apple και αναγκαστικά το κοινό περιορίζεται σ αυτά.

 

Με τον τροπο που λειτουργεί το iOS λογικό ειναι να μην χρειάζεται περισσότερη ram και μεγαλύτερη μπαταρια.

Όσο όμως αυξάνονται οι δυνατότητες τόσο πλησιάζει σε παρόμοιες απαιτήσεις με αυτές του android. (iPad Pro και πιθανότατα iPhone pro σύντομα)

 

Το οτι είμαι απαιτητικός χρήστης και θέλω όλες τις διαθέσιμες δυνατότητες της εποχής βοηθά πολύ περισσοτερο την εξέλιξη του iPhone.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες σε εσωτερικούς χώρους μ ενδιαφέρουν και οι οχι οι περίεργες βραδινές.

Το μεγαλύτερο ποσοστό των φωτο που τραβάμε με κινητό ειναι σε κλειστούς χώρους.

Όταν λοιπόν ειναι γεμάτες θόρυβο και στα πρόσωπα λείπει η λεπτομέρεια, ειναι φάουλ.

Και λέω φάουλ γιατι η Apple επιμένει σε φτηνούς old fashion αισθητήρες με f2.2 που εκ των πραγμάτων αποδίδουν μονο σε άριστα φωτισμένα πλάνα.

Για να τραβήξω την κόρη μου μεσα στο σπίτι, πρέπει να πλησιάσω τον φακό στο μισό μέτρο.

Το φλας αστέ να πάνε.

Επίσης στο i6s ο φακός ειναι πολύ ευρυγώνιος και συμβαίνει κατι που δεν είχα παρατηρήσει ποτε πριν σε iPhone. (Μεχρι και 5s). Τα κτήρια η τα κεφάλια όσων βρίσκονται στις άκρες της φωτογραφίας παραμορφώνονται.

 

Τα δέκα πραγματάκια που λες οτι χρειάζεται ο περισσότερος κόσμος, τα επιβάλει η Apple και αναγκαστικά το κοινό περιορίζεται σ αυτά.

 

Με τον τροπο που λειτουργεί το iOS λογικό ειναι να μην χρειάζεται περισσότερη ram και μεγαλύτερη μπαταρια.

Όσο όμως αυξάνονται οι δυνατότητες τόσο πλησιάζει σε παρόμοιες απαιτήσεις με αυτές του android. (iPad Pro και πιθανότατα iPhone pro σύντομα)

 

Το οτι είμαι απαιτητικός χρήστης και θέλω όλες τις διαθέσιμες δυνατότητες της εποχής βοηθά πολύ περισσοτερο την εξέλιξη του iPhone.

 

Παρακολουθώ αυτά που γράφεις καιρο. Το μεγαλύτερο σου θέμα ειναι η φωτογραφία.

Τι να σου πω εγω δεν βγάζω πολλές δεν μ ενδιαφέρει όποτε ας το λήξουμε δεν έχει νόημα.

Θεωρώ το 6s top συσκευή και απο θέμα ταχύτητας και απο θέμα μπαταρίας και απο θέμα οθόνης (πάντα μου άρεσαν οι οθόνες και το touch των iPhone) και απο θέμα υποστήριξης και απο θέμα αξεσουάρ και επίσης μεταπωλητική αξία που για μένα παίζει μεγάλο ρόλο.

Τις υπόλοιπες συσκευές τις παίρνεις η τις παντρεύεσαι η χάνεις ενα καρο λεφτά αν τις μεταπωλήσεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω οτι βλέπω τα πράγματα εντελώς αντικειμενικά.

Αρκετές έρευνες έχουν αποδείξει οτι η φωτογραφια ειναι μεσα στους 3 πρώτους λόγους επιλογής συσκευής.

Και εν τελει όταν δίνεις 1000 ευρω για το καλύτερο smartphone της αγοράς θες να ειναι παντού πολύ πανω απο το μέσο όρο.

Συνεπώς δεν ειναι κακό να απαιτούμε καμερα και οθόνη που συμβαδίζει με τις τεχνολογικές εξελίξεις της τρέχουσας περιόδου.

Δουλειά της Apple ειναι να μειώνει το κόστος για να κανει ευτυχισμένους τους μετόχους της. Οι καταναλωτές όμως πρέπει να κοιτούν το δικό τους συμφέρον και να ενδιαφέρονται να διαθετει η συσκευή τους οτι καλύτερο κυκλοφορεί.

 

Ευτυχώς οι προβλέψεις δείχνουν για πρώτη φορα μηδενική ανάπτυξη - αύξηση πωλήσεων στα iPhone, οποτε θα δούμε πολλά αρχής γενομένης με το iPhone 7.

Περιμένω πως και πως το i7 pro.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6S Plus
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...