Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)


spaka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

P8 lite απο μενα.

το εχει ο αδερφος μου και ειναι απολυτα ικανοποιημενος σε ολα :)

Smartphones:Sony Ericsson Xperia X10 mini,Sony Ericsson Xperia mini,Sony Xperia M,Samsung Galaxy A5 2016,Samsung Galaxy S10
Link to comment
Share on other sites

Δες το redmi note 2 στο σκρουτζ. 170κατι εχει. Σιγουρα τα αξιζει.

Απ εξω το παιρνεις πιο χαμηλά

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Homtοm ht3 και bluboo Picasso, καθως και το doogee που αναφέρει ο φίλος πάνω είναι καλές επιλογές. Για μαγαζιά απο Κίνα δες vickmall, banggood, geekbuying, gearbest, όπου τα βρεις πιο φθηνά το αγοραζεις.

 

Sent from my Onda V975m using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι είναι διαφορετικές κατηγορίες. Το J5 είναι budget ενώ το S5 neo είναι mid-range και έχουν διαφορετικά specs. Προφανώς το chipset του S5 neo είναι πιο δυνατό αλλά αυτό που ρωτάω είναι: Αξίζει τα 100 ευρώ παραπάνω που κοστίζει? Ή να πάρω το J5. Έχει κανείς τα δυο αυτά τηλέφωνα να μου πει αν η απόδοση του s5 neo είναι αρκετά ανώτερη ώστε να αξίζει την τιμή του?
Link to comment
Share on other sites

Για το j5 δεν ξερω (αν κ εγω σιγουρα σε αυτα τα λεφτα θα επερνα το moto g) αλλα το s5 neo ειναι πεταμενα λεφτα..Στα 230-270 παιζουν πολυ πιο αξιολογα τηλεφωνα ...nexus 5x / htc one m8 / xperia Z2-xperia Z3 / p9 lite ...Ακομα κ το moto x 2gen στα 190 ειναι κλασεις ανωτερο απο το s5 neo..Παρε το j5 να κανεις την δουλεια σου,αν θες να δωσεις κατι παραπανω παρε κατι αλλο,οχι το s5 neo με το βαρυ λογισμικο,τον κακο επεξεργαστη σε σχεση με τον snp 801/808/kirin 650 κ ειναι κ ξεχασμενο απο την samsung,οπως ολα τα neo!!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι είναι διαφορετικές κατηγορίες. Το J5 είναι budget ενώ το S5 neo είναι mid-range και έχουν διαφορετικά specs. Προφανώς το chipset του S5 neo είναι πιο δυνατό αλλά αυτό που ρωτάω είναι: Αξίζει τα 100 ευρώ παραπάνω που κοστίζει? Ή να πάρω το J5. Έχει κανείς τα δυο αυτά τηλέφωνα να μου πει αν η απόδοση του s5 neo είναι αρκετά ανώτερη ώστε να αξίζει την τιμή του?

 

Δες και το j5 2016

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σε αναζητηση φορητης κονσολας... Ποια θα διαλεγατε και γιατι.....???

 

Ειμαι 40 ετων;) αν αυτο βοηθαει.....

 

ΥΓ1: Αν ειναι σε λαθος ενοτητα...παρακαλω να μετακινηθει....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Έχουν διαφορετικά παιχνίδια.. Εγώ διάλεγα πάντα Nintendo επειδή τα παιχνίδια του μαρεσαν περισσότερο. Εχεις κάποια προτίμηση;

Δεν μπορώ να βοηθήσω παραπάνω γιατί έχω ΧΡΌΝΙΑ να ασχοληθώ με αυτά από τότε που βγήκαν τα smartphones, αλλά είναι μια μικρή βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν διαφορετικά παιχνίδια.. Εγώ διάλεγα πάντα Nintendo επειδή τα παιχνίδια του μαρεσαν περισσότερο. Εχεις κάποια προτίμηση;

Δεν μπορώ να βοηθήσω παραπάνω γιατί έχω ΧΡΌΝΙΑ να ασχοληθώ με αυτά από τότε που βγήκαν τα smartphones, αλλά είναι μια μικρή βοήθεια.

 

ευχαριστω για την απαντηση....Δεν εχω προβλημα με τα παιχνιδια,με ολα ασχολουμε...απλως σαν κονσολα....δεν ξερω τι να διαλεξω

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ψάχνω το εξής, ένα απλό τηλέφωνο, όσο πιο φτηνό γίνεται (το θέλω για back up συσκευή) με τις εξής απαιτήσεις:

 

  • Να φορτίζει με micro-usb ή type-c
  • Να έχει πολύ καλή αυτονομία
  • Να συνδέεται με bt ακουστικό

 

μέχρι στιγμής έχω δει το νόκια 215, απλά ρωτάω και εδώ μήπως υπάρχει και φθηνότερη λύση

 

Σας ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ενδιαφέρομαι για ένα κινητό για συγκεκριμένη χρήση. Φωτογραφίες και facebook. Τίποτα άλλο δε θα χρησιμοποιεί ο κάτοχος του τηλεφώνου και σκέφτομαι τα παρακάτω χαρακτηριστικά.

  • Οικονομικό (150€ ΤΟ ΠΟΛΥ)

  • Καλή κάμερα (για τα συγκεκριμένα χρήματα παντα..)

  • Σχετικά καλό αποθηκευτικό χώρο ή έστω υποστήριξη SD

 

 

Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα κινέζικα αλλά προτείνετε κάποιο δοκιμασμένο, παρακαλώ. Επίσης, δε θέλω να είναι από εξωτερικό οπότε μιλάμε μόνο για τα μαγαζιά του skroutz. Τέλος, το τηλέφωνο δε θα "πειραχτεί" θα μείνει μαμήσιο, οπότε να έχει τουλάχιστον ελληνικά

Αυτό που έχω δει είναι το https://www.skroutz.gr/s/7800313/Huawei-Honor-Y6-Dual-8GB.html

Το μόνο που με χαλάει λίγο είναι ο αποθηκευτικός χώρος. Αν υπάρχει καλύτερη πρόταση μέχρι τα 150€ από τα μαγαζιά του skroutz πολύ θα βοηθούσατε.

 

Ευχαριστώ

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Έγινε ευχαριστώ για τη βοήθεια. Πάω για το homtom ht3 στο gearbest.

Από gearbest απλώς βεβαιώσουν Πιο πριν ότι το έχει σε στοκ.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις προτάσεις! Το Ζ5 που το βρίσκω κάτω από τα 400 ευρώ?

Mιας κ δεν αναφερεις μεγεθος κ λες οτι κ τα 720p σου κανουν παρε το Ζ5 compact το οποιο εχει ακομα καλυτερη μπαταρια απο το κανονικο Z5..Στο σκρουτζ εχει 330 (ανεβηκε αυτες τις μερες αλλα θα ξανα πεσει συντομα πιστευω)..Το προτεινω μιας κ σε βλεπω θες να δωσεις λιγοτερα απο τα 400

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να κάνω για αυτό https://www.skroutz.gr/s/6871261/Huawei-Ascend-P8-Lite-16GB.html μια σχετική υπέρβαση;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...