Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)


spaka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καταρχήν, από τη στιγμή που ζητάς απλότητα και αυτονομία, είσαι στην κατάλληλη εταιρία. Από κει και πέρα, προσωπικά θα έβγαζα εκτός συναγωνισμού το Ζ3+ καθώς δεν το έχουμε δει, δεν ξέρω πότε θα το δούμε και τι τιμή θα έχει και αν είναι να δώσεις τέτοιο ποσό, καλύτερα να πας στο Z5 που είναι αναβαθμισμένο στα σημεία.

Από κει και πέρα και με ένα Ζ3 (στα μισά λεφτά) θα είσαι υπερευχαριστημένος σε αυτά που ζητάς. Δοκιμασμένη επιλογή και αν διαβάσεις στο επίσημο νήμα όλοι έχουν να πουν τα καλύτερα για την αυτονομία του. Ίσως η κορυφαία σε αυτές τις ίντσες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προσωπικά το Ζ3+ θα το έβγαζα από την εξίσωση. Θα περίμενα την κυκλοφορία του Ζ5 κι εκεί θα επαιρνα τις αποφάσεις μου. Με την κυκλοφορία του Ζ5 η τιμή του Ζ3 θα πέσει στα 350 ευρώ περίπου. Το καινούργιο μοντέλο θα τα αξίζει τα 250+ ευρώ παραπάνω;

Είναι πολύ νωρίς κατά τη γνώμη μου αυτή η συζήτηση,γιατί δεν έχουμε δεί τι ψάρια πιάνει το Ζ5.

Το Ζ3 εν αντιθέσει το γνωρίζουμε κι απο την καλή κι απ'την ανάποδη.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν, από τη στιγμή που ζητάς απλότητα και αυτονομία, είσαι στην κατάλληλη εταιρία. Από κει και πέρα, προσωπικά θα έβγαζα εκτός συναγωνισμού το Ζ3+ καθώς δεν το έχουμε δει, δεν ξέρω πότε θα το δούμε και τι τιμή θα έχει και αν είναι να δώσεις τέτοιο ποσό, καλύτερα να πας στο Z5 που είναι αναβαθμισμένο στα σημεία.

Από κει και πέρα και με ένα Ζ3 (στα μισά λεφτά) θα είσαι υπερευχαριστημένος σε αυτά που ζητάς. Δοκιμασμένη επιλογή και αν διαβάσεις στο επίσημο νήμα όλοι έχουν να πουν τα καλύτερα για την αυτονομία του. Ίσως η κορυφαία σε αυτές τις ίντσες.

 

Τις τελευταιες μερες εχω λιωσει κυριολεκτικα στο να παρακολουθω βιντεο με hands on και reviews για το Ζ3 και το Ζ3+. Η αληθεια ειναι πως αντι να με βοηθησουν, με μπερδεψαν. Πολυ ομορφα και τα δυο, ωραια χαρακτηριστικα και τα δυο, υπεροχες οθονες και αυτονομια! Η αμφιβολια μου για το Ζ3+ ειναι στον επεξεργαστη και ολα αυτα που ακουγονται για τον 810 και την υπερθερμανση του. Βεβαια εγω δεν θα ειμαι ολη την ωρα να τραβαω 4Κ video, αλλα ειναι ενα θεμα. Το Ζ3 το σκεφτομουν πιο εντονα αλλα με προβληματιζει οτι ηδη η sony εχει παρουσιασει αλλα 2 μοντελα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εχετε καμια καλη προταση για κινεζικο κινητο (αξιοπιστο ) με 3GB RAM και δυνατο επεξεργαστη γυρω στις 5.5 ιντσες? Οσο πιο οικονομικο γινεται..

Ευχαριστω προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να αγοράσεις το Galaxy Core 2 καλύτερα δώσε σε μένα τα λεφτά. Έτσι κι αλλιώς τα πετάς...

Στα 100λίγα ευρώ οι επιλογές είναι συγκεκριμένες. Windows Phone όπως το 535 που είπες είναι μια καλή επιλογή. Η άλλη επιλογή είναι η αγορά από Κίνα.

Αν τίποτα από τα 2 δε σε ικανοποιεί πήγαινε σε κάνα Moto Ε (2nd gen). Αν ούτε αυτό σε ικανοποιεί πήγαινε σε όποιο android προτιμάς αλλά να έχει τουλάχιστον 1 γιγα ραμ και επίσης να έχει ελαφρύ UI. Για το τελευταίο καλό θα ήταν να διαβάσεις τα αντίστοιχα threads των κινητών που σενδιαφέρουν, σε αυτό εδώ το φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταιες μερες εχω λιωσει κυριολεκτικα στο να παρακολουθω βιντεο με hands on και reviews για το Ζ3 και το Ζ3+. Η αληθεια ειναι πως αντι να με βοηθησουν, με μπερδεψαν. Πολυ ομορφα και τα δυο, ωραια χαρακτηριστικα και τα δυο, υπεροχες οθονες και αυτονομια! Η αμφιβολια μου για το Ζ3+ ειναι στον επεξεργαστη και ολα αυτα που ακουγονται για τον 810 και την υπερθερμανση του. Βεβαια εγω δεν θα ειμαι ολη την ωρα να τραβαω 4Κ video, αλλα ειναι ενα θεμα. Το Ζ3 το σκεφτομουν πιο εντονα αλλα με προβληματιζει οτι ηδη η sony εχει παρουσιασει αλλα 2 μοντελα.

 

καλησπερα και απο εμενα. οπως σου ειπα και στο θεμα του Ζ3, ειναι ξεκαθαρα τα πραγματα..

Θα το ξεκινησω απο το τελος οπως τα λες..

το οτι εχει βγαλει 2 μοντελα ακομα δεν λεει τιποτα, τεχνολογικα ειναι πολυ καινουριο το Ζ3, και αντικειμενικα θα μπορουσε να ειναι μονο αυτο η ναυαρχιδα της σονυ, καθως περα απο το socket 810 δεν εχει αλλαξει κατι αλλο σε κανεναν..τωρα καμια ραμ αν ειναι λιγο πιο γρηγορη δεν λεει τιποτα.

Επισης υποστηριξη νομιζω βλεπεις οτι εχει, το Ζ το αναβαθμιζει σε 5.1 και ειναι 3 ετων σχεδον.

Οσο για τα αλλα 2 λοιπον, επειδη ο 810 (δεν ειναι επεξεργαστης, ειναι ολοκληρο σοκετ για να ξερουμε τι λεμε) ειναι προβληματικος, μιας και οι πυρηνες λογικα ανεβαζουν θερμοκρασια για πλακα συν οτι τρωνε πολλη μπαταρια, τα Ζ3+ και Ζ5+ δεν εχουν σε καμια περιπτωση την αυτονομια του Ζ3..

Αν γλυκαθεις με το Ζ3 δεν πας σε κατι λιγοτερο πιστευω..

Εσυ με αι φον πχ μπορει να σου φανει τερας και το Ζ5, αλλα εγω πχ με Z3 compact το σκεφτομαι να πεσω στο Ζ5..

Το Ζ3+ θα σου ελεγα και εγω να το ξεχασεις εντελως..ειναι ενα κακο Ζ5 καθως εχει ολα τα αρνητικα του Ζ5 και του Ζ3 μαζι, δηλαδη την μετρια καμερα του Ζ3 και την μετρια ή κακη (θα δειξει) αυτονομια του Ζ5..

Αν λοιπον αξιζει κατι, αυτο ειναι το Ζ3 για ολα τα αλλα εκτος της καμερας, η οποια δεν ειναι κακη..αλλα σιγουρα δεν ειναι και η καλυτερη της αγορας και ισως να μην σαρεσει σε βραδινες ληψεις.. (εγω προσωπικα με ενα S6 Που βγαζαμε διπλα διπλα, ειδα οτι εβγαζα πολυ καλυτερη φωτο, πιο ρεαλιστικη, αλλα οχι τοσο καθαρη, επομενως δεν το ζηλεψα..ισα ισα ξενερωσα με το S6).

Απο την αλλη, με ενα Ζ5 θα εχεις και την πολυ καλη καμερα που λενε οτι εχει, συν μια καλη αυτονομια.

Ξεχασα να πω οτι φταιει και η lollipop για την αυτονομια αν κρινω απο το δικο μου, του ειχα 5.1 και το ξανα γυρισα σε 4.4.4 και δεν την αλλαζω..

Μπορει με την 5.1 να ειχα 2 πλεονεκτηματα μονο, 1ον οτι ενω σε επαιρνε καποιος και εσυ εγγραφες ενα ΣΜΣ, μπορουσες να συνεχισεις να το γραφεις και να συνεχισει να χτυπαει, με ειχε βολεψει πολυ..και 2ον οτι οντως βελτιωσε λιγο την καμερα στο αυτοματο, αλλα δε με απασχολει καθως θεωρω οτι αν ξερεις λιγο στο manual να τραβας, σε μια δυσκολη στιγμη θα βγαλεις καλο αποτελεσμα απλα θα φας και 1 λεπτο παραπανω.

Επομενως τα Ζ3+ και Ζ5 ισως αν πανε στο ανδροιδ 6 να εχουν καλυτερη αυτονομια μιας και λεει οτι θα εχει λιγοτερες ενεργειακες απαιτησεις, αλλα και το Ζ3 θα παρει το ανδροιδ 6 οποτε και αυτο θα μπορεις να το πας..απο την αλλη, αν το ανδροιδ 6 βγει μαπα, τοτε μονο με το Ζ3 θα εχεις κορυφαια αυτονομια με 4.4.4 ενω τα αλλα θα ειναι μετρια.

 

Κλεινοντας λοιπον, προτεινω Ζ3 χωρις 2η σκεψη, και αν μπορεις και μεταχειρισμενο εαν εμπιστευεσαι, και το πουλας κατα το πασχα, ειτε για Ζ5 αν εχει βγει καλο ή για Ζ6 αν βγαλει κατι "ουαου" και αξιζει η μεταβαση..

Εγω αυτο θα κανω, παω για Ζ6 κατευθειαν..αλλιως θα ελπιζω να βγει κανα htc καλο ή nokia καθως samsung και lg δε μου αρεσουν μενου κτλ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Moto X Play, Meizu MX5, Zenfone 2. Και οι 3 είναι αρκετά καλές συσκευές στα χρήματά τους. Το τελευταίο βέβαια δεν έχει την κάμερα του ΜΧ5 σίγουρα.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή βρίσκομαι κι εγώ στην αναζήτηση συσκευής και είμαι ανάμεσα σε αυτά τα 2 μπορεί κάποιος να μας πει χρήση στην καθημερινότητα?

Βάση χαρακτηριστικών :

ειναι δικαρτα κερδιζει το xiaomi λογω του οτι η sd μπαινει σε δικο της slot

κανενα δεν υποστηριζει σε 4G την μπαντα 800 που γινεται τοσο ντορος

xiaomi 4.4.4 m2 lolipop κερδιζει το m2

και τα 2 τετραπυρηνα με 2 gb ram

καρτα γραφικων υπερ του xiaomi

οι οθονες ειναι HD με μεγαλυτερη του m2

σε καμερα κατα τα φαινομενα κερδιζει το m2 οχι μονο γιατι εχει 13-αρα σε σχεση με την 8-αρα του xiaomi αλλα εχει και οπτικο σταθεροποιητη

υπερ για το xiaomi και το ραδιοφωνο (εμενα δεν με απασχολει)

gps, wifi, otg ειναι τα ιδια

και γι αυτους που ενδιαφερονται το xiaomi εχει αποσπωμενη μπαταρια + fast charging σε σχεση με το m2

 

To Μ2 δεν έχει οπτικό σταθεροποιητή στην κάμερα. Και τα 2 πάνω κατώ στα ίδια είναι πάντως από πλευράς ποιότητας/ επιδόσεων.

Link to comment
Share on other sites

@Nikos_Mpl Σε ευχαριστω θερμα και για τις συμβουλες σου αλλα και για τον κοπο σου να μου απαντησεις! Η αληθεια ειναι πως το κομματι της υποστηριξης δεν το σκεφτηκα στιγμη γιατι γνωριζω και απο φιλους τι υποστηριξη εχει η sony στα κινητα της. Εχει παρει, αν δεν κανω λαθος, μεχρι και το Ζ το Lollipop οταν εγω με note 4 το πηρα τελος Απριλιου του ’15. Και φυσικα ειμαι ακομα στο 5.0.1!!!!! Απο εκει και περα ρωτησα για να μαθω αν υπαρχουν αλλα πραγματα που μου διαφευγουν. Τελος, για το χαβαλε, ποιο χρωμα απο τα 4 θα προτεινες; Εχεις δει κανενα απο κοντα;
Link to comment
Share on other sites

Ειχα to lg g2 και δεν ημουν πολυ ευχαριστιμενος μου εβγαλε πολλα προβληματα με την οθονη. Τωρα θελω κινητο γυρο στα 300 ευρω βαρια βαρια 400 αν προκειτε για κατι που αξιζει πολυ. Ελεγα κατι σε μοτορολα ισως το play αλλα αξιζει τωρα, μηπως να περιμενω να πεσει η τιμη του; Samsung δεν πολυ θελω... για το lg g3 πια ειναι η γνωμη σας; Και δωστε καμια αλλη ιδεεα...

 

To Moto X Play σίγουρα αξίζει αλλά όχι 400 ευρώ. Θεωρώ πως σε αυτήν την τιμή είτε θα συμβιβαστείς με ελληνικό mid range είτε θα πας σε high end από εξωτερικό. Εγώ θα έκανα το δεύτερο. Το G3 είναι καλό αλλά 365 ευρώ για περσινή ναυαρχίδα? Εγώ για το OnePlus 2 θα πήγαινα, το Meizu MX5, Zenfone 2 ή θα περιμένα για το επόμενο δυνατό κινητό της Xiaomi, το Mi5.

Link to comment
Share on other sites

@Nikos_Mpl Σε ευχαριστω θερμα και για τις συμβουλες σου αλλα και για τον κοπο σου να μου απαντησεις! Η αληθεια ειναι πως το κομματι της υποστηριξης δεν το σκεφτηκα στιγμη γιατι γνωριζω και απο φιλους τι υποστηριξη εχει η sony στα κινητα της. Εχει παρει, αν δεν κανω λαθος, μεχρι και το Ζ το Lollipop οταν εγω με note 4 το πηρα τελος Απριλιου του ’15. Και φυσικα ειμαι ακομα στο 5.0.1!!!!! Απο εκει και περα ρωτησα για να μαθω αν υπαρχουν αλλα πραγματα που μου διαφευγουν. Τελος, για το χαβαλε, ποιο χρωμα απο τα 4 θα προτεινες; Εχεις δει κανενα απο κοντα;

 

καταρχην στο φορουμ αν δεις, στα 10 κινητα που χαλασαν απο νερο, τα 9 τα εφτιαξαν/αντικατεστησαν..και χωρις να ξερουμε αν το 10ο ειχε προβλημα εξ αιτιας του χρηστη, δεν ξερουμε γιατι το κοψαμε.

Γενικα δηλαδη στο θεμα υποστηριξης-σερβις ειναι κορυφη πιστευω πλεον.

Αυτο που λεω καθε φορα ειναι οτι με το που παρεις το κινητο, το αναβεις και του κλεινεις καλα τις ταπες και το βαζεις στο νερο, καλυτερα να σου χαλασει την 1η ωρα παρα να πεις μετα απο 5 μηνες, ας το βρεξω (γιατι μετα απο 5 μηνες δε θα κωλωνεις ενω την 1η ωρα κωλωνεις) και αν σου μεινει τοτε στο χερι εχεις μεγαλυτερο ρισκο να μπλεξεις με το σερβις.

Στην περιπτωση που το βαλεις στο νερο εννοειται πως εισαι σιγουρος οτι οι ταπες εκλεισαν τελεια, καθως πολλες φορες διαβαζουμε για ταπες που δεν πατανε τελεια ή που τις κλεινουν και ανοιγουν ξανα μονες επειδη δεν εφαρμοζει καλα το λαστιχακι, θα το καταλαβεις αμεσως ομως αυτο..Εμενα δε μου εχει τυχει ποτε.

 

Οσο για χρωμα, θα ελεγα οτι το cooper που ειναι στου χαλκου το χρωμα, τα σπαει, το θεωρω μακραν το καλυτερο..και το λευκο μακραν το χειροτερο...δειχνει κουμουτσα και με τραγικα μπεζελ στο λευκο, χανει πολυ.

Το μαυρο ειναι κλασσικο και ωραιο, αλλα εγω που παντα παιρνω μαυρο και ειμαι συντηρητικος με τα χρωματα, θα επαιρνα το χαλκινο. Επισης tempered glass και μαγνητικη βαση προτεινω, εφοσον το βαλεις και νερο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

καταρχην στο φορουμ αν δεις, στα 10 κινητα που χαλασαν απο νερο, τα 9 τα εφτιαξαν/αντικατεστησαν..και χωρις να ξερουμε αν το 10ο ειχε προβλημα εξ αιτιας του χρηστη, δεν ξερουμε γιατι το κοψαμε.

Γενικα δηλαδη στο θεμα υποστηριξης-σερβις ειναι κορυφη πιστευω πλεον.

Αυτο που λεω καθε φορα ειναι οτι με το που παρεις το κινητο, το αναβεις και του κλεινεις καλα τις ταπες και το βαζεις στο νερο, καλυτερα να σου χαλασει την 1η ωρα παρα να πεις μετα απο 5 μηνες, ας το βρεξω (γιατι μετα απο 5 μηνες δε θα κωλωνεις ενω την 1η ωρα κωλωνεις) και αν σου μεινει τοτε στο χερι εχεις μεγαλυτερο ρισκο να μπλεξεις με το σερβις.

Στην περιπτωση που το βαλεις στο νερο εννοειται πως εισαι σιγουρος οτι οι ταπες εκλεισαν τελεια, καθως πολλες φορες διαβαζουμε για ταπες που δεν πατανε τελεια ή που τις κλεινουν και ανοιγουν ξανα μονες επειδη δεν εφαρμοζει καλα το λαστιχακι, θα το καταλαβεις αμεσως ομως αυτο..Εμενα δε μου εχει τυχει ποτε.

 

Οσο για χρωμα, θα ελεγα οτι το cooper που ειναι στου χαλκου το χρωμα, τα σπαει, το θεωρω μακραν το καλυτερο..και το λευκο μακραν το χειροτερο...δειχνει κουμουτσα και με τραγικα μπεζελ στο λευκο, χανει πολυ.

Το μαυρο ειναι κλασσικο και ωραιο, αλλα εγω που παντα παιρνω μαυρο και ειμαι συντηρητικος με τα χρωματα, θα επαιρνα το χαλκινο. Επισης tempered glass και μαγνητικη βαση προτεινω, εφοσον το βαλεις και νερο.

 

Για το silver green που μου εκανε ενα ψιλοκλικ ουτε κουβεντα;;;!!!! :lol: Ειναι παγια τακτικη μου να τσεκαρω ενδελεχως τα κινητα μου τις πρωτες 2 μερες για να ειμαι καλυμμενος με την DOA των 7 ημερων.

Link to comment
Share on other sites

Για το silver green που μου εκανε ενα ψιλοκλικ ουτε κουβεντα;;;!!!! :lol: Ειναι παγια τακτικη μου να τσεκαρω ενδελεχως τα κινητα μου τις πρωτες 2 μερες για να ειμαι καλυμμενος με την DOA των 7 ημερων.

 

Χαχα, ούτε καν..

Πάρε πορτοκαλί να πουλήσω το Ζ3c μου και στο αγοράζω αν δε σου αρέσει.

Και εγώ αυτό κάνω χωρίς να ρισκάρω, απλά τα βάζω στο νερό τώρα για λίγη ώρα και πατάω όλα τα κουμπιά.. Και τα αφήνω μέσα πάλι.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Χαχα, ούτε καν..

Πάρε πορτοκαλί να πουλήσω το Ζ3c μου και στο αγοράζω αν δε σου αρέσει.

Και εγώ αυτό κάνω χωρίς να ρισκάρω, απλά τα βάζω στο νερό τώρα για λίγη ώρα και πατάω όλα τα κουμπιά.. Και τα αφήνω μέσα πάλι.

 

Χαχαχαχα!!!! Οκ, ειμαστε συμφωνοι!!!!! Σας ευχαριστω πολυ παιδια ολους σας!

Link to comment
Share on other sites

Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

 

Μια βοηθεια για αγορα smartphone απο ελληνικη αγορα γυρω στα 180 ευρω...

 

Χρηση: σερφαρισμα, κοινωνικα δικτυα, φωτος και λιγο παιχνιδι...

 

Καποια προταση που να ειναι value for money?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

Μην ψαρωνεις με τα 3gb ram.

Παιζει ρολο πολυ η rom της συσκευής.

Εγω προτείνω xiaomi note 2

 

ευχαριστω και τους 2 σας για την απαντηση κατ αρχην...οποτε φιλε μου εχεις καποιο υποψιν σαν προταση αγορας; ψαχνομαι πολυ και δεν εχω ιδεα

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω σε αυτο θα παω.....

 

τρέξε γιατί τελειώνουν.....;)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Θα δωσω το T100 μου και λέω να πάω σε κάτι καινούργιο.

 

Προσανατολίζομαι κυρίως στο Surface 3, αλλα 600 ευρώ στην Ελλαδα για την βασική έκδοση τα θεωρώ πολλά... Απ' έξω που το βρίσκουμε πιο οικονομικά;;; Το Student edition ισχύει και για μας εδώ;;;

 

Σκεφτόμουν και το καινούργιο Τ100 άλλα το 16:9 δε με βολεύει τελικά τόσο...

 

Καμιά άλλη πρόταση που να βγαίνει στους επόμενους 2-3 μήνες;;; τα tablet με skylake πότε έρχοντε;;

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Βάσει των φίλτρων του http://www.kimovil.com/en/compare-smartphone-prices την 800αρα 4G την έχουν τα:

 

OnePlus 2, Elephone Vowney (pre-sale), Oukitel U10, Ulephone Be touch 2, Zopo ZP999, Lenovo Vibe Z2 Pro, Jiaju S3 Advance, Elephone p8000, Bluboo X500, Doogee F3 Pro, Doogee F3, Mlais M7, Hueawei Honor 7, Elephone P7000, KingZone N5, Doogee F5, iOcean X9, Ecoo E04, Leagoo Elite 5, Huawei Ascend Mate 7, Huawei Honor 6, KingZone N3 plus, Elephone P6000 pro, Zopo ZP920, Doogee Valencia Y2, Ulephone Be touch (1&2), Ulephone Be Pro, ZTE Blade S6, THL 2015, και πολλά πολλά άλλα... Βάλε το αντίστοιχο φίλτρο και θα βγουν.. Αντίστοιχα μπορεί να γίνει και σε άλλα sites...

Εχεις δικιο, αλλα αυτο που εννοω ειναι η γνωση και η εμπειρια του κατοχου, γιατι τετοια σαιτς δεν ειναι συνηθως εγκυρα.

Link to comment
Share on other sites

Χρηση: σερφαρισμα, κοινωνικα δικτυα, φωτος και λιγο παιχνιδι...

 

 

Εαν σκοπεύεις να κάνεις κλήσεις μεσω messenger, ξέχνα το lumia. δεν υποστηριζεται στα wp.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...