Jump to content

Vodafone Smart Ultra 6 (ZTE S6 lux)


lorentzos323
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 642
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο μενού ρυθμίσεις/προβολή/λυχνια ειδοποίησης παλμού το έχεις ενεργό ? Το κινητό μας σαν led ειδοποιήσεων χρησιμοποιεί το led του κεντρικού πλήκτρου!

 

Ναι ανοιχτο το έχω, αλλά είδα οτι υμβενει μονο σε μια εφαρμογή αρα μάλλον είναι πρόβλημα της εφαρμογής κι όχι του τηλεφωνου

Link to comment
Share on other sites

5.1.1. Μπέρδεμα μου φαίνεται, αλλά θα το προσπαθήσω. Ευχαριστώ πολύ.

 

Είναι πανεύκολο! Μην ανησυχείς!

Link to comment
Share on other sites

Εννοεις να κανεις live stream μέσω κινητού?

 

Καλημερα... Ναι αυτό εννοώ... Όταν ηταν στην 5.0.1 εκανα κανονικά live stream στο sportlemon και έβλεπα αγώνες... Τώρα,μετα την αναβάθμιση σε 5.1.1 μπαίνω πάλι να κάνω live streaming στο sportlemon,μπαίνει κανονικά,βγάζει ήχο αλά δεν έχει εικόνα... Δοκιμασα με διάφορα video player αλλά τίποτα...τι μπορεί να βοηθήσει την κατασταση,γιατί αλλιως παει για πούλημα..

Link to comment
Share on other sites

μήπως ξέρει κανεις γιατί μου εξαφανίστηκαν όλες οι εφαρμογές που είναι απο την sd.

 

Την sd την διαβάζει? Μήπως σου έχει χαλάσει? Βγαλε την sd ( με κλειστό το τηλ) και ξαναβαλτην!

Link to comment
Share on other sites

sorry για offtopic, μα δεν βρίσκω θέμα για το ZTE Blade A570 που αγόρασα μέσα στην εβδομάδα μέσω Media Markt.. :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Την sd την διαβάζει? Μήπως σου έχει χαλάσει? Βγαλε την sd ( με κλειστό το τηλ) και ξαναβαλτην!

την διαβάζει και δείχνει και τον χώρο που είναι δεσμευμένος. Ξεχασα να πω οτι χρησιμοποιώ και Line launcher.

Link to comment
Share on other sites

την διαβάζει και δείχνει και τον χώρο που είναι δεσμευμένος. Ξεχασα να πω οτι χρησιμοποιώ και Line launcher.

 

Δοκίμασε άλλον launcher, αν και μου φαίνεται πολύ περίεργο!

 

----- προσθήκη μηνύματος 89 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

sorry για offtopic, μα δεν βρίσκω θέμα για το ZTE Blade A570 που αγόρασα μέσα στην εβδομάδα μέσω Media Markt.. :ninja:

 

Ανοιξε εσύ θέμα για το κινητό σου!

Link to comment
Share on other sites

είχα το νόβα αλλά δεν εμφάνιζε τα μνμ και τις κλήσεις με νουμερο πάνω. τέλος πάντων θα τις ξανακατεβασω και αν ξαναγίνει θα τον αλλάξω. ευχαριστώ πάντως
Link to comment
Share on other sites

είχα το νόβα αλλά δεν εμφάνιζε τα μνμ και τις κλήσεις με νουμερο πάνω. τέλος πάντων θα τις ξανακατεβασω και αν ξαναγίνει θα τον αλλάξω. ευχαριστώ πάντως

Ο nova εχει πρόγραμμα ξεχωριστό δικο του για τα αδιάβαστα... αν αυτό εννοείς + του ότι πρέπει να τον έχεις full version για να δουλέψει!http://www.google.gr/url?q=https://play.google.com/store/apps/details%3Fid%3Dcom.teslacoilsw.notifier%26hl%3Del%26referrer%3Dutm_source%253Dgoogle%2526utm_medium%253Dorganic%2526utm_term%253Dnova%2Blauncher%26pcampaignid%3DAPPU_1_G0UTV86sJuKS6AT027egDQ&sa=U&ved=0ahUKEwiOpoPKnJXMAhViCZoKHfTtDdQQ8oQBCB4wAg&usg=AFQjCNFGlgiETzunTulXwQfv2HvaL3zlTw

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση για να δουλέψει θέλει την prime που είναι με πληρωμή. οποτε στην ουσία την πληρώνεις. αν δεν κάνω λάθος φυσικά
Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση για να δουλέψει θέλει την prime που είναι με πληρωμή. οποτε στην ουσία την πληρώνεις. αν δεν κάνω λάθος φυσικά

 

Ναι έτσι είναι! Αλλά τα αξίζει τα λεφτά του!

Link to comment
Share on other sites

είναι αρκετά καλός αλλά απο την στιγμή που κάνω την δουλεια μου και με αυτόν και είμαι ικανοποιημένος λέω να παραμείνω. τώρα αν τα ξανά εξαφανίσει θα αλλάξω.
Link to comment
Share on other sites

είναι αρκετά καλός αλλά απο την στιγμή που κάνω την δουλεια μου και με αυτόν και είμαι ικανοποιημένος λέω να παραμείνω. τώρα αν τα ξανά εξαφανίσει θα αλλάξω.

 

Σου έστειλα pm!

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα ενα update 44.10mb.. Το έχει κάνει κανείς..?

 

Το έχω κανει εγω αλλά δεν παρατήρησα κάποια αλλαγη.Πάντως λέει για βελτιωση απόδοσης και καλυτερη επιδοση Bluetooth.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κανει εγω αλλά δεν παρατήρησα κάποια αλλαγη.Πάντως λέει για βελτιωση απόδοσης και καλυτερη επιδοση Bluetooth.

 

Το έχει κανείς το OTA update να μου το στείλει? Διότι το λαμβάνω αλλά λόγω root δεν μπορώ να κανω εγκατασταση.

Link to comment
Share on other sites

ουτε εγώ παρατήρησα διαφορά καμια. βέβαια εγώ δεν χρησιμοποιώ καθόλου το bluetooth που έγραφε σχετικα η αναβάθμιση.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...