Jump to content

Oppo R5s


hackfree
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν νομίζω να βγει το oppo r5s στην παραγωγή τουλάχιστον ακόμα. η προσφορά ήταν μάλλον για να αδειάσουν οι αποθήκες και να ασχοληθούν με τα r7 περισσότερο......

οπότε η τιμή 429 που το είχαν αρχική και το έπαιρνες 199 μάλλον πλασματική ήταν..... μάλλον όταν θα ξαναβγεί θα κάνει 300+ ευρώ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 81
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

υπαρχει κανεις που παρελαβε και δεν το θελει και το πουλαει σε νορμαλ τιμη?

 

Ναι φίλε μου , το έχω εγώ και το δίνω , εάν σε ενδιαφέρει ενημέρωσε με μέσω πμ .

Ευχαριστώ .

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω να βγει το oppo r5s στην παραγωγή τουλάχιστον ακόμα. η προσφορά ήταν μάλλον για να αδειάσουν οι αποθήκες και να ασχοληθούν με τα r7 περισσότερο......

οπότε η τιμή 429 που το είχαν αρχική και το έπαιρνες 199 μάλλον πλασματική ήταν..... μάλλον όταν θα ξαναβγεί θα κάνει 300+ ευρώ...

Το θεμα ειναι οτι ολα τα κινητα τα εχουν out of stock.. Εδω και μηνες.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Να θυμίσω ότι οι αγγελίες δημόσια στο forum απαγορεύονται. Τέτοιες συζητήσεις μόνο στο Buy&Sell.

 

Σχετικά μηνύματα αφαιρέθηκαν και παρακαλώ προς συμμόρφωση βάσει των κανονισμών για να μην υπάρξουν κυρώσεις αποκλεισμού πρόσβασης στο forum.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

τρομερο τηλεφωνο.. ειδικα το σχεδιο..μοιαζει πολυ με huawei p8 :p

 

 

νομιζω πως θα κανω την αμαρτια σημερα :happy:

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

τρομερο τηλεφωνο.. ειδικα το σχεδιο..μοιαζει πολυ με huawei p8 :p

νομιζω πως θα κανω την αμαρτια σημερα :happy:

Οταν το είχε η oppo 199 ηταν καλη προσφορά... Τώρα αυτό 235 και αποστολή φαντάζομαι από Κίνα.... Και με τόσο μικρή μπαταρία.... Δεν είναι καν Dual sim... Δεν έχουμε και πολλά reviews εδώ....

Προσωπικά θα έδινα κάτι παραπάνω να πάω σε one plus x...

Το έχει παρατήσει το μοντελο ακόμα και η oppo. Από τότε που ξεπουλησε με την προσθήκη των 199 ευρω δεν εχει βγαλει στοκ.

Ελπιζω να μην έχει κάποιο κατασκευαστικο πρόβλημα

Δεν προτείνω την αγορά του ακόμα και σε δελεαστική τιμή. Κινητό με φορτιση κάθε μέρα 2 και 3 φορες δεν αξιζει. Το οτι ειναι λεπτό δεν μου λέει τίποτα. Άσε που θα ζεματαει αν πας να παίξεις κανα game. Δεν το σώζει ούτε το γυαλί

 

Oppo is dead. http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_258668.html?utm_campaign=7905985&utm_source=cj&utm_medium=affiliate&from=affiliate_cj

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Μόλις εχτές αγόρασα το τηλέφωνο από αγγελία. Τώρα το σετάρω, και σε λίγες μέρες που θα έχω ολοκληρωμένη άποψη για τις δυνατότητες και την μπαταρία θα σας πω.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Oppo R5s

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...