Jump to content

Doogee X5 Galicia


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για μπαταρία δεν μπορώ να σας πω μιας και δεν το χειρίζομαι εγώ το έχει η γυναικά μου.

τις κάμερες δεν τις λες και άσχημες αν προλάβω αύριο θα στείλω καμιά φώτο τραβηγμένη απο το κινητο

Link to comment
Share on other sites

φίλε ποια ειναι η μέγιστη ανάλυση που τραβάει βίντεο? 480p? Φανταζομαι δεν τραβάει 720p με την 5mp καμερα σωστά ? Αν μπορεις ανέβασε ένα μικρο βιντεακι στη μέγιστη ανάλυση
Link to comment
Share on other sites

βροχερή μέρα. εβαλα 2 βίντεο με την ρύθμιση HIGH και FINE

 

https://www.dropbox.com/sh/fiexm8cf8ax8fkp/AADhsLh5_Gpm_QTUiYrYc1xya?dl=0

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μου ήρθε και εμένα, πλαστική χάλια συσκευή είναι σαν να κρατάς τα dummy phones αυτά τα ψεύτικα... Ήχος πολύ δυνατός, στο τέρμα τενεκεδιζει λίγο, γενικά θα τον έλεγα μέτριο. Φωτογραφίες ψιλοχαλια, αλλά για Facebook και λοιπά social media ικανοποιητικη. Οθόνη αρκετά καλή φωτεινή, για τα λεφτά του θα έλεγα εξαιρετική. Επίσης το τηλέφωνο πάει πολύ γρήγορα δεν κολλάει πουθενά. Προσπάθησα να το κολλήσω δεν τα κατάφερα ακόμα. Πολύ καλή διαχείριση της λιγης μνήμης που έχει 1γιγα. Παιχνίδια δεν παίζω οπότε δεν ξέρω τι κάνει εκεί.

Στα λεφτά του και για καθημερινή χρήση casual χρήση δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο αυτή την στιγμή, αρκεί να μην σας πειράζει η αίσθηση του ψευτικου - dummy phone όταν το κρατάτε στα χέρια σας.

Τέλος δεν νομίζω ότι αξίζει τα 20 παραπάνω για την 2γιγα έκδοση αφού θα είναι η ίδια ψεύτικη συσκευή, + ότι δεν κολλάει κάπου και με το 1γιγα μόνο.

Ότι άλλο θέλετε ρωτάτε....

Ps. Root το έχει κάνει κάποιος;;;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μου ήρθε και εμένα, πλαστική χάλια συσκευή είναι σαν να κρατάς τα dummy phones αυτά τα ψεύτικα... Ήχος πολύ δυνατός, στο τέρμα τενεκεδιζει λίγο, γενικά θα τον έλεγα μέτριο. Φωτογραφίες ψιλοχαλια, αλλά για Facebook και λοιπά social media ικανοποιητικη. Οθόνη αρκετά καλή φωτεινή, για τα λεφτά του θα έλεγα εξαιρετική. Επίσης το τηλέφωνο πάει πολύ γρήγορα δεν κολλάει πουθενά. Προσπάθησα να το κολλήσω δεν τα κατάφερα ακόμα. Πολύ καλή διαχείριση της λιγης μνήμης που έχει 1γιγα. Παιχνίδια δεν παίζω οπότε δεν ξέρω τι κάνει εκεί.

Στα λεφτά του και για καθημερινή χρήση casual χρήση δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο αυτή την στιγμή, αρκεί να μην σας πειράζει η αίσθηση του ψευτικου - dummy phone όταν το κρατάτε στα χέρια σας.

Τέλος δεν νομίζω ότι αξίζει τα 20 παραπάνω για την 2γιγα έκδοση αφού θα είναι η ίδια ψεύτικη συσκευή, + ότι δεν κολλάει κάπου και με το 1γιγα μόνο.

Ότι άλλο θέλετε ρωτάτε....

Ps. Root το έχει κάνει κάποιος;;;

 

Φίλε μου εάν μπορείς να τσεκάρεις το gps, wifi και γενικά το σήμα του σαν τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εάν μπορείς να τσεκάρεις το gps, wifi και γενικά το σήμα του σαν τηλέφωνο.

[ATTACH]63881[/ATTACH]

 

Σημα και wifi ειναι μια χαρα ,για gps αργοτερα,αν και δεν περιμενω θαυματα σε αυτον τον τομεα :p

Send from my Doogee phone :cool:

Το τηλ ειναι vanilia android με ενα skin της doogee,που εμενα προσωπικα μου αρεσει

Ροοτ προσπαθησα αλλα τιποτα ακομα

..

Edited by naxiand
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]63881[/ATTACH]

 

Σημα και wifi ειναι μια χαρα ,για gps αργοτερα,αν και δεν περιμενω θαυματα σε αυτον τον τομεα :p

Send from my Doogee phone :cool:

Το τηλ ειναι vanilia android με ενα skin της doogee,που εμενα προσωπικα μου αρεσει

Ροοτ προσπαθησα αλλα τιποτα ακομα

..

 

Ευχαριστώ φίλε μου.

Εφόσον το wifi και το σήμα είναι οκ το gps θα το δούμε, πιστεύω να είναι καλύτερο από τα παλαιότερα mtk κινητά.

Ενημέρωσέ μας με οτιδήποτε δεις κατά τη χρήση του τηλεφώνου

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,για 55 ευρω περιπου κοστος αγορας κελεπουρι ειναι.........μην τρελαθουμε κιολας.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

παιδες.....

ΜΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΟ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣ ΑΞΙΑΣ...

 

ΟΙ ΚΙΝΕΖΟΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΣΠΙΤΙΑ....

ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΑΦΟΒΑ.....

 

ΟΤΙ ΚΑΛυτερο εχω πιασει στα χερια μου για 55 ευρω......

 

ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΑ...

 

ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΙΑΖΕΙ Κ ΤΟΣΟ ΦΤΗΝΟ....

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Α, επίσης τριζει αν πατηθει σε κάποια σημεία όπως μέση αριστερά... Θέλει κάποια δύναμη αλλά τριζει...

Όσο για αυτούς που λένε πάρτε το άφοβα, άμα το θέλουν τους το πουλάω και δεν θα περιμένουν και από Κίνα :p

Όσο για το GPS, την πρώτη φορά έκανε 2 λεπτά, μετά κλειδώνει σχεδόν αμέσως. Εννοείται μόνο gps ενεργό.

Edited by naxiand
Link to comment
Share on other sites

Α, επίσης τριζει αν πατηθει σε κάποια σημεία όπως μέση αριστερά... Θέλει κάποια δύναμη αλλά τριζει...

Όσο για αυτούς που λένε πάρτε το άφοβα, άμα το θέλουν τους το πουλάω κάτι δεν θα περιμένουν και από Κίνα :p

Όσο για το GPS, την πρώτη φορά έκανε 2 λεπτά, μετά κλειδώνει σχεδόν αμέσως. Εννοείται μόνο gps ενεργό.

 

για 55 ευρα απλα ειναι εξαιρετικο

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

για 55 ευρα απλα ειναι εξαιρετικο

Αν δεν σε πειράζει να κρατάς ένα dummy phone, ναι είναι..

Όσοι το θέλουν ας πάνε από κάνα Γερμανό να πιάσουν στα χέρια τους τα demo, αυτά που δεν δουλεύουν, αν τους αρέσει η αίσθηση ή δεν έχουν πρόβλημα ναι τότε πάρτε το άφοβα σε αυτά α χρήματα...

Ps. Ακόμα δεν έχω καταφέρει να το κολλήσω... Που θα πάει.... :p

Και το auto brightness δεν φαίνεται να δουλεύει σωστά, το οποίο λύνεται με εφαρμογή ή ακόμα καλύτερα όταν γίνει ροοτ...

Edited by naxiand
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σε πειράζει να κρατάς ένα dummy phone, ναι είναι..

Όσοι το θέλουν ας πάνε από κάνα Γερμανό να πιάσουν στα χέρια τους τα demo, αυτά που δεν δουλεύουν, αν τους αρέσει η αίσθηση ή δεν έχουν πρόβλημα ναι τότε πάρτε το άφοβα σε αυτά α χρήματα...

Ps. Ακόμα δεν έχω καταφέρει να το κολλήσω... Που θα πάει.... :p

Και το auto brightness δεν φαίνεται να δουλεύει σωστά, το οποίο λύνεται με εφαρμογή ή ακόμα καλύτερα όταν γίνει ροοτ...

 

δεν εχεις δικαιο

αλλα προσωπικες αποψεις ειναι αυτες...

 

το κινητακι για 55 ειναι καλο.....

ως εκει...σουπερ καλο

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Τι κολπο ρε παιδια? Πως παραγγελνετε ενω υπαρχουν τα capital controls? Στειλτε να μου πειτε. Ευχαριστω. Το κινητακι φαινεται ******. Edited by impreza_sti
Αφαίρεση άσεμνων εκφράσεων
Link to comment
Share on other sites

Τι κολπο ρε παιδια? Πως παραγγελνετε ενω υπαρχουν τα capital controls? Στειλτε να μου πειτε. Ευχαριστω. Το κινητακι φαινεται ******.

 

αν και οφτοπικ εδω φιλε http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6281903#post6281903

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιέμαι πόσα mAh μπαταρία να του έχει βάλει, τα πραγματικά όμως. Μπορεί κανείς να την ζυγίσει σε ζυγαριά κουζίνας;

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...