Jump to content

Doogee X5 Galicia


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαλα ναι.........φαγαμε την γνωστη πορτα με Eurobank:lol:

Σου εχουν ερθει τα πραματα??

 

Βέβαια μου τα πλήρωσε ο κουμπάρος μου από Αγγλία. έβαλα και ένα ρολόι στο πορτάκι και όποιος το βλέπει παθαίνει. Άρα τι κηντάκι θέλει καλό ντύσιμο :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1)το τηλεφωνο ερχεται ετοιμο με ζελατινα προστασίαs?

2) θελει καποια ρυθμιση ή ερχεται ετοιμο για λειτουργεια?

 

Απο Vickmall ερχεται χωρίς τίποτα και δεν θελει καμία ρύθμιση

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παρηγγειλα και εγω απο vickmall τη παρασκευη χτες μου δωσανε tracking αλλα μεχρι σημερα το πακετο δεν το βρισκω πουθενα:(
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παρηγγειλα και εγω απο vickmall τη παρασκευη χτες μου δωσανε tracking αλλα μεχρι σημερα το πακετο δεν το βρισκω πουθενα:(

 

βιαζεσε φιλε μου. υπομονη λιγες μερες και θα φανει στις γνωστες σελιδες αναζητησης.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Απο Vickmall ερχεται χωρίς τίποτα και δεν θελει καμία ρύθμιση

Αυτα που μου ηρθαν εμενα απο Vickmall ειχαν ολα φορεμενα......εργοστασιακή ζελατίνα που ήταν αξιοπρεπής.......που γραφει και φιλος απο επανω,και καλο ειναι να μην την βγαλετε.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αυτα που μου ηρθαν εμενα απο Vickmall ειχαν ολα φορεμενα......εργοστασιακή ζελατίνα που ήταν αξιοπρεπής.......που γραφει και φιλος απο επανω,και καλο ειναι να μην την βγαλετε.:)

 

Λεγοντας εργοστασιακη, εννοεις οτι ειναι απο το εργοστασιο αρα και την φορανε απο οποιο μαγαζι και να το παρεις?

Εγω απο το ιδιο μαγαζι που το αγορασα μου το ξεκοψαν οτι θηκες και ζελατινες γι αυτο, δεν εχουν.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια μου τα πλήρωσε ο κουμπάρος μου από Αγγλία. έβαλα και ένα ρολόι στο πορτάκι και όποιος το βλέπει παθαίνει. Άρα τι κηντάκι θέλει καλό ντύσιμο :lol:

 

Μία φωτο

 

https://mega.nz/#!SIsxUYTJ!lU_fgVJ0wDPwsuhSeMssHIDCRt4qR_-vmLbfh-pGhWY

Link to comment
Share on other sites

Λεγοντας εργοστασιακη, εννοεις οτι ειναι απο το εργοστασιο αρα και την φορανε απο οποιο μαγαζι και να το παρεις?

Εγω απο το ιδιο μαγαζι που το αγορασα μου το ξεκοψαν οτι θηκες και ζελατινες γι αυτο, δεν εχουν.

..............οτι ειναι απο το εργοστασιο.............Απο το εργοστασιο κατασκευης του κντ εννοω.

Εγω τουλαχιστον αυτα καταλαβαινω απο το ποσο καλα εχει ....κατσει....στην συσκευη η ζελατινα φιλε μου.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

..............οτι ειναι απο το εργοστασιο.............Απο το εργοστασιο κατασκευης του κντ εννοω.

Εγω τουλαχιστον αυτα καταλαβαινω απο το ποσο καλα εχει ....κατσει....στην συσκευη η ζελατινα φιλε μου.:)

 

Δεν ειναι δυσκολο να περασεις τελεια μια ζελατινα. Θέλει μόνο μια απλη τεχνικη και γινεται απλα τελεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ενδιαφέρομαι να πάρω το κινητό για γνωστό μου και θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής:

1. Η official Rom με την οποία έρχεται από το κατάστημα είναι καθαρή από κινεζιες? Θα ήθελα να δουλεύει out of the box χωρίς πειράγματα γιατί δεν είναι σχετικός με το άθλημα.

2. Έχει Ευρωπαϊκό φορτιστή ή χρειάζεται ανταπτορα?

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ενδιαφέρομαι να πάρω το κινητό για γνωστό μου και θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής:

1. Η official Rom με την οποία έρχεται από το κατάστημα είναι καθαρή από κινεζιες? Θα ήθελα να δουλεύει out of the box χωρίς πειράγματα γιατί δεν είναι σχετικός με το άθλημα.

2. Έχει Ευρωπαϊκό φορτιστή ή χρειάζεται ανταπτορα?

 

Ειναι καθαρό και γενικα τα Doogee έχουν διεθνή προσανατολισμό

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι δυσκολο να περασεις τελεια μια ζελατινα. Θέλει μόνο μια απλη τεχνικη και γινεται απλα τελεια.

 

Για πολλους απο εμας ειναι πολυ δυσκολα πιστεψε με,και το γραφω αυτο εχοντας περασει 10δες ζελατινες.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα να ρωτησω κι εγω κατι?Πηρα τον Δεκεμβρη απο Wind το Doogee 550(περιμενα να ερθει Ελλαδα) και σε γενικα πλαισια ειμαι ευχαριστημενη.Θα ηθελα να μου πειτε πως μπορω να αλλαξω γραμματοσειρα( εχω προσπαθησει πολυ αλλα τιποτα) κ πως μπορω επισης να αλλαξω Launcher? Please για πειτε μου.....σας ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Στο αντιστοιχο νημα της συσκευης ρωτησες ?

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι ψημένος να το αγοράσψ αλλά θέλω βοήθεια. Το απλό ή το pro; Αξίζει να δώσω την διαφορά της τιμής;

Μπορεί ο επεξεργαστής να είναι χρονισμένος χαμηλότερα αλλά τα 2 GB RAM, 16 GB ROM. ΕΠίσης βλέπω και μια διαφορά στις κάμερες (Back camera 5.0MP (SW8.0MP) + front camera 2.0MP (SW5.0MP).

Δεν αξίζει η έκδοση pro;

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως νομιζω οτι αξιζει, γιυτο και θα χτυπησω ενα Pro. Αν δεν μ' αρεσει, αν και θα ειμαι επηρρεασμενος, μια και θα το συγκρινω με το ηδη υπαρχον Vibe Z2 Pro που εχω (κακως βεβαια), θα το δωσω στο γιο μου .... :D

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι ψημένος να το αγοράσψ αλλά θέλω βοήθεια. Το απλό ή το pro; Αξίζει να δώσω την διαφορά της τιμής;

Μπορεί ο επεξεργαστής να είναι χρονισμένος χαμηλότερα αλλά τα 2 GB RAM, 16 GB ROM. ΕΠίσης βλέπω και μια διαφορά στις κάμερες (Back camera 5.0MP (SW8.0MP) + front camera 2.0MP (SW5.0MP).

Δεν αξίζει η έκδοση pro;

 

Εχει την ιδια καμερα. Μια χαρα τα παει και το απλο. Για μενα δεν αξιζει η διαφορα χρηματων για το pro. Εχεις αρκετη διαθεσιμη ram και στο απλο. Αλλα γουστα ειναι αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Για πολλους απο εμας ειναι πολυ δυσκολα πιστεψε με,και το γραφω αυτο εχοντας περασει 10δες ζελατινες.

 

Με πρωτη ευκαιρια θα φτιαξω ενα video και θα δειτε ότι θέλει τρόπο όχι κόπο :p

Link to comment
Share on other sites

Με πρωτη ευκαιρια θα φτιαξω ενα video και θα δειτε ότι θέλει τρόπο όχι κόπο :p

Περιμενουμε με αγωνια λοιπον.

Και για ολους τους φιλους που ρωτουν,εαν δεν ειναι θεμα για εσας η μικρη οικονομικη διαφορα,ναι αγοραστε το pro........:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ενδιαφέρομαι να πάρω το κινητό για γνωστό μου και θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής:

1. Η official Rom με την οποία έρχεται από το κατάστημα είναι καθαρή από κινεζιες? Θα ήθελα να δουλεύει out of the box χωρίς πειράγματα γιατί δεν είναι σχετικός με το άθλημα.

2. Έχει Ευρωπαϊκό φορτιστή ή χρειάζεται ανταπτορα?

Έρχεται με ευρωπαϊκό φορτιστή δεν θέλει ανταπτορα και παίζει μια χαρά δεν χρειάζεται πείραγμα... It just works που λένε και οι iphoneναδες :p

Link to comment
Share on other sites

Για πολλους απο εμας ειναι πολυ δυσκολα πιστεψε με,και το γραφω αυτο εχοντας περασει 10δες ζελατινες.

Αν ακολουθησεις τη διαδικασία με το σελοτειπ είναι πολύ ευκολο! Μονη δυσκολία να καθαρίσεις καλα την οθόνη πριν την τοποθετήσεις

Link to comment
Share on other sites

τελικα αναμεσα στο x5 και το χ5 pro τι συμπερασμα βγαλατε?

και ποτε ανοιγει το paypall γιατι ακουστηκε οτι μεσα στην εβδομαδα θα ειναι οκ μαζι με τιs safe pay cart

Link to comment
Share on other sites

Περιμενουμε με αγωνια λοιπον.

Και για ολους τους φιλους που ρωτουν,εαν δεν ειναι θεμα για εσας η μικρη οικονομικη διαφορα,ναι αγοραστε το pro........:)

 

Μέχρι να βάλω video παραθέτω δύο φωτογραφίες

https://dl.dropboxusercontent.com/u/23140522/0%20Texniki%20Glass_1.jpg

https://dl.dropboxusercontent.com/u/23140522/0%20Texniki%20Glass_2.jpg

 

1. καθαρίζετε πολύ καλά την οθόνη (ψάξτε κάνα video να δείτε πως)

2. έχετε κολλήσει στο πλάι με αυτοκόλλητα ή σελοτέιπ το τζάμι ή την ζελατίνα αφού την έχετε ευθυγραμμίσει σωστά στην οθόνη του κινητού.

3. σηκώνετε την ζελατίνα/τζάμι και αφού καθαρίσετε για ότι σκόνη μπορεί να έχει μείνει στην οθόνη, βγάζετε την προστατευτική μεμβράνη και ρίχνετε το τζάμι /ζελατίνα απαλά σπρώχνοντας προς τις άκρες με προσοχή για να μην πιάσει φουσκάλες.

 

Αν το κάνετε 2-3 φορές την τέταρτη θα γίνει απλά τέλειο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...