Jump to content

Doogee X5 Galicia


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν το κανει συνεχεια,οποτε του καπνισει...σκεφτομαι τι ταλαιπωρια θα φαω για να το στειλω πισω και λεω ενταξει μωρε υπαρχουν και χειροτερα....:lol:

δεν ειναι και τοσο τραγικο αλλα οταν το κανει ειναι λιγο σπαστικο.Θα δω μεχρι την δευτερα πως ανταποκρινετε και θα δω.

 

Εάν εχεις πρόβλημα με διαφορα app (δεν τα θυμαμαι πια) που θα δοκιμασεις θα δεις αν εχεις πρόβλημα. Εάν μια γινεται μία όχι δεν νομιζω ότι είναι ζητημα του digitizer.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει πυξίδα;

Οχι φιλε μου δεν εχει.

@aanastasopoulos

Καλα τα λες,καπως ετσι ειναι για το digitizer.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

δεν το κανει συνεχεια,οποτε του καπνισει...σκεφτομαι τι ταλαιπωρια θα φαω για να το στειλω πισω και λεω ενταξει μωρε υπαρχουν και χειροτερα....:lol:

δεν ειναι και τοσο τραγικο αλλα οταν το κανει ειναι λιγο σπαστικο.Θα δω μεχρι την δευτερα πως ανταποκρινετε και θα δω.

 

Αν το έχεις ακόμα με την ζελατίνα που έρχεται από το εργοστάσιο (ή κάποιο άλλο screen protector), αφαίρεσε το και λογικά θα λυθεί το πρόβλημα. Συνήθως είναι ένα πρόβλημα που εμφανίζεται με τις εργοστασιακές μεμβράνες ή με κάποια φθηνά screen protector.

Για να δεις πως ανταποκρίνεται το touch βάλε την εφαρμογή "touchs creen test" και δοκίμασε το με την μεμβράνη και αφού την βγάλεις.

Link to comment
Share on other sites

Το tempered glass δημιουργεί προβλημα στο touch της οθόνης;
Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Αν το έχεις ακόμα με την ζελατίνα που έρχεται από το εργοστάσιο (ή κάποιο άλλο screen protector), αφαίρεσε το και λογικά θα λυθεί το πρόβλημα. Συνήθως είναι ένα πρόβλημα που εμφανίζεται με τις εργοστασιακές μεμβράνες ή με κάποια φθηνά screen protector.

Για να δεις πως ανταποκρίνεται το touch βάλε την εφαρμογή "touchs creen test" και δοκίμασε το με την μεμβράνη και αφού την βγάλεις.

καλησπερα και καλο μηνα σε ολους ,αυτο το κανει και σε μενα ,σαν να κολλαει το σκρολ πανω κατω δλδ ,και καποια ακυρα touch που πιανουν, αν ειναι να το στειλω πως το στελνω σαν δεμα η σε φακελο;τι ακριβως κανω;επισης να ενημερωσω αν δεν εχετε δει οτι ερχονται τα χ6 οπου χ6 =χ5 με 5.5 ιντσες και μεγαλυτερη μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

Το tempered glass δημιουργεί προβλημα στο touch της οθόνης;

Mε το tempered glass ....γλυστραει.....πολυ καλυτερα το δαχτυλο απο το screen protector που βαζουν απο το εργοστασιο και ερχεται μαζι το κντ.

Για οσουν λετε οτι εχει θεμα η οθονη με το touch βγαλτε την ζελατινα παιδια απο επανω,δεν εχει θεμα η οθονη νομιζω:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι μα μην έχουμε πάλι ιστορίες με την οθόνη όπως με το DG350 (άλλο ένα Doogee που ήθελα να αγοράσω - τυχαίο; :rolleyes: )
Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι μα μην έχουμε πάλι ιστορίες με την οθόνη όπως με το DG350 (άλλο ένα Doogee που ήθελα να αγοράσω - τυχαίο; :rolleyes: )

Θα δειξει φιλε μου.Αλλα εχω την αισθηση οτι το pro εχει καλυτερη ποιοτητα υλικων στην οθονη.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και καλο μηνα σε ολους ,αυτο το κανει και σε μενα ,σαν να κολλαει το σκρολ πανω κατω δλδ ,και καποια ακυρα touch που πιανουν, αν ειναι να το στειλω πως το στελνω σαν δεμα η σε φακελο;τι ακριβως κανω;επισης να ενημερωσω αν δεν εχετε δει οτι ερχονται τα χ6 οπου χ6 =χ5 με 5.5 ιντσες και μεγαλυτερη μπαταρια.

 

φιλε απο που το αγορασες?ακριβως τα ιδια κανει και σε μενα μονο που δεν το κανει συνεχεια....σκεφτομαι να βγαλω την ζελατινα αλλα το λυπαμαι πως θα γρατζουνιστει κτλ.προς το παρον το αφηνω ετσι,απλα ενημερωσε τι εκανες.:)

Link to comment
Share on other sites

φιλε απο που το αγορασες?ακριβως τα ιδια κανει και σε μενα μονο που δεν το κανει συνεχεια....σκεφτομαι να βγαλω την ζελατινα αλλα το λυπαμαι πως θα γρατζουνιστει κτλ.προς το παρον το αφηνω ετσι,απλα ενημερωσε τι εκανες.:)

 

απο vickmall και ακριβως το ιδιο σκεφτομαι και γω για την ζελατινα ,εστειλα ,skype περιμενω απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Βγαλτε την ζελατινα και βαλτε το γυαλινο screen.....και μετα πεστε μου ποσο μεγαλη ειναι η διαφορα.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Βγαλτε την ζελατίνα και βαλτε το γυάλινο screen.....και μετά πέστε μου ποσο μεγάλη ειναι η διαφορα.:)
Μερα με τη νυχτα :p

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

φιλε απο που το αγορασες?ακριβως τα ιδια κανει και σε μενα μονο που δεν το κανει συνεχεια....σκεφτομαι να βγαλω την ζελατινα αλλα το λυπαμαι πως θα γρατζουνιστει κτλ.προς το παρον το αφηνω ετσι,απλα ενημερωσε τι εκανες.:)

 

απο vickmall και ακριβως το ιδιο σκεφτομαι και γω για την ζελατινα ,εστειλα ,skype περιμενω απαντηση

 

Πραγματικά δεν σας καταλαβαίνω. Έχετε ένα πρόβλημα και σας προτείνουν την πιο εύκολη, απλή, ανεξοδη και άμεση ενέργεια που μπορείτε να κάνετε και αντί να δοκιμάσετε άμεσα κάθεστε και συζητάτε. Από που το αγορασες, Λυπάμαι τη ζελατινα, Να επικοινωνήσω με το μαγαζί, Κάνε το εσύ πρώτος και πες μου, κτλ κτλ. Με το μαγαζί που θα μιλήσεις τι περιμένεις να σου πει; Ακριβώς τα ίδια θα σου προτείνει για αρχή. Βγάλε τη ζελατινα, factory reset, βάλε ένα app να ελέγξεις το touch, rom από την αρχή. Αν τίποτα από αυτά δεν πιάσει, επιστροφή. Γνωστά, απλά πράγματα. Τα κάνεις και αν δεν φτιάξει ΟΚ τότε επικοινωνείς με το κατάστημα για επιστροφή.

Και πες πως για τον άλφα - βήτα λόγω δεν σου πουν αυτά αλλά σου πουν στείλε το πίσω με την μια. Τι θα κάνεις? Θα το στείλεις χωρίς να τα δοκιμάσεις αυτά?

Edited by vasilk
Link to comment
Share on other sites

αν καποιος κατοχος μπορει να μου απαντησει στις εξης ερωτησεις:

 

Το gps λειτουργει σωστα?

Η οθονη ειναι αρκετα φωτεινη ?

Ζεσταινεται πολυ αν ειανι συνεχεια ανοιχτο?

 

Το wifi και το 3g ( για την ακριβεια γενικως η κινητη τηλεφωνια) δε με ενδιαφερουν καθολου μιας και θελω να το χρησιμοποιησω σαν obd στο αμαξι.

 

Το φερνουν και στην ελλαδα ή μονο απ εξω παραγγελια? στα 50€ φαινεται καλη επιλογη

 

Επισης, τραβαει βιντεο έστω σε 720p ?

Link to comment
Share on other sites

αν καποιος κατοχος μπορει να μου απαντησει στις εξης ερωτησεις:

 

Το gps λειτουργει σωστα?

Η οθονη ειναι αρκετα φωτεινη ?

Ζεσταινεται πολυ αν ειανι συνεχεια ανοιχτο?

?

 

Εχει απο τα καλυτερα GPS σε χαμηλου κοστους κινητο που εχω συναντησει. Κανενα προβλημα λοιπον.

Η οθονη ειναι φωτεινη και καλη οπως επρεπε να ειναι!

Σε μενα δεν ζεσταινεται.

Για τα υπολοιπα δεν ειμαι σιγουρος γι αυτο και δεν εκφέρω γνωμη.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορει και στην ελλαδα γυρω στα 80€ το απλο και 110€ το pro.

 

ευχαριστω πολυ. στα 80€ δε με ψηνει. στα 55€ με ψηνει. ειτε θα το παραγγειλω απ εξω, ειτε θα ψαξω μπας και το βρω μεταχειρισμενο (απιθανο). Για χρηση στο αμαξι μονο το θελω, μου φαινεται ιδανικο, ειναι και καταμαυρο ολο θα ταιριαξει απολυτα με το εσωτερικο του αυτοκινητου μου.

Link to comment
Share on other sites

To pro βγαζη 5 ωρες οθονη συνεχεια wifi h 4 ωρες μικτο 3g-wifi. το απλο ποσο περιπου σας βγαζη οθονη και σε συνολο?
Link to comment
Share on other sites

To pro βγαζη 5 ωρες οθονη συνεχεια wifi h 4 ωρες μικτο 3g-wifi. το απλο ποσο περιπου σας βγαζη οθονη και σε συνολο?

 

Ανάλογα με τη χρήση από 3,5-5 ώρες

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, παιζει σε καποιο μαγαζι πιο φθηνα απο 60 ΔΟΛΑΡΙΑ με κανενα κουπονι; Παντου γυρω στα 60$ το βλεπω...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, παιζει σε καποιο μαγαζι πιο φθηνα απο 60 ΔΟΛΑΡΙΑ με κανενα κουπονι; Παντου γυρω στα 60$ το βλεπω...

 

Πόσο πιο κάτω δηλαδή να παέι ; Περίπου 55€ , είναι μια καλή τιμή για αυτό το τηλέφωνο ...... μην τα θέλουμε και όλα δικά μας . :lol:

 

Παραγγελεία από το vickmall , μέσω paypal , μαζί με θήκη και tempered glass , και δεν χρειάζεσαι κάτι άλλο ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, παιζει σε καποιο μαγαζι πιο φθηνα απο 60 ΔΟΛΑΡΙΑ με κανενα κουπονι; Παντου γυρω στα 60$ το βλεπω...

 

Το έχω ξαναγράψει σε προηγούμενες σελίδες.

Αξιοποίησα τις εγγραφές (newsletter κλπ) στο everbuying και συγκέντρωσα 700 πόντους περίπου που μου έδωσαν έκπτωση $14.

Μπορείς να το δοκιμάσεις, αν και η παραγγελία που έκανα 8/10 καθυστέρησε να ξεκινήσει, πήρα μήνυμα ότι έστειλαν το δέμα και από 28/10 έχει κολλήσει στο electronic notification.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...