Jump to content

Destinator 3


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ας γράψει κάποιος παρακαλώ πως μπορούμε να εισάγουμε ή έχει κανείς κάποιο αρχειάκι με σκοπό την αποφυγή διοδίων τώρα που θα γίνουν 4 ευρώ το καθένα;

(σε μένα είναι φυσιολογικό που δεν δουλεύει όταν επιλέγω στο destinator την αποφυγή διοδίων;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδες μια βοηθεια!

 

επεσε στα χερια μου ενα cd με το dest 3 και θελω να το βαλω στο qtek 9100...

 

εγκαθιστω την εφαρμογη στο pc αλλα μου βγαζει το σφαλμα "αγνωστος επεξεργαστης" που ανεφερε και καποιος αλλος φιλος πιο πανω.

 

τι πρεπει να κανω?

το cd δεν βλεπω να εχει καποιο αλλο εκτελεσιμο αρχειο πχ .cab για να βαλω την εφαρμογη στο κινητο. :O

 

αυτα ειναι τα περιεχομενα του cd...

εννοειται οτι θελω να βαλω το προγραμμα στην miniSD.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

παιδες μια βοηθεια!

 

επεσε στα χερια μου ενα cd με το dest 3 και θελω να το βαλω στο qtek 9100...

 

εγκαθιστω την εφαρμογη στο pc αλλα μου βγαζει το σφαλμα "αγνωστος επεξεργαστης" που ανεφερε και καποιος αλλος φιλος πιο πανω.

 

τι πρεπει να κανω?

το cd δεν βλεπω να εχει καποιο αλλο εκτελεσιμο αρχειο πχ .cab για να βαλω την εφαρμογη στο κινητο. :O

 

αυτα ειναι τα περιεχομενα του cd...

εννοειται οτι θελω να βαλω το προγραμμα στην miniSD.

Δες το Post του Mythozz πάνω πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Δες το Post του Mythozz πάνω πάνω.

 

το διαβασα, αλλα, δεν υπαρχει greek.cab αρχειο μεσα στο cd...

και επισης, πως θα εγκατασταθει η εφαρμογη στο ppc?

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

το διαβασα, αλλα, δεν υπαρχει greek.cab αρχειο μεσα στο cd...

και επισης, πως θα εγκατασταθει η εφαρμογη στο ppc?

To greek.cab πρέπει να είναι του PN.

Anyway, εγώ το destinator δεν το κάνω ποτέ εγκατάσταση.

Το έχω στην κάρτα και αν τύχει και κάνω hard reset φτιάχνω μια συντόμευση, την τρέχω και όλα ok.

Με λίγα λόγια ζήτα από κάποιον που το έχει να σου στείλει τα αρχεία του και εσύ τρέξε το εκτελέσιμο.

Link to comment
Share on other sites

To greek.cab πρέπει να είναι του PN.

Anyway, εγώ το destinator δεν το κάνω ποτέ εγκατάσταση.

Το έχω στην κάρτα και αν τύχει και κάνω hard reset φτιάχνω μια συντόμευση, την τρέχω και όλα ok.

Με λίγα λόγια ζήτα από κάποιον που το έχει να σου στείλει τα αρχεία του και εσύ τρέξε το εκτελέσιμο.

 

το εχω το greek.cab του ΡΝ, να εγκαταστησω αυτο δηλαδη?

 

αρα το cd ειναι αχρηστο και το μονο που χρειαζεται ειναι να κανω copy-paste ολο το directory απο καποιον που το εχει ηδη?

 

με αυτο τον τροπο ομως η εφαρμογη νομιζω οτι δεν μπαινει στην SD γιατι οπως βλεπω το greek.cab το κανει εγκατασταση στην κυρια μνημη του. Κανω λαθος?

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Με ένα registry tweek μπορεις να διαλέγεις εσύ που θες να κάνεις εγκατάσταση τα προγράμματα αλλά δεν το θυμάμαι ακριβώς.Κάνε ένα search στο google και θα το βρεις.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ασχοληθεί και έχω μια βασική ερώτηση:

Τρέχει το Destinator σε συνεργασία με το laptop? Αν ναι ποιά έκδοση για WinXP έχει ελληνικούς χάρτες? Αν πάρει κανείς το Destinator περιλαμβάνεται η έκδοση για PPC ΚΑΙ για PC? Φαντάζομαι είναι απλοϊκές οι ερωτήσεις αλλά ίσως κάποιος βρει λίγο χρόνο να μου πει :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ασχοληθεί και έχω μια βασική ερώτηση:

Τρέχει το Destinator σε συνεργασία με το laptop? Αν ναι ποιά έκδοση για WinXP έχει ελληνικούς χάρτες? Αν πάρει κανείς το Destinator περιλαμβάνεται η έκδοση για PPC ΚΑΙ για PC? Φαντάζομαι είναι απλοϊκές οι ερωτήσεις αλλά ίσως κάποιος βρει λίγο χρόνο να μου πει :)

To destinator τρέχει μόνο σε PPC.

Το πρόγραμμα του PC (Destinator Console) που αναφέρουν κάποιοι είναι το πρόγραμμα εγκατάστασης για να το περάσεις στο ppc.

Link to comment
Share on other sites

το εχω το greek.cab του ΡΝ, να εγκαταστησω αυτο δηλαδη?

 

αρα το cd ειναι αχρηστο και το μονο που χρειαζεται ειναι να κανω copy-paste ολο το directory απο καποιον που το εχει ηδη?

 

με αυτο τον τροπο ομως η εφαρμογη νομιζω οτι δεν μπαινει στην SD γιατι οπως βλεπω το greek.cab το κανει εγκατασταση στην κυρια μνημη του. Κανω λαθος?

Το greek.cab είναι του PN.

Eσύ θέλεις να βάλεις το 3, αρα δεν το βάζεις.

Το cd φαίνεται να είναι άχρηστο, για τη συσκευή σου τουλάχιστον.

Εσύ απλά μεταφέρεις όλα τα αρχεία του προγράμματος στην Sd.

Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia. Mia voithia gia to Auto Alert 2. To exo perasei alla den xero pos doulevei. Emfanizetai mesa sta agapimena. Den eprepe logika na einai sta POI ? An mporei kapoios na mou exigisei ti prepei na kano !!! THANX
Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ AUTO ALERT 2;

Το Auto Alert 2 Θα το βρείς εδώ το εχει ανεβάσει ο φίλος herc

Θα πας στο τέλος της σελίδας και θα πατήσεις πάνω στο κουμπί "Free" και στην επόμενη σελίδα που θα ανοίξει, θα πληκτρολογήσεις τους 3 χαρακτήρες που θα εμφανίσει και θα πατήσεις "Download".

το αντιγράφεις στο ppc σου, στον κατάλογο \DestinatorApps\Destinator\Common\Favorites αφού πρώτα έχεις διαγράψει (ή καλύτερα μετονομάσει) το προηγούμενο Auto Alert 2.dat

Φιλικά Μάκης

Destinator-> SpeedCameras - POI

Link to comment
Share on other sites

Paidia mipos exei kaneis to programma tis Anavasis? As mou steilei ena pm

Έχει ξεχωριστό πρόγραμμα η Ανάβαση;

Εγώ είχα δει μόνο χάρτες για gps σε στύλ Maggelan και Garmin.

Yπάρχει και για ppc;

Κάποιο link;

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΤΟ AUTO ALERT ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ, ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΡΑΝΤΑΡ Η ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;

Mη φανταστείς οτι είναι κανένας εντοπιστής radar!:lol:

Έχει εντοπίσει τα σημεία που στήνουν μπλόκα και όταν πλησιάζεις αυτά τα σημεία 1ή2χλμ πριν σε ενημερώνει οτι πλησιάζεις σε πιθανό μπλόκο.

Link to comment
Share on other sites

το destinator 3 για ποιες πολεις εχει χαρτες με διευθυνσεις χωρις αριθμους ?

επειδη η δουλεια μου εχει ταξιδια αν παω στον πυργο π.χ. εχει μεσα τους δρομους της πολης ?

επισης εχει ολο το επαρχειακο δικτυο της ελλαδος ?

 

Μπορείς να ρίξεις μια ματιά στο http://www.driveme.gr Είναι ο ίδιος χάρτη με το νέο χάρτη 2005.Q4 που θα κυκλοφορήσει μαζί με το PN

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να ρίξεις μια ματιά στο http://www.driveme.gr Είναι ο ίδιος χάρτη με το νέο χάρτη 2005.Q4 που θα κυκλοφορήσει μαζί με το PN

 

Επειδή δεν πολυ-κατάλαβα.. Ότι 'βλέπω' στο driveme.gr, από άποψη οδών κ πόλεων, θα περιέχεται στον καινούργιο χάρτη του Destinator? Θα έχει δηλαδή κ Θεσσαλονίκη, Πάτρα, Ηράκλειο, κτλ???:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να ρίξεις μια ματιά στο http://www.driveme.gr Είναι ο ίδιος χάρτη με το νέο χάρτη 2005.Q4 που θα κυκλοφορήσει μαζί με το PN

 

Τα Wi-Fi spots της Forthnet θα ειναι σαν σημεια ενδιαφεροντος και στο PN ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...