Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge+


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά αν και ήταν από τις αγαπημένες μου συσκευές η μπαταρία του με κούρασε,για μένα είναι πιο όμορφο από το s7 edge αλλά δυστυχώς η Sammy έπρεπε να είχε βάλει μεγαλύτερη μπαταρία στο θηρίο

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καπου θα σου ειχε προβλημα ρε συ βαγγελη..εγω βγαζω κοντα 5.30 ωρες,ειμαι πανω απο 5 ωρες,με τηλ καθε μερα ,internet,facebook,messenger..εχει καλη μπαταρια το s6 edge plus! Edited by ernesto1983
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν και ήταν από τις αγαπημένες μου συσκευές η μπαταρία του με κούρασε,για μένα είναι πιο όμορφο από το s7 edge αλλά δυστυχώς η Sammy έπρεπε να είχε βάλει μεγαλύτερη μπαταρία στο θηρίο

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ομολογω πως κι εγω το θεωρω πιο ομορφο απο το 7αρι edge. Τωρα για την μπαταρια απ αυτα που εχω συμπερανει δεξια αριστερα ειναι οτι ειναι και λιγο καλυτερο απο το Note το δικο μου οποτε εγω ειμαι κομπλε με αυτο. Κυριως ΣΚ το χρησιμοποιω πολυ περισσοτερο και το ξεζουμιζω, αλλα καθημερινες παιζει να γυρισω σπιτι με 70% ευκολα...και εχω παντα δεδομενα ανοιχτα (ειτε WiFi ειτε 4g).

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία του με έχει αφήσει ικανοποιημενο. καθημερινά έχω από 4ώρες sot έως 5.Αναλογα την χρήση. Bt καθημερινά ανοιχτό και 50-50 η 60-40 WiFi data χρήση. Ομιλία ελάχιστη μιας και έχω 2η συσκευή της εταιρείας και μιλάω και με τα δύο. Γενικά η συσκευή είναι από τις top. Χάραξε καλό δρόμο η Samsung από την S6 σειρά και μετά.Ακομα και με την σειρά Α 2016
Link to comment
Share on other sites

Και γω πλέον 6 μήνες με το s6 edge plus και δεν έχω στο μυαλό μου καν περίπτωση αλλαγής του ακόμα. Εξαιρετική κάμερα, πολύ γρήγορο, πανέμορφο, ικανοποιητικη μπαταρία που με τον γρήγορο φόρτιση δε το δίνω ιδιαίτερη σημασία, δεν με ενοχλεί προσωπικά η έλλειψη sd, νομίζω ότι είναι απο τις καλύτερες συσκευές που έχει βγάλει η Samsung. Υποκειμενικα μου αρέσει πιο πολύ από το s7 edge αν και γούστα είναι αυτά.

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, στη παρεα σας και'γω απο χτες μετα απο Note5..

Εξαιρετικο τηλεφωνακι και αυτο,απλα στο μενου δεν δειχνει βιντεοκληση,σε ολα τα υπολοιπα σαμυ ειχα κανονικα.Εσεις εχετε;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, στη παρεα σας και'γω απο χτες μετα απο Note5..

Εξαιρετικο τηλεφωνακι και αυτο,απλα στο μενου δεν δειχνει βιντεοκληση,σε ολα τα υπολοιπα σαμυ ειχα κανονικα.Εσεις εχετε;

 

Αν πατήσεις σε μια επαφή εννοείς ότι δεν σου βγάζει το εικονίδιο ?

Link to comment
Share on other sites

βαλε την ελληνικη ρομ η btu για να σου εχει την video κληση..μηπως ειναι καποιου παροχου?
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Αν πατήσεις σε μια επαφή εννοείς ότι δεν σου βγάζει το εικονίδιο ?

Οχι καθολου εικονίδιο, μάλλον πρεπει να ρίξω μια αλλη ρομ,θα ειναι απο το παροχο ετσι όπως είπε ο φίλος ernesto :)

Link to comment
Share on other sites

Οχι καθολου εικονίδιο, μάλλον πρεπει να ρίξω μια αλλη ρομ,θα ειναι απο το παροχο ετσι όπως είπε ο φίλος ernesto :)

 

Εμενα γερμανικό έχει κανονικά βιντεοκληση. Ναι μάλλον με άλλη Rom θα το έχεις το εικονίδιο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή ανάσταση!

Έχω ένα πρόβλημα εδώ και λίγο καιρό από την ώρα που έκανα αναβάθμιση για την έκδοση 6. Έχω το Galaxy s6 edge plus. Λοιπον το πρόβλημα είναι ότι όταν μιλάω στο viber kai θέλω να δω και κάτι στο ίντερνετ η κλήση μου χάνετε και πρέπει να ξανά καλέσω. Το ίδιο γίνετε και με το Skype, στο messenger όταν γράφω και το κλείσω για λίγο μου λέει αναμονή σύνδεσης και δεν συνδέεται πάλι πρέπει να κλείσω το WiFi η Internet data και να τα ξανά ενεργοποιήσω. Μπορεί να με βοηθήσει κανεις? Ευχαριστώ και καλές γιορτές!

Edited by karpathos23
Διόρθωση θέματος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά. Μια ερώτηση. Με MM έχει δοκιμάσει κανείς αν δουλεύει το hot spot? Προσπαθώ να συνδεσω καπκιες συσκευές αλλα δεν συνδέονται πάνω μου. Γιατι?

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία του με έχει αφήσει ικανοποιημενο. καθημερινά έχω από 4ώρες sot έως 5.Αναλογα την χρήση. Bt καθημερινά ανοιχτό και 50-50 η 60-40 WiFi data χρήση. Ομιλία ελάχιστη μιας και έχω 2η συσκευή της εταιρείας και μιλάω και με τα δύο. Γενικά η συσκευή είναι από τις top. Χάραξε καλό δρόμο η Samsung από την S6 σειρά και μετά.Ακομα και με την σειρά Α 2016

παιδια μια ερωτηση...ποιος ξερει να βοηθησει...μου επεσε και ραγισε η οθονη,αλαζει μονο σετ με touch screen η μπορω να αλαζω την οθονη μονη

της?γιατη με touch βγαινει 250 ευρω., το γυρω γυρω ειναι αυτο που λεγεται πισω καλημα?γιατη και αυτο εχει χτυπηθει και θελει αλαγμα και ποσο περιπου περνουν για το τα αλαξουν αυτα?και αν τα κανει αυτα η σαμσουνκ η θελει σε ιδιοτη γιατη ειμαι ροοτ

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τιμές αλλα σίγουρα θα στο αλλάξουν αφού θα πληρώσεις με το root απλα χάνεις εγγύηση όχι δεν σε εξυπηρετούν

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Front glass+digitizer πάνε μαζί! !είναι πολύ δύσκολο να το αλλάξεις μόνος σου!!θα ειναι ακριβουτσικο σιγουρα αλλα γι αυτο το κινητο δεν αξιζει να βαζουν χερια διαφοροι.εδώ η μπαταρια είναι πολύ δύσκολη να ανοιξει!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Front glass+digitizer πάνε μαζί! !είναι πολύ δύσκολο να το αλλάξεις μόνος σου!!θα ειναι ακριβουτσικο σιγουρα αλλα γι αυτο το κινητο δεν αξιζει να βαζουν χερια διαφοροι.εδώ η μπαταρια είναι πολύ δύσκολη να ανοιξει!

digitizer ενοοεις το touch?και για το γυρω γυρω πιο κοματι αλαζης?και αν εχει δει καποιος τιμες για το γυρω γυρω.για οθονη μαζι με touch ειδα

ειναι φαρμακη στο skrutz 250-300 φαντασου στην σαμσουν ποσο θα κοστισει και μαζι με την δουλεια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Λεω να αλλαξω μια ρομ με odin γιατι χρειάζομαι τη βιντεοκληση και ηθελα να μου πει καποιος με Πολωνική κατα προτίμηση ρομ (μιας και παιρνει απο τις πρωτες αναβαθμιση) αν υποστηριζει κανονικα καθως και αν εχετε να προτεινετε αλλης χωρας ρομ με βιντεοκληση και γρηγορες ενημερωσεις.

Ευχαριστώ!

 

Edit: Εβαλα τη τελευταια ΧΕΟ παιδια Πολωνικη,ολα καλα και βιντεοκληση εχω και τα παντα..

Edited by Da_rudakos
Link to comment
Share on other sites

xeo,btu θεωρουνται απο τις καλυτερες και με videoκληση και βελτιστοποιηση και το facebook μονο στην btu!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Παιδια είμαι σε μια καφετέρια που κανονικά πατάς στο WiFi και σε πετάει μια σελίδα που πατάς ένα κουμπί free WiFi και έχεις στο δικό μου s6 δεν κάνει τίποτα λεει για ώρα σύνδεση και μετά λεει αποτυχία IP

 

Με τα 5.1.1 κατεβαζα τις ειδοποιήσεις και κάτι είχε βγάλει εκεί που με πέταγε στην σελίδα μιπως έχω πατήσει τίποτα εγω

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...