Jump to content

Doogee F5


p_under
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όποιος το πάρει από εκεί μετά θα του ζητάνε παραπάνω χρήματα καθώς έχουν κάνει λάθος στην τιμή.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βλέποντας και τα άλλα video στο κανάλι της Doogee αυτό που συμπεραίνω είναι ότι όσον αφορά τα διαθέσιμα χρώματα οι φωτογραφίες που δείχνουν τα Geekbuing, Gearbest και άλλα είναι λάθος. To μονο που βρήκα με σωστή απεικόνιση είναι το banggood.

Από ότι καταλαβαίνω τα διαθέσιμα χρώματα είναι 3 το χρυσό το ασημί και το γκρι. Αυτό το σκούρο γκρι που δείχνουν ορισμένοι δεν πρέπει να υπάρχει...

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα

 

διαβασα οτι η Doogee θα βγαλει το ιδιο κινητο με 32 gb romκαι με μικρη διαφορα στην τιμη ...γνωριζετε κατι για αυτο

γιατι το εχω παραγγηλει απο το banggood με 16 gb rom το οποιο ειναι αξιοπιστο και το μονο που δεχεται καρτες χρεωστικες και πιστωτικες

αν ειναι αληθεια αυτο θα το ακυρωσω και θα περιμενω γιατι αξιζει τον κοπο λογω του οτι δεν παιρνει μαζι δυο sim και καρτα sd συγχρονως

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα

 

διαβασα οτι η Doogee θα βγαλει το ιδιο κινητο με 32 gb romκαι με μικρη διαφορα στην τιμη ...γνωριζετε κατι για αυτο

 

που το διάβασες?

Link to comment
Share on other sites

http://www.gizchina.com/2015/09/25/doogee-f5-soon-offered-with-32gb-memory-and-samsung-camera/

 

 

Έτσι είναι, θα κυκλοφορήσει με 32gb ram...άκρως ενδιαφέρουσα συσκευή!

Link to comment
Share on other sites

http://www.gizchina.com/2015/09/25/doogee-f5-soon-offered-with-32gb-memory-and-samsung-camera/

 

 

Έτσι είναι, θα κυκλοφορήσει με 32gb ram...άκρως ενδιαφέρουσα συσκευή!

 

το θεμα ειναι ποτε θα κυκλοφορησει...

Link to comment
Share on other sites

Στο everbuying μπήκε in stock?

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Εγω το παρηγγειλα απο banggood

Εχει παρει καποιος ενημερωση οτι το κινητο ξεκινησε απο κινα και ερχεται???

Link to comment
Share on other sites

http://www.everbuying.net/product1084650.html

 

Το everbuying το έχει στα EUR € 123.20

 

είναι αξιόπιστο site;

 

Ναι είναι. Εχω παρει tablet από εκεί

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Οποιος το παρει απο everbuying ας πει ποτε στάλθηκε.. Δλδ οτι εφυγε βεβαιωμενα

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω το πηρα τελος σεπτεμβρη αλλα ακομα δεν εχω λαβει καποια απαντηση για την αποστολη του. ουτε tracking number
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω το πηρα τελος σεπτεμβρη αλλα ακομα δεν εχω λαβει καποια απαντηση για την αποστολη του. ουτε tracking number

 

απο οσο εχω διαβάσει η doogee τα έχει καθυστερήσει και απο 1/10 που ήταν να παραλαβουν τα μαγαζια το πήγε 12/10. Το gearbest ειπε οτι μάλλον θα παραλάβουν 12/10 λινκ . Προσωπικά απο κει έχω παραγγειλει απο 15/9 επειδή ήταν πιο φθηνά παρ'όλο που ξέρω ότι γενικά το καθυστερουν. Πριν το Δεκεμβρη δεν το βλέπω να παραλαμβανω. Τα λεφτα παντως μου τα τραβηξαν απο paypal πριν 5 μέρες.

 

Γενικά πάντως όποιος λάβει tracking number ότι του το έστειλαν ας ενημερώσει και τους υπολοιπους.

Link to comment
Share on other sites

απο οσο εχω διαβάσει η doogee τα έχει καθυστερήσει και απο 1/10 που ήταν να παραλαβουν τα μαγαζια το πήγε 12/10. Το gearbest ειπε οτι μάλλον θα παραλάβουν 12/10 λινκ . Προσωπικά απο κει έχω παραγγειλει απο 15/9 επειδή ήταν πιο φθηνά παρ'όλο που ξέρω ότι γενικά το καθυστερουν. Πριν το Δεκεμβρη δεν το βλέπω να παραλαμβανω. Τα λεφτα παντως μου τα τραβηξαν απο paypal πριν 5 μέρες.

 

Γενικά πάντως όποιος λάβει tracking number ότι του το έστειλαν ας ενημερώσει και τους υπολοιπους.

 

Κλασική περίπτωση στα περισσότερα αν όχι σε όλα τα κινέζικα κινητά που βγαίνουν. Λένε παραλαβή 29/09 και στο τέλος βάζουν άλλες 10 μέρες. Δεν μου κάνει καθόλου εντύπωση. Το ίδιο γίνεται και αλλού. Το κακό είναι πως μέχρι να το στείλουν και μέχρι να το παραλάβεις έχει περάσει 1+ μήνας. Αυτά γίνονται όταν δημιουργείς μεγάλο hype και στο τέλος δεν μπορείς να ανταποκριθείς στην τεράστια ζήτηση. Τώρα για οποίους βιαζονται καλύτερα να μην μπαίνουν στο τριπακι της προπαραγγελιας και να ψάχνουν κάπου που θα το έχουν σε στοκ και το στέλνουν αμέσως.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, γνωρίζει κάποιος αν διαθέτει e-compass ; Τελευταία, κάποιες συσκευές δεν έχουν, με αποτέλεσμα πολλές εφαρμογές να μην λειτουργούν .
Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει παραγγελία στο http://www.everbuying.net αλλα δεν ειχα παρει απάντηση ουτε αναφέρουν για προπαρεγγελιες κατι.Σημερινή απάντηση που ελαβα ύστερα απο ερώτηση σε τι σταδιο βρισκόμαστε

 

Thank you for contacting Everbuying.

 

We apologize for the delay reply.

 

We are sorry about that situation.Unfortunately, this order is not ready yet. The item 1453..... you ordered is a hot sale and there have been significant supply issues with the manufacturer. We are as disappointed as you and feel let down by the manufacturer. We wish to apologize unreservedly for this situation.

 

We had originally submitted a large order to them, however, despite repeated assurances, they only provided an incomplete batch which is far below the replenishment level to meet consumer demand.

 

 

Regarding item(s):

We expect to receive the goods in 10 to 15 business days .

 

We kindly ask you to wait. Once we receive the stock from the vendor,we will ship your package immediately.

 

Could you tell us your decision?

 

We will do our best to help you.

 

 

We wish to take this opportunity to apologize to you for any inconvenience caused.

Thanks for your understanding and assistance.

 

:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:XΥΠΟΜΟΝΗ :blink::blink::blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Και ενώ το έχουν βγάλει από ένδειξη "pre-sale"..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Και ενώ το έχουν βγάλει από ένδειξη "pre-sale"..

 

πιθανοτατα γιατι εντος 7-8 ημερων θα αρχιζουν να στελνουν

ειναι κινηταρα (στα χαρτια και για 140$)

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Μια φορά ψεύτης, πάντα ψεύτης... Έχουν δώσει τόσες παρατάσεις, γιατι να ειναι αλήθεια τώρα;

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

 

:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:XΥΠΟΜΟΝΗ :blink::blink::blink::blink:

 

οι 15 εργαασιμες πάντως ειναι πάρα πολυ μακρια. Λενε ουσιαστικα οτι θα παραλαβουν αρχες Νοεμβρη. Και πάλι αν φτασουν τα κομματια για όλλους. Ελεγα για πλακα οτι αν παραλαβω πριν τα χριστουγεννα θα ναι καλα, αλλα πλεον δεν απεχει και πολύ. Τα λεφτα στα χουνε τραβήξει?

 

Ομοίως από Gearbest, παρειγγειλα για φιλο

 

Τους μίλησες προσφατα και σου πανε και αυτοι 15 εργασιμες γιατι στο thread του gearbest ειπανε οτι θα παραλαβουνε αυτη τη δευτερα πριν 2-3μέρες. Ειναι τραγικο παντως στο gearbest που μας τραβηξανε τα λεφτα τελος Σεπτεμβρη και θα μας το στειλουν Νοεμβριο

 

edit: τωρα ειδα οτι σημερα το πρωι έγραψε αυτό

 

Hi,

The Doogee F5(Light gray) will be in stock next week.

About others, not sure now.

Thanks

Sam

 

 

Νομίζω ότι πρεπει να ανοιξουμε ενα case στο paypal

Edited by eddieobscurant
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά αφού βλέπατε ότι υπήρχε και υπάρχει τόσος μεγάλος αριθμός παραγγελιών (υπερβολικός θα έλεγα) γιατί προπαραγγειλατε? Τώρα ζητάτε να σας δώσουν τα λεφτά πίσω και αυτοί θα σας έχουν στο περίμενε και από Δευτέρα και σε 3 μέρες θα έχουμε σε στοκ... Δηλαδή γιατί δεν περιμένετε να γίνει όντως στοκ για να παραγγείλετε? Φιλικά πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά αφού βλέπατε ότι υπήρχε και υπάρχει τόσος μεγάλος αριθμός παραγγελιών (υπερβολικός θα έλεγα) γιατί προπαραγγειλατε? Τώρα ζητάτε να σας δώσουν τα λεφτά πίσω και αυτοί θα σας έχουν στο περίμενε και από Δευτέρα και σε 3 μέρες θα έχουμε σε στοκ... Δηλαδή γιατί δεν περιμένετε να γίνει όντως στοκ για να παραγγείλετε? Φιλικά πάντα.

 

1ον Γιατί πολλοι απο εμας δεν περιμέναμε την τελευταια στιγμή αλλα κάναμε αρκετά νωρις την παραγγελια χωρις να ξέρουμε τον τελικό αριθμό προπαραγγελιών.

 

2ον Γιατί το καταστημα έλεγε οτι θα παραλαβει 30/9

 

3ον Γιατί οτι θα παρει τα λεφτα απο το paypal 2-3 μερες πριν στειλει την παραγγελια (κοινώς αφου παραλάβει)

 

4ον Γιατί θα πρεπει να υπαρχει ενας τροπος ειδοποιησης των χρηστων που εχουν προπαραγγειλει για την αλλαγη ημερομηνιας και τι επιλογες θα μας δινανε (πχ αν θελαμε να ακυρωσουμε παραγγελια, να παρουμε το χρωμα που θα χουν συντομα στοκ κλπ)

 

και 5ον προφανως και θα ζητησουμε τα λεφτα μας πισω οσοι δεν θελουμε να περιμενουμε επ' αοριστον. Δλδ τι να κανουμε?

 

Μ'αρεσει που υποννοεις ότι φταίμε κιολας.

 

Ειναι διαφορετικο να εχεις μια υποψια λογω εμπειριας, λογω καταστηματος ή οτιδηποτε άλλο οτι μπορει να σου αργήσουνε την παραγγελια ή οτιδηποτε άλλο, και διαφορετικό τα το θεωρεις δεδομενο και αναμενομενο τροπο αντιμετώπισης και οτι ο καθε αγοραστής δεν πρεπει να κανει τπτ.

 

Εγω επελεξα να το παραγγειλω απο εκει γιατι ήταν καλυτερη η τιμή γνωριζοντας παντα και την πιθανοτητα να συμβει το παραπανω. Απο τη στιγμή που συνέβει και γω πραττω αναλογως. Αν δλδ περιμενα να το χουν σε στοκ θα μου ερχοταν δλδ πιο γρηγορα μεσα στον οκτώβρη. Προφανως και οχι και θα το πληρωνα και πιο ακριβα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...