Jump to content

Doogee F5


p_under
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1.The Micro SIM card and Micro SD card share one slot and can be put together. 2. Insert the Micro SIM card / SD card without the tray may damage your Micro SIM card / SD card or smartphone permanently. 3.Only Micro/Nano SIM cards work with your smartphone.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1.The Micro SIM card and Micro SD card share one slot and can be put together. 2. Insert the Micro SIM card / SD card without the tray may damage your Micro SIM card / SD card or smartphone permanently. 3.Only Micro/Nano SIM cards work with your smartphone.
Δεν διευκρινιζει παντως αν παιρνει μονο τη μια microSIM και την microSD, η και τις δυο microSIMs και την microSD. Πρεπει να δουμε καμια φωτο για να το ξεκαθαρισουμε. Απλα λεει οτι το slot ειναι μονο ενα και χρησιμοποιουν το ιδιο tray :confused:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Δεν διευκρινιζει παντως αν παιρνει μονο τη μια microSIM και την microSD, η και τις δυο microSIMs και την microSD. Πρεπει να δουμε καμια φωτο για να το ξεκαθαρισουμε. Απλα λεει οτι το slot ειναι μονο ενα και χρησιμοποιουν το ιδιο tray :confused:

 

Απ' οτι καταλαβαινω λεει για sim και καρτα την ιδια στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

Από υποστήριξη τι λέει η Doogee? Το κινητό φαίνεται τρελή ευκαιρία, αλλά θα μπορέσουμε να βάλουμε καμία custom rom αργότερα; Τι λέει ή εμπειρία από προηγούμενα μοντέλα;
Link to comment
Share on other sites

Από υποστήριξη τι λέει η Doogee? Το κινητό φαίνεται τρελή ευκαιρία, αλλά θα μπορέσουμε να βάλουμε καμία custom rom αργότερα; Τι λέει ή εμπειρία από προηγούμενα μοντέλα;

 

Για υποστήριξη δεν μπορείς να είσαι σίγουρος γιατί αυτο εξαρτάται και από το πόσα άτομα θα το πάρουν και πόσοι θα ασχοληθούν να φτιάξουν costum Rom και αν θα δώσει τον κώδικα η εταιρία. Η doogee φημίζεται για την καλή ποιότητα της στο Software-Hardware θεωρείται αξιόπιστη.

 

Ένα βίντεο που δείχνει πόσο γρήγορα δουλεύει το fingerprint scanner σε σύγκριση με άλλα μοντέλα

Link to comment
Share on other sites

Δεν διευκρινιζει παντως αν παιρνει μονο τη μια microSIM και την microSD, η και τις δυο microSIMs και την microSD. Πρεπει να δουμε καμια φωτο για να το ξεκαθαρισουμε. Απλα λεει οτι το slot ειναι μονο ενα και χρησιμοποιουν το ιδιο tray :confused:

 

Μετα απο επικοινωνια μαζι τους (εταιρεια) αναφερουν οτι μπορεις να χρησιμοποιησης το δευτερο tray ταυτοχρονα για sim και καρτα.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο επικοινωνια μαζι τους (εταιρεια) αναφερουν οτι μπορεις να χρησιμοποιησης το δευτερο tray ταυτοχρονα για sim και καρτα.
Τωρα μας μπερδεψε περισσοτερο!δηλαδη εχει ΔΥΟ tray?ενα για την μια σιμ και ΑΛΛΟ ΕΝΑ που παιρνει ΚΑΙ σιμ ΚΑΙ sd card?τι εννοεις ΔΕΥΤΕΡΟ tray?
Link to comment
Share on other sites

Τωρα μας μπερδεψε περισσοτερο!δηλαδη εχει ΔΥΟ tray?ενα για την μια σιμ και ΑΛΛΟ ΕΝΑ που παιρνει ΚΑΙ σιμ ΚΑΙ sd card?τι εννοεις ΔΕΥΤΕΡΟ tray?

 

Εκει που μπαινη η δευτερη sim μπαινη μαζι και η καρτα μνημης.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο επικοινωνια μαζι τους (εταιρεια) αναφερουν οτι μπορεις να χρησιμοποιησης το δευτερο tray ταυτοχρονα για sim και καρτα.

 

Aυτό είναι σίγουρο?

Γιατί σε ενά Q&A είχα διαβάσει ότι το δεύτερο tray δεν λειτουργεί ταυτόχρονα για sim και microsd.

 

Το θέμα είναι απο που να το παραγγείλω καθώς όλα τα presale στα 140$ είναι απελπιστηκά αργά στις αποστολές των presale

 

To banggood το άλλαξε σε αναμονή για 15/10/15 ενώ οι υπόλοιποι το έχουν για 30/9/15

Edited by dalamaidis
:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην μπερδεύεσται. Το κινητό είναι είτε δικαρτο είτε μονοκαρτο με κάρτα μνήμης. Απλά τα πράγματα. Έχει δύο υποδοχές. Στην πρώτη μπαίνει μια κάρτα σιμ ενώ στην δεύτερη μπαίνει είτε κάρτα σιμ είτε κάρτα μνήμης ανάλογα τι επιθυμεί ο χρήστης. Δεν είναι το πρώτο κινητό με αυτό το σύστημα το έχουν και άλλα στην αγορά. Το πρώτο νομίζω που είχε τέτοιο σύστημα ήταν το doogee dg900. Επίσης βλέπω να καθυστερήσει να κυκλοφορήσει το κινητό γιατί γίνεται χαμός πραγματικά. Το gearbest έχει 577 προπαραγγελειες και λέει ότι θα το έχει μετά τις 29 κάτι που νομίζω θα αλλάξει...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην μπερδεύεσται. Το κινητό είναι είτε δικαρτο είτε μονοκαρτο με κάρτα μνήμης. Απλά τα πράγματα. Έχει δύο υποδοχές. Στην πρώτη μπαίνει μια κάρτα σιμ ενώ στην δεύτερη μπαίνει είτε κάρτα σιμ είτε κάρτα μνήμης ανάλογα τι επιθυμεί ο χρήστης. Δεν είναι το πρώτο κινητό με αυτό το σύστημα το έχουν και άλλα στην αγορά. Το πρώτο νομίζω που είχε τέτοιο σύστημα ήταν το doogee dg900. Επίσης βλέπω να καθυστερήσει να κυκλοφορήσει το κινητό γιατί γίνεται χαμός πραγματικά. Το gearbest έχει 577 προπαραγγελειες και λέει ότι θα το έχει μετά τις 29 κάτι που νομίζω θα αλλάξει...

 

Επαναλαμβανω επικοινωνοντας με την εταιρεια υποστηριζουν οτι στο δευτερο tray μπαινουν μαζι sim και memory card!ταυτοχρονα!!!

Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβανω επικοινωνοντας με την εταιρεια υποστηριζουν οτι στο δευτερο tray μπαινουν μαζι sim και memory card!ταυτοχρονα!!!

Ναι 2ο εννοούν την 2η θέση σιμ

Link to comment
Share on other sites

Το οτι είναι μεταλλικό δεν σας ανησυχεί όσον αφορά την ένταση του σήματος της κινητής;

Η δικιά μου εμπειρία με συσκευή με μεταλλικό πλαίσιο δεν είναι και πολύ καλή...

Link to comment
Share on other sites

Το gearbest έχει 577 προπαραγγελειες και λέει ότι θα το έχει μετά τις 29 κάτι που νομίζω θα αλλάξει...

 

Δεν τα ειδες καλά, το light gray έχει αυτη τη στιγμή 451 προπαραγγελίες, το deep gray 1116 !!! και το champagne 581 . Προσωπικά δεν περιμένω να παραλάβω πριν τα μέσα νοεμβριου, αν και το deep gray που χω διαλεξει το βλέπω για Δεκεμβρη. Δεν το βιάζομαι οποτε πριν τα χριστουγεννα να ρθει καλα θα μαστε.

Link to comment
Share on other sites

Το οτι είναι μεταλλικό δεν σας ανησυχεί όσον αφορά την ένταση του σήματος της κινητής;

Η δικιά μου εμπειρία με συσκευή με μεταλλικό πλαίσιο δεν είναι και πολύ καλή...

 

αν έχει γίνει σωστή δουλειά όπως στο mi4, όπου έχει 4 συνολικά κοψίματα στο μεταλλικού body ώστε οι κεραίες να μην εμποδίζονται από αυτό, τότε δεν θα υπάρχει πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα ειδες καλά, το light gray έχει αυτη τη στιγμή 451 προπαραγγελίες, το deep gray 1116 !!! και το champagne 581 . Προσωπικά δεν περιμένω να παραλάβω πριν τα μέσα νοεμβριου, αν και το deep gray που χω διαλεξει το βλέπω για Δεκεμβρη. Δεν το βιάζομαι οποτε πριν τα χριστουγεννα να ρθει καλα θα μαστε.

 

Χαχαχαχα έχεις δίκιο τα άλλα δεν τα είδα. Τόσες πολλές προπαραγγελειες μόνο από ένα σιτε φαντάσου το θα γίνεται αλλού! Με τέτοια χαρακτηριστικά και τέτοια τιμή λογικό θα μου πεις. Τώρα όσο αναφορά το μεταλλικό πλαίσιο δεν βλέπω να έχει κοψηματα και μπορεί να έχει και θέμα με το σήμα. Θα δείξει γι αυτό δεν πρέπει να είμαστε πρώτοι που θα το πάρουν και άρα beta testers

Link to comment
Share on other sites

http://www.everbuying.net/product1084650.html

 

Το everbuying το έχει στα EUR € 123.20

 

είναι αξιόπιστο site;

 

Presell Product

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω οτι ειναι presale... Εγω ρωτησα αν το site ειναι αξιοπιστο ή θα μου λενε οτι δεν ειναι διαθεσιμο;

 

δεν έχω αγοράσει κάτι από εκεί, άρα δεν μπορώ να χαρακτηρίσω κάπως το κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

το geek έχει ένα "ξεχασμένο" bug από τον mobile broswer δείχνει διαθεσιμότητα ενώ από τον broswer του υπολογιστή δείχνει out of stock.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...